Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.964
|
čitano: 3.244.838
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

zar ima jos ljudi koji vjeruju da je max tu nesto kriv, znam da je problematičan inače, al ovome on ništa nije kriv

Paaaaaaa, ja bih skorom onako skromno subjektivno kazao DA JE KRIV 

U slučaju MV-a je do sada bilo tooooo much too much progledavanja kroz prste, tako da ovo izgleda kao kamilica u odnosu na ostale incidente! 

Uvjeren sam NA MOJU OGROMNO VELIKU ŽALOST, ako mu se ovako dozvoli još koju sezonu ponašanja, nekoga će sigurno spremiti na "Boot Hill" pazi što sam napisao 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

buzet zanimljiviji od ove F1...smijurija sta se dogada sve na korist hamiltona...necu vise nista rec

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

buzet zanimljiviji od ove F1...smijurija sta se dogada sve na korist hamiltona...necu vise nista rec

 lol eto vettel se namjerno s**bao u korist hamiltona ,čista namještaljka  Lewis lagano po naslov 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

mislio sam na rasplet situacije...

 

u buzetu se nizali rekordi nad rekordima i prenapeto finale, jos od doba masse i hamiltona 2007...

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sto je najgore ni kriv ni duzan u tom svemu stradao Alonso... koji da je kojim slucajem izbjegao udes (i bez kvara na Hondi) bi bio na drugom mjestu kod safety cara. Istina bog da bi onda pao drasticno... al bi pokupio par bodova
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
TheAnswer023 kaže...
Sto je najgore ni kriv ni duzan u tom svemu stradao Alonso... koji da je kojim slucajem izbjegao udes (i bez kvara na Hondi) bi bio na drugom mjestu kod safety cara. Istina bog da bi onda pao drasticno... al bi pokupio par bodova

Je, da, čista žalost...iako su realno i Kimi i Max ni krivi ni dužni stradali...a realno, ako gledamo u pravom kontekstu ni na Sebu nije neka velika krivica jer nije napravio ništa što je zabranjeno, a iz svoje pozicije nije mogao vidjet što se događa tamo lijevo. Uglavnom po meni je to čisti ogledni primjer trkaćeg incidenta.

Samo mi je žao baš toga što su Kimi i Fernando ispali...za ova druga dva bisera mi nije žao zbog njih samih, ali opet je zbog zanimljivosti sezone. Seb i Ferrari su propustili jednu stvarno odličnu priliku u ovoj utrci.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Po meni je je ovo 97% trkači incident, 2% Vettel jer je trebao znati da će se svi gurati u taj unutarnji zavoj, i da je prošao s vanjske na sljedeći unutarnji ionako bi ostao prvi.

Čovjek je bori za naslov, trebao je biti dosta oprezniji, nek pogleda kako luis vozi oprezno, jer zna da se na kišnom startu može dosta toga izgubiti. (ps nisam navijač luisa da to odmah riješimo )

Ovih ostalih 1% rekao bi da je Kimmijevo, jer mogao je očekivati da će Vettel zatvarati taj ugao, kao što bi i svatko drugi tko se ne bori za naslov. Zna da sva trojica ne mogu u zavoj, a onaj tko je startao prvi s vanjske strane sigurno neće otići u one lokve pored staze.

 

Međutim, drago mi je da nema nikakvih kazni, kišni start je bio, vodena prađina oko njih, vjerovatno vidljivosta katastrofa, čudo je da samo više njih nije na startu stradalo.

Što se tiče same utrke, bilo je odlično, čak i bez Ferrarija. Ok, Hamilton je bio nedodirljiv, ali iza je bilo svega. Čak je I redbull u jednom trenutku taktički nadigrao Mercedes, ali jednostavno Renault nema toliko snage u motoru da se nosi s jednim Mercedesom.

 

Od ostalih još bi spomenuo Kvyata koji očito više nije F1 materijal, onaj trenutkak kad su ga ponizili izbacivanjem iz RB-a u TR ga je gadno pogodio, i čovjek više nije nimalo isti...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Danas gore nije išlo izgleda. Zna netko da li planiraju u Ferrariju Seb ugraditi i peti PU?

ps. sad je prilika za komplet promjenu bez ikakvoga gubitka.

16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Gadno za Seba, izgleda da mi je onaj sudar uništio 2 utrke i to je to za ovu sezonu. Baš šteta budući da je Kimi imao vrijeme praktički kao Ham.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lovac kaže...

Gadno za Seba, izgleda da mi je onaj sudar uništio 2 utrke i to je to za ovu sezonu. Baš šteta budući da je Kimi imao vrijeme praktički kao Ham.

Utvaram si da jučer uzelo Sebu, sutra bi možda moglo Hamiltonu     !!!!! 

 

Pogotovu ako se Ham  sa nekim u vrlo prvom zavoju!!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Prognoza za sutra je kisa tako da je sve moguce

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

utrka je u 9 po našem?

16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...
Lovac kaže...

Utvaram si da jučer uzelo Sebu, sutra bi možda moglo Hamiltonu     !!!!! 

 

Pogotovu ako se Ham  sa nekim u vrlo prvom zavoju!!!!! 

 Mislim da je Sebu najbolje startat iz boxa, sad su širi bolidi, a prva 2 zavoja koma.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lovac kaže...

 Mislim da je Sebu najbolje startat iz boxa, sad su širi bolidi, a prva 2 zavoja koma.

Ma MAX je daleko sada, osim ako Seb toliko dobro starta i dođe do njega. 

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

 

 

Zov kiše... nek se pokaže konačno tko vozi najbolje po kiši :) ajmo mrkve :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 1:08 (Flying Dutchman).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Upalim tv kimija guraju u boxu, sta je bilo?

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
darko099 kaže...

Upalim tv kimija guraju u boxu, sta je bilo?

 +1, izgleda da će mi biti žao što nisam ostao spavati :(
Veli na SKY da ima problem s turbinom...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 8:56 (Lovac).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferari je dotakao dno.

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koji debili su ferrarijevi mehanicari

16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

To je ono što mrzim u ovoj turbo eri (VET team radio). Uspori, čuvaj ovo, čuvaj ono.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Baš ga je sačuvao...

16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bome, sad ako bude još +5 mjesta za mjenjač. Ne znam tko je plati vračaru, al Ferrari nejde i nejde. Baš sam se nadao završnici s +/-5 bodova između prva 2 vozača.
Kako god bilo, VET je danas bio svoja liga, a Max nije bio Mad Max i dao si najbolji mogući poklon za bday.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Stroll teski kretino

16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

Stroll teski kretino

 Nevezano na ovo, ali ne volim nikog iz njegove obitelji od kad su Kubici praktički blokirali povratak u F1.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koje je go**o ispao Alonso! Nikakvo čudo da ga nitko ne želi u timu. Fuj.

Plehani vikleri
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Jura iz druge galaksije kaže...

Koje je go**o ispao Alonso! Nikakvo čudo da ga nitko ne želi u timu. Fuj.

Zbog ovoga?

Nije daleko od istine 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 11:34 (chaselol).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Utrka za nepovjerovati, ali drago mi je da barem Lewis nije pobjedio.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ajd bar je jedna mrkvica uzela bodove 😁
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

Stroll teski kretino

 Iz onog jednog kuta, tj Sebove onboard kamere mi se ne čini da je Stroll išta pogriješio. Iako bi bilo dobro vidjet neku snimku iz ptičje perspektive, ili bilo koju drugu da se dobije više informacija. Ima li uopće još snimaka? Šta su kasnije pričali u live-u? Morao sam nažalost odmah nakon ciljne ravnine gibat nešto odradit pa nisam pratio što je dalje bilo.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice