Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 391.436
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Strinić je ok dok se ne izmori do iznemogolosti, a on jednostavno ne želi priznat da višene može, to se vidjelo i sinoć i utakmicu prije, lik ne može stajat n anogama i nije sretan što ga vadi.

Inače on je odličan kakav je znao bit, a jedan takav igrač koji je bio pod pritiskom i "kriv" apsolutno uvijek za sve može funkcionirat jedino ako su svi drugi oko njega 100% puni samopuzdanja i sigurni u svoju igru, a to mi sad jedmo.

Od obrane kao najlošiji dio ekipe mi skoro da možemo reć da nam je to sad najjači dio.

Ja mislim i sad da sanjam. Finale jebenog SP-a, nemoguće jbt. 

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

dobar je strinic....zapravo svi su se pokazali na razini...svi su ginuli na terenu i zato i jesmo dogurali ovako daleko...i sto je najvaznije, nismo se predali do kraja, pa makar i gubili....

 

no nadam se da cemo protiv francuske uc u mec 100% koncetrirani, ne smijemo si priustiti gaf u startu...

 

i ne znam sto napravit s modricem....vrhunski je, ali strahovito umoran....mozda ga ubacit u drugom poluvremenu, a do tada da igra kovacic?

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 19:22 (Gorstak79).
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija
7 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Zna li netko ima li igdje snimljeno da se moze skinuti tekma da Cosic komentira?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Evil Access kaže...

Zna li netko ima li igdje snimljeno da se moze skinuti tekma da Cosic komentira?

 Imas na partisu

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Evil Access kaže...

Zna li netko ima li igdje snimljeno da se moze skinuti tekma da Cosic komentira?

 

Imaš na HRTi u HD-u:

 

1. pol - https://hrti.hrt.hr/video/show/4901307/

2. pol. i produžeci - https://hrti.hrt.hr/video/show/4901310/

 

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Bokte meni je zvuk na mute dok Ćosić komentira, a ovaj bio još i snimke s njim gledao. Kolko on gluposti izvali za vrijeme tekme to su čuda. Eto jučer Engleska u 3.minuti imala penal. To mi dost bilo.
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
kbenzema kaže...
Bokte meni je zvuk na mute dok Ćosić komentira, a ovaj bio još i snimke s njim gledao. Kolko on gluposti izvali za vrijeme tekme to su čuda. Eto jučer Engleska u 3.minuti imala penal. To mi dost bilo.

 

X

Rijetko iritantan komentator.

Juče je debil kod slobodnjaka iz kojeg smo dobili gol rekao da je ovaj stavio loptu na bijelu točku.

A o njegovom gatanju i prije reda veselju da i ne govorimo, smrdo čobanski koji prima plaću tolike godine a mladih koliko hoćeš koji bi po svemu trebali prije njega dobit priliku.

Drago Ćosić = HRT uhljeb i izuzetno loš spiker

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

mene ne smetaju njegove greske kao spikera, nego sto je uvijek ko neka zloguka ptica...

 

ali ovo rakiiitiiiiic je zbilja za ringtone :D

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 21:15 (Gorstak79).
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

mene živcira koliko čovjek ima mržnje prema striniću, sramota za jednog komentatora

14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Jel se zna u kojim dresovima igramo finale?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
loky4i4 kaže...

mene živcira koliko čovjek ima mržnje prema striniću, sramota za jednog komentatora

A meni nije jasno zasto ga nekolicina brani? Tom decku se ne osporava trud i zelja, ali kvaliteta i znanje su mu daleko od razine reprezentacije.

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Kill Frenzy kaže...

Jel se zna u kojim dresovima igramo finale?

Vjerojatno kockice

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Kill Frenzy kaže...

Jel se zna u kojim dresovima igramo finale?

 Mislim da ćemo u crveno-bijelima zato što Francuskoj su standardni dresovi plavi .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Da su bar nama standardni oni crno-plavi, def jedan od najljepsih dresova

14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

a jel nije da onaj koji je kao domacin on bira?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
9 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
I Francuska je domaćin i sigurno igra u plavima
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
kbenzema kaže...
I Francuska je domaćin i sigurno igra u plavima

 

Neka jednu i u kockicama igramo, to je zaštitni znak oduvijek, jebeš praznovjerje.

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Igrali smo sa Nigerijom u kockicama

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Nestor Pitana je sudac
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

Kako se sad negdje osjeća Nikola Kalinić?

"Don't be Kalinić" 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
playjob kaže...
Nestor Pitana je sudac

 Hah, i Francuska i Hrvatska pobijedile Argentinu. Bit će zanimljivo. 

15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ne želim gatati, ali moram reći da me put naše reprezentacije do finala neodoljivo podsjeća na put do titule prvaka koji je Francuska imala '98. Dakle, uvjerljivo i lagano su prošli grupu s tri pobjede. U osmini finala su imali tada solidan Paragvaj d Chilavertom na golu. Mučili su se, mučili, ušli u produžetke i tek u 114. minuti zabio je onaj guzičar Laurent Blanc zlatni gol. (sreća šta je ova destrukcija nogometa kasnije ukinuta).

U četvrfinalu su imali Italiju, s kojom su otišli u produžetke, na koncu i u penale, te se provukli kroz ušicu igle.

Polufinale znamo, Hrvatska i gubili su od nas 1:0 (slično kao imi protiv Engleza), te preokrenuli rezultat. Dan prije finala, debelog Ronalda je ostavila cura, pao je u depresiju, a s njim i kompletna momčad Brazila, koju su razbili u finalu kao staru kantu.

Šta bi sad bilo dobro? Da Mbape dobije gripu, a Grizmann proljev i eto nama pehara...

Sinoć sam lega jutros...
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

https://www.facebook.com/164127827099952/posts/975334489312611/

 

Evo trenutka kad ih je Pivarić izvrtio ko male bebe

 

Mbappe spavaš li mirno??

12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Mene tješi da Umttiti često kiksa i da imamo bolji vezni red od njih.

 

Da, Modrić, Rakitić, Perišić i Rebić su sigurno ispred Pogbe, Kantea i Matuidia, premda Kanteu skidam kapu koliko radi u sredini.

 

E da, imaju trupinu od Girouda.

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
DarthMarkus kaže...

Mene tješi da Umttiti često kiksa i da imamo bolji vezni red od njih.

 

Da, Modrić, Rakitić, Perišić i Rebić su sigurno ispred Pogbe, Kantea i Matuidia, premda Kanteu skidam kapu koliko radi u sredini.

 

E da, imaju trupinu od Girouda.

 

Džabe sve to kad oni imaju tri igrača u sredini koji trče ko bušmani, a mi smo izranjavani i umorni, daleko najteži meč do sad nas očekuje.

Inače bi ih nabili da se igra za mjesec dana, a pošto se igra za 2 dana bojim se da su nam šanse male, ali ne i da ih nema, ne smijemo si dozvolit da oni povedu, jer 4. put stizat rezultat je nemoguće, pogotovo u ovakvom fizičkom stanju.

Prvih pol sata dok smo još kolko tolko svježi moramo dat gol da bi imali šanse dobit tekmu.

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ma sta bude bude. Decki su u FINALU, svi mi zelimo zlato i opet cemo na iglama gledati tu utakmicu ali ja im nista rec necu ni sa srebrom.

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

A meni nije jasno zasto ga nekolicina brani? Tom decku se ne osporava trud i zelja, ali kvaliteta i znanje su mu daleko od razine reprezentacije.

 Biraju stručnjaci tko će igrati a ne takvi poput tebe

ibme74 kaže...i

Vjerojatno kockice

Nisu kockice na dresovima nego KVADRATIĆI

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Prošlo svjetsko smo igrali na otvaranju prvu utakmicu prvenstva, ovo prvenstvo zatvaramo s finalom i nadam se sa zlatom oko vrata. Ježim se kad samo pomislim što bi to bilo, izmjeren je mali potres nakon gola Mandže a nešto jači nakon tekme, nadam se da Talijani imaju alarme za tsunami jer bi potres mogao biti mnogo veći

10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Zna li itko gdje ima za kupiti crni dres reprezentacije? Kupio sam crveno bijeli i sad mi je malo zao pa moram imat i crni...

tito vampir! Bog I Hrvati!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice