FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.416
|
čitano: 345.623
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool
Liverpool k'o Liverpool, grandioznu partiju jednostavno moraju usr...... ovo je jedno 100 x put da kod komotnog rezultata u njihovu korist igrači jednostavno se isključe, k'o da instant budu totalno napušeni i sami ili totalno sjebu utakmicu ili naprave dramu u finišu, a protivnika minutu-dvije ranije pregazili i igrom i rezultatom.
14 godina
offline
FC Liverpool

Lovren po starom dobrom obicaju, puno mlijeka daje pa onda prolije nogom.

BE HAPPY 要開心 : )
7 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Lovren je odigrao vrhunski s jednim kiksom, koji ide najvise na dusu Nainggolanu koji je dao nezgodnu loptu prema Dzeki. Napad im je opet jucer zapucao 5 cistih sansi, moglo je biti 10-0 prije tog gola. Sto vise gledam Lovrena vise ga cijenim, zna on kiksat, ali je velik borac i uradi puno dobrih stvari na tekmi isto, stavlja glavu di neki ne bi stavili nogu.

Eye In The Sky
14 godina
offline
FC Liverpool

Lovren u 70 minuti slabo izbio loptu, blokirao mu Romin igrac i skoro dao gol. Lovren u 80 minuti slabo procijenio let lopte i pocetnicki pogrijesio pa primili gol.

Lovren u 85 minuti slabo izbio loptu i iz te akcije Roma dobila penal i dala gol ida ne nabrajam dalje...

Ako je to vrhunska utamica sta je onda kad igra malo losije lol

 

BE HAPPY 要開心 : )
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Joe Cooker kaže...

Lovren u 70 minuti slabo izbio loptu, blokirao mu Romin igrac i skoro dao gol. Lovren u 80 minuti slabo procijenio let lopte i pocetnicki pogrijesio pa primili gol.

Lovren u 85 minuti slabo izbio loptu i iz te akcije Roma dobila penal i dala gol ida ne nabrajam dalje...

Ako je to vrhunska utamica sta je onda kad igra malo losije lol

 

 Stavi s druge strane sve dobro sto je uradio u tekmi, pogotovo na pocetku tekme kada je Roma imala incijativu. 

Eye In The Sky
14 godina
offline
FC Liverpool

Procitaj sa razumijevanjem moj prvi post na ovoj stranici.

Odlican do 70 minute, a onda po starom obicaju 3 kiksa zaredom od kojih su primili dva gola, a treci skoro.

Ako ti mislis da znas vise od Ferdinanda, Gerrarda i ekipe koji su komentirali utakmicu za BT sport i rekli da je Lovren katastrofa jer je klasicni kiks igrac onda nemam vise sta kazati.

Nije mi jasno zasto uopce raspravljam vise,sam sebi se cudim.

BE HAPPY 要開心 : )
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Liverpool
Lovren je po meni cista prijevara od igraca u nekim trenutcima, nekad ono mislim da mi koji igramo seoski fudbal igramo bolje od njega :D
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Joe Cooker kaže...

Procitaj sa razumijevanjem moj prvi post na ovoj stranici.

Odlican do 70 minute, a onda po starom obicaju 3 kiksa zaredom od kojih su primili dva gola, a treci skoro.

Ako ti mislis da znas vise od Ferdinanda, Gerrarda i ekipe koji su komentirali utakmicu za BT sport i rekli da je Lovren katastrofa jer je klasicni kiks igrac onda nemam vise sta kazati.

Nije mi jasno zasto uopce raspravljam vise,sam sebi se cudim.

 Nije sto ja znam vise od tih diletanata koji su na razini Stimca i Jelicica, to je nebitno, bitno je da Jürgen Klopp zna vise od njih.

Eye In The Sky
12 godina
offline
FC Liverpool

Davedite mi 3 stopera u ovom modernom nogometu koji su fantasticni i kojima se ne desavaju ovakve stvari? 

 

Jedini koji ima duplo manje kikseva od drugih je Ramos, uz njega zna biti Umtiti i to je to! 

 

Lpool je sve stopere napravio smjesnim kada pritisnu visoko, nema stopera koji nije puknuo pod pritiskom. Oni stoperi koji zaustave napad Lpoola donose tim ekipama pobjedu, zato u finalu bude li tu Real i ako Ramos odigra fantasticno zajedno s Varaneom onda nece imat problema s Lpoolom i lagano osvajaju trecu LP zaredom... Da li ce to bit u stanju napravit vidjet cemo... 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Liverpool
Gledao sam real jucer i mogu reci da imaju vise srece nego pameti. Bayern je imao vise prilika samo sta ih gol nece nikako, liverpool je dosta kreativniji od reala i brzo dolazi do gola samo se bojim za obranu. Mislim da bi bayern mogao proc dalje, nisu uopce losi bili..
11 godina
offline
FC Liverpool

Samo je jedan kralj!!!

6 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

BREAKING: Emre Can set to sign new 5-years deal with Liverpool FC until 2023. and £95k per week. (Media set)

13 godina
offline
FC Liverpool

samo loptu na salaha i mali će da to riješi

8 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

Kako stoke nisu mogli dobit, 20 suteva , 72 % posjed lopte. Statistika je kurva, ali visi im i mjesto za lp i jos imaju vise tekmi nego chelsea i tottenham..

13 godina
offline
FC Liverpool

L’ P O O O O O O O O O O O O O O O O O O O L!!!!!!!! 

ATJ Lučko
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Liverpool
Nisam gledao, ali kakav je to cirkus bio? Porazavajuc rezultat iako smo prosli. Iskreno mislim da liverpool nece dobit real bas zbog toga sto primaju toliko golova. Ne znam, nisu dorasli jos iako bi volio da dobe, ali realnost je drukcija. Sve u svemu finale lige prvaka je dobar ulov i eto lijepo je vidjeti liverpool u finalu, a ostalo nek im je sa srecok iako se real UVIJEK izvuce nekako, eeh
5 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

Jako sam cijenio do sada Kloppa (iako nisam navijac nekog tima trenutno),ali iskreno nisam bio upucen da mu je glavni pomocnik covjek sa nasih prostora i to 18 godina,

i jako me je iznenadio odlazak "mozga treninga" (za koga nisam do sada znao) pred samo polufinale jer je u zadnje vrijeme kako se pise dosta distanciran bio, navodno od strane Kloppa.

 

Pitam se sad samo,

 

a ne bih volio da je tako,

 

da li je mozda Klopp postupio nefer kako bi pripisao iskljucivo sebi moguci ulazak u finale LP i mozda cak osvajanje sampionske titule?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2018 2:55 (lazyx123).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Liverpool
Ha, vrlo zanimljiv komentar i nisam razmisljao o tome iako mozda je sve to sta kazes teorija zavjere :P
12 godina
offline
FC Liverpool

U finalu smo, suđenje necu komentirati, Lpoolu nije suđen penal na Maneu za 1-0., ali istotako kontakt na Lovrenu je bio puno manji,a suđen je kao faul u napadu Rome.

Lpool je zasluženo u finalu tko god šta rekao,a priče oko penala i toga da je Roma pokradena su besmislice... 

 

Vezano za Buvača, nitko nezna PRAVI razlog sta se je dogodilo i sve su nagađanja koja nitko nije potvrdilo,a službena obavijest od strane kluba je da će on radi privatnih razloga bit odsutan do kraja sezone. 

 

Kyev - Reds coming !!! 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
13 godina
offline
FC Liverpool

Koliko se ja kužim u geometriju, Buvač je otišao iz FC Liverpool-a zbog preuzimanja Arsenala, ali to nije 1000% sigurno 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Utvaram si da postoji DEBELA šansa rekord još malo deblje potumplati !!!! 

 

LINK; http://www.index.hr/sport/clanak/najubojitiji-trio-u-povijesti-lige-prvaka-srusili-su-rekord-realovog-bbca/1042450.aspx

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Koliko se ja kužim u geometriju, Buvač je otišao iz FC Liverpool-a zbog preuzimanja Arsenala, ali to nije 1000% sigurno 

 Ne, to su špekulacije kojih ima na 1000 kada se desi jedna takva situacija. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2018 8:23 (Bash).
6 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

Sretno nam, ali mislim da su nam bas male sanse, sto neko rece Real se uvijek provuce.

13 godina
offline
FC Liverpool

Upravo mi je stiglo !!!! 

Kolekcija nešto iz prošle sezone, a nešto gostujuće isto iz nadoilazeće 2018/19 sezone a ja upiknuo sa službene stranice!!!! 

 

YNWA !!!!!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Upravo mi je stiglo !!!! 

Kolekcija nešto iz prošle sezone, a nešto gostujuće isto iz nadoilazeće 2018/19 sezone a ja upiknuo sa službene stranice!!!! 

 

YNWA !!!!!

 Zar su izasli kitovi za slijedecu sezonu?

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
AFARON kaže...
ATJLučko kaže...

Upravo mi je stiglo !!!! 

Kolekcija nešto iz prošle sezone, a nešto gostujuće isto iz nadoilazeće 2018/19 sezone a ja upiknuo sa službene stranice!!!! 

 

YNWA !!!!!

 Zar su izasli kitovi za slijedecu sezonu?

Jesu, žuti dres je iduće godine gostujuća boja! 

A ja idući vikeend u društvu planinara utakmicu gledam u žutom dresu !!!! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: FC Liverpool

Krivo. Žuti dres je golmanov prvi dres iduće sezone.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
AmonZero kaže...

Krivo. Žuti dres je golmanov prvi dres iduće sezone.

U pravu si, mea culpa nenamjerno! 

Toliko sam ugodno iznenađen kvalitetom, malo sam se pobrkao što je gostujući dres dok je ovo GK dres kako i piše na etiketi. 

No, budem kada počne Liga Prvaka uzeo vjerojatno i gostujući komplet sa oznakama Lige Prvaka! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
FC Liverpool

Dobra kupovina, ja sam danas uzeo neke kratke majice  :)

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
8 godina
neaktivan
offline
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice