Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.235.060
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
beziljy kaže...

Neznam jel već bilo, al za one koji imaju Bnet, SPORT1 će prenosit sve, baš jutros gledao FP2, al jedino me smeta što je na njemačkom.

Inaće SPORT1 je u osnovnom paketu.

nista od tog "sporta" imat ce sazetak utrke par sakon nakon prijenosa

bla bla
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
doktor1 kaže...
beziljy kaže...

Neznam jel već bilo, al za one koji imaju Bnet, SPORT1 će prenosit sve, baš jutros gledao FP2, al jedino me smeta što je na njemačkom.

Inaće SPORT1 je u osnovnom paketu.

Neće prenositi ništa (možda treninge)!!! Snimka nije isto šta i LIVE prijenos.

Ma ista stvar...samo u drugo vrijeme {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
doktor1 kaže...
beziljy kaže...

Neznam jel već bilo, al za one koji imaju Bnet, SPORT1 će prenosit sve, baš jutros gledao FP2, al jedino me smeta što je na njemačkom.

Inaće SPORT1 je u osnovnom paketu.

Neće prenositi ništa (možda treninge)!!! Snimka nije isto šta i LIVE prijenos.

očito im fali sync teleteksta i stvarnosti :D

nisam slijep i znam što sam gledao jutros, ujedno imam f1 app na mobu pa sam jedan dio pratio oboje da budem siguran da nije neka snimka ili nešto. al practice je bio LIVE

What goes around, comes around!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
beziljy kaže...

Neznam jel već bilo, al za one koji imaju Bnet, SPORT1 će prenosit sve, baš jutros gledao FP2, al jedino me smeta što je na njemačkom.

Inaće SPORT1 je u osnovnom paketu.

prenose samo P1 i P2, kvalifikacije u delayu, trka samo highlightsi

 

Edit: kako sam zakasnio, hehe 100 ispravaka krivog navoda; nemoj ljudima govoriti da će imati negdje prijenos ako ga nema. Vidiš da smo svi ludi od manjka prijenosa {#}

iddqd
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 9:18 (badmad).
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
beziljy kaže...
doktor1 kaže...
beziljy kaže...

Neznam jel već bilo, al za one koji imaju Bnet, SPORT1 će prenosit sve, baš jutros gledao FP2, al jedino me smeta što je na njemačkom.

Inaće SPORT1 je u osnovnom paketu.

Neće prenositi ništa (možda treninge)!!! Snimka nije isto šta i LIVE prijenos.

očito im fali sync teleteksta i stvarnosti :D

nisam slijep i znam što sam gledao jutros, ujedno imam f1 app na mobu pa sam jedan dio pratio oboje da budem siguran da nije neka snimka ili nešto. al practice je bio LIVE

Pa napisao sam da će vjerovatno treninzi biti (a mene zanimaju kvalifikacije i utrka, to računam pod "prenos"), ali ostalo (kvalifikacije, utrka) NEĆE!!!! Kužiš ili treba crtat?

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 9:38 (doktor1).
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

malo smo bahati momak?! aj se iskuliraj i nepravi budalu od sebe veću neg jesi

 

ajmo ispočetka

uglavnom justros sam gledao LIVE FREE PRACTICE 2 na SPORT1.

Po nekoj logici, ako već prenose FP, valjda će i prenosit Q i RACE.

Budem čekao sutra ujutro da vidim jel mi logika šljaka.

What goes around, comes around!
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ajde ne filozofirajte!

Sport 1 je prošle godine prenosio samo 1 i 2 trening a tako će i ove.

 

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
beziljy kaže...

malo smo bahati momak?! aj se iskuliraj i nepravi budalu od sebe veću neg jesi

 

ajmo ispočetka

uglavnom justros sam gledao LIVE FREE PRACTICE 2 na SPORT1.

Po nekoj logici, ako već prenose FP, valjda će i prenosit Q i RACE.

Budem čekao sutra ujutro da vidim jel mi logika šljaka.

Pa pogledaj njihov program i sve će ti biti jasno, nitko nije bahat nego ti tupiš nešto šta nije istina!!!

ššššš - možda su u šumi
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
beziljy kaže...

malo smo bahati momak?! aj se iskuliraj i nepravi budalu od sebe veću neg jesi

 

ajmo ispočetka

uglavnom justros sam gledao LIVE FREE PRACTICE 2 na SPORT1.

Po nekoj logici, ako već prenose FP, valjda će i prenosit Q i RACE.

Budem čekao sutra ujutro da vidim jel mi logika šljaka.

opet NE :D

bla bla
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
doktor1 kaže...
beziljy kaže...

malo smo bahati momak?! aj se iskuliraj i nepravi budalu od sebe veću neg jesi

 

ajmo ispočetka

uglavnom justros sam gledao LIVE FREE PRACTICE 2 na SPORT1.

Po nekoj logici, ako već prenose FP, valjda će i prenosit Q i RACE.

Budem čekao sutra ujutro da vidim jel mi logika šljaka.

Pa pogledaj njihov program i sve će ti biti jasno, nitko nije bahat nego ti tupiš nešto šta nije istina!!!

opet ti po svom

pa po njihovom programu koji si postao je neki telering, i od onda se pjeniš, a rekao sam da je bio live prijenos treninga

jel vidiš da sam se krivo izrazio i postao sam ispravak.

What goes around, comes around!
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ne davati ljudima laznu nadu,jer smo osjetljivi na F1 {#} pa da polude ujutro kad vide astrotv -.- 

njemacki RTL samo, nikakav sport1

bla bla
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 9:47 (DaNiTo).
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
beziljy kaže...

opet ti po svom

pa po njihovom programu koji si postao je neki telering, i od onda se pjeniš, a rekao sam da je bio live prijenos treninga

jel vidiš da sam se krivo izrazio i postao sam ispravak.

Jesi tvrdoglav..... Ono sam stavio programe od subote i nedjelje (pogledaj slike) da vidiš da u vrijeme kvalifikacija i utrka nema prenosa na SPORT1 kanalu. A evo ti program od PETKA (danas - prva slika) gdje ljepo piše  F1 Trening

 

Šta ti još nije jasno!!??

PETAK PETAK
SUBOTA SUBOTA
NEDJELJA NEDJELJA
ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 9:52 (doktor1).
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

U Mercedes GP-u su jako optimistični i zadovoljni s gumama, imali su nekih tehničkih problema s bolidom što je na kraju utjecalo na brzinu po krugu, ali su jako optimisticni i kažu da se nalaze tamo gdje su i ocekivali da ce bit ... "odmah iza RedBull-a"

 

Mercedes GP
Michael Schumacher, P1 - 1:28.690, 8th; P2 - 1:26.590, 6th

"My first impressions of the 2011 season are quite positive. We learned a lot today, and are more or less where we thought we would be, although it was quite windy and tricky to drive. We will sort out some issues on our car for the rest of the weekend but I am still happy with what we have seen here so far. I would like to give a compliment to the Pirelli tyres which worked very well here today."

Nico Rosberg, P1 - 1:28.152, 4th; P2 - 1:27.448, 10th
"It was a decent day for us. I had a positive morning and a good long run this afternoon which was useful to see how the tyres behaved. However it was a bit difficult for me during P2 because a few things were not working properly on the car. It's difficult to say where we are the moment but I think we are in reasonable shape and I'm looking forward to tomorrow."

Ross Brawn, Mercedes GP team principal
"It is good to finally get the racing action underway here in Melbourne and to start the process of seeing where we stand after the winter. Today went reasonably well for us, and we were able to complete much of the planned programme for the two sessions, although some small problems on both cars this afternoon did have an effect. This was the first opportunity to try the new tyres, KERS and rear wing system in a race weekend situation which was extremely useful for the drivers and the team. There is a lot to evaluate and complete tomorrow before qualifying but I'm happy with our start to the weekend."

Norbert Haug, vice-president, Mercedes-Benz Motorsport
"We learned a lot about our car and the new Pirelli tyres on this track today which is obviously quite different to the ones we have been testing on. However not everything went perfectly this afternoon as we had some technical issues which influenced the lap times for both Michael and Nico. Our initial impressions are that we have basically a similar potential to that shown during the last test in Barcelona a fortnight ago."

 

Dok s druge strane u Mclarenu kažu da je napredak vidljiv i da još uvjek  neznaju kakva im je brzina u odnosu na druge i da se nadaju osvajanju bodova...

 

McLaren:
Jenson Button: "Today showed that, first of all, we've got reliability - which is great. That's something we've not had all winter, so to have a car that runs for as many laps as we want it to is very satisfying. It also means we can get stuck into our set-up work and improve the car. I don't think there's much to be gained from looking at today's times though, so I'm not going to get too carried away. Still, it's been a positive day because we've been able to do so much running and get a good feeling for the car on different fuel-loads. The new exhaust has definitely brought performance to the car - it feels much better, makes the handling more 'complete'. When you have downforce at the rear, you can also add it at the front, and then you put temperature in the tyres - there's so much that comes with downforce. I'm so happy with how hard the guys have worked and what they've brought to this race - they've worked really hard and they've delivered something good here. We don't yet know how good, but we're encouraged by the step we've made today."

Lewis Hamilton: "The car feels like an improvement over winter testing, but I'm not reading too much into the others' performance. We just spent the day focusing on our own programme. The tyres are behaving very well; they don't feel like they're degrading, and they're lasting well, too. Hopefully we can pick up some points this weekend - I feel positive. The grip level today felt like a big step forward. We don't know what fuel loads the others are running, but our car feels like a big improvement from where we were just a few weeks ago. And that's simply a result of hard work: all the men and women back at the factory and at the track this weekend have done a fantastic job. It's difficult to gauge how different our car is, but there's more downforce, which is something we're always asking for. This is a major positive. Our initial feeling is that the car is good, but we'll need to see tomorrow - still, I think we're in the hunt for some points."

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 10:18 (mtopol).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A nitko ne spominje BUG-live stream gdje ćemo ja i još jedan forumaš komentirati, onak čisto iz zajebancije, da vidimo kako će ići{#}

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

A nitko ne spominje BUG-live stream gdje ćemo ja i još jedan forumaš komentirati, onak čisto iz zajebancije, da vidimo kako će ići{#}

Nekako mi napetije imat odličnu sliku sa RTLa, a u pozadini slušat ekipu sa BBC Sporta..... {#}

ššššš - možda su u šumi
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
doktor1 kaže...
rooswelt1991 kaže...

A nitko ne spominje BUG-live stream gdje ćemo ja i još jedan forumaš komentirati, onak čisto iz zajebancije, da vidimo kako će ići{#}

Nekako mi napetije imat odličnu sliku sa RTLa, a u pozadini slušat ekipu sa BBC Sporta..... {#}

Možda, a šta oko jedan od te dvije kuće bude kasnio 1 sec sa prijenosom, bit će ti negledljivo...

13 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja mislim da cu ipak gledat na njemackom Rtl-u,tu je dobar komentator a + jos ga i razumijem :p
I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A ništa, onda ću slušat one švabe. Znam malo i njemačkog pa ono. A doći će i dva prijatelja kod mene pa ćemo biti najbolji komentatori (još ako u 8 ujutro ubijemo i koju pivu....) {#}

ššššš - možda su u šumi
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...
doktor1 kaže...
rooswelt1991 kaže...

A nitko ne spominje BUG-live stream gdje ćemo ja i još jedan forumaš komentirati, onak čisto iz zajebancije, da vidimo kako će ići{#}

Nekako mi napetije imat odličnu sliku sa RTLa, a u pozadini slušat ekipu sa BBC Sporta..... {#}

Možda, a šta oko jedan od te dvije kuće bude kasnio 1 sec sa prijenosom, bit će ti negledljivo...

a nadamo se da ce i to bit uskladeno,al ako bude kasnilo vise od 1 sec onda nista{#}

bla bla
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

http://www.formula1.com/results/season/2011/844/6822/

 

 

Mclaren opet vozi najbrze i najmanje

Atomska bubamara.
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne znam je li tko računao, ali evo:

svi osim Virgina (i HRT-a ) naravno, su unutar pravila 107% u P2.

Ista situacija je bila i u P1, osim što je u P2 Virginu falilo malo, cca 0,4 sek, a u P1 su bili puno puno sporiji.

Vidjet ćemo kako će to ići u P3 i kvalama.

I jedva čekam vidjet HRT-ova vremena.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...

Ne znam je li tko računao, ali evo:

svi osim Virgina (i HRT-a ) naravno, su unutar pravila 107% u P2.

Ista situacija je bila i u P1, osim što je u P2 Virginu falilo malo, cca 0,4 sek, a u P1 su bili puno puno sporiji.

Vidjet ćemo kako će to ići u P3 i kvalama.

I jedva čekam vidjet HRT-ova vremena.

ako uzmes u obzir da ce vodece momcadi u Q1 ic s tvrdim gumama, a Virgin i HRT na mekanim gumama , znaci da ce razlika bit manja, taman toliko da se uspiju ugurat u tih 107%

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 12:56 (mtopol).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dajte mi objasnite ovo 107%, nis ne kuzim
Atomska bubamara.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...
dajte mi objasnite ovo 107%, nis ne kuzim

 Najbrze odvezen krug koji se odvozi u određenom djelu kvalifikacija je 100%, a tolerira se + 7% vremena tog kruga. Svi vozaci koji ostvare vrijeme sporije od toga, nesmiju u nedjelju nastupit u utrci.

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo ja našao da na TV Sloveniji 2 imaju prijenos kvala i utrke.

 

http://www.rtvslo.si/spored/modload.php?&c_mod=rspored-v2&izbran_dan=2011-03-26&izbran_program=2

http://www.rtvslo.si/spored/modload.php?&c_mod=rspored-v2&izbran_dan=2011-03-27&izbran_program=2

 

Taj program se, između ostalog, nalazi u proširenom paketu B.net-a, kojeg ja naravno nemam jer imam samo osnovni {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
mtopol kaže...
miki1981 kaže...

Ne znam je li tko računao, ali evo:

svi osim Virgina (i HRT-a ) naravno, su unutar pravila 107% u P2.

Ista situacija je bila i u P1, osim što je u P2 Virginu falilo malo, cca 0,4 sek, a u P1 su bili puno puno sporiji.

Vidjet ćemo kako će to ići u P3 i kvalama.

I jedva čekam vidjet HRT-ova vremena.

ako uzmes u obzir da ce vodece momcadi u Q1 ic s tvrdim gumama, a Virgin i HRT na mekanim gumama , znaci da ce razlika bit manja, taman toliko da se uspiju ugurat u tih 107%

I ja se tome nadam, volim kad ih je više. Iako bi nekad satrao ove spore koji metaju nekom mom favoritu, ali to je draž navijanja i utrke.

Međutim ja bi malo mijenjao cijeli taj sustav da meni bude zanimljivije, i da se da prilika i drugim vozačima. Ne znam da li se itko sijeća vremena kad aje bilo na kvalama daleko više vozača, ali se samo određeni broj najbržih kvalificirao za utrku...e pa ja bi to malo izmjenio pa uveo.

prvo bi ukinuo FP3 i umjesto toga uveo prvi dio kvalifikacija u kojima bi vozili za svaku momčad po 2 vozača, ali samo treći vozači, i/ili testni vozači, itd, znači ne službeni prvi i drugi vozač momčadi, nego netko od ostalih što ih momčad drži na platnom spisku.

E tu bi oni imali svoje kvalifikacije koje bi bile ustvari unutar timske kvale, da vidimo tko će od dvojice dodatnih vozača istog tima zaslužiti poziv za glavne kvale.

Dakle tu nije bitno generalno vrijeme koje svatko postiže nego je bitno da ste brži od svog timskog kolege.

E sada, u drugi, glavni dio kvala idu naravno prvi i drugi vozač svake momčadi, plus onaj tko je pobjedio u prvom dijelu kvala, tako da svaka momčad ima 3 vozača u glavnom dijelu kvala, te imamo ukupno 36 umjesto 24 vozača.

E sada mora opet biti malo pravila, jer ipak novac i sponzori su tu najvažniji, tako da neidemo samo na prvih 24 se kvalificira, jer bi tada male momčadi praktički ostavili bez nastupa, nego po dvojica najbržih od svake momčadi se kvalificiraju za utrku, po principu da se na isteku kvalifikacija vremena najsporijeg vozača iz svake momčadi jednostavno briše i to je to, oni koji su na popisu su se kvalificirali za utrku p otom poretku u kojem jesu.

Evo ja bi to tako organizirao, naravno uz to idu i nužne promjene u formatu kvalifikacija i vremenu trajanja, ali to se da primjenit.

Svaka bi momčad morala pripremiti 1 ili 2 bolida viška, istina, ali sa druge strane i ovako moraju, samo ih ne puštaju na staze za vrijeme kvala i FP-a, tako da bi ovak omomčadi dobile puno više vrijednih podataka o bolidu, setupu itd, brže bi se razvijali bolidi, imali bi kompetitivnije vozači koji bi bili velkom većinom i motiviraniji, te bi što je po meni najvažnije ti vozači imali šansu sudjelovati u kvalama a možda i GP-u ako bi bili dovoljno brzi, tj brži od svojih kolega.

Eto, sa limitom od 2 bolida po timu zadovoljili bi male timove i njihove marketinške obveze, dakle odradili bi sve utrke sa 2 bolida, sa 36 vozača na kvalama imali bi daleko zanimljivije kvale jer bi svaki od onih "trećih" vozača sigurno jako jako grizao da skine skalp jednom od svojih uvaženijih kolega, te mu preotme mjesto u utrci, te bi razvoj tih "trećih" i pretežno mlađih vozača bio brži i kvalitetniji, sa jako puno nezamjenjivog iskustva.

Eto, ja bi to tako volio gledati.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
mtopol kaže...
Mitch kaže...
dajte mi objasnite ovo 107%, nis ne kuzim

 Najbrze odvezen krug koji se odvozi u određenom djelu kvalifikacija je 100%, a tolerira se + 7% vremena tog kruga. Svi vozaci koji ostvare vrijeme sporije od toga, nesmiju u nedjelju nastupit u utrci.

Ima tu i dosta iznimki, npr slobodnom procjenom sudaca, ili CW-a, neće dospustiti da utrka ima premali broj sudionika, ili ako netko napravi grešku u kvalama, pa ispadne, ili se umiješa loše vrijeme itd...mogu se uzimati u obzir vremena iz FP1 FP2 i FP3, te ako je vozač i/ili vozači u pitanju tamo imali vrijeme unutar 107%, onda će im biti dozvoljeno sudjelovanje i u utrci.

 

EDIT: @F1-IVO - isprike na 2 posta za redom, al da sad ovo ne mješam sa ovim mojim gore željma za budućnost.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 13:35 (miki1981).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Available soon after

Dakle nije live?{#}

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Uf, jedva čekam kvalifikacije pa da vidiom kako stvari stvarno stoje.....

 

@beziljy - koiko ti godina imaš, 10? Svi koji su ti dali TD zbog tvoje pogrešne tvrdnje da će biti prenosa na Sport 1 kanalu lupaš TD, bez obzira na njihove postove? Šta svršavaš na to ili?

ššššš - možda su u šumi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice