FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.416
|
čitano: 346.972
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
TITO_broz kaže...

slazem se, ali kod utd je vaganje liga pravaka ili pomoci nama hahah. Ja se licno uzdam u spurse i moralni pad city-a

U koliko utakmica bi igrači FC Liverpool-a pomogli igračima FC Everton-a po vama kolega ?! 

Ja kažem; NITI JEDNOM! 

 

U toliko isto utakmica igrači Manchester United-a bi pomogli Manchester Chity-u !!!! 

 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: FC Liverpool

Ali oni imaju vaganje između Citya i Liverpoola, gdje im je naslađivanje nad Liverpoolom najdraža zanimacija

10 godina
offline
FC Liverpool

Moje misljenje je to da igrace man uniteda boli k za man city i za liverpool oni imaju samo jedan cilj a taj je da igraju sljedecu sezonu ligu prvaka i trebaju im sve pobjede da bi MOZDA to ostvarili i ako bi pustili cityu utakmicu to bi znacilo da sigurno ne bi usli u top 4 i ne bi igrali ligu pravaka sigurno.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
...stari moj koja tekma, koji klub, koji trener....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

Pitaju Valverde-a otkud su Beatlesi, veli on pa iz Liverpoola :) Ajmooooo KOP ONNNNNNNNN :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...
...stari moj koja tekma, koji klub, koji trener....

U nekom NAJBOLJEM TRILERU, Brighton odigra junački sa Shity-em egal i osvojimo Ligu Prvaka !!!! 

 

U svakom slučaju, ova je sezona, SEZONA ZA PAMĆENJE, iz preko nekoliko razloga, kao recimo utakmica večeras!!!! 

 

 

Kako sam ponosan i vesel biti navijač takvog kluba; You'l Never Walk Aloooooneeeeeeeeee!!!!!!!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

“Ovi dečki su JEBENO dobri”; citat herr Jurgen Klopp !!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2083939

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Bitno je zvati se “JURGEN”   !!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2083903

ATJ Lučko
11 godina
offline
FC Liverpool

Divno. 

Dojmovi se još nisu slegli, čekamo današnji rezultat! 

14 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Bitno je zvati se “JURGEN”   !!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2083903

 Zato jer je Klinsmann igrao u Tottenhamu 

7 godina
offline
FC Liverpool

Kao navijač Barcelone, čestitam Liverpoolu na pobjedi i na prolasku u finale Lige prvaka! Sretno im. 

Got it memorized?
13 godina
offline
FC Liverpool

I on daje nama priznanje !!!! 

 

 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

I on daje nama priznanje !!!! 

 

 

Legendarno 

Cestitke i sretno u finalu

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
FC Liverpool

Absolutley incredible night !!!!! 

 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool
ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Još jedan dok uživam u posteuforiji jučerašnje utakmice !!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/sport/clanak/tajni-heroji-liverpoolovog-cuda/2084075.aspx

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Znam da je nada kurva, ali lijepo se je nadati !!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2084600

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... do sad su samo Talijani i ove godine Englezi pisali povijest.... djesi lessi, ups, kad to Spanjolci na ovom Spanjolskom forumu.... izgleda i netko drugi igra nogomet....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
FC Liverpool

Još jedan video, malo da podgrijemo atmosferu prije sutrašnje utakmice protiv Woolverhampton-a sutra!!!! 

Nadati se nije zabranjeno, očekujem NADASVE NADAHNUTU INSPIRIRANU pobjedu, ali i malo još“osmijeha” božice sreće pa BHA otkine dva boda Shity-u u svakom slučaju !!!!! 

 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: FC Liverpool

Neam pojma koji klinac pljujete i serete po Messiju ?

Jbt ko navijač Liverpoola i fan ovog sporta, gade mi se ljudi pogotovo ovi takozvani navijači Barcelone koji se odma okomili na navedenog čovjeka. Zamisli ti, ne može Messi sam pobijedit Liverpool i odvest Barcelonu do finala LP. Ko da ih ne vadi iz govana lik jedno 90% utakmica. Jbt ima i on loše utakmice, a tu su njegovi suigrači da uskoče u pomoć kada njemu ne ide, a ne može mu svaki dan ić. Jbt sve vrhunski igrači na pozicijama i samo se po Mesiju pljuje nakon utakmice, a lik najmanje kriv. Čak da lika nije bilo u prvoj tekmi, nebi ni zabili one golove. Ima onaj neki video di ga vlastiti takozvani navijaći kluba vrijeđaju na aerodromu u Liverpoolu, katastrofa. Odigra lik još koju sezonu, ode u penziju i onda će se Barcelona nać u problemima jer ih neće imat tko vuć i radit prevagu na terenu, jer u zadnji par godina im odlično ide sa kupovinom igrača od 100m.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... a cuj ak si citao kaj je Ronaldo rekao (onaj debeli brazilski, legendarni) - "kad barca pljuga onda je trener kriv, a lesi se sakrije u misiju rupu i nigdje ga nema... kad barca dobro igra onda je lesi bozanstvo".... i kad gubis valjda is igrac i covjek.... ovak ispada, kad se pljuga da to bas nije tako....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 23:22 (Tallahassee).
10 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

.... danas 16 h, svim srcem navijam za Brighton.... oce li i ovo zadnje kolo bit u stilu ovog nevjerojatnog tjedna - nadajmo se....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
6 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Stvarno šteta za Liverpool, jedan poraz i opet bez naslova. Nego, navijači, da možete birati:

 

10 Premiership
8 Liga prvaka
10 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... pa ako bas moram izabrao bih oboje.... a protiv ovako nabrijanih Spursa je realnost takva da je moguc potpuni fijasko.... svejedno, tjedan za pamcenje....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Paolo Maldini kaže...

Stvarno šteta za Liverpool, jedan poraz i opet bez naslova. Nego, navijači, da možete birati:

 

Osobno sam piknuo na Ligu Prvaka 

Tallahassee kaže...

... pa ako bas moram izabrao bih oboje.... a protiv ovako nabrijanih Spursa je realnost takva da je moguc potpuni fijasko.... svejedno, tjedan za pamcenje....

Razumijem da je i Premiership velika stvar, ali, Liga Prvaka je u cijeloj Europi igrana?! 

Baš me zanima, pod pretpostavkom da osvojimo klempavi trofej, sa kime idemo u one turnire za pobjednike krajem godine?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Još koju minutu više od 36 sati do “Madrida” i BIG FINAL MATCH !!!! 

 

Mene tenzije polako peru, makar ne brinem da će utakmica biti fenomenomenalna!!!!! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Još koju minutu više od 36 sati do “Madrida” i BIG FINAL MATCH !!!! 

 

Mene tenzije polako peru, makar ne brinem da će utakmica biti fenomenomenalna!!!!! 

 

Adrenalin počeo kolati venama, a scouseri su već jučer krenuli i u madridu

 

(edit: video je od prošle godine i Kieva.. no ne sumnjam da će sutra izostati ovoga)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 10:34 (cro_scouser).
13 godina
offline
FC Liverpool

YNWA   !!!!! 

Samo je jedan “FC Liverpool”!!!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2089634

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Još manje od 24 sata  !!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Manje od 12 sati još !!!! 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice