Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.232.424
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Ide mi Hamilton više na živce ali vozi kao šampion, što je je a Ferrari je prosuo svoje u sezoni i to je to.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

 Ide mi Hamilton više na živce ali vozi kao šampion, što je je a Ferrari je prosuo svoje u sezoni i to je to.

 Ne može mu se ništa prigovorit. Odrađuje svoj posao za razliku od Vettela.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

umro od dosade, pa ja bi reko da je jedno trećina staza zanimljivo ostalo je sve napor za gledat

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lujo, kolko god bio iritantan i gadljiv privatno (ne mogu ga podnjet i te njegove izjave o Bogi i sreci i PM), u autu vozi kako bi prvak trebao i voziti...
Vettel ove god ispao kao zesci amater, zalosno za panja s 4 naslova !!!
a moj Ferrari, o moj Ferrari...nemam rijeci za tragedije koje radi takticki dio. mecka im se nudila na pladnju, a oni "Ne ne, samo izvolite!"
sto se Kimija tice, mislim da mu uopce nebi bio problem zauzeti sluzbenu poziciju wingmana da je netko s njim sjeo i popricao. sjetite se Masse i kolko je njemu pomagao i nije mu zagorcavao zivot kad je shvatio da nema sanse. isto bi i sad napravio, nije ni on glup.
bojim se da ce slijedece godine situacija u Ferrariju biti malo napeta, Leclerc ce se htjet dokazat a vidjeli smo Vettela s Riccijem...
bas sam razocaran
jesus_tm1
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

mali steyr puch od 650 kubika na buzetu je priredio vise zabave od f1 ove godine...

 

ugl, jos jedna da nisam gledao - vidim da nisam propustio nista...

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
toplo se nadam da se Ferrari igra na zavjetrinu do prvog kocenja.
al bi ih mercedesi mogli sjebat kao sto su odigrali u Francuskoj pa se kmecavac sjebal
jesus_tm1
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
d666sermek kaže...
toplo se nadam da se Ferrari igra na zavjetrinu do prvog kocenja.
al bi ih mercedesi mogli sjebat kao sto su odigrali u Francuskoj pa se kmecavac sjebal

 ne znam otkad je to bolje bit 3. i 4. nego 1. i 2.

 

plan im je zasigurno nije bio zavjetrina do prvog zavoja

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
jedi pogledal trku prosli put?
Vet je bio na pole, ovi iz 3. reda bi ga prosli da nije bilo Ham i Rai pokraj njega i Bot.
odgledaj start. drag race je jedan od najduzih u kalendaru
jesus_tm1
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koja su komedija, tragikomedija ovaj Mrecedes i Lujo !!!! 

 

Botas bi puknuo kao kokica samo da nije Finac 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Bez ljutnje kolega, ne bi ni zucnuo da Vetelinka ima slicnu situaciju. Mercedes je Amerika za Ferrari.
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chico12 kaže...
Bez ljutnje kolega, ne bi ni zucnuo da Vetelinka ima slicnu situaciju. Mercedes je Amerika za Ferrari.

 ne bi jer je vettel daleko iza hamiltona pa je to i opravdano

 

ovako u najmanju ruku nije fer prema bottasu jer hamilton vec sad ima i vise nego dovoljnu prednost

 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

riga mi se

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bottas je napravio ono što bi i svaki drugi timski kolega. Ne može više biti prvak i zato je pomogao Hamiltonu. Timska odredba za pobjedu momčadi i momčadski naslov, jer se tu vrte novci. Toga ima u svakom sportu.

 

Nego, da li je to samo moj osjećaj, ili Ferrari izgleda čudno od kada su objavili da Kimi odlazi?

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

riga mi se

Rigaj onda.

 

Svaki vikend kad je F1 dolaziš ovdje u temu i sereš po svemu i svačemu, kako ne valja ovaj, kako ne valja onaj...tj. sereš po sportu općenito. Pa fino onda nemoj gledati i bit će i tebi bolje, a i nama koji dolazimo tu da pročitamo nešto iole zanimljivo, al ne, samo tvoji izljevi gnjeva i gađenja. WTF?

 

Da se vratim na temu; čisto bezvezan potez Mercedesa, samo su si imiđ pokvarili, Hamilton i ovako ima relativno veliku prednost.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 15:26 (Promster).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...

Rigaj onda.

Da se vratim na temu; čisto bezvezan potez Mercedesa, samo su si imiđ pokvarili, Hamilton i ovako ima relativno veliku prednost.

On je samo kratko napisao ono što si ti zakomplicirao do kraja. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 15:29 (Valentin17).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

f.i. su vratili pozicije...zasto nisu i u merc? ham se nije odvojio pretjerano od bot

7 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čestite Hamiltonu na naslovu ove, a bogme i sljedeće godine. U Mercedesu se zna tko se bori za naslov i sve je podređeno tome, Bottas zna koja mu je uloga i, iako je danas zaslužio pobjedu, zna da je ovo bolje za tim. Kod Ferrarija pak Vettel je usamljen u svojoj borbi. Raikkonen je često predaleko da bi mogao pomoći Vettelu, a i je u pozicijid a pomogne čini se da je bolje da je negdje drugdje. Ferrarijev backstaff <<< Mercedesov backstaff. Stvar koja je odlučila naslov.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Grisha kaže...

Čestite Hamiltonu na naslovu ove, a bogme i sljedeće godine. U Mercedesu se zna tko se bori za naslov i sve je podređeno tome, Bottas zna koja mu je uloga i, iako je danas zaslužio pobjedu, zna da je ovo bolje za tim. Kod Ferrarija pak Vettel je usamljen u svojoj borbi. Raikkonen je često predaleko da bi mogao pomoći Vettelu, a i je u pozicijid a pomogne čini se da je bolje da je negdje drugdje. Ferrarijev backstaff <<< Mercedesov backstaff. Stvar koja je odlučila naslov.

 Daj nam iznesi te svoje dokaze za tvrdnju da će Hamilton i druge godine biti prvak? Ili si došao ovamo samo nešto natrekeljati bez veze? Da li si tako dobro upućen u razvoj bolida za sljedeću godinu da znaš da će Mercedes biti najbolji?

7 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jednostavno je. Mercedes će imati bolid koji će se boriti za naslov. Ferrari vjerojatno također. Ali će Hamilton imati pored sebe vjernog slugu, a Vettel mladog i "napaljenog" LeClerca. Ne vidim da LeClerc dolazi biti druga violina. Uostalom, Ferrari je do odlaska na ljetnu pauzu imao bolji bolid i opet je Hamilton na pauzu otišao s 26 bodova prednosti.

 

Nemam uvid u razvoj bolida Mercedesa za sljedeću sezonu, ali mi niti ne treba jer nije bolid taj koji ovdje radi ključnu razliku nego managment timova. Mercedes se ne boji reći Bottusu u Njemačkoj da se kani ćorava posla i ne pritušće Hamiltona, ne boji se danas reći Bottasu da pusti Hamiltona i da ga Hamilton neće pustiti nazad. S druge strane imamo Ferrari koji u Njemačkoj 8 kruga oklijeva s naredbom na Kimi propusti Vettela ili koji svaku drugu utrku sjebe taktiku i ispusti bodove.

 

To govorim kao navijač Ferrarija od prve utrke Formule 1 koju sam pogledao prije jedno 14-15 godina, da ne bude da sam ovdje došao samo likovati nakon današnje utrke.

15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni nije jasno kako određeni ljudi konstatiraju da "puštanje" Bottasa Hamiltonu dala prednost od 50 bodova s inferiornijim bolidom, većinu sezone. Pa ako itko je kriv za -50 bodova, to je Ferrari i Vettel. Taktičke greške, vozačke greške... Pa jeli Kimi pustio Vettela već jednom i pritom im svima rekao iskreno rekao, ne dajite mi obrazloženja (kao što je Mercedes dao Bottasu), nego kažite: "Propusti Vettela!". Nije pravedno prema Mercedesu i Hamiltonu koju su se ovu sezonu izvukli jako profesionalno.

 

Svake godine se ponavlja ista priča a Ferrari je kao i Hajduk, ima navijača i podrške, ali ne mogu biti prvak kad HNS, Mamić, nepokošeno pola travnjaka na Rujevici, itd. su krivi što su bez naslova 13 godina, ali nije Hajduk kriv što gubi od Gorice i sličnih klubova. To mu je Mamić kriv.

 

 

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Evo i Hajduka smo potegli u temi o F1.

HŽV
AUDIOFIL
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

#pivaj

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kakvi mastermindovi u ferrari boxu pa jel moguce da su toliko bedasti 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 9:16 (dad0r).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

Kakvi mastermindovi u ferrari boxu pa jel moguce da su toliko bedasti 

 Šta se desilo?

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

Kakvi mastermindovi u ferrari boxu pa jel moguce da su toliko bedasti 

 Mislim da je ovo bila čista Sebastianova kriva procjena. On je javio preko radija da je pista suha i da se vraća po slickove. Da su ostali na intermediji pomeli bi sve.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dardevil kaže...
dad0r kaže...

Kakvi mastermindovi u ferrari boxu pa jel moguce da su toliko bedasti 

 Mislim da je ovo bila čista Sebastianova kriva procjena. On je javio preko radija da je pista suha i da se vraća po slickove. Da su ostali na intermediji pomeli bi sve.

 Doslovno su svi bili na slicksicama od početka Q3 i odvezli su dobra vremena, osim Seba i Kimija koji su bili na Intermedijima pa su se morali vraćati u boks i gubiti vrijeme na promjenu na slicks. I onda je tek Vettel napravio pogrešku na stazi ono kad je izletio. Tako da su i Ferrarijev pitwall i Seb napravili pogreške, ali 2 različite pogreške. Staza je bila presuha da bi se vozio na intermedijima, tek kasnije možda kad je opet počelo pred kraj runde padati. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max se specijalizirao da zajebe 3-5 utrka po sezoni Ferrariju.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Max se specijalizirao da zajebe 3-5 utrka po sezoni Ferrariju.

 Istina da je u onom incidentu s Kimijem mogao biti oprezniji pri povratku na stazu, ali je za to dobio kaznu i odradio ju je. Seb ne može nikog drugog kriviti za onu glupost koju je napravio osim sebe. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ratohnhake:ton kaže...
Korny1603987 kaže...

Max se specijalizirao da zajebe 3-5 utrka po sezoni Ferrariju.

 Istina da je u onom incidentu s Kimijem mogao biti oprezniji pri povratku na stazu, ali je za to dobio kaznu i odradio ju je. Seb ne može nikog drugog kriviti za onu glupost koju je napravio osim sebe. 

 couldnt agree more

15 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo za sve ljubitelje Ferrarija, da im bude lakše! :D

 

https://streamable.com/zgda7

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice