GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 726.804
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
MasterG kaže...
fighterZu kaže...

...no mislim da smo obrambeno bili jako dobri (Stojko i Katarina svaka čast)....

 ...a Perić ništa? Po meni je odlično odigrao obrambene situacije...i spasio par golova direktno svojim reakcijama

Ma Perić je ove godine u najboljoj formi od svih u zadnjoj liniji, sve europske utakmice je odigrao na visokom nivou, najviše napredovao od svih. No drago mi je da se Stojko opametio jer imam osjećaj da ove sezone igra sa puno više žara nego prije. Katarina je imao problema sa ozljedama na početku sezone, a danas mislim da se može reći da se vratio u svoj ritam. Jedino me brine Dilaver koji je daleko ispod forme od prošle sezone. Ali kao što kažeš, tu je fenomenalni Perić, tako da ako budemo igrali sa četvoricom u obrani u ostalim utakmicama, on i Katarina su po meni prve opcije. Ali ne samo reakcije već i pas i tehnika prema naprijed koju posjeduje su na iznimno visokom nivou za jednog obrambenog igrača.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 23:56 (fighterZu).
6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Po meni su najbolje odigrali Perić i taj crnac u obrani, ne znam kak se zove, da sad ne tražim.

Taj je presjekao desetak dobrih MC proigravanja.....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo je odigrao dobro, Man City je trenutno najbolja ekipa na svijetu bez premca, vrijede 1.2 milijarde eura zabijaju 4 gola po utakmici i stvaraju bezbroj šansi, protiv njih nitko nema šta tražiti u našoj grupi i za te pojmove Dinamo je stvarno odigrao dobro, City je prvi favorit za osvajanje još da De Bruyne nije ozljeđen i Strerling kad igra od prve minute to izgleda bolesno. Ja sam očekivao 5 komada u mreži Dinama.

7 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Upravo to, city je bez pogovora najjača ekipa na svijetu, liverpool je ipak malo slabiji, barca nemre ništa bez messija, a ove godine budu sretni ak zabije 30 golova (kak su ga ozljede krenule), tak da od njih ništa, a od ostalih atletico, bayern, real, juve i psg su jedini "jaki", ali su svi odreda smijurija ove sezone, i zapravo realno nema uopće ekipe koja je blizu tim ekipama koje su u banani, a kamoli cityu...

 

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Šteta samo za ovaj drugi gol. Ostalo je bilo u skladu sa mogućnostima. Da se otpočetka krenulo pritiskati City prošli bi ko Tottenham jučer. To su prekvalitetni igrači da ih se samo tako stisne. Nije ovo Atalanta. I nije da Dinamo nije pokušavao nakon svake njihove greške nešto organizirati, ali jbg nije išlo.

Porazom Atalante od jučer je proljeće skoro sigurno. Nije ni drugo mjesto nedostižno ako će sve ići po planu vs Šahtara.

I iako neki misle da bi Dinamo pred svojom publikom trebao imati veće šanse protiv Citya to baš i nije realno. Biti će puno jači u toj tekmi, čak i ako im bodovi neće trebati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo se ne može nadigravati sa Cityem, jer bi inače primio barem 5 komada, tako da je sinoć rezultat bio nebitan.

 

Šteta što Atalanta nije izvukla X protiv Šahtara, Dinamo bi imao 2 boda prednosti i eventualnom pobjedom protiv Šahtara bi se odljepio na 5 bodova i (barem) treće mjesto bi bilo praktički sigurno.

 

Sad će biti opako do kraja, ali protiv Šahtara ćemo vidjeti točno na čemu smo.

14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

pa mislim da je trenutna situacija bolja ako hvatamo 3. mjesto. Mi 3 atalanta 0, a idu sad na city što vjerujem da ce i nakon te dve tekme ostat na 0 bodova a mi protiv Šahtar po minmalno 3 boda iz dve i dobri smo.

14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

rezultat je odličan, a po meni je i igra bila odlična, pogotovo što se dečki nisu predali nakon primljenog gola. Realno napravili su maksimum. Protiv ovakvog protivnika je igrati bunker bio jedini izbor, i uz još malo sreće mogli su izvući bod protiv ekipe koja melje i puno veća imena od Dinama.
Po mojoj procjeni Dinamo sad ima 35% šanse za LP (2. mjesto) i 45% šansi za EP (3. mjesto u skupini), što znači da je 80% šansi za drugo proljeće u eurokupovima za redom. Puno je još do kraja, ali situacija je pozitivna.
Atalanta je od Shakhtara nezasluženo izgubila, gledao sam prvo poluvrijeme i po mom mišljenju su čak bili bolji.

11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Ja sam isto pogledao zadnjih 10-15 min Atalante - Shakhtar kada sam stigao doma, mogu reci da mi se Shakhtar cak cini slabiji od Atalante i Dinamo ima dobre sande da tu uzme bodove, uz malo sportske srece i truda mozda cak i 4 boda sto bi vec zagarantiralo proljece u europi i veliku priliku za osminu LP prvi puta u povijesti otkako je ovaj sustav natjecanja u pitanju.

Dinamo je dobro napravio u ove dvije tekme, nakantao je Atalantu i uz 3 boda dosao do velike gol razlike i jos sinoc izdrzao da ne bude nakantan jer moze i gol razlika na kraju odlucivati.

16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fighterZu kaže...

Ma Perić je ove godine u najboljoj formi od svih u zadnjoj liniji, sve europske utakmice je odigrao na visokom nivou, najviše napredovao od svih. No drago mi je da se Stojko opametio jer imam osjećaj da ove sezone igra sa puno više žara nego prije. Katarina je imao problema sa ozljedama na početku sezone, a danas mislim da se može reći da se vratio u svoj ritam. Jedino me brine Dilaver koji je daleko ispod forme od prošle sezone. Ali kao što kažeš, tu je fenomenalni Perić, tako da ako budemo igrali sa četvoricom u obrani u ostalim utakmicama, on i Katarina su po meni prve opcije. Ali ne samo reakcije već i pas i tehnika prema naprijed koju posjeduje su na iznimno visokom nivou za jednog obrambenog igrača.

U potpunosti se slažem, Perić je definitivno najbolji u zadnjoj liniji, Teofil se isto vraća, a Dilaver je ove sezone katastrofalan, oba gola su prešla preko njega te su bile još 2 ozbiljne prilike. I razumijem da je ovo Manchester City, ali konstantno kiksa, u prethodnim utakmicama ove sezone je imao puno loših reakcija čime se unosi nesigurnost u obranu. Trenutno najbolji sastav zadne linije je Stojanović - Teofil - Perić - Leovac, možda je Pinto dostojna zamjena, sve ostalo su igrači kojima je domet HNL, uključujući ovog novog Moubandjea kojeg sam par puta gledal ove godine i možda ima dobre fizičke i tehničke karakteristike, no u formaciji je izgubljen i kao da igraju sa igračem manje kad igra.

 

Što se utakmice tiče, rezultat i kretanje (0 - 65.-e i potvrda tek u 90.-oj) je više nego dobro, relativno su se dobro branili, no ne možeš tako igrati 80% vremena i ne primiti gol. Ono što je najveći problem je da su praktički svi bili impresionirani i nisu mogli spojiti 2 dodavanja. Olmo je bio slab, ne zato jer je lošiji nego zato jer nije navikao igrati na ovakvoj razini i nakon nervoznog početka i razbijene arkade nije predstavljao baš nikakvu opasnost prema naprijed. Većina igrača nije uspijevala dodati loptu preko linije (statistika odigranih dodavanja je porazna), spas je obično bio u ispucavanju, neki su se popikavali sami od sebe, ... tako da je rezultat ispao zapravo vrhunski. Trebalo se postaviti obrambeno, slažem se, ali trebalo je bolje reagirati kad se uspijelo obraniti i otvorila kakva takva prilika prema naprijed. Ogledni primjer za to bi trebao biti Salzburg koji je odigrao vrlo dobro protiv Liverpoola iako su im prepustili igru i napadali iz kontri.

 

Ono što me najviše brine je kako će igrači sad reagirati, da li će zadržati samopouzdanje jer ovo je svojevrsno otrežnjenje budući da do utakmice su još vjerovali da mogu dobiti i City. Treba vidjeti kako će psiha reagirati sad kad su shvate svoje mjesto u "prehrambenom lancu".

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
4 godine
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Danas pada Shakhtar kao što je i Atalanta ... 

 

Da se podsjetimo kako je Atalanta stradala

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Može link netko?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
morbida kaže...

Može link netko?

također, molim link za live stream

10 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

... izgleda da ronaldo ne bu prenosil Dinamo... ja cu popizdit... https://www.ronaldo7.net/video/watch-football-live.html

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

šta je baš nemoguće za planetsport stream naći? gadno mi gledati na stranim programima nema te euforije

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Razbit ćemo šahtjara ko bug youtube!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kodi - Robin hood addon - SD stream planet sporta.

Dobra slika,ne šteka...maaalo kasni zvuk!

Ne vjeruj ženi koja laže!
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sta nema stream bas nigdje?

10 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Tallahassee kaže...

 Bas htio pitati za prijenos, no bio si brži. Hvala!

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Vuk15 kaže...
Tallahassee kaže...

 Bas htio pitati za prijenos, no bio si brži. Hvala!

 meni ne radi

11 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

ja sam ovdje nasao

http://y6stream.club/watch/shakhtar-donetsk-vs-dinamo-zagreb/

 

inace na ovoj stranici nalazim streamove

https://live.soccerstreams.net

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

ni meni

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

http://kodiadd-ons.com/repo - ovaj addon? jer taj neće

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 18:53 (shimano).
10 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
toxic kaže...

 meni ne radi

 ... kak?... skoro pa HD...

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb
Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 19:07 (shimano).
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb
Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pas majku. Ajmo, Ukrajinci su kvalitetno zreli za rušenje

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 20:06 (vrinho).
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
vrinho kaže...

Pas majku. Ajmo, Ukrajinci su kvalitetno zreli za rušenje

Bilo je blizu. Šteta, jer imam dojam da smo mogli dobiti. Ali jako vrijedan bod s obzirom kako smo kondicijski stajali pred kraj utakmice. Fizički možda i najteža utakmica ove sezone. Šteta za onu šansu Olma, nisam siguran je li Oršić bio u boljoj poziciji da mu je prije proslijedio i mislim da je čak Gojak na povratnnu utrčavao, pa je možda i to bila bolja opcija. Ali par puta me presjeklo kod 2-2 kako su nam stajali Stojanović i Dilaver u obrani  (jer 2 gola smo primili zbog manjka koncentracije, kod oba gola 2 igrača su ispala i teško da je to moglo proći bez kazne). Ne znam što je danas sa Stojkom bilo, kondicijski je bio out još pred kraj prvoga poluvremena ili je žuti karton uradio svoje. Jako teška utakmica, s obzirom na okolnosti mislim da je ovo jako pozitivan rezultat za nas. Nadam se da City danas bude dobio Atalantu. Slijedi nam velika bitka na Maksimiru, vjerovatno i utakmica sezone.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 21:05 (fighterZu).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Odlično su igrali i zaslužili bod ako ne i više a ako ponove današnju igru uz veću koncentraciju u obrani i ne sumnjam u pobjedu u uzvratu. Nadam se samo da Ademi nije teže ozlijeđen jer vidi se njegov izostanak u igri.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice