Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 390.056
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Uff kakva utakmica , dečki svaka vam dala , pokazali ste karakter i snagu , a Jedvaja sada u prvih 11 , dečko je odigro odlično u obrani , a još i zabio 2 gola.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Odlicna tekma pokazali su onaj zar i zelju kao na svjetskom i zacepili usta svima koji su srali kako smo samo imali srece na svjetskom. Jedvaj odlican ali i ostali vrsaljko nas spasio x puta, rebic pravi borac iako nije imao srece kao ni perisic, modric standarno odlican sa kirurski preciznim loptama itd... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

Na kraju se dobro završilo.

Na momente smo gubili ritam, puno nepreciznih dodavanja i olako izgubljenih lopti.

Tek kad smo počeli igrati presing i remetiti njihovu tečnu igru smo dolazili do šansi i golova.

Dečkima svaka čast na borbenoj igri, vidjelo se da igraju sa srcem i na pobjedu.

IZNAD SVIH... HRVATSKA!!!

11 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

 

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nažalost Engelezi su danas realno bili bolji i zasluženo idu dalje u nastavak natjecanja , a našim dečkima hvala na predivnoj 2018 godini , nema veze što idemo sada u lošiji rang natjecanja jer ja vidim potencijal u ovoj momčadi , pogotovo u Brekalu koji zaslužuje biti u prvih 11 , Lovre Kalinić odličan golman , ko zna da je bio Raketa danas možda bi dobili , iako moram da priznam da su Englezi bili dosta bolji danas od nas , ali imali smo i mi svoje prilike , mogli smo povesti 0:2 , ali eto kad ne zabiješ onda primiš .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

Nažalost Engelezi su danas realno bili bolji i zasluženo idu dalje u nastavak natjecanja , a našim dečkima hvala na predivnoj 2018 godini , nema veze što idemo sada u lošiji rang natjecanja jer ja vidim potencijal u ovoj momčadi , pogotovo u Brekalu koji zaslužuje biti u prvih 11 , Lovre Kalinić odličan golman , ko zna da je bio Raketa danas možda bi dobili , iako moram da priznam da su Englezi bili dosta bolji danas od nas , ali imali smo i mi svoje prilike , mogli smo povesti 0:2 , ali eto kad ne zabiješ onda primiš .

 Uz Raketu u ekipi umjesto Vlašića što je danas igrao, mislim da Brekalo još uvijek nije zaslužio status prvotimca, gledaj ova imena u veznom redu, veznog napadača i krila, Brozović i Rakitić, Modrić, Rebić i Perišić...
Brekalo ima potencijala za prvi tim, al dok su navedeni igrači u prvom timu, ne, barem ne po mom mišljenju...

13 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

Moglo je završiti i kontra samo da se nije Broz išao naštimavati na desnu  ali kad pogledam prvo poluvrijeme i nisam nešto tužan radi ovog poraza. Problem su nam neki igrači koji ponekad imaju poteze invalida sa dvije lijeve, ko Rebić npr. ili bekovi koji nisu na razini zadatka pa cijela obrana pliva. O Rakitiću i njegovoj važnosti da ne pričam.... Nema veze, nije mi ovaj poraz nešto jako pao, napravili su puno za ovu godinu i teško da će opet ponoviti nešto slično uskoro. Igračkog potencijala ima, samo treba raditi i dalje ovako.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 17:18 (vrinho).
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Odlična godina za hrvatski nogomet i tu treba skinuti kapu svim igračima koji su dali doprinos.

Što se tiče današnje utakmice, previše grešaka u obrani i možda je kondicija bila mali problem. Lovren bolje da smiri tu svoju glavurdu i da ne izjavljuje svakakve gluposti jer nije baš danas odigrao tako maestralno kako se zna hvaliti. Imamo previše rotacija po bekovima, nikako da ustalimo nekoga na toj poziciji, a to bi do kvalifikacija trebalo riješiti. Prekidi su nam i dalje problem koji nikako da riješimo. Možda ne bi bilo loše da se u stožer dovede neko ko se razumije u te prekide jer više mi ide na živce da stalno gubimo rezultat zbog niih. Od postavljanja do kretanja igrača za vrijeme prekida, sve to izgleda ne baš bajno.

Da bismo bili nositelji u skupinama za kvalifikacije, ne smiju dobiti i Njemačka protiv Nizomeske i Poljska protiv Portugala. Ako neki od njih kiksa, onda smo ako se ne varam nositelji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 17:40 (fighterZu).
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Nazalost fali nam cista spica kao mandzo i to se vidi rebic je dobar i borac ali jos je zelen i ishitren umjesto da smiri i zabiju gol na pocetku on opuca bezveze i jos je dosta lopti u dobrim situacijama dao englezima kramaric je dosta skrt sa dodavanjem iako je odlicno zabio mogao je dalje produziti to jest povratnu odigrat navodim to jel nije prva tekma da se tako ponasaju. Jedvaj i dalje dosta dobar sa obzirom da nije prirodno njegova pozicija. Jbg. Stata sto nisu isu igrali pivaric i kovacic i naravno raketa ali sta je tu je. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
CroVandal kaže...

Nazalost fali nam cista spica kao mandzo i to se vidi rebic je dobar i borac ali jos je zelen i ishitren umjesto da smiri i zabiju gol na pocetku on opuca bezveze i jos je dosta lopti u dobrim situacijama dao englezima kramaric je dosta skrt sa dodavanjem iako je odlicno zabio mogao je dalje produziti to jest povratnu odigrat navodim to jel nije prva tekma da se tako ponasaju. Jedvaj i dalje dosta dobar sa obzirom da nije prirodno njegova pozicija. Jbg. Stata sto nisu isu igrali pivaric i kovacic i naravno raketa ali sta je tu je. 

Nažloast špica kao Mandžo teško da će se pojaviti u nogometu općenito, ne samo u hrvatskoj repki. Kad je falilo kondicije on je bio taj koji je gurao dalje, a kad bi igrači to uvidjeli kao da bi dobili neku dodatnu snagu i povukli za njime. Ma da smo njega imali dobili bi mi Engleze, barem ne bi primili 2 gola iz prekida. Ono što sam još primjetio u prvom poluvremenu je izvlačenje Kramarića duboko u našu polovicu po loptu što bi trebala biti zadaća Modrića i Brozovića, i onda ako su njih dvojica zatvoreni, izvlačenje Vlašića. Jednostavno ne razumijem zašto. Tada bi u fazi napada ostajao samo Rebić (koji po meni bolje da igra na krilu, jer za čistu špicu jednostavno to nije to).

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 17:58 (fighterZu).
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

To ni ja nisam razumio ali mislim da je to izostanak rakitica kumovao pa je dalic trazio rijesenje. Manzdo je bio i jos uvijek je top i dalje mi nije jasan njegov odlazak posto je mogao dati jos puno za repku

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
fighterZu kaže...

Da bismo bili nositelji u skupinama za kvalifikacije, ne smiju dobiti i Njemačka protiv Nizomeske ili Poljska protiv Portugala. Ako neki od njih kiksa, onda smo ako se ne varam nositelji.

Ispravio sam ti. Island je ispao, još treba jedan da bi mi ostali nositelji. Nizozemci igraju za prvo mjesto i trebaju pobjedu ili im je remi mislim dosta i oni će gristi Švabe dok Portugalci teže jer su osigurali prvo mjesto i vjerojatno budu u nekom divljem sastavu.

Dok gledam ove A skupine naša je najjača definitivno bila i još k tome se do zadnje minute nije znalo tko bude prvi, ko drugi a ko treći.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 18:31 (vrinho).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...
fighterZu kaže...

Da bismo bili nositelji u skupinama za kvalifikacije, ne smiju dobiti i Njemačka protiv Nizomeske ili Poljska protiv Portugala. Ako neki od njih kiksa, onda smo ako se ne varam nositelji.

Ispravio sam ti. Island je ispao, još treba jedan da bi mi ostali nositelji. Nizozemci igraju za prvo mjesto i trebaju pobjedu ili im je remi mislim dosta i oni će gristi Švabe dok Portugalci teže jer su osigurali prvo mjesto i vjerojatno budu u nekom divljem sastavu.

Dok gledam ove A skupine naša je najjača definitivno bila i još k tome se do zadnje minute nije znalo tko bude prvi, ko drugi a ko treći.

 I šta sad na kraju? O kome mi ovisimo?

13 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Nijemci i Poljaci ne smiju pobjediti u svojim utakmicama. Dosta je da jedni od njih remiziraju i mi smo nositelji.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 20:03 (vrinho).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

Nijemci i Poljaci ne smiju pobjediti u svojim utakmicama. Dosta je da jedni od njih remiziraju i mi smo nositelji.

 Nositelji iako ispadamo u B grupu?

9 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nositelji cega? 

11 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Kolacic kaže...

Nositelji cega? 

 

U kvalifikacijama za EURO

13 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...
Kolacic kaže...

Nositelji cega? 

 

U kvalifikacijama za EURO

 Da, to. Ipak nešto znači ovo natjecanje, ako si među 2 zadnja nisi nositelj u kvalifikacijama, tj. malo teži ždrijeb.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Mislim da je jasno kako u zadnje vrijeme više ovisimo o Rakitiću nego o Modriću a danas se to jako dobro vidjelo. Šteta za onaj zicer, mogli smo voditi 2:0 i vrlo vjerojatno riješiti utakmicu a na kraju primimo 2 gola i izgubimo. Nadam se da im je ovo svima dobra lekcija za dalje, nema im se što zamjeriti previše.

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Modric danas nije bio pravi lopte mu nisu bile precizne kao obicno... Jbg. Svatko ima nekad los dan

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Baš sam sad gledao snimke iz Tvrđe kako smo slavili u Osijeku nakon svake pobjede Hrvatske na Svjetskom prvenstvu, suze su mi potekle, pa sam naletio na video na youtube-u gdje je Mandžukić zabio gol protiv Engleza u 108. minuti, a Ćosić se dere: ,,I Mandžukić, i Mandžukić, nas dovodi na vra hahaaaa... na vrata raja!!"

Koliko nam je Mandžo bio važan igrač i kako se postavljao...

To su bila vremena.
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ima li netko nekakav link od prijenosa utakmice Hrvatska - Azerbejdžan?

10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Kalinić rupa

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kalinić katastrofalno loše reakcije ima, pokušava izvodit akrobacije u situaciji kad su Mađari zabili gol za 2-1, Lovren primitivčina s onakvim vulgarizmima.

5 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Proslu su lose odigrali. Ovu jos gore. Tko visoko leti, nisko pada...

16 godina
odjavljen
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kaj se mene tiče, sobzirom da smo uspjeli postati viceprvaci svijeta, idučih dvadeset godina ne trebaju ni igrati...sve ostalo je bonus. 

 

Skidam im kapu, da smo barem tako uspješni u gospodarstvu i drugim aspektima.

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Kalinic stvarno katastrofa skace kao zaba umjesto da izade i uzme loptu ili izbije. a opcenito smo igrali kao u grcu nije mi jasno zasto, pozitivno je sto je rebic totalno smireno zabio bez da napuca kao konj i profula sto mu je prije bila mana. Modric je bio dobar i Brekalo definitivno dobar. Lovren je katastrofa jos je sirovina i gleda kako ce ozljediti nekoga uglavnom pre prljavo bez razloga. Rakticu nije islo nikako perisic tak tak. Vida je imao gresaka ali je i dosta spasio nakraju. Ostali nisu vrjedni spomena kao da nisu bili na terenu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

JBG desi se,sta je tu je,glavu gore!

 

Jer ja to jedini primjetim ili je meni,pored standardno losega Kalinica,najgori igrac u zadnje dvije utakmice Rakitić?

Ne vjeruj ženi koja laže!
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Milka30 kaže...

JBG desi se,sta je tu je,glavu gore!

 

Jer ja to jedini primjetim ili je meni,pored standardno losega Kalinica,najgori igrac u zadnje dvije utakmice Rakitić?

 i ne bas...ak pogledas modric je imao bezbroj krivih dodavanja i cesto su mu uzimali lopte...cijela momcad lose igra tak da se odrazuje na sve

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

I nisam nešto ogorčen radi poraza, ekipa se skupila, popili smo, pojeli... Malo se naživcirali ali kad sve pogledaš sve je to sport al da bi neke trebalo posjesti na klupu to stoji, golman prvi. Mogli smo bez beda ispasti od Danske na SP i nitko se toga prvenstva više ne bi ni sjećao a ispalo je skoro pa savršeno na kraju. Teško je očekivati istu igru sa SP jer niti je ulog isti niti motivacija al vjerujem da će opet biti najbolji kada bude trebalo. Svi danas igraju a Mađari su zaslužili pobjedu jer su grizi i stiskali cijelu tekmu, samo tako se pobjeđuje a mi nismo bili danas na razini. Naravno poslije SP većina sad očekuje da svakoga za koga mislimo da je nekoliko razina ispod nas, da pobjedimo sa 3-4 razlike, e nebu išlo, svi danas igraju i na nas kao finaliste budu posebno napaljeni. Nepisano pravilo... Nizozemci, SP 2010. finale, 2014. 3. mjesto a sljedeće EP i SP nisu ni prismrdjeli a znamo ko su Nizozemci u nogometu i koliko su dali. Mene više smeta trenutno na kakvim raspadima od stadiona igramo. Od klubova pa sve do reprezentacije koja je u 20 godina igrala 2 polufinala SP i koje svi od države pa do HNS-a tretira nas navijače ko bezvrijednu stoku. Ideš na utakmicu i moraš imati mrežu iznad glave da ti slučajno ne padne komad betona od 30 kila. Slika i prilika države.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 21:25 (vrinho).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice