Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 391.445
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...

 relativno da...

Rebić je "ubojica" duel igre kao i Vlašić i tu treba kombinirati ovisno o protivniku..

 

ne valja biti isključiv..

 rebić super igra u fazi kad protivnik gradi napad, da imamo tri rebića naprijed njedan nam protivnik centra ne bi prešao, presing do krvi...

mandžo je tu bio majstor, zato i kažem da petković nema što trabunjati po protivničkim linijama dodavanja već sinkronizirano s rebićem i perišićem na stopere, bekove, vlašić na zadnjeg veznog i imamo loptu ili protivničko loše ispucavanje pa opet imamo loptu...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 2:08 (Louis Pluto).
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Louis Pluto kaže...

 rebić super igra u fazi kad protivnik gradi napad, da imamo tri rebića naprijed njedan nam protivnik centra ne bi prešao, presing do krvi...

mandžo je tu bio majstor, zato i kažem da petković nema što trabunjati po protivničkim linijama dodavanja već sinkronizirano s rebićem i perišićem na stopere, bekove, vlašić na zadnjeg veznog i imamo loptu ili protivničko loše ispucavanje pa opet imamo loptu...

 odlično si detektirao "probleme", no sve ekipe imaju problem kada protivnik igra teški bunker a mi smo specijalno loši u toj ulozi.

bojim se samo da sinoćnu igru ne iskopiraju Mađari i Slovaci kod nas...baš me je strah... 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...

dabogda se nekvalificirali  na Eprvenstvo.

 

 sram te bilo. kmečavac odi crtaj sad kukaste križeve prije mađara, il ce te sabotirat tu tekmu

 

repka repka repka repka 

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Pinkyz kaže...

 

sram te bilo. kmečavac odi crtaj sad kukaste križeve prije mađara, il ce te sabotirat tu tekmu

 

repka repka repka repka 

 dijete, nisi shvatio moju ironiju ...a o ostalome neću jer si kao i sva djeca emocionalno nezreo.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

tu nije bilo ironije. o čemu ostalom? šta uopce se praviš neki pametan govoriš da je srna znao ubacivat daj odi spat

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Sumnjam da Mađari i Slovaci mogu nas dobit na našem terenu , nadam se da će se svi igrači koji su bili ozljeđeni uspješno opraviti , ja bi pozvao Dinu Perića u repku jer super igra u Dinamu , čak bi ga stavio umijesto Lovrena jer Lovren nije onaj Lovren sa sp-a , više je aktivniji na društvenim mrežama nego na terenu ... a i grije klupu u klubu . Brekalo u prvih 11 umijesto Rebića  , a nadam se da će Kovačić dobit veću minutažu jer je podigao formu od kada mu je Lampard trener . Kako god nisam zabrinut i siguran sa da ćemo ići na ep .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
7 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Drama baby, drama.

 

Zanimljivo je, kao i uvijek, gledati rasplet grupe.

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Pali i ugari 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 0:37 (ibme74).
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Očito nas prati takva sreća pa svake kvalifikacije moraju ovisiti o zadnjem kolu :(. Nikako da drugu utakmicu zaredom odigramo kako spada. Wales odigrao fenomenalnu utakmicu, nakon primljenoga gola su nam neutrailizirali krila i sredinu terena, odlična taktička priprema. Perišić i Kovačić po meni najgori igrači na terenu danas, možda sam u krivu. Obranu neću ni spominjati, Vida i Lovren kod gola, umjesto da prigovaraju sucu, bolje da su pazili na Balea, iako je prekršaj kolko sam shvatio bio na Kovačiću. Vida i Lovren kartoni, nadam se da Perić debitira, taj momak je zaslužio nastupiti za repku. Malo me strah raspleta u ovoj grupi (4 ekipe su u konkurenciji), ali nadam se da ćemo riješiti to protiv Slovaka. Ako ne, onda Walesu želim svu sreću da dobiju zadnje 2 utakmice jer onda sigurno prolazimo i sa porazom.

Još jedna nelogičnost je uvođenje Rebića na poziciji napadača. Ok, uveli smo ga, ali zašto šaljemo dubinske lopte na njega umjesto lopti u prostor gdje do izražaja mogu doći njegova brzina i agresivnost. I u zadnjih 15 minuta nisam shvatio gdje igra Brekalo, kao da je igrao u veznoj liniji  i napravio jedno 5, 6 krivih paseva, ili sam to nešto krivo vidio (gledajući cijelu tekmu bio je možda i najbolji pojedinac na utakmici)? No dobro, idemo dalje, što je tu je. Bilo bi stvarno velika šteta da se viceprvak svijeta ne kvalificira na europsko, sada protiv Slovaka na maksimum.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 23:29 (fighterZu).
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Sinoć se vidjelo koliko je Brozović u biti odličan veznjak.

Kovačić se nijednom nije spustio po loptu, pa iako se forsira da Lovren iznosi loptu, on ostaje odsjecen jer je Kovačić previsoko ili se lose kreće, pa se gubi možebitni višak kojeg bi napravi Modrić da se ne mora on spuštati po loptu.

Lovrenu to nažalost radi nervozu, pa se cesto vidi kako se gubi kada misli da je zadnji.

Kovačić je u prvo poluvremenu pravi kontakt s loptom imao tek oko 40i neke minute.

Kad ga je zamjenio Rakitić, on se onda spuštao po loptu, ali kako je Vlašić bio previsoko, bili smo bez igrača u sredini, zato je Brekalo ulazio na to područje. Čak je i Petković bio na poziciji primiti loptu između centra i njihovog šesnaesterca, više puta od Kovačića, pa se postavlja pitanje koja je bila uloga Kovačića?

Sa Brozovićem je Modrić letio po terenu i stvarao viškove, tu je bio izgubljen na poziciji da dolazi po loptu nakon što Lovren i Kovačić to nisu uspjeli.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

bit će zanimljivo vidjeti kako će se snaći perić, pretpostavljam da će on biti zamjena za jednog od stopera, kažu da je dobar u iznošenju lopte iz faze obrane iako nisam ga previše gledao a ono što jesam čini se vrlo pouzdan stoper, btw. mislo sam da je mlađi, ima 25 godina... do sljedeće utakmice mogao bi se vratiti vrsaljko, transfermarkt kaže Knee Surgery Return expected on Oct 31, 2019, što bi značilo da već dobrano trenira pa bi perić mogao igrati u paru s jedvajem a to su dva stopera koja nešto i znaju odigrati iako nisam siguran u obrambene kvalitete, perić je visok što je dobro... imamo li uopće kojeg boljeg stopera?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 6:55 (Louis Pluto).
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kad vidim Kovačića da je u postavi dobijem uvijek ono što i očekujem, ništa ili gotovo ništa, na rubu raka očiju. Kad ga čovjek ne bi gledao nego samo pogledao klubove gdje je igrao mislio bi pa to je vrhunski veznjak kad ono samo vječiti potencijal, alibi igrač u 99%vremena provedenih na terenu. Osim one tekme u Slovačkoj koja je bila savršena protiv svih protivnika u gostima smo poveli i onda stali i čekali ne znam koji qrac. Čini mi se da je najbolje kad povede protivnik pa da se uozbiljimo.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ne znam što Perišić igra zadnjih nekoliko tekmi? Nema ga nigdje. Kovačića ne treba ni komentirati. 100% lopti doda nazad, najbližem igraču. Tako i moja pokojna baba može igrati.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Jedvaj?
Imam dojam kao da je dečko zalutao ne znam otkud!
AUDIOFIL
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Vječni problem naše obrane osim kada su igrali Ćorluka, nekada Bilić itd koji su znali iznijeti loptu..

Vida, Lovren i Barišić nisu ni za k.... , Perišića ubaciti umjesto Barišića, Kovačić je standardno loš, Rebić lijevo, Brekalo desno, Vlašić mora igrati prednjeg veznog, iza njega Brozović i Modrić , Petković je OK, Rakitić nije u formi i ne treba ga stavljati u ekipu... Jedvaj je nedorastao jednoj HR. repki itd....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 8:44 (Anđeo bez falinge).
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ako ništa, bar smo se riješili Lovrena, tak da je repka sad odmah jača bar 50% 

Takav stoper ne bi prolazio ni prije 50 godina, a kamoli u današnjem nogometu.

Nikad nije odigrao dobru tekmu za repku ( a ni i klubovima), a nije mi jasno zakaj su ga uopće ponovno zvali nakon kaj je dobio onaj zasluženi progon....

Uglavnom, kao što su i kolege rekli, Jedvaj i Perić stoperi, a bočni Barišić i onda nam fali desni, a tu fakat nemamo koga (Vrsaljko ionak se ne bude oporavio, on tak cijelu karijeru).

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nebi mi bili mi da ne zakompliciramo kvalifikacije, evo sad se tek vidi koliko znace ona dva boda koja smo ostavili u Azerbejdzanu. Ja se nadam da ce doma protiv Slovacke to izgledati kao u gostima ili barem na razini kako se igralo u Splitu i da se ztakmica rijesi sto prije a ne da se strepi do kraja.

Što se ekipe tiče definitivno treba svježe krvi, vratara konacno imamo, Livakovic je neosporivo odlican i s godinama i iskustvom ce biti sve bolji, Barisic je meni sasvim solidan lijevi bek, na njega se sad udara drvlje i kamenje ali on se samo uklopio sinoc u sivilo cijele ekipe, nama jednostavno ne paše ta igra na rezultat i cuvanje, trebali su nakon 0-1 igrati kao da je i dalje 0-0 i da nam samo pobjeda igra, Vida je standardan, nije neki vrhunski stoper ali je srčan, borben i ne komplicira nazad bez potrebe, Lovren ne znam što bi rekao za ovog lika, ima tolike oscilacije u igri da je to cudo, kao da ima 20 godina, zna odigrati savrseno a zna raditi tako glupe greske, sinoc se lose postavio kod gola i imao je jos par tragikomicni rekacija gdje je treba ici na igraca a umjesto toga se povlacio prema golmanu i otvarao prostor napadacu da puca na nas gol, o kartonu koji je dobio da ne pricam, znas da je Vida vec otpao zbog prekrsaja i zutog, znas da i tebi visi nastup jer imas zuti i ides se svadat sa sucem iako znas da nema nazad i sto je tu je, inteligencija u minusu, Jedvaj decko nije za beka i gotovo, nije ni medju 5 najbolji za stopera ako cemo realno, on je meni ok cisto da ga se ima na klupi posto moze odigrati sve pozicije u obrani pa cak i zadnjeg veznoga, po meni i Bartolec bolje rijesenje, barem je decko brz i koristan prema naprijed te ima dobar centarsut, Vezni red DEFINITIVNO trebaju biti Brozovic, Modric i Vlasic, Brozovic ima valjda tri para pluca i odlicno radi posao zadnjeg veznog te rasterećuje tog posla Modrića koji onda moze puno igrati prema naprijed a onda smo 50% opasnija ekipa, Vlasic igra u najboljoj formi svoje dosadasnje karijere, asistira, zabija, dijeli lopte, hvala Raketi za sve ali on vise nije za prvih 11, pogotovo ne dok ne rijesi svoj status u klubu, kada bude opet igrao i bude 100% skoncentriran na reprezentaciju onda tek ozbiljno racunati na njega, protiv Mađara nevidljiv, a ni ulaskom sinoc nije apsolutno nista donio. 

Perisic isto nista posebno u ove dvije tekme nije pokazao, zelja i zalaganje na razini ali igra prosjek, u Split je previse forsirao ono svoje namjestanje lopte na jacu nogu, sinoc nevidljv. Ne kuzim zasto Orsic nije dobio priliku, decko trenutno igra fantasticno. Brekalo jedan od rijetkih koji je dobro odigrao sinoc, decku treba davati sto vise da igra, brz, opasan, odlican sut. Petkovic je trenutno nas najbolji napadac, nadam se da ga nece zrtvovat kad se Kramaric vrati. Rebic iako nije nesto odigrao u ovom ciklusu protiv Mađara bio odlican.

 

Uglavnom Dalic obavezno treba uigravati novi stoperski par, Peric sa jos nekime, Lovren je banana i jos k zome ne igra u Liverpoolu, bekove treba traziti, ako se Vrsaljko uskoro ne vrati rađe bi i Bartoleca gledo nego Jedvaja koji za to nije. Barisic je dobar, ako funkcionira igra u sredini onda i belovi sljakaju kako spada, ima tu jos i Leovac, Melnjak onaj Bradaric iz Lilla. Kovacicu se zahvalit, decka se ceka da nesto napravi u repki jos od onog play off-a sa Islandom. Raketa ista stvar, hvala mu za sve ali nije vise ni za prismrditi prvih 11. 

16 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Jedvaj ne igra svoju prirodnu poziciju, nema moć probijanja i centaršut mu je gotovo nepostojan, ali kao stoper je sasvim solidan igrač i mislim da će to protiv Slovačke dokazati. Vrsaljko je hitno potreban.

 

Mogli bi očekivati stoperski par Jedvaj - Ćaleta Car.

 

I Karamarić nam pod hitno treba jer koliko god ga ljudi mrzili zbog sebičnosti može riješiti tekmu u dva poteza.

Koristite blage riječi i jake argumente
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

i? nitko ne komentira... što mislite o novom stoperskom paru? ćaleta mi miriše na kiks, odigrao par nekontroliranih lopti i nepotrebni žuti, perić budućnost... ostatak ekipe?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ćaleta je najveći antitalent ikad (klasa Dino Drpić), Perić je jako dobar, premda je imao par sitnih greški.

Jedvaj definitivno nije za beka, a nije ni bogzna kakav stoper.

Barišić je ok.

Modrić i dalje svjetska klasa, možda i najbolji središnji vezni u povijesti, Brozović odličan (ima kondu jebenu, i bori se dosta, premda nije klasični razbijač, pa nije dovoljno dominantan u duelima.

Perišić je pomalo za otpis, Petković najjača špica svijeta trenutno (Messi je zapravo više krilni tak da nije konkurencija), Brekalo odličan, Vlašić isto, Kovačić mi se nigdje ne uklapa (premda je u klubu sasvim dobar, u repki banana).

Uglavnom, izbaciti Lovrena i Rakitića trajno i ova repka onda ima budućnost.

E da, Livaković isto klasa tek takva, pogotovo kaj je već skoro 30 godina suša dobrih golmana.

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Vrhunski odrađena/odrađuje se smjena generacije. Daliću svaka čast!
Mislim, dakle half adder
9 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ja sam najsretniji što je ovu rundu kvalifikacija bila samo jedna utakmica 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Koji je problem s Lovrenom u reprezentaciji po tebi? I cini mi se da si zaboravio na Subasica koji je bio jednom najbolji golman francuske u lige, vise puta u top 2 ili 3 u solidnoj konkurenciji. Koliko se sjecam, do finala nije kiksao za reprezentaciju. Livakovic bi mogao postati bolji od njega, ako vec i nije.
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Lovren kiksa previše, i boli ga k*rac za repku općenito (premda se ni u Liverpoolu baš ne trudi), i jednostavno ili je takav po prirodi (ne snalazi se baš na terenu) ili je teži kreten.

Uostalom, koliko se ja sjećam, već je jednom dobio izgon iz repke pa su ga opet zvali premda je on bio zadovoljan takvom situacijom (izgonom).

WTF, kakvi su to bedkičmenjaci u HNS-u da tak postupaju.

Da je zlatni ne bi ga više nikad zvao, a ne takvog balvana.

A za Subu se slažem, bio je klasa, ali nekak ni u Monacu nije više kaj je bio, ali ako zatreba odličan je izbor.

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
jpantalon kaže...
Koji je problem s Lovrenom u reprezentaciji po tebi? I cini mi se da si zaboravio na Subasica koji je bio jednom najbolji golman francuske u lige, vise puta u top 2 ili 3 u solidnoj konkurenciji. Koliko se sjecam, do finala nije kiksao za reprezentaciju. Livakovic bi mogao postati bolji od njega, ako vec i nije.

 

Svaka cast Subasicu na svemu a pogotovo na obranjenim penalima, ali on je bio "traljav" cijelu nokaut fazu, prvi gol protiv Danske traljava reakcija i njega i obrane, prvi gol protiv Rusa je bila bombetina ali opet, on samo prati pogledom loptu bez da proba ikako reagirati, drugi gol protiv Rusa opet isto, nije se pomaknuo sa mjesta. Slobodnjak Engleza ponovno ni da proba da se bar baci... I da ne bude da samo pričam o tim golovima, imao je dosta reakcija na tom prvenstvu gdje lopta leti i on širi ruke u smislu "ide pokraj gola" i lopta se odbije od gredu/stativu, jako loše procjene... Protiv Francuza necu ni komentirati, zabili mu 3. i 4. gol sa 30 metara, navodno je kasnije kružial priča da je branio pod ozljedom ali opet, ako je bilo tako onda nije trebao braniti u tom finalu. Ispast će da pretjerujem ali Livaković je već sada bolji vratar od njega, kad ga i jedan Casillas hvali i želi dovesti u Porto to puno govori o njegovim kvalitetama. Jedino što trenutno Subašić ima a Liva nema je iskustvo jer je Liva još relativno mlad igrač i zbog toga nekada ima neke nesigurne reakcije ali i to je postalo stvarno rijetkost, pogotovo ove sezone.

 

Problem sa Lovrenom? Postavljanje najviše, odi pogledaj gol koji smo dobili od Azera i još par njihovih izgledi šanse koje su došle zbog jako lošeg postavljanje kod Lovrena, pogotovo kod tog gola, igrač se ladno šeta pokraj njega i puca na gol... Jedan iskusan stoper koji igra u jednom Liverpoolu bi trebao puno bolje reagirati u takoj situaciji, hajde da ga je slomio neki svijetski igrač ala Ronaldo njega prošao neki no name azer kao na školskom igralištu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 22:53 (ibme74).
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Upravo to, Lovrenu nije toliko ni problem loše postavljanje, on jednostavno ili ne kuži tok akciju, tj. ne zna uopće pročitat kretnje igrača i lopte (a tu je Vida dosta dobar), a još ni to ne nadoknađuje angažmanom na terenu, nego je nonšalantan.

A takvima ne bi trebalo biti mjesto u repki, ima i u HNL-u stopera veće klase od njega, i to po svemu.

A ovo kaj kažeš za Subu, ne bih se u potpunosti složio, naša repka je zapravo očajno odigrala cijelo prvenstvo, i onda se i golman utopi u tom sivilu.

Samo, na kraju smo imali sreće, i odličan plasman, premda i uz tu lošu igru ostaje svejedno žal za zlatom, jer francuzi nisu bili ništa bolji od naših u finalu, pobijedili se sami, čak su ovi u čudu gledali: wtf, kak je moguće da su pobijedili a da ništa nisu odigrali.

Ali dobro, i grčka i portugal su osvojili prvesntva bezveze, a francuzi su ipak malo više od te dvije repkr zaslužili zlato, tak da je to ok.

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
fer-de-lance kaže...

Upravo to, Lovrenu nije toliko ni problem loše postavljanje, on jednostavno ili ne kuži tok akciju, tj. ne zna uopće pročitat kretnje igrača i lopte (a tu je Vida dosta dobar), a još ni to ne nadoknađuje angažmanom na terenu, nego je nonšalantan.

A takvima ne bi trebalo biti mjesto u repki, ima i u HNL-u stopera veće klase od njega, i to po svemu.

A ovo kaj kažeš za Subu, ne bih se u potpunosti složio, naša repka je zapravo očajno odigrala cijelo prvenstvo, i onda se i golman utopi u tom sivilu.

Samo, na kraju smo imali sreće, i odličan plasman, premda i uz tu lošu igru ostaje svejedno žal za zlatom, jer francuzi nisu bili ništa bolji od naših u finalu, pobijedili se sami, čak su ovi u čudu gledali: wtf, kak je moguće da su pobijedili a da ništa nisu odigrali.

Ali dobro, i grčka i portugal su osvojili prvesntva bezveze, a francuzi su ipak malo više od te dvije repkr zaslužili zlato, tak da je to ok.

 

 

ma i postavljanje mu je često banana, puno puta kada treba izaći na igrača on se povlači golmanu u krilo i otvara protivniku priliku za udarac a kada bi trebao ići nazad radi glupost i izlazi na igrača i ostavlja nepokriven protstor, jedno vrijeme je to dosta popravio (kada je Klopp došao u Liverpool i kada su igrali finale EL) ali sad je opet počeo kiksat i radit iste gluposti.

Pa ima i u HNL-u da, Perić je sličan tip igrača (visok, zna s loptom  čestu ju povuče prema naprijed i zna poslati korisnu loptu na krilo ili u prostor).

Pa ja nebi rekao očajno, grupnu fazu su odigrali odlično, malo je škripilo protiv Nigerije na početku ali to je više bilo zbog opreznog pristupa neugodnoj i brzoj reprezentaciji i jer je jakooo jakooo važno bilo tu uzeti 3 boda. Protiv Argentine je bilo 50:50 do prvog gola i nakon toga smo ih ubili u pojam, pogotovo kod 2:0 tada smo se doslovno igrali nogometa. Island rutinski sa B ekipom.
E sad puno ljudi misli da smo bili slabi protiv Danske i Rusije jer jako podcjenjuju te ekipa, Danska je na nas išla nakon 18 službenih utakmica bez poraza, čak ih ni Afrička repka nije dobila u grupi, ja iskreno smatram da nije bilo onog traljavog gola za 0:1 i da smo mi poveli prvi mi bi tu utakmicu laganice priveli kraju u prvih 90 minuta, Rusija isto jako zahebana reprezentacija + domaćin, pa oni su izbacili Španjolce kolo prije, ako to nije dovoljan dokaz onda ne znam stvarno... Sa Englezima smo također labovo ušli, primili opet rano gol, pa ona prilika Kanea gdje je pogodio stativu sa 2 metra, ali smo ih 2. poluvrijeme i produžetke uništili, da ne pričam da bi i njih riješili u prvih 90. min da je nakon 1-1 odmah ona stativa Perišića ušla... A finale, no comment... i dan danas mi ostaje žal, mi smo Francuze uništili u igri ali mi smo igrali a oni zabijali, prvi gol iz nepostojećeg faula, drugi gol iz onakvog penala, 3. i 4. gol poklon Subasica, naravno da smo stali nakon 4:1 malo jer bilo je jasno da je tu kraj... Francuzi ako su zbog ičeg zaslužili zlato to je zbog ekipa koje su izbacivali u nokaut fazi (Argentina, Urugvaj, Belgija)...

1998 smo bili 3., 20 godina kasnije u Rusiji 2. nadam se da je za 20 godina konačno zlato na redu 

7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Da, on je očito to krivo skužio dok je bio mlad, pa sve kontra radi, antun-tun 

Stoper rijetko kad se mora povući da crtu, a povući se mora svaki put kad vidi da ne bude uspio doći do duela s igračem i onda mora tijelom blokirat loptu, a to jako malo igrača zna odradit, a Lovren uopće ne kuži, ili pobjegne od straha, tko će ga zna.

Ali dobro, tak je kak je.

A ovo za HNL stopere, mislio sam kak ih je pola i iz ostalih ekipa veća klasa od njega, a gdje tek Perić...

 

A kaj se igre repke tiče, 99% naše igre je Modrić, i sve ostalo imamo, ali nemamo ni jednog drugog kreatora, i bojim se kaj bude kad on ode.

A ostalo je sve skoro savršeno, bar kaj se veze i napada tiče, i golmana.

I to je bio uzrok loše igre na svjetskom, jer ako nema Lukinog bljeska nema ni repke.

A on ima sam 80% dodavanja repke, i 100% akcija on izradi, ali je i to premalo kad su ostali u banani.

A to je bio slučaj na svjetskom, jer realno, premda su druge repke super, nitko nije za otpisat, ali su svi bili očajni, i jedino kaj se potrefilo da Belgija tak glupo ispadne (a jedina su repka koja dobro igra, švabe i španjolci su u banani), i bio nam čist put do finala, i na kraju se svelo na to da su naši igrali sami protiv sebe, i uz to redovito gubili...

Zato i je toliki žal, mogli smo biti najmanje katastrofa od svih pa bi osvojili, a ovak se sami pobijedili, jer smo previše vremena bili katastrofa.

Ali po razini igre definitivno najlošije svjetsko post. 1960.

 

 

 

 

Kruha i igala...
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Takav je nogomet. Mogli smo prvu na penali izgubiti i Dalić bi već letio....

Priča se da je lovre Kalinić branio u finalu dobili bi Francuze ali, koji bi trener na svijetu zamijenio Subu nakon onakvih obrana... Lovre bolje izlazi na loptu itd..itd... ima tu hrpa kobinacija ali nemamo za čime žaliti...

 

Što se tiče smjene generacija Dalić ima više sreće nego pameti..

Tko ne bi uveo Petkovića, Brekala, Perića, Vlašića, Oršića koji već igraju na vrhunskoj razini a ima ih tu za budućnost još, koji tek dolaze.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...

Što se tiče smjene generacija Dalić ima više sreće nego pameti..

Tko ne bi uveo Petkovića, Brekala, Perića, Vlašića, Oršića koji već igraju na vrhunskoj razini a ima ih tu za budućnost još, koji tek dolaze.

 a i Rog i Pašalić igraju super... nadam se danas gledati ovako nešto...

volio bih vidjeti Jedvaja na stoperu a i Bartolecu treba dati šansu da se uigra na beku, Roga i Pašalića svakako treba isprobati ili da bar 90 minuta osjete reprezentaciju a Kovi je po meni zadnji vezni/pleymaker idealna pozicija, Rebiću treba dati da igra, dugo nije i po mogućnosti što dalje od svog gola , Oršića postaviti na svoju standardnu poziciju odnosno njih trojica naprijed nek se rotiraju jer svo troje mogu igrati na bilo kojoj napadačkoj poziciji

 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 16:10 (Louis Pluto).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice