FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.287.320
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Baš jadno se igra. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Do sad je bila parola da je Barca užas u gostima, a odlična doma... danas su dokazali da su oni užas bilo gdje i bilo kad i protiv bilo kog... ove sezone ulazak i ispadanje u 1/8 LP će biti domet, a u prvenstvu su zasad nekim čudom prvi, ali to je čisto zahvaljujući nikad gorem Realu i Atleticu, ali i to će se brzo promjeniti. Hvala Valverde, hvala što si uspio natjerati sve nas da počnemo s mukom gledati nekad nešto toliko predivno, da sam znao pogledati neku utakmicu i po 2-3 puta, a sad mi se neda gledati ni uživo...

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Evo Suarez koji je kriminalno loš danas ne igra i opet to nije dobro, Messi,Griezman,Dembele bolje nemamo od toga i opet kurčina od igre, eventualno probati de jong, rakitić, arthur, a obrana je takva kakva je nemamo bolje igrače na tim pozicijama gdje igraju pique,lenglet,semedo i alba... 

 Možeš dovest najbolje igrače na svijetu opet bude ovakva niđe veze igra. Svi znamo zašto?!!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Ma možemo imati Messija, Pelea i Maradonu iz najboljih dana i iza njih Xavija i Iniestu i opet bi igrali ko k*rčina mrtva sa Valverdeom. 

 

To je jednostavno trener koji je cijelu karijeru trenirao klub sa sredine tablice sa kojim se provlačio na guzove i igrao defanzivno. To je njegov mentalitet, to se ne mijenja.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ja sam visok 178cm, udebljao sam se zadnjih 5 godina 30kg. Trenutno imam 95kg. Zamislite mene da igram s Messijem, Suarezom i Coutinhom na turniru kutija sibica. Kutiju bi osvojili, ali bih ja bio beskoristan. Dodavao bih loptu Messiju i stajao na mjestu. Takav je Sergio Busquets, potpuno beskoristan igrac koji je imao sreću igrati s Messijem, Xavijem i Iniestom. Busquets ne bi imao mjesta ni na klupi u klubovima poput Liverpoola, Cityja, Juventusa, al eto kod nas igra prvi sastav.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Ja sam visok 178cm, udebljao sam se zadnjih 5 godina 30kg. Trenutno imam 95kg. Zamislite mene da igram s Messijem, Suarezom i Coutinhom na turniru kutija sibica. Kutiju bi osvojili, ali bih ja bio beskoristan. Dodavao bih loptu Messiju i stajao na mjestu. Takav je Sergio Busquets, potpuno beskoristan igrac koji je imao sreću igrati s Messijem, Xavijem i Iniestom. Busquets ne bi imao mjesta ni na klupi u klubovima poput Liverpoola, Cityja, Juventusa, al eto kod nas igra prvi sastav.

 Otkad si navijač? 2017?

Jer ovakvu glupost nebi provalio da si ga gledao u mlađim danima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Zašto nam stoperi vode igru protiv j*bene Slavije KOD KUĆE? Kakva je to taktika trenerska, smeće mrtvo

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ko je ono piso da je samedo igracina

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Ko je ono piso da je samedo igracina

 I bio je najbolji igrač na terenu u prvom poluvremenu i onda ga tvoj trenerski mag premjesti na lijevu stranu, na neprirodnu poziciju bez ikakvog razloga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

Ko je ono piso da je samedo igracina

 I bio je najbolji igrač na terenu u prvom poluvremenu i onda ga tvoj trenerski mag premjesti na lijevu stranu, na neprirodnu poziciju bez ikakvog razloga.

Gori u prvom nego u drugom. Roberto je za njega Messi 

12 godina
offline
FC Barcelona

dno. dna.

Ayee!
13 godina
offline
FC Barcelona

Valverde odlazi. Baskijska nosata prevaro

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Prvo poluvrijeme nešto bolji, bilo je šuteva u okvir. Drugo očajno skroz.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Ovo je Valverdeova postava na terenu. Prije nego što pričate o bilo kojim igračima individiualno. Ovo je zamisao Valverdea kako igrati protiv Slavije kod kuće. I onda će mi ljudi pričati da nije do taktike.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ovo je Valverdeova postava na terenu. Prije nego što pričate o bilo kojim igračima individiualno. Ovo je zamisao Valverdea kako igrati protiv Slavije kod kuće. I onda će mi ljudi pričati da nije do taktike.

 To na slici nije stvar taktike. Da je, onda bi bila 1-2-1-6 MIsliš da je Valverde postavio takvu taktiku?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

Ovo je Valverdeova postava na terenu. Prije nego što pričate o bilo kojim igračima individiualno. Ovo je zamisao Valverdea kako igrati protiv Slavije kod kuće. I onda će mi ljudi pričati da nije do taktike.

 To na slici nije stvar taktike. Da je, onda bi bila 1-2-1-6 MIsliš da je Valverde postavio takvu taktiku?

 Nego tko je? Moja baba postavlja taktiku?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

Ovo je Valverdeova postava na terenu. Prije nego što pričate o bilo kojim igračima individiualno. Ovo je zamisao Valverdea kako igrati protiv Slavije kod kuće. I onda će mi ljudi pričati da nije do taktike.

 To na slici nije stvar taktike. Da je, onda bi bila 1-2-1-6 MIsliš da je Valverde postavio takvu taktiku?

 Nego tko je? Moja baba postavlja taktiku?

 Želiš reći da je postavljena formacija 1-2-1-6? Ozbiljno? Ja sam vidio 4-3-3

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 21:06 (matrix777).
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nikada Uefalona neće bit veliki klub

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...

Nikada Uefalona neće bit veliki klub

 Idi igraj Ultimate Team dok još možeš, dok traju prosvjedi u 1.C razredu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 21:08 (antimadridista).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovako dalje nece moci. Stoje na mjestu i cekaju loptu. Grizman, Dembele i Fati, de jong za pohvalu.

 

Ostali samo stoje i cekaju. Vidali samedo nemaju sta traziti u klubu. 

 

Kad se pocnu puno kretati, traziti loptu, utrcavati, ukrstavati tad cemo poceti igrati.

 

To traze cak i trenere u seoskim ligama. 

Vecina ovih igraca sada to ne radi, i zato to sve ovako izgleda.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

Ovo je Valverdeova postava na terenu. Prije nego što pričate o bilo kojim igračima individiualno. Ovo je zamisao Valverdea kako igrati protiv Slavije kod kuće. I onda će mi ljudi pričati da nije do taktike.

 To na slici nije stvar taktike. Da je, onda bi bila 1-2-1-6 MIsliš da je Valverde postavio takvu taktiku?

 Nego tko je? Moja baba postavlja taktiku?

 Želiš reći da je postavljena formacija 1-2-1-6? Ozbiljno? Ja sam vidio 4-3-3

 Šta ti misliš da se stvari ne mijenjaju tijekom utakmice i da igrači stoje na jednoj poziciji 90 minuta i taktika se ne mijenja?

Naravno da su ovakve stvari do trenera i trener je zadužen za njih. Tko bi drugi bio?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

Ovo je Valverdeova postava na terenu. Prije nego što pričate o bilo kojim igračima individiualno. Ovo je zamisao Valverdea kako igrati protiv Slavije kod kuće. I onda će mi ljudi pričati da nije do taktike.

 To na slici nije stvar taktike. Da je, onda bi bila 1-2-1-6 MIsliš da je Valverde postavio takvu taktiku?

 Nego tko je? Moja baba postavlja taktiku?

 Želiš reći da je postavljena formacija 1-2-1-6? Ozbiljno? Ja sam vidio 4-3-3

 Šta ti misliš da se stvari ne mijenjaju tijekom utakmice i da igrači stoje na jednoj poziciji 90 minuta i taktika se ne mijenja?

Naravno da su ovakve stvari do trenera i trener je zadužen za njih. Tko bi drugi bio?

 POgledaj igrače Slavije na toj slici i sve će ti biti jasno. Ili valverde trenira i Slaviju?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

 POgledaj igrače Slavije na toj slici i sve će ti biti jasno. Ili valverde trenira i Slaviju?

 O čemu ti pričaš dijete drago, kakva Slavija? Barca ima loptu, mi diktiramo tempo i igru. Dva prednja vezna nam stoje u njihovom krilu i ne prilaze, ne pomažu organizaciji napada. Tako je bilo CIJELU J*BENU UTAKMICU. Ovo je samo jedan trenutak ali je ovako bilo cijelo vrijeme. I sad ćeš mi ti pričati da takve stvari nisu do trenera.

 

De Jong, igrač koji prošle sezone razvaljuje, traži loptu u noge, razigrava, pomaže u organizaviji. Odjednom nakon dolaska u Barcu ne radi ništa od toga? Slučajnost? Kako da ne.  

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
A nista, navijamo za Celtu u subotu. Nadam se da ce Denis i Rafinha biti motivirani i da ce rijesiti utakmicu.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kometar nije potreban. Hvala Leo na par čarolija, ali nije te htjelo. Koga bih još istakao, hm............. pa čini se da nemam više koga? Možda onih par ljuljanja i driblinga Dembelea, ali naravno da ga je doktor izvadio? Kao da navija za Slaviju? Kažu mi ukućani- što si ti nas natjerao večeras gledati? Nekad je cijela obitelj gledala Barcu, a sad svi u krevet kad čuju da igra Barca pa mi se i podsmjehuju (danas je bila ranija tekma pa nisu mogli tako rano spavati)? Nakon ove tekme mogu zaista reći da Barcu gledam samo iz dubokog poštovanja prema Bogu ove igre, a ostale tko jebe!

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...

 POgledaj igrače Slavije na toj slici i sve će ti biti jasno. Ili valverde trenira i Slaviju?

 O čemu ti pričaš dijete drago, kakva Slavija? Barca ima loptu, mi diktiramo tempo i igru. Dva prednja vezna nam stoje u njihovom krilu i ne prilaze, ne pomažu organizaciji napada. Tako je bilo CIJELU J*BENU UTAKMICU. Ovo je samo jedan trenutak ali je ovako bilo cijelo vrijeme. I sad ćeš mi ti pričati da takve stvari nisu do trenera.

 

De Jong, igrač koji prošle sezone razvaljuje, traži loptu u noge, razigrava, pomaže u organizaviji. Odjednom nakon dolaska u Barcu ne radi ništa od toga? Slučajnost? Kako da ne.  

 Nije realno tako ubaciti fotku trenutka. Za već 3sek je sve drugačije posloženo. Ovu sliku što si ti postavio, možeš izvućii uz slow motion bilo koje tekme, ja samo to želim reći.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže... 

 Nije realno tako ubaciti fotku trenutka. Za već 3sek je sve drugačije posloženo. Ovu sliku što si ti postavio, možeš izvućii uz slow motion bilo koje tekme, ja samo to želim reći.

 Pa dobro jesi ti gledao utakmicu? Vidal je cijelo vrijeme bio visoko gore i nije uopće pomagao u organizaciji napada. To je uputsvo trenera da se tako igra. Mi nismo ostvarili nikakvu premoć u sredini terena protiv Slavije kod kuće. Tako nisko nismo pali jos tamo od 2000. godine. 

 

Odgovorite mi, zašto niti jedan igrač koji je doveden u eri Valverdea nije ni sjena onoga što je bio u prijašnjem klubu? Daj mi objašnjenje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

 

Odgovorite mi, zašto niti jedan igrač koji je doveden u eri Valverdea nije ni sjena onoga što je bio u prijašnjem klubu? Daj mi objašnjenje.

 Slažem se s ovim, Dembele, Coutinho, Alena... No u eri Valverdea moramo priznati da je zabljesnuo Rakitić u prošloj sezoni, zaista je odigrao većinu utakmica na visokom nivou.

 

No nije sve do trenera, kad je igrač van forme, to nema veze puno sa trenerom. Dembele nije uglavnom loš radi toga što ga Valverde trenira, jednostavno se nije snašao i djelovao je doslovno preplašen.

 

A uostalom,kao kakva pojačanja su se pokazali Jović i Hazard? Kada su došli, svi su mislili kako će pokoriti europu i ligu, a ono ćorak.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 16:26 (matrix777).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mi smo loši do sada, al bogami nisu ni drugi "favoriti" nešto bolji. Evo večerasnji rezultati. Katastrofa.

9 godina
offline
FC Barcelona

Barcelona ove sezone igra najgori nogomet u zadnjih 10 godina to je sigurno, protiv BVB u gostima smo nekim čudom izvukli bod, mučili se sa Interom kući i to nekako jedva pobjedili, i onda 2 utakmice patnje sa jadnom Slaviom koja vrijedi 10 puta manje i koja je klub na razini Dinama. I sad dolazi do toga da Barcelona igra katastrofalno i a dolazi raspoložena Borussia u idućem kolu te se ide u goste vrlo dobrom Interu, a i Inter i BVB imaju utakmice sa Slaviom gdje će vjerovatno upisati 3 boda. Barcelona je po prvi put nakon dugo godina u velikoj opasnosti da izleti iz LP već u grupnoj fazi koliko god to zvučalo smiješno ali kad se uzme u obzir Barcelonina igra ove sezone, moglo bi to završit jako loše.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice