Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 391.577
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Mamić mora letiti.

Prvo, zato što je on psihički nestabilna osoba koja kada nešto nije po njegovom, odmah plane i kreće verbalna agresija koja može lako preći u fizičku, jer on nije ništa bolji od nekog kvartvoskog štembera koji se cijeli život tuče i opija po kvartu.

 

Drugo, osobno ja i mnogi dinamovci ne želimo više da nam voljeni klub bude igračka u rukama osoba sumljivoga morala, nego da već jednom postane naš, klub svojih članova koji participiraju u klubu na način da imaju pravo glasa, ako plaćaju članarinu za neko tekuće razdobolje. Nešto slično kako što imaju klubovi u Bundesligi, te navijači imaju preko 50% glasova u njima, te su klubovi udruge građana po zakon.

Tako je naprimjer i NK Dinamo udruga građana po zakonu, al' lokalna politika(čitaj Bandić) štiti maminjose koji izigravaju zakon, te ne žele članovima dati pravo glasa.

Znači postoji zakon, al' maminjosi ga namjerno izigravaju, jer onda ne bi mogli loviti u mutnom, odnosno krasti pare....što je i CIA doznala, al' naši sudovi trebaju to dokazati, odnosno da je Mamić i njegov ortaci lovu spremao na račune tzv. fiskalnih rajeva.

 

Mamić koristi naš NK Dinamo i repku, te cijeli hrvatski nogomet kao svoju prčiju, kako bi mogao bolje prodati svoje igrače kao da su neka stoka, jer on nije nogometni manager, nego nakupac i prekupac kao neka zloglasna verzija Delboy(poštujem originalnog Delboy i nema ništa protiv njega...). Nije njemu toliko bitno jel' se radi o stiroporu ili igračima ili tvornici Česma, bitno je da vrti lovu, te u suradnji sa politikom, Crkvom i mafijom, policijom zgrće pare za svoje niske interese...

Bio je u Segesti, bio je u Osijeku, Croatia Sesvetama, al' nigdje nije uspio kao što je u NK Dinamu...u skupštini Dinama sjede ljudi koji služe kako glasačka mašina koja samo podiže ruke kako Veliki vođa želi...ta skupština bira Izvršni odbor Dinama, a taj isti Izvršni odbor bira skupštinu, te nitko drugi ne može podrijeti u vladajuće strukture Dinama jer Mamić to neda i izigrava zakon...on je tobože "veliki Hrvat", koji je švercao i bavio se mutnim poslovima dok su obični ljudi ginuli i ratovali za Domovinu...

Kupio je I.Z. Čička i HHO, te jedan dio navijača BBB iz Fan Cluba koji za svoje navijanje za Mamića dobivaju plaću oko 4000 kuna netto...samo ta fantomska udruga navijača Velikog vođe godišenje okrene milijun kuna...ista stvar je sa navijačima iz udruge "Uvijek vjerni"...

 

...jedan Zvone Boban može biti drugi čovjek svjetskog nogometa, al' nema mjesta za njega u NK Dinamu i općenito u hrvatskom nogometu, jer se ne slaže sa mišljenjem Zdravka Mamića. 

 

Dinamovcima koji se ne slažu sa Tattom govore da su komunisti, jugoslaveni i ne znam kakvi sve neprijatelji, a on i njegova kamarila imaju komunističke metode(jedan vođa, jedna skupština nelegitimno odobarana...), žele regionalnu ligu, znaju sve pjesme Partizana i Red Stara, kradu pare od naroda i države....te, su onda problem navijači, koji eto ne žele da kliču i klanju se velikom vođi, Tatti, čovjeku bez kojeg tobože ne bi bilo ovo jakog GNK(u Europi smo teška pušiona...)

 

Ne želim da moj klub bude finacijer predizbornih kampanja, utočište ljudi sumnjivog morala, poligon za isticanje niskih nacionalističkih strasti, OPG Mamić, i tako dalje....neka si politika i mafijaši osnuju svoj klub koji će imati navijače sa tekućim računom, neka ga nazovu Croatia ili kako već žele, a te neka puste već Dinamo jednom na miru svojim navijačima...neka se maknu od mojeg kluba, njegove povijesti, grba, dresa....

 

Na primjer za vrijeme Tuđmana naš klub je navodno nastao 1903 kada je osnovn HAŠK, te smo '98 slavili 95. obljetnicu kluba, onda smo 2005. slavili 60 godina kluba, te ona naposljetku 2011. sto godina kluba, jer je navodno Dinamo osnovan 1911, godine kada je osnovna Građanski.

Malo ne štima ta matematika nekim ljudima u klubu, nekada i sada...al' Dinamo je faktički nastao 9.lipnja.1945, te od tada kreće njegova povijesti. Međutim, neki ljudi iz svojih uskih interesa žele mijenjati i prekrojavati našu povijest kluba....

 

Ljudi nemojte podržavati kriminalce, jer nakon što su nam uzeli tvornice, radna mjesa, razna poduzeća sada nam žele uzeti i nogomet i naše klubove kako bi samo mogli brojati lovu i baviti se kriminalnom...

 

Odustanite od njihovih laži da su to ne znam kakvi neprijatelji i da nismo Hrvati ili ne znam kaj već...dinamovci samo žele pošten klub, te bolju državu bez pljački na svakome koraku...njima služi hrvatstvo samo kao pokriće za njihovo nelegalno boaćenje, a dok se stvarala Hrvatska, oni su se bavi kriminalnom....ljudi, osvijestite se....

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Prijatelju pogledaj malo papire Dinama.

Tih 30 mil od grada se dobro zna di ide. Da je on maznuo toliko koliko se pise od kluba, ne bi imali igrace od kuda platit. Jednostavna je racunica. On ima par agencija sa sinom u kojem lihvare igrace i onda iz Dinamove odstete izvlace sebi novac. Pa nije to prvi slucaj u nogometu. Jedini nacin na koji on krade "nas" je utaja poreza, a koliko to bilo nepravedno u nasoj "pravnoj" drzavi nece dobit vise od 4 godine. I to uvjetno, a to je tuzno da se dopusta. I to ga uopce nece maknuti iz hrvatskog nogometa.

Najveca mafija je njegov frend Hanzekovic.

Ali da ce 200 ljudi napravit razliku nece. Njihovi motivi nisu sasvim cisti. Sacica debila koji zive sa starcima doma, nisu postigli nista u zivotu osim sisanja na nulu pa se provlace po medijima na ovaj nacin. Vjerojatno misle da rade nesto za opce dobro. Nijedan klub kojeg vode navijaci ne radi dobro osim Barcelone, ali tu je situacija kompliciranija i opet nije savrsena. Pogledaj do cega je Hajduk dosao makar je provedena tranzicija. Kao navijac Dinama zbilja nemam nista protiv trenutne situacije, ali ocito je netko kisel oko toga. U top 5 nogometnih skola, 2. klub po broju igraca u LP, najmladi roster u LP, svake godine europsko natjecanje itd.

Jedino sto me smeta i sto je i budali jasno, jest da proda svake godine nekog za 15ak mil €, a klub ne vidi nikakvo takvo pojacanje. Tu je stvar gdje on misli da je Dinamo firma i tu je problem sto mu se dopusta da ima cenzuse i clanke ugovora kakve on zeli. Nogometno gledajuci situacija je sasvim okej. Nismo ruski niti ukrajinski klub kojeg financiraju naftasi, igraju pretezito domaci decki i nema poguranaca od trenera. Nije bilo talenata koji nisu zaigrali. To sto radi s repkom je druga prica, ali Halilovic i da je pozvan on zbog davne svade s Cacicem ne bi igrao. Kao ni panika koja se dize oko Roga, a nece ni minute dobit.

Bez zaje*ancije, ja mislim da je pitanje vremena kad ce njega netko koknut, jer ovako vise ne ide, a on nece otic.


R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ToMisLaW kaže...
morbida kaže...

Gdje su ti baklje kad ti majka ima penziju 800 kuna i nema ni za režije nakon 30 godina rada?
Gdje su ti baklje dok imaš plaću 2800 u skladištu?
Gdje su ti baklje dok ti se grad i država pretvaraju u ruglo i gaze te ko zadnju pičku?
Gdje su ti, majmune primitivni, baklje dok se treba borit za nekaj borbe vrijedno?
Nigdje. Jer si govno primitivno. Jer si pičkica. Jer si kukavički slabić. Jer si eunuh. Jer si glup.
Jer nemaš muda.
I onda ideš zapalit stadion na kojem igra repka.
Jer tu ćeš bit bitan pred ekipom.
Tu ćeš se BORIT za nešto BITNO.
Borit ćeš se za izbor reprezentacije.
Jer nisi zadovoljan sa sastavom i s ljudima koji su ju radili.
Onda ćeš se vratit u kvartovsku birtiju i godinama pričat samo o tome.
Dok ti mama umire od gladi nakon što je 30 godina radila ko stoka da bi othranila glupog majmuna.
Dok ti djeca nemaju budućnost.
Dok ti žena, ako već nije otišla, trpi tvoja glupa herojska sranja u vezi nogometa.
Sa ponosom ćeš zapalit stadion.
Sa ponosom ćeš se BORIT.
Sa ponosom ćeš bit heroj političkih igara nogometa.
A nula herojstva u pravom životu.
Ti mali, bezmudi, jadni, primitivni, glupi čovječe.
Hrvatu.
Bijedni.

 Gdje ti je hešteg kada ti pada vlada, kada ti državu vode mafijaši i uhljebi već 20 godina, kojima je važnij osobni interes od države.

Zbog njih ti je plaća 2800kn a ne zbog 10 baklji.  

Ti mali sezonski "navijaču" koji pratiš nogomet 10 dana svake 2 godine, ali važni su lajkovi.

 veći su to mafijaši što rade nerede po stadionima,pitam se što oni sve u životu rade,predpostavljam da maltiraju svakoga,ja sam protiv Mamića i Šukera,ali ovo tu što oni rade nije rješenje,nemoj pričat o meni ako me ne poznaješ,pratim svaku utakmicu Dinama i naše repke,a politiku ne želim miješati sa nogometom,ovo nije tema da se raspravlja o politici...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Sutra bi moglo biti sve ok, ali na prvoj utakmici tih supaka u osmini finala bi trebalo opet izazvat prekid. Kad nepravda postane zakon, otpor postaje duznost.

Kako neces mijesat politiku i sport, kad sport vodi politika???
ptspclan.com | visit us ^^
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

ovu temu sam otvorio da pišemo o rezultatima naše repke,a što manje da pričamo o politici.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ajmoooo Vatreni #CRO #sportskatribina

Sportska tribina - http://sportska-tribina.info/
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Hrvatska-Španjolska 2-1 svaka čast dečkima pokazali su kako se bori za svoju zemlju,cijela momčad je odigrala odlićno.Koje su vaše želje za našeg idučeg protivnika?Ja se samo bojim da ne bude Portugal,ali danas ćemo vijdet kakva će situacija biti u toj grupi,ako Portugal bude treći nadam se da ih nećemo izvući,neki pišu da nam je put do polufinala otvoren,a tu nas još čekaju Poljska ili Švicarska,a u polufinalu bi nas mogli čekat Wales,to nisu slabe ekipe ,ne treba nikoga podcjeniti ,ali u svakom slučaju to su lakše ekipe od Francuske,Italije,Engleske...Samo se ne treba umisliti sada,istina da imamo super ekipu,ali ako se svi umislimo da ćemo osvojiti euro ,mislim da će onda euro završiti loše,idemo polako utakmicu po utakmicu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

Hrvatska-Španjolska 2-1 svaka čast dečkima pokazali su kako se bori za svoju zemlju,cijela momčad je odigrala odlićno.Koje su vaše želje za našeg idučeg protivnika?Ja se samo bojim da ne bude Portugal,ali danas ćemo vijdet kakva će situacija biti u toj grupi,ako Portugal bude treći nadam se da ih nećemo izvući,neki pišu da nam je put do polufinala otvoren,a tu nas još čekaju Poljska ili Švicarska,a u polufinalu bi nas mogli čekat Wales,to nisu slabe ekipe ,ne treba nikoga podcjeniti ,ali u svakom slučaju to su lakše ekipe od Francuske,Italije,Engleske...Samo se ne treba umisliti sada,istina da imamo super ekipu,ali ako se svi umislimo da ćemo osvojiti euro ,mislim da će onda euro završiti loše,idemo polako utakmicu po utakmicu.

 

 Upravo to, sve si dobro rekao. Ne treba decke hvalit na sva zvona ko da su vec sada u finalu, samo polako.

 

Mislim da necemo na Portugal jer ce oni sutra vjerovatno pobjediti Mađarsku na koju bi mi mozda mogli, imam neki osjecaj da cemo na njih. Ali i da dobijemo portugalce nogomet koji su do sad pokazali je blago receno ocajan. Previse je komplicirano nagadjati koga bi mogli dobiti ali ja bi svakako volio izbjeci sve osim Svedske,Irske i Islanda. Nisu oni losi ali bolje nego na Mađare ili Slovake. Bit ce sutra svega u tim utakmicama, vidjet cemo. Najvise bi volio Svedsku ili Irsku.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2016 4:40 (el.šef).
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Odlican je zdrijeb, siguran sam da cemo proci iduce kolo, a onda na poljsku/svicarsku sto je ok, oni su na razini Ceske
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Idemo na Portugal,nebi se trebali bojati Portugala jer smo pokazali puno bolju igru od njih,ali opet ne trebamo ih ni podcjeniti jer imaju Ronalda,ali mi imamo Perišića koji je puno više pokazao od Ronalda na ovom prvenstvu.Nemogu docekat utakmicu.NAPRIJED HRVATSKA!!!

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Mitch kaže...
Prijatelju pogledaj malo papire Dinama.
Kako da pogledam, kada klub nije transparentan. Nemoj mi samo reć godišnja izvješća jer iz njih ni financijski stručnjaci ne mogu ništa konkretno pročitat.

Tih 30 mil od grada se dobro zna di ide. Da je on maznuo toliko koliko se pise od kluba, ne bi imali igrace od kuda platit. Jednostavna je racunica. On ima par agencija sa sinom u kojem lihvare igrace i onda iz Dinamove odstete izvlace sebi novac. Pa nije to prvi slucaj u nogometu. Jedini nacin na koji on krade "nas" je utaja poreza, a koliko to bilo nepravedno u nasoj "pravnoj" drzavi nece dobit vise od 4 godine. I to uvjetno, a to je tuzno da se dopusta. I to ga uopce nece maknuti iz hrvatskog nogometa. 
Malo si kontradiktoran samom sebi. Pa optuženi su da su prevarili klub na odštetama, koje su najveći prihod kluba. Šta ako novac nije sjeo na račun Dinama već je u prijenosu ukraden, to onda nije krađa kluba? A to od kud novci - pa dizani su krediti koji dolaze na naplatu, tek kada se očisti klub od sadašnje uprave vidjet će se pravo stanje u klubu i što su braća od njega napravila.

Ali da ce 200 ljudi napravit razliku nece. Njihovi motivi nisu sasvim cisti. Sacica debila koji zive sa starcima doma, nisu postigli nista u zivotu osim sisanja na nulu pa se provlace po medijima na ovaj nacin. Vjerojatno misle da rade nesto za opce dobro.
Na tvoju žalost, ne radi se o 200 ljudi. Potpisano je nakoliko peticija s po XX tisuća potpisa, bilo je i masovnih prosvjeda gdje se jasno vidi koliko ljudi smeta ovakav način vođenja kluba. U usporedbi s brojem ljudi koji ophode utakmice Dinama i koji time podržavaju sadašnje stanje, to je zapravo većina.
Nijedan klub kojeg vode navijaci ne radi dobro osim Barcelone, ali tu je situacija kompliciranija i opet nije savrsena. Pogledaj do cega je Hajduk dosao makar je provedena tranzicija. Kao navijac Dinama zbilja nemam nista protiv trenutne situacije, ali ocito je netko kisel oko toga. U top 5 nogometnih skola, 2. klub po broju igraca u LP, najmladi roster u LP, svake godine europsko natjecanje itd.
Ok, Real Madrid, Atletic Bilbao, Porto, Sporting, Benfica,... pa čak i Bayern u neku ruku... sve su to loši klubovi koje su uništili navijači. U Barci nije situacija savršena? Je, sve nabrojano je puno lošije od toga da privatna obitelj krade novac udruge građana.

Jedino sto me smeta i sto je i budali jasno, jest da proda svake godine nekog za 15ak mil €, a klub ne vidi nikakvo takvo pojacanje. Tu je stvar gdje on misli da je Dinamo firma i tu je problem sto mu se dopusta da ima cenzuse i clanke ugovora kakve on zeli. Nogometno gledajuci situacija je sasvim okej. Nismo ruski niti ukrajinski klub kojeg financiraju naftasi, igraju pretezito domaci decki i nema poguranaca od trenera. Nije bilo talenata koji nisu zaigrali.
Ma daj, zašto ti prodaja smeta? Kaj nisi i ti jedan od navijača Dinama koji slavi velike prodaje igrača? iako klub od tih iznosa vidi tek manji dio...
To sto radi s repkom je druga prica, ali Halilovic i da je pozvan on zbog davne svade s Cacicem ne bi igrao. Kao ni panika koja se dize oko Roga, a nece ni minute dobit.
Vidjeli smo kako Rog nije igrao. Nije ni bitno i da nije igrao, opet se treba birati najbolje. Kako je Halilović bio u repki kao rezerva Dinama, a sada kao prvotimac u Španjolskoj nije dovoljno dobar? Koja svađa Čačića i Halilovića? Daj ne budi smiješan. Uostalom, pogledaj primjer Lovrena koji je iz repke ispao preko noći, nedugo nakon brojnih iskaza USKOK-u.

 

Dobio sam notifikejšn da si meni odgovarao, pa da odgovorim. Eto, toliko od mene. :)


PS Napuštam temu jer smo offtopic :)

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

navodno se Srna vraća u repku ,iskreno nevidim potrebu za njime jer je Vrsaljko odlićan igrač.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Vraća se jer nam je igra katastrofa, a izbornik izgubljen u vremenu i prostoru. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

navodno se Srna vraća u repku ,iskreno nevidim potrebu za njime jer je Vrsaljko odlićan igrač.

Ma novinarske gluposti. Ja ga nebi htio vidjeti nazad u reprezentaciji. Hvala mu za sve dobre partije, ali ako cemo iskreno on zadnje 2-3 kvalifikacije koje je igrao je bio zestoki ocaj u 90% utakmica. Samo pada na pod, mlatara rukama prema sucu i provocira zuti karton, od 20 centarsuteva 19 pogode prvog igraca obrane, ista stvar sa izvodjenjem kornera dok je u isto to vrijeme ostavljao dusu na terenu u Sbakhtaru i igrao 50% bolje. Neka se drzi kluba, ima ovdje mladih igraca zeljnih dokazivanja. Po meni Barisic zasuluzuje priliku na lijevom beku, a ima u HNL-u jos igraca koji zasluzuju biti barem na sirem popisu i da se na njih racuna u buducnosti (Barać, Bočkaj, Mioč, Vlašić, Tudor.... Da sada ne nabrajam sve, svi mladi decki koji bi ostavili srce na terenu za reprezentaciju i svi redom bolji izbor od potrosenih igraca poput Srne).

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2017 10:33 (ibme74).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...
morbida kaže...

navodno se Srna vraća u repku ,iskreno nevidim potrebu za njime jer je Vrsaljko odlićan igrač.

Ma novinarske gluposti. Ja ga nebi htio vidjeti nazad u reprezentaciji. Hvala mu za sve dobre partije, ali ako cemo iskreno on zadnje 2-3 kvalifikacije koje je igrao je bio zestoki ocaj u 90% utakmica. Samo pada na pod, mlatara rukama prema sucu i provocira zuti karton, od 20 centarsuteva 19 pogode prvog igraca obrane, ista stvar sa izvodjenjem kornera dok je u isto to vrijeme ostavljao dusu na terenu u Sbakhtaru i igrao 50% bolje. Neka se drzi kluba, ima ovdje mladih igraca zeljnih dokazivanja. Po meni Barisic zasuluzuje priliku na lijevom beku, a ima u HNL-u jos igraca koji zasluzuju biti barem na sirem popisu i da se na njih racuna u buducnosti (Barać, Bočkaj, Mioč, Vlašić, Tudor.... Da sada ne nabrajam sve, svi mladi decki koji bi ostavili srce na terenu za reprezentaciju i svi redom bolji izbor od potrosenih igraca poput Srne).

 nažalost će Pivarić igrati...hvala Bogu riješio sam ga se u Dinamu,ali u repki teško jer je Čačić panj...a da stvar još bude gora on nije upiso opće nastupa u Dinamu ove sezone nego je grijo klupu i onda će takav igrač startat protiv Turske.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

A nadam se da ce ga se sada rijesiti i u reprezentaciji kada se prodao konacno... Realno Barisic je i za njega i za Strinica dr. Roberto Carlos

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Igrači za Kosovo i Tursku


7 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Trebalo nam je 2 dana da pobijedimo Kosovo!

 

PA IMA LI TKO DA SKLONI OVOG CACINJA?! 

...
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Jeste skuzili veliki propust suca dns?

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Jeste skuzili veliki propust suca dns?

 Nigdje drugdje ne vidim da je ovaj lik jučer dobio žuti karton. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Iz nekog razloga je pobrisan, ali ako mozes nadji snimak tih 20 min utakmice i vidjet ces da je dobio zuti (cini mi se da je srusio igraca na centru da sprijeci kontru).

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Možda su "zanemarili" karton jer je nastao u uvjetima u kakvima je nastao? Ne vidim da se igdje po portalima to spominje, a ne mogu ni naći pravila kod takvih situacija. Možda se kartoni brišu po defaultu?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Hexfire kaže...

Možda su "zanemarili" karton jer je nastao u uvjetima u kakvima je nastao? Ne vidim da se igdje po portalima to spominje, a ne mogu ni naći pravila kod takvih situacija. Možda se kartoni brišu po defaultu?

 

Da se zanemario jučerašnji karton, zanemarilo bi se i odigrano vrijeme do prekida, ako je juče dobio žuti do prekida ovo je ogroman propust suca, čak bi se usudio reći smiješan i amaterski propust.

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Glupo mi je diskutirati kad ne znam kakvo je točno pravilo u takvoj situaciji. U svakom slučaju nema mi puno smisla da se kartoni brišu, a tekma se mora nastaviti točno gdje je prekinuta. Čudno mi je da nitko o tome ne piše, pa mi je jedino logično da su mu karton obrisali jer teren nije bio pogodan za igru (brat bratu to mi je sasvim fer, ako je tako) ili je možda neki drugi igrač dobio karton jučer, a krivo piše na ovom screenshotu od kolege. Na ovih par mjesta gdje sam pogledao, nigdje nije zabilježen taj prvi karton.

 

Možda bi se više "kopalo" po tome da nismo uzeli bodove.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Hexfire kaže...

Glupo mi je diskutirati kad ne znam kakvo je točno pravilo u takvoj situaciji. U svakom slučaju nema mi puno smisla da se kartoni brišu, a tekma se mora nastaviti točno gdje je prekinuta. Čudno mi je da nitko o tome ne piše, pa mi je jedino logično da su mu karton obrisali jer teren nije bio pogodan za igru (brat bratu to mi je sasvim fer, ako je tako) ili je možda neki drugi igrač dobio karton jučer, a krivo piše na ovom screenshotu od kolege. Na ovih par mjesta gdje sam pogledao, nigdje nije zabilježen taj prvi karton.

 

Možda bi se više "kopalo" po tome da nismo uzeli bodove.

 

Pa zamisli si ovako.

Hrvatskoj treba pobjeda od 5 razlike, teren je takav kakav je bio, 5 razlike ni selo iz 1.ŽNL ne bi pobijedili po tom terenu, a vrijeme koje smo izgubili na onakvom terenu nisu vratili, stoga ne vidim zašto bi bilo fer brisati karton dobiven na tom terenu do prekida, pa ne možeš slučajno karton dobit bez obzira kakav teren bio.

Trebali su ili poništit cijelu tekmu ili uvažit sve što se izdogađalo do prekida, što osobno mislim da je normalno i korektno, a i sigurno po pravilima, jer da su poništili cijelu tekmu ne bi mogli danas ni igrat, trebali bi tražit novi termin, a ovako se nastavilo od juče, mislim da je pravilo da se može nastavit od one minute kad je prekinuto samo idućin 24 sata, možda se varam al mislim da je tako.

Uglavnom nama svejedno, tri boda su tu, treba pobijedit Turke i očekivat i nadat se da će Island i dalje ostat neporažen kući.

 

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Imam preko 10 tisuca sati u football manager igrama i mogu reci da je ovo savresno odigrana utakmica. Na nasu 4231 Wide formaciju savrseno lezi fluid defensive. Toliko igraca naprijed i sluzi da bi se odradio presing i igrala obrana, odnosno drzalo protivnika sto dalje od naseg gola. Nisu mogli prdnuti, ali nazalost, igrati defensive znaci zabijati jako malo. I s obzirom na raspolozive igrace, ovo je najbolje sto trenutno imamo i mozemo, jer nam ekipa pase za 4231. Moze nas dobiti jedino netko sa 442 ili 352 ili nekom drugom, ravnom (flat) formacijom. Sve ostalo dobijamo, ali sa minimalno golova.

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 4:50 (Gorstak79).
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ima tu mjesta za itekako bolje promjene.

Za početak Pivarić, nemam ništa protiv dečka, djeluje pošteno i ok, ali dečko nije kapacitet ni za Dinamo a kamoli nacionalnu vrstu. Možda kao zamjena ili igrač za slabije tekme, Barišić je miljama ispred njega i to je i dokazao u Osijeku ove sezone.

Kovačić na zadnjem veznom, Rakitić iza špice = epic fail. Znam da imamo previše igrača za istu poziciju i da se uvijek neko mora žrtvovati tako da ostane na klupi ili da ne igra ne prirodnoj poziciji, ali puno bolji izbor je to onda da Rakitić čuva leđe Modriću i Kovačiću nego obratno, pogotovo jer je od njih trojice najtromiji.

Brozović na krilu je također jedna velika greška. Od prvog dana se vidi da on nije za tu poziciju, ne leži mu, ne snalazi se na njoj. Kramarić bi to puno bolje odradio i odlično to odrađuje i u Hoffenhamu (nekada igra na krilu nekada iza špice).

Mandžukić - obožavam ga ali mi nije jasno zašto se njega nikada, ali apsolutno nikada ne vadi van. On može igrati toliko kriminalno loše da se doslovno ne čuje na terenu i opet ga Čačić nikada neće izvaditi van.

 

Iskreno, nama najviše fali stručnjak na klupi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 23:07 (ibme74).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Nadam se da ce taj strucnjak biti Gorstak79 koji ce uvijek znati podesiti nasu formaciju tako da pobijedimo protivnicku formaciju.

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nisam siguran jesu li nasi igraci sposobni to odigrati, ali da se mene pita ja bih stavio 3-5-2 ili 4-4-2 ravnu formaciju, very fluid fluidnost i standardni mentalitet. Na taj nacin bili bi podjednako dobri i u obrani i u napadu, mogli bi zabiti na bilo koji nacin, i zabijali bi vise golova nego ovako, sto bi, vjerujem, zadovoljilo navijace. Na taj nacin je igrao Jupp Heynckes (Osram) 2012-e sa Bayernom kad je osvojio sve zivo i to je trenutno najbolji nogomet na planeti.

 

Evo kako to funkcionira sa Hull klubom http://www.dailymotion.com/video/x5zbfx0

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 19:07 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ks95hr kaže...

Nadam se da ce taj strucnjak biti Gorstak79 koji ce uvijek znati podesiti nasu formaciju tako da pobijedimo protivnicku formaciju.

 

Ipak je to čovjek sa 10 000 sati na klupama vrhunskih ekipa u fusbal menadžeru 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 0:42 (honor8).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice