Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.230.066
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Đapa club kaže...

Danas je napokon proradio i Mclaren

I opet krepala Honda 

Navodno problem s tekučinom za hlađenje, nije velik problem, ali planiraju ga riješit tek sutra, tako da je za dns gotovo.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dečki, izgleda da dobivamo novi F1 portal :)

Još nekih 20 dana do otvaranja. Ja se veselim, bez obzira što ne znam kako će sve to izgledati.

Malo je ovakvih portala na balkanu i trebamo takve stvari podupirati.

 

https://www.facebook.com/pages/F1pulscom/794696377234644?ref=bookmarks

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Red Bull sa kamuflažnim livrejem u Jerezu

iddqd
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
explorer 4 kaže...

Dečki, izgleda da dobivamo novi F1 portal :)

Još nekih 20 dana do otvaranja. Ja se veselim, bez obzira što ne znam kako će sve to izgledati.

Malo je ovakvih portala na balkanu i trebamo takve stvari podupirati.

 

https://www.facebook.com/pages/F1pulscom/794696377234644?ref=bookmarks

 ako jergovic nije suradnik

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nekako vjerujem da nije. Čovjek je toliko ljut na cijelu situaciju da se vjerojatno više ne planira pojavljivati sa svojim tekstovima.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
explorer 4 kaže...

Nekako vjerujem da nije. Čovjek je toliko ljut na cijelu situaciju...

 Šta se zapravo tu desilo? Nisam baš pratio situaciju,znam da je imao onaj neki okršaj sa Blažičkom, onda neki problem sa lovom sa Štetnerom pa ugasio web...

iddqd
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
nixass kaže...

 ako jergovic nije suradnik

 Nije bar koliko ja znam, Portal otvara skupina entuzijasta ja bi rekao, kao je nezadovljna trenutnom situacijom.

badmad kaže...

 Šta se zapravo tu desilo? Nisam baš pratio situaciju,znam da je imao onaj neki okršaj sa Blažičkom, onda neki problem sa lovom sa Štetnerom pa ugasio web...

 Navodno da je on sudjelovao u cijeloj priči da HT dobije prava za Formulu 1, i očekivao je da će dobiti razriješene ruke u vođenju iste.

HT proveo ankete, odlučili da Novak i Blažičko imaju najviše glasova, i jednosatvno zaposlili njih.

Jergi se naljutio, jer su ga preveslali, a oni sami nebi ništa napravili da nije bilo "njegovih dečki iz FOM-a".

Jedno vrijeme je pisao svoj blog, ali i to je odusta još polovicom prošle godine.

Ako se negdje bude vratio, vjerovatno će se vratiti na maxgp, i raditi iz studija, kako je trebao i prošle godine...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
badmad kaže...
explorer 4 kaže...

Nekako vjerujem da nije. Čovjek je toliko ljut na cijelu situaciju...

 Šta se zapravo tu desilo? Nisam baš pratio situaciju,znam da je imao onaj neki okršaj sa Blažičkom, onda neki problem sa lovom sa Štetnerom pa ugasio web...

 Jerga je prošle godine bio u žestokim dogovrima s Ht-om kada su ovi kupili prava na F1. Sve je izgledalo super do samog početka sezone, gdje su ga ovi nasamarili i ostavili na cjedilu. Tada je lik ugasio svoj portal i totalno se povukao u mišju rupu. Praktički ga nigdje nema ni čut ni vidit.

rooswelt1991 kaže...
nixass kaže...

 ako jergovic nije suradnik

 Nije bar koliko ja znam, Portal otvara skupina entuzijasta ja bi rekao, kao je nezadovljna trenutnom situacijom.

 Meni se isto to čini, skupina entuzijasta i to vrlo lako moguće oni koji su prije radili na GP1 i ako se netko sjeća stranice F1 fans. Ne znam, imam nekako pozitivan predosjećaj oko ovog portala.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
explorer 4 kaže...

 Ne znam, imam nekako pozitivan predosjećaj oko ovog portala.

 I ja isto 

 

Što se tiče Jerge, mislim da si je on opet zamislio da je neka "veličina", i onda su ga ovi spustili na zemlju.

Iako moram priznati, njegovi stručni komentari su bili relativno dobri, i bilo bi super kad bi opet bio "iza kulise" u maxgp-u, i radio emisiju prije, te pripremao priloge.

Na mjestu komentatora mi se stvarno nije sviđao.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo jedna slika McLarena u odnosu na prošlu godinu.

 

 

Kvragu jestu to stanjili sve.

 

http://en.f1i.com/magazine/777-closer-look-mclaren-mp4-30.html

 

i evo tu ima još hrpa usporedba, uglavnom izgleda kao da je McLaren odradio odličan posao u pakiranju svega, vidjet ćemo samo kako će to sve raditi zajedno.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Gdje su taj V6 tu ugurali, baš me zanima...

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
DamageHigh kaže...

Gdje su taj V6 tu ugurali, baš me zanima...

 Još se priča da je fizički jedan od dva najkraća bolida na gridu (u rb), ali ako im prođe taj crash test za manji nos, bit će najkraći.

Do sad je to obično bila filozofija RB-a, ali očigledno je McLaren ove godine sve odlučio gurati u ekstreme...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Malo da osvježim temu, iako je možebitni off-topic.

 

Ferrari maksimalno iskorištava svog novog Švabu za volanom


Nadam se da će biti zadovoljan i bolidom kao što je bio zadovoljan ovim 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sudy_freak kaže...

Ferrari maksimalno iskorištava svog novog Švabu za volanom

Tako i treba, onako kad ga gledam za volanom, izgleda mi puno bolje od Alonsa, odmah se sjetim Kaisera.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sudy_freak kaže...

Malo da osvježim temu, iako je možebitni off-topic.

 

Ferrari maksimalno iskorištava svog novog Švabu za volanom


Nadam se da će biti zadovoljan i bolidom kao što je bio zadovoljan ovim 

 

Nadam se da ce imati takav osmijeh na licu dok ce i crveni bolid voziti

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

http://f1concept.ferrari.com/

 

moram priznat da mi se sviđa

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
denix kaže...

moram priznat da mi se sviđa

Izgleda kao cestovni auto, to više nije F1.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...

Izgleda kao cestovni auto, to više nije F1.

Ja ne znam gdje ti živiš ako takve aute gledaš na ulici

15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne kontam, jel taj dizajn ima aerodinamičnog smisla ili su crtali samo da lijepo izgleda? Ovako, na prvu bi rekao da je lijepi crveni batmobile bezvezarija što se uporabne vrijednosti tiče ( kašlj, kao i svi F1 Ferariji kašlj zadnjih kašlj par godina kofff, kašlj, )

 

Zajevancija, nek crtaju, meni ni iz džepa nit u džep. I vidim po konceptualnim pravilima, vozač ne smije micati glavom :-)

iddqd
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Negdje sam pročitao da je u bolici na promatranju jer se aktivirao alarm za G-sile, ali da nema očitih ozljeda.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Po onome što je Ted sa BBC-a saznao, i po izjavi Vettela, izgleda da je alosno izgubio svijest i samo usporio i skrenuo u zid.

Vettel kaže da je u jako brzom zavoju išao jako sporo cca 150kmh i da je u jednom trenutku samo skrenuo u zid. I da je izgledalo dosta čudno.

Špekulira se da je dobio strujni udar (zbog McL problema oko MGU-H, redizajnirali jedan dio 2 puta u zadnja dva dana) i da je zbog toga izgubio svijest.

McLaren to negira, kao i Renault koje je rekao da su toliko dobro uzemljeni bolidi, da nema šanse da se to dogodilo.

S obzirom da je McLaren odustao od daljnih testiranja danas, možda ipak ima nešto u tome.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

(zbog McL problema oko MGU-K, redizajnirali jedan dio 2 puta u zadnja dva dana) i da je zbog toga izgubio svijest.

 

 Bilo bi dosta čudno da je doio udar, šasija je kao Faradayev kavez, ali je zanimljvo da i Honda i Mclaren šute i da su odsutali od daljnjeg testiranja.

 

Nesreča inače nije tolko strašna koliko ovi naši napuhavaju, rekao je Vettel (bio je iza njega) da je brzina bila cca 150km/h (za F1 laganini), a i vidi se po slikama bolida da šteta nije velika (skrišio prednje krilo i zadnji kraj malo). Upravo zbog te male štete je čudno da su odustali od nastavka s Buttonom

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Malo "lijepih" vijesti iz F1

 

http://www.lotusf1team.com/news-archive/one-step-closer/

 

 

 

 

 

Ocemo zene u F1 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
chaselol kaže...
Ocemo zene u F1 

Ništa od toga zbog novih pravila za dobivanje super licence.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo je čisti PR...

Pogledajte joj malo prijašnje rezultate...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ima li netko Kreator Tv i MaxGP kanale? Tko su komentatori i dali prenose sve utrke, kvalifikacije i treninge? 35kn mi nije puno mjesečno još i u HD-u ako prenose sve gore navedeno.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
Ima li netko Kreator Tv i MaxGP kanale? Tko su komentatori i dali prenose sve utrke, kvalifikacije i treninge? 35kn mi nije puno mjesečno još i u HD-u ako prenose sve gore navedeno.

 Imam ja, prenose sve, ali kometatori(Ivica Blažičko i Neven Novak) su samo za kvalifikacije i utrke. Nije kao SkyF1, ali nije ni loše, a puno je jednostavnije nego tražiti na netu i u HDu dosta bolje izgleda nego streamovi.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Uzet ću onda, bolje nego njemački RTL. Ajde Ivica nekako al Novak nikako.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
Uzet ću onda, bolje nego njemački RTL. Ajde Ivica nekako al Novak nikako.

 Iz pouzdanih izvora znam da traje kandidatura za komentatora za slobodne treninge. Vidjet ćemo što će od toga biti, sve bi trebalo biti gotovo sljedeći tjedan.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice