Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 390.060
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kako god okreneš, bar ćemo nogomet gledati u HD rezoluciji, umjesto na onom HRT očaju....

Sinoć sam lega jutros...
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nista to jos nije sluzbeno potvrđeno

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ćorluka i Mandžukić su se oprostili od repke , od Ćorluke sam to i očekivo , a ovo od Mandžukića me baš iznenadilo i baš mi je žao , iskreno i ja sam znao prije pljuvat po Mandžukiću , ali na sp-u svima nam je zaćepio usta , on je uvijek davo 300 posto od sebe i borio se od prve do zadnje minute . Dečki hvala vam obojici što ste davali sve od sebe za Hrvatsku i sretno u klubovima . 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 1:52 (morbida).
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

Ćorluka i Mandžukić su se oprostili od repke , od Ćorluke sam to i očekivo , a ovo od Mandžukića me baš iznenadilo i baš mi je žao , iskreno i ja sam znao prije pljuvat po Mandžukiću , ali na sp-u svima nam je zaćepio usta , on je uvijek davo 300 posto od sebe i borio se od prve do zadnje minute . Dečki hvala vam obojici što ste davali sve od sebe za Hvratsku i sretno u klubovima . 

 

Navodno odlaze i Subašić i Rakitić, a mogao bi i Modrić kad vidi da je raspad sistema.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Navodno odlaze i Subašić i Rakitić, a mogao bi i Modrić kad vidi da je raspad sistema.

 

Kakav raspad sistema? Ovo je skroz normalno i očekivano. Jos sam tu prije bio napisao da ocekujem da ce se oprostiti Ćorluka, Mandžo, Subašić, Modrić i možda Strinić. Svi ce oni za vrijeme europskog 2020-te imati 34-35 godina i koja je svrha ulaziti u naporan dvogodišnji ciklus kvalifikacija kada ce tada biti doslovno starci u nogometnom smislu. Jedino bi mi baš bilo zao i neocekivano da se Rakitić oprosti jer on je relativno mlad i po meni bi sada trebao postati kapetan i oprostiti se poslije europskog. Za svakoga tko se oprosti i nije tolika steta jer mi imamo odlicne mlade igrace i po meni nakon svakog velikog natjecanja treba napraviti bezbolnu smjenu generacije.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Za Ćorluku sam očekivao, bio je i najavio + nije standardan već dugo a i ozljede ga muče. Za Subašića sam isto očekivao pošto je već u 34. godini života - također nije tolika šteta jer Lovre je odličan golman i mislim da tu nismo na nekom gubitku. Mandžo mi je bio šok, znam da i on ima već 32 godine ali opet... Time gore što nemam napadača, Kramarić nije za špicu, više mu leži ta polušpica ili čak krilo nego da je usamljen u vrhu napada, sa Kalinićem ne znam što će biti nakon SP, dali će ga se uopće zvat više, dali će se i sam odazvat nakog svega ovoga... Ima Santini koji se raspucao u Anderlechtu ali opet je to pitanje koliko je on dobar za vrhunski nogomet i jake ekipe. 

Za Modrića se nadam da će ostati a Rakitić bi iskreno bio šupak ako bi sada otišao, nije on toliko star, na EP će tek imati 32 godine. Može on još puno pružiti.

7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ma sad je najbolje vrijeme da se oproste, na vrhuncu. Ne samo da očekujem, nego i želim, da se još oproste Modrić, Rakitić i Strinić.

 

Da krenemo s mladim snagama koje treba već sad uigravati za iduća natjecanja i to je to.

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Blackstorm kaže...

Ma sad je najbolje vrijeme da se oproste, na vrhuncu. Ne samo da očekujem, nego i želim, da se još oproste Modrić, Rakitić i Strinić.

 

Njegov oproštaj bi bio pojačanje, ali sumnjam da će...

12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Svaka cast Subasicu,ali ipak odgovorno tvrdim da je Lovre Kalinic bolji vratar.Ako pogledamo SP Subasic je,unatoc fantasticnim obranama penala,bio jedan od najlosijih vratara.Golove koje je primio-a da nije niti mrdnuo....khm!Naklon do poda za sve sto je napravio,ali mislim da smo njegovim odlaskom i dolaskom Kalinica u plusu!

Corluka isto,srce ekipe,puno velikih stvari za repku je ucinio,njegov ocekivani odlazak nece toliko boljeti!

Mandzo je veliki gubitak,ali(iako je on moj Brođanin) nije nezamjenjiv,imamo mi dosta kvalitetnih napadaca koji cekaju na red,treba samo malo promjeniti koncepciju igre repke i sve ce biti ok!

 

Jedino sto mi opasno "smrdi" to je Modricev odlazak...to ce biti jaaako tesko nadoknaditi.

Ne vjeruj ženi koja laže!
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Milka30 kaže...

1.) Svaka cast Subasicu,ali ipak odgovorno tvrdim da je Lovre Kalinic bolji vratar.Ako pogledamo SP Subasic je,unatoc fantasticnim obranama penala,bio jedan od najlosijih vratara.Golove koje je primio-a da nije niti mrdnuo....khm!Naklon do poda za sve sto je napravio,ali mislim da smo njegovim odlaskom i dolaskom Kalinica u plusu!

2.) Mandzo je veliki gubitak,ali(iako je on moj Brođanin) nije nezamjenjiv,imamo mi dosta kvalitetnih napadaca koji cekaju na red,treba samo malo promjeniti koncepciju igre repke i sve ce biti ok!

 

 

1.) +1 apsolutno se slazem

2.) Pa i ne bas, koje mi to mlade napadače imamo? Ovdje pričamo o špicama a ne krilnim napadačima tipa Rebić i Pjaca... Suhi smo tu i to jako.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 16:42 (ibme74).
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Milka30 kaže...

Svaka cast Subasicu,ali ipak odgovorno tvrdim da je Lovre Kalinic bolji vratar.Ako pogledamo SP Subasic je,unatoc fantasticnim obranama penala,bio jedan od najlosijih vratara.Golove koje je primio-a da nije niti mrdnuo....khm!Naklon do poda za sve sto je napravio,ali mislim da smo njegovim odlaskom i dolaskom Kalinica u plusu!

Corluka isto,srce ekipe,puno velikih stvari za repku je ucinio,njegov ocekivani odlazak nece toliko boljeti!

Mandzo je veliki gubitak,ali(iako je on moj Brođanin) nije nezamjenjiv,imamo mi dosta kvalitetnih napadaca koji cekaju na red,treba samo malo promjeniti koncepciju igre repke i sve ce biti ok!

 

Jedino sto mi opasno "smrdi" to je Modricev odlazak...to ce biti jaaako tesko nadoknaditi.

 

TY!!!!

 

 Takav je bio cijelu sezonu u FRA. 

 

Mislio sam da sam jedini koji ovako razmišlja. 

 

P.S. Svaka mu čast za penale. Dva puta je baš on ponio repku. Bez toga bi smo "opet" ostali mokrih gaća.

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
DarthMarkus kaže...

 

TY!!!!

 

 Takav je bio cijelu sezonu u FRA. 

 

Mislio sam da sam jedini koji ovako razmišlja. 

 

P.S. Svaka mu čast za penale. Dva puta je baš on ponio repku. Bez toga bi smo "opet" ostali mokrih gaća.

 

Pa treba biti realan, za penale je bio kralj, u igri čisti prosjek i dosta loši reakcija/procjena.

Pogledaj sve golove koje je dobio na SP, na svaku je ostao ukopan izuzev onog s Danskom za 0-1 gdje je također loše reagirao i lopta mu je prošla ispod ruke. Protiv Rusije za 0-1 jeste bila bombetina ali nije se ni pomaknuo, za 2-2 ista stvar, ostao ukopan na mjestu, protiv Engleza ponovno odličan slobodnjak ali ni da pokuša nešto uraditi. U finalu kod prvog gola je na poluvremenu Khan na njemačkoj TV izjavio kako je loše postavio obranu i dopustio igračima da mu budu u krilu mjesto da ih je potjerao koji metar naprijed da ima vremena za reakciju, također ponovno dosta slaba reakcija kod tog gola, ponovno ostao ukopan kod golova za 3-1 i 4-1. 

Subi svaka čast, hvala mu za one obrane u ruletu penala jer bez tih obrana nebi isli dalje ali što se igre tiče čisti prosjek je bio.

14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Istina je da mi zapravo nemamo pravu zamjenu za Mandžu. Iako ce ga Kramaric zamjenit, nije to to. Vezni red sljedece 2 godine ocekujem Rakitic-Kovacic-Brozovic. Samo da Kovacic proigra u Chelseu kod Sarria. I dalje jedan od najjacih veznih redova.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Milka30 kaže...

Svaka cast Subasicu,ali ipak odgovorno tvrdim da je Lovre Kalinic bolji vratar.Ako pogledamo SP Subasic je,unatoc fantasticnim obranama penala,bio jedan od najlosijih vratara.Golove koje je primio-a da nije niti mrdnuo....khm!Naklon do poda za sve sto je napravio,ali mislim da smo njegovim odlaskom i dolaskom Kalinica u plusu!

Corluka isto,srce ekipe,puno velikih stvari za repku je ucinio,njegov ocekivani odlazak nece toliko boljeti!

 

 Tako je.

Svaka mu čast za penale ali je brate trom.

Lovre je preko 2.01 metar ali je eksplozivniji, dinamičniji golman itd.

 

u obrani imamo problem što ni vida ni lovren ni stinić ni vrsaljko ne znaju prenijeti loptu iz svojih 16 metara kao npr jedan Godin iz Atletic. Madrida.

Tu je badelj, pa onak konj kovačić kojemu je već vrijeme da pokaže vrhunsku klasu tako da ne bi ni za modrića i Rakitića trebao biti neki veći problem kada odu.

Mali Halilović je trebao i mislim da još uvijek može postati svjetska klasa veznjaka, a mladih kvalitetnih  napadača ima u inozemstvu na bacanje.....

 

Mandžo je ok, vrhunski ali nema on tu probojnost igrača jedan na jedan.

 

Meni najviše nedostaje bočni tipa Srne i lijevo i desno.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 8:42 (Anđeo bez falinge).
15 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...
Milka30 kaže...

 a mladih kvalitetnih  napadača ima u inozemstvu na bacanje.....

 

 

 Kojih?? 

15 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Flying Dutchman kaže...
plavi08 kaže...

Biti ćemo opet najbolji moveri (3. put) 

 Bojim se da nećemo previše daleko zbog "najnovijeg" sistema bodovanja. Mislim oko 15.tog mjesta! Grrr... Mafija sused Mafija

 Ipak ima neke logike, ajd Rusija nas je pretekla za movere:

 

Fifina ljestvica najboljih

1. Francuska 1726
2. Belgija 1723 
3. Brazil 1657 
4. Hrvatska 1643
5. Urugvaj 1627 
6. Engleska 1615 
7. Portugal 1599 
8. Švicarska 1597 
9. Španjolska 1580 
9. Danska 1580

 

 

Al njemačku su zaboravili?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 11:46 (plavi08).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
plavi08 kaže...
Al njemačku su zaboravili?

 15-ti su, pali za 14 mjesta, uspjeli dobit 3 boda :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
plavi08 kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
Milka30 kaže...

 a mladih kvalitetnih  napadača ima u inozemstvu na bacanje.....

 

 

 Kojih?? 

Ma ne mora nuzno biti izvana,ima HNL talentiranih napadaca koji mogu doci do izrazaja-pogotovo sada kada Maminjo nema vise toliko utjecaja!

Znam da Cibalija i Lokomotiva dva mlada napadaca,extra kvalitetna(da me ubije ne znam im imena)

Ne vjeruj ženi koja laže!
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Milka30 kaže...

Ma ne mora nuzno biti izvana,ima HNL talentiranih napadaca koji mogu doci do izrazaja-pogotovo sada kada Maminjo nema vise toliko utjecaja!

Znam da Cibalija i Lokomotiva dva mlada napadaca,extra kvalitetna(da me ubije ne znam im imena)

 

To je sve "ako budu" i to je sve u dalekoj buducnosti. Mi trenutno nemamo zamjenu za Mandžu u napadu. Jedine prave špice su odbjegli sin Kalinić i Santini koji je proigrao u Anderlechtu.

14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nije Santini proigrao u Anderlechtu, igra on vec par sezona jako dobro (uvijek jedan od boljih strijelaca lige). I cini se da nema vise oprostaja, navodno je Dalic dan prije oprostaja Subasica rekao novinaru sportskih novosti da ce nas napustiti jos jedan igrac. Izgleda da su se Modric i Rakitic dogovorili da ce se zajedno oprostiti nakon sto osvoje europsko :P. Modric ce svoju poziciju jos uvijek moci vrhunski odigrati i za 2 godine (ali morat cemo ga malo vise stedit), a Rakitic ce tada nadam se biti na vrhuncu.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 17:34 (nj0fra).
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nažalost nemamo napadača.

Santini trpa u Belgiji ali kakav je za ovu najveću razinu tek ćemo vidjeti.

Livaja mi nikad nije bio neki ekstra napadač.
Kramarić se bolje snalazi iza špice ili na krilu.

15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Kramaric je presebican po meni
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Tu bi sad Kalinic dobro dosao da se nije ponio ko pizdun.

Mogu se kladit da mu je sad jos vise krivo nego nakon finala SP.

8 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Evo sad NOVA TV HD objavila da prenosi sljedeće 4 godine sve utakmice HRVATSKE NOGOMETNE REPREZENTACIJE stigla potvrda 100%  !!!!

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

A tko će komentirat? 

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
@seki001
Nova u HD-u postoji samo u bnet paketu ili će konačno krenuti sa HD signalom i putem dvb-t/t2??
8 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
izzy007 kaže...
@seki001
Nova u HD-u postoji samo u bnet paketu ili će konačno krenuti sa HD signalom i putem dvb-t/t2??

 Nije istina pa ja imam Novu tv HD u osnovnom MAXTV paketu a vjerujem i da drugi isp-ovi u HR imaju Novu tv u HD.

 

putem dvb-t/t2 bi trebalo krenut krajem 2019 ili tamo negdje 2020 godine tako se nešta priča.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 22:09 (Seki001).
8 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Avensac kaže...

A tko će komentirat? 

 Nezna se taj podatak još al pošto su tu na raspolaganju odlični komentatori sa SK bit će to ok.

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Svaka cast Novoj TV,ali svejedno smatram da je sramota da to ne prenosi nacionalna televizija.Gamad jedna vođena vladajucim zlocinackim strankama tjeraju nas da placamo da bi gledao jbn Turske sapunice i njihove kampanje.Hrt bi trebao prenositi sav Hrvatski nacionalni sport i tocka!

Ne vjeruj ženi koja laže!
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Milka30 kaže...

Svaka cast Novoj TV,ali svejedno smatram da je sramota da to ne prenosi nacionalna televizija.Gamad jedna vođena vladajucim zlocinackim strankama tjeraju nas da placamo da bi gledao jbn Turske sapunice i njihove kampanje.Hrt bi trebao prenositi sav Hrvatski nacionalni sport i tocka!

Ma taj HRT pod hitno ukinut ili neka predju na komercijalu, u svakom slucaju ih ne gledam i ne zelim im bzv svaki mjesec placat 80kn za 0 od programa. 

Radje cu tih 80kn placati osnovni paket od maxtv-a, bnet-tv ili nekog trećeg, bar na tome imas sta i pogledat.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice