Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 394.110
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Upravo stigoh kući, kad začuh viku spolja!  Svaka čast! 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nikad u životu nisam vidio da protivnička momčad igra bez imalo fair playa i stoga mi je jako drago što smo ih nakantali i nadam se da Argentina ide doma jer ovo je stvarno sramotno ponašanje i baš mi je drao što je Raketa dao gol i što se osvetio onom Argenticu što ga je nabio loptom , a onoj Argentinki plavuši što ju je kamera pokazala negdje u trenutku kada smo poveli jedan nula neka dođe slobodno kod mene ja ću je utješiti  sa igrom sam jako zadovoljan , svi su bili dobri , Raketa po meni odigro najbolju utakmicu za repku i drago mi je što je Lovren pobijedio za svog malog sina ( Lovren igra ko zvjer na ovom sp-u svaka mu čast ) . 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 22:58 (morbida).
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Lovren je ubio, fakat se razvio u igračinu

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Aaaaaaaaaaaaaaaa, jesmo ih! Je, euforičan sam malo jbg. Ipak smo prošli skupinu SP nakon 20 godina i one famozne Francuske 98'. Pametno i strpljivo, igrali su jedan za drugoga i jednog Messija su strpali u džep. Velika pobjeda i za Dalića jer je lijepo to posložio, svaka čast.

 

Argentinci, fuck off. Pokazali se kao pičkice s manjkom fair playa i onim ćelavim poskokom na klupi, makar još nisu zaslužili su ispasti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 22:12 (vrinho).
10 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Dopada mi se kakav mix imamo. Konstantna krizanja i switchevi pozicija kao u rukometu jebote. Sad si vamo - sad si tamo. Mandzukic je strasan radnik, igrao je i obranu i napad beskompromisno.

Nitko nas ne dominira, to je kljucna stvar, cak bjese suprotno. Ukoliko je utakmica nategnuta, a vecina je takvih na ovom prvenstvu, mislim da onda imamo sanse bilo koga "nakantati". Nisam bas neki nedostizni nogomet vidio od favorita prvenstva.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Bez euforije.

Skidam kapu cijeloj ekipi no Lovren je bio maestralan..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 23:31 (toxic).
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

Rebića van jer će inaće dobit crveni , Kramrića unutra , a može i Pjaca . 

Čestitam našima ali mi nije jsno što se palite na tog Pjacu.

Dečko nije ni zaslužio ni ići u Rusiju a kamoli da bude na klupi.

Nekoliko izvrsnih napadača poput Čopa, Santinija su otpali zbog guzonje.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ovo je bilo ponižavanje, doslovno smo ih pregazili, svaki jebeni duel su izgubili, stvarno ne znam kojim riječima više opisat ovu pobjedu.

Sad se odmorit i u prošaranom sastavu odradit Islanda, Modrić ni pod razno ne treba igrat vs Islanda, a uz njega ja bih odmorio i Perišića.

Imamo širinu nema razloga da silimo stožerne igrače u nadam se nebitnoj utakmici što se ljestvice tiče.

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Don't Cry For Me Argentina 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 0:09 (hummer0).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...
morbida kaže...

Rebića van jer će inaće dobit crveni , Kramrića unutra , a može i Pjaca . 

Čestitam našima ali mi nije jsno što se palite na tog Pjacu.

Dečko nije ni zaslužio ni ići u Rusiju a kamoli da bude na klupi.

Nekoliko izvrsnih napadača poput Čopa, Santinija su otpali zbog guzonje.

 Sjetim se Eura 2016 godine kada je Pjaca ulazio s klupe i pokazivo svoj talenat i svi su ispitivali zašto on nije u prvih 11 ? Onda mu se desila ta ozljeda na potpuno nebitnoj utakmici ... Znam da nije imo bajnu sezonu , ali mislim da je on budućnost naše repke i da on zaslužuje priliku , osim toga protiv Nigerije je dobro odigro mislim da je on dao onu loptu za Kovu kad je Kovi obranio golman .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
5 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Velika igra veliko ponašanje i velika pobjeda hrvatskog tima. Mesi se ponio kao mali miš na kraju, a igrali su prljavo. Nadigrani su od hrvatskih nogometnih komandosa

15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ne dirajte 1998! Većina od vas se još nije ni rodilo onda...ipak, dabogda se ponovila u još boljem svjetlu!

Sinoć sam lega jutros...
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Jedini problem(ako se moze nazvati problemom jer je cilj bio sacuvat rezultat) koji sam vidio da nama krilo probije bok i onda nema kome dodat u sredini, mandzukic se bas vukao u napadu, a suprotno krilo nigdje na radaru, dosta su defanzivno igrali, nakon prvog gola doslovno smo napadali 1-3 igraca samo. Argentinska obrana ispala ko hrpa amatera, znaju samo zaustavit igraca prekrsajem

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
The_K kaže...

Jedini problem(ako se moze nazvati problemom jer je cilj bio sacuvat rezultat) koji sam vidio da nama krilo probije bok i onda nema kome dodat u sredini, mandzukic se bas vukao u napadu, a suprotno krilo nigdje na radaru, dosta su defanzivno igrali, nakon prvog gola doslovno smo napadali 1-3 igraca samo. Argentinska obrana ispala ko hrpa amatera, znaju samo zaustavit igraca prekrsajem

 

A šta smo trebali ?

Nama je 0-0 bio ok rezultat, tim što smo ih zatvorili i stali čvrsto iza lopte nismo se odrekli pobjede, nego smo ih samo učinili nervoznima i čekali grešku da se otvori kontra koju igramo možda i najboljen a svijetu jer imamo tri vezna igrača koji iz svoje polovice sa jednom okomitom loptom rastvore svaku obranu i gurnu krilo ili napadača u gol šansu. (Luka za Rebića 1. pol)

Po tebi smo mi kojima nije bila hića ganjat pobjedu pod svaku cijenu trebali od prve minute bezglavo jurnut naprijed i dozvolit da oni to nama naprave što smo mi njima ? Njima je trebala pobjeda pa to nisu napravili, dakle, zašto smo mi trebali bilo šta drugačije postavit što se taktike tiče ?

Pogledaj ostale utakmice, jedna Španjolska povede protiv Irana i što napravi ? Povuče se i prepusti njima posjed i čeka kontru. To je nogomet i turnirsko natjecanje, sve ekipe koje računaju na visok domet čuvaju snagu i igraju isključivo na rezultat.

Sa naše strane savršena utakmica do detalja, imali smo i malo sreće, jer da onaj klempo nije fulo prazan gol iz naše greške teško bi mi do pozitivnog rezultata. Ne zaboravit i Rebićev drugi žuti, ono je bio čist žuti karton, kramponima ga nabio u kost, ja tokom prijenosa nisam to vidio, mislio sam da ga je samo guzicom nasadio, više sreće nego pameti je imao, a VAR je karina ako ga se ne koristi do kraja. (ako se neko sjeća kako je Inter popušio crveni karton vs Juvea za sličan start kad je prgledom snimke iz žutog sudac promijenio u crveni karton)

Sad ili nikad ćemo napravit veliki rezultat.

16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Još ne mogu doći sebi kakva je ovo bila deračina. Bože dragi. Navlas isti osjećaj kao kad smo razbili Švabe u Francuskoj prije 20 godina.

 

Kaliniću jer te bar malo sram!!!

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Onakva Argentina ne zasluzuje biti na SPu.Ono sto me veseli,je to sto smatram da smo favoriti za osvajanje zlata.Ako ste malo bolje pogledali,sve ove velike ekipe.Njemacka,Francuska,Spanjolska,Engleska.Oni izgledaju jako jako lose.Tako da sa ovom nasom igrom,vjerujem da mozemo do finala bez beda.Jedino su tu Portugal,Urugvaj i Rusija koja je domacin pa ce ici na glavu ako treba.Ovi ostali su blagoreceno podbacili i razocarali.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 8:34 (Endymon).
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Messi je našao novu glazbu za stimulans prije tekmi

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Endymon kaže...

Onakva Argentina ne zasluzuje biti na SPu.Ono sto me veseli,je to sto smatram da smo favoriti za osvajanje zlata.Ako ste malo bolje pogledali,sve ove velike ekipe.Njemacka,Francuska,Spanjolska,Engleska.Oni izgledaju jako jako lose.Tako da sa ovom nasom igrom,vjerujem da mozemo do finala bez beda.Jedino su tu Portugal,Urugvaj i Rusija koja je domacin pa ce ici na glavu ako treba.Ovi ostali su blagoreceno podbacili i razocarali.

 Nikad ne podcijeni Njemačku, Španjolska je igrom pregazila Portugal, Brazil je odličan, Belgija je atomska ekipa, Meksiko je vrhunska ekipa.

imat ćemo puno većih problema s Islandom nego što smo imali s Argentinom. argentina me je podsjetila na rijetko kad slabiju Njemačku 1998.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...
Endymon kaže...

Onakva Argentina ne zasluzuje biti na SPu.Ono sto me veseli,je to sto smatram da smo favoriti za osvajanje zlata.Ako ste malo bolje pogledali,sve ove velike ekipe.Njemacka,Francuska,Spanjolska,Engleska.Oni izgledaju jako jako lose.Tako da sa ovom nasom igrom,vjerujem da mozemo do finala bez beda.Jedino su tu Portugal,Urugvaj i Rusija koja je domacin pa ce ici na glavu ako treba.Ovi ostali su blagoreceno podbacili i razocarali.

 Nikad ne podcijeni Njemačku, Španjolska je igrom pregazila Portugal, Brazil je odličan, Belgija je atomska ekipa, Meksiko je vrhunska ekipa.

imat ćemo puno većih problema s Islandom nego što smo imali s Argentinom. argentina me je podsjetila na rijetko kad slabiju Njemačku 1998.

 Neznam bas.Ali njihove utakmice nisu rezultatski uvjerljive kao nase.

15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Meni je cak nas trener bio ok za razliku od cacica...kad su rakitica razvalili i argentinci nisu htjeli loptu ispucati van nek su stalno nas napadali, dalic je upao u teren pa je sudac prekinio da se vidi sta je sa igracem....Takoder i sa zamjenama je pogodio. Kovacic je na tom lijevom krilu dobro odradio posao zato je i zabijen 3 gol....
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Endymon kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
Endymon kaže...

Onakva Argentina ne zasluzuje biti na SPu.Ono sto me veseli,je to sto smatram da smo favoriti za osvajanje zlata.Ako ste malo bolje pogledali,sve ove velike ekipe.Njemacka,Francuska,Spanjolska,Engleska.Oni izgledaju jako jako lose.Tako da sa ovom nasom igrom,vjerujem da mozemo do finala bez beda.Jedino su tu Portugal,Urugvaj i Rusija koja je domacin pa ce ici na glavu ako treba.Ovi ostali su blagoreceno podbacili i razocarali.

 Nikad ne podcijeni Njemačku, Španjolska je igrom pregazila Portugal, Brazil je odličan, Belgija je atomska ekipa, Meksiko je vrhunska ekipa.

imat ćemo puno većih problema s Islandom nego što smo imali s Argentinom. argentina me je podsjetila na rijetko kad slabiju Njemačku 1998.

 Neznam bas.Ali njihove utakmice nisu rezultatski uvjerljive kao nase.

Po tome je onda Rusija prvi favorit za zlato? Spusti malo loptu na zemlju, neki od ovih koje si nabrojao gore tek su jednu utakmicu odigrali a oni su inače najjači kad je najteže.

Vidli smo se u finalu i nakon one pobjede nad Španjolcima na prošlom Euru i što je bilo, odmah smo pali na prvoj stepenici jer su kalkulirali i razmišljali previše a i tu je kumovao puno i Čačić, srećom pa sad imamo inteligentnijeg izbornika.

Mene brine ako se netko ozbiljnije ozlijedi od špica ili bude kartoniranih jer nam sad fali jedan pošto je Kalinić napravio ono sranje i praktički pljunuo na sve suigrače.

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Tipično je za nas da poletimo nakon jednog dobrog rezultata pa nas se ubrzo grubo prizemlji. Igrom od jučer smo pokazali da spadamo u spremnije reprezentacije u ovom trenutku, ali proglasiti nas favoritima za zlato je ipak previše. Ova Argentina je jaka samo na papiru, pa jedva su se kvalificirali na SP. Naravno da kad imaš najboljeg igrača ikad u momčadi računaš da možeš dobiti bilo koga, ali s ovakvom postavom i taktikom im ne pomognu ni tri Messija. A ni Messi više nije onaj od prije 4-5 godina.

 

Što god tko mislio, neće ni Danska na koju vjerojatno idemo biti lak zalogaj.

 

Činjenica da smo ostali samo na jednom pravom napadaču mogla bi biti problematična. Mandžo ima jedan žuti ak se ne varam, još jedan i to je isključujući. Nadajmo se da ćemo već danas osigurati prvo mjesto pa da se barem Modrića odmori. Za njega isto nemamo nikakve alternative.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Hexfire kaže...

Tipično je za nas da poletimo nakon jednog dobrog rezultata pa nas se ubrzo grubo prizemlji. Igrom od jučer smo pokazali da spadamo u spremnije reprezentacije u ovom trenutku, ali proglasiti nas favoritima za zlato je ipak previše. Ova Argentina je jaka samo na papiru, pa jedva su se kvalificirali na SP. Naravno da kad imaš najboljeg igrača ikad u momčadi računaš da možeš dobiti bilo koga, ali s ovakvom postavom i taktikom im ne pomognu ni tri Messija. A ni Messi više nije onaj od prije 4-5 godina.

 

Što god tko mislio, neće ni Danska na koju vjerojatno idemo biti lak zalogaj.

 

Činjenica da smo ostali samo na jednom pravom napadaču mogla bi biti problematična. Mandžo ima jedan žuti ak se ne varam, još jedan i to je isključujući. Nadajmo se da ćemo već danas osigurati prvo mjesto pa da se barem Modrića odmori. Za njega isto nemamo nikakve alternative.

 

 

 neznam za ceg se svi brinete oko napadaca, ima jos jednu tekmu  za odradit i dalic smije onda zvati zamjenu za kalinica, i riješen problem...rebic je igrao napadaca u frankfurtu tak da i to on moze odradit...

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 12:07 (dado16).
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ne treba stvarati eufroiju.

Da, razvalili smo Argentinu.

Da imamo zrelu ekipu koja je spremna napraviti nesto vise.

Ali ne treba se zalitati, sjetite se EURA 2016, ista stvar. Kgrali odlicno, imali dobre rezultate i onda grube prizemljenje protiv Portugala i od euforije u ponor.

Korak po korak i kako je rekao Dalic samo ponizno i sa respektom, bez obzira jel sa druge strane Argentina ili Nigerija.

To je recept za uspijeh, ne podcjenjivati nikoga ali se nikoga i ne bojati.

 

Sto se jucerasnje utakmice tice ima tu jos mjesta za poprava. Ako cemo biti realni 1. poluvrijeme smo bili dosta losi, cijela igra se svodila na dodavanja stopera pa povratna na golmana i nabijanje lopte naprijed pa ako je tko primiri ako ne, sva sreca pa je i Argentina bila losa i dobro smo izolirali dvije najvece prijetnje (Leo Gdjessi i Kud bi Aguero) pa su bili skroz sterilni.

Nasi su se oslobodili tek u drugom poluvremenu kad smo zabili, onda je krenula igra kakva treba biti.

Ja razumijem da je nama 1. prioritet bio ne primiti gol a tek onda zabiti, ali kao sto kazem dosta je to lose bilo u tom prvom poluvremenu, da smo tako igrali sa nekom ekipom koja ima ima igru kao Španjolska recimo vjerojatno bi primili gol u tom prvom dijelu i sve bi bilo drugacije (eto sjetite se sta je onaj klempo promasio kad su mu nasi dali prazni gol).

 

Prva stvar je da stoperi ne smiju voditi igru i onako napucavati lopte naprijed pa sta bude bude. Ako ce se vec tako igrati treba se Modric ili Rakitic vratiri po nju, iznjet ju do centra pa ako ce vec neko napucavati naprijed neka to budu oni sa svojim doktorki preciznim loptama.

Strinic se treba brze rijesavati lopte, on ju je sinoc gusio kad ju dobije, Perisicu otpadnu ruke od mahanja da mu doda a ovaj vuce vuce pa ju ili bzv nabije ili vrati stoperu (mislim da je cak i komentator spomenuo isto u jednom trenutku).

 

Rezultat je ogroman, svaka cast Vatrenima ali treba se smanjit ta euforija i popravit stvari koje nisu isle jucer dok smo se branili kod 0-0 i krenuti dalje. Ja vjerujem da Francuzi osvajaju svoju grupu tako da bi valjalo dobiti Island i izbjeci Francuze u 1/8 finala.

 

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ma neeeeeee... u HRT 2 studiju euforija sinoć. Mi možemo biiiiirati s kim ćeeeeemo, jeeeebote kao da smo neka izvanzemaljska ekipa 10x bolja od svih..pa nam je svejedno je li to Francuska ili Danska... koji kreteni mila majko... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Trebaju malo svi usporiti s emocijama, ne samo Hrvati nego kompletna kugla zemaljska. Messi ispada kao najveci negativac zato sto je dobar u poslu kojim se bavi, a Argentina je jedina prljava momcad ocigledno.

Vidim da se omalovazava Argentina i ljudi uzivaju u njihovom porazu vise nego u nasoj pobjedi.

Slavite pobjede, a ne poraze btj.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Narmalno da slave njihov ppraz kad su 0 od sportasa, onako nesportsku igru nisam vidio dugo dugo

10 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Narmalno da slave njihov ppraz kad su 0 od sportasa, onako nesportsku igru nisam vidio dugo dugo

 Kao da s nase strane nije bilo prekrsaja i to teskih. Gazenja potkoljenice, koljena u bubreg i sl.
Highlighti Rebićeve i Strinićeve utakmice su fauli.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Tko prica o faulima? Messijeva reakcija kad mu Strinic pruzio ruku? Udaranje Rakitica koji lezi na podu (cisti crveni btw). Ne izbacivanje lopte izvan terena dok nam igrac lezi na centru. Bjezanje u svlacionicu poslije tekme kao kurve umjesto da pruze ruku ... Hoces jos ili ti je dosta?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Tko prica o faulima? Messijeva reakcija kad mu Strinic pruzio ruku? Udaranje Rakitica koji lezi na podu (cisti crveni btw). Ne izbacivanje lopte izvan terena dok nam igrac lezi na centru. Bjezanje u svlacionicu poslije tekme kao kurve umjesto da pruze ruku ... Hoces jos ili ti je dosta?

 Prvo ja govorim i o post i o pre reakcijama, tako da ono sto se dogodilo u samoj utakmici nema veze s opcom mislju.
Strinic jedino sto je pruzio Messiju je prst u oko ako se dobro sjecas duela.
Zaustavljanje igre nije u domeni igraca nego suca, glupo je uopce uzimati to u obzir kao nesportski potez.
Vecina igraca se medjusobno rukovala na kraju, a na Messiju je ogroman pritisak i ne kuzim cemu hate prema njemu. Mislim da je jedan od najciscih bio sinoc.
Jedina nesportska reakcija je bila napucavanje Rakitica soccer kickom dok je lezao fauliran.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice