Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.241.881
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Arai kaže...

S kuka je uzeta kost u pravu si, ali karijeru će gotovo sigurno nastaviti. Već je i sama tako rekla a sad vidim da i njezin šef momčadi izjavljuje slično. Strahovalo se od potencijalne paralize, ali operacija je otklonila tu mogućnost.

 

Ako se Billy Monger uspio vratiti i to s poprilično uspješnim rezultatima nakon one nesreće i ona će se.

Vratio se i Alex Zanardi....bolje da nije. 

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da, jer to je isto, čovjek kojeg su X puta po putu do bolnice oživljavali i kojem je bolid praktički odnio noge...

Malo slika od danas.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

sram bi me bilo gledati f1 u ovakvoj kvaliteti, kao da je na kalkulatoru prikazano, a ne na pc-u ili tv-u...

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

alexander albon u toro rossu...

tko god to bio...

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

alexander albon u toro rossu...

tko god to bio...

 a ko bi trebo bit, da jos jednog starca iz mirovine dovedu pa da voze do smrti?

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

barem nekog poznatijeg...

 

ne bi imao nista protiv da se button vrati, heidfeld, massa webber, barichello a ako cemo pretjerivati onda hakkinen, coulthard, hill, mansell, trulli...

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

barem nekog poznatijeg...

 

ne bi imao nista protiv da se button vrati, heidfeld, massa webber, barichello a ako cemo pretjerivati onda hakkinen, coulthard, hill, mansell, trulli...

 mogo si reć i Sir Jackie Stewart isto...

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo jedne zanimljivosti...i novosti, barem meni novosti...Giorgio Piola brand ima i satove u prodaji, bacite oko na kickstarter kampanju. Naravno spadaju u domenu "F1" satova

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Još malo vijesti izvan F1...

 

Alonso riješio Daytonu 24h, čini se da je kiša bila presudna.

Bottas osvojio stage Laplanda, ukupno peti.

11 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ukoliko netko razmišlja ili je razmišljao o uzimanju pretplate na F1TV, sad je prava prilika. Uz kod F1TV50, dobijete F1TV PRO za cca 32€što je već samo po sebi vrlo dobra cijena.

E sad, da tu ne bi stale dobre vijesti, u bespućima interneta našla se još pokoja korisna informacija. 

 

Alright just tried, you can apply 10-15-20-25-50 and bring the price to 15€!

Someones about to get fired

 

Nakon upisivanja svih kodova, cijena koju plaćate za godinu dana je samo 14.91 €. Nisam dugo čekao.

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Uzeo sam i ja, hvala za ovo! 
Nadam se da će se pokazati bolje nego traženje streamova. 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Regenmeister kaže...

Ukoliko netko razmišlja ili je razmišljao o uzimanju pretplate na F1TV, sad je prava prilika. Uz kod F1TV50, dobijete F1TV PRO za cca 32€što je već samo po sebi vrlo dobra cijena.

E sad, da tu ne bi stale dobre vijesti, u bespućima interneta našla se još pokoja korisna informacija. 

 

Alright just tried, you can apply 10-15-20-25-50 and bring the price to 15€!

Someones about to get fired

 

Nakon upisivanja svih kodova, cijena koju plaćate za godinu dana je samo 14.91 €. Nisam dugo čekao.

 Meni ovaj dodatan voucher ne radi.

11 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Upisuješ isto kao za 50%, dakle samo mijenjaš brojku popusta F1TV10, pa F1TV15 itd.

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Regenmeister kaže...

Upisuješ isto kao za 50%, dakle samo mijenjaš brojku popusta F1TV10, pa F1TV15 itd.

 Hvala, ali mi svejedno ne radi, kojeg god sljedeceg upisem, ne prizna mi. Mozda su popravili taj bug..

8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da moguće da su ispravili bug tko zna možda su ga skužili pa nemože više.... tko je ugrabio ugrabio.

Ja sam samo ovaj od 50%

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 15:08 (Seki001).
8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da, više ne radi ovo sa više vouchera.

Ja sam kupio sa ovim popustom od 50%. Ispalo me oko 32€, što mi se čini kao ok cijena.

8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

I više nego ok je 32eur za cijelu sezonu... ali 50% još na 50% ahhahah  

Ima ih sigurno koji su ovako ugrabili evo screenshot kolege iz druge teme koji je uspio 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 A kakva je uopće usluga ko usluga ? Jel probao tko prošle sezone ? Jel prijenos od Sky Sporta i jel ima onaj pre i post race program i tako to? Komentatori? 

8 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

 A kakva je uopće usluga ko usluga ? Jel probao tko prošle sezone ? Jel prijenos od Sky Sporta i jel ima onaj pre i post race program i tako to? Komentatori? 

 Evo ti odgovora sa druge teme jednog kolege na taj tvoj upit a koristio je uslugu prošlu sezonu.

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Seki001 kaže...
itomic009 kaže...

 A kakva je uopće usluga ko usluga ? Jel probao tko prošle sezone ? Jel prijenos od Sky Sporta i jel ima onaj pre i post race program i tako to? Komentatori? 

 Evo ti odgovora sa druge teme jednog kolege na taj tvoj upit a koristio je uslugu prošlu sezonu.

Cek, to onda nije David Croft i Martin Brundle, nego ona dva od kojih je jedan iz indije valjda hah?

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

uzeo sam i ja ovo! za 250kn bolje nemoze! nego, mozda sam se prenaglio...ima li na app mogucnost gledanja uzivo p, q i r? ili samo na desktop verziji stranice? cisto da znam dal cu moc gledat na tv, a ne sa kompa...

i u kojoj max rezoluciji?

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 17:20 (RuskeGTT).
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
passat kaže...
Seki001 kaže...
itomic009 kaže...

 A kakva je uopće usluga ko usluga ? Jel probao tko prošle sezone ? Jel prijenos od Sky Sporta i jel ima onaj pre i post race program i tako to? Komentatori? 

 Evo ti odgovora sa druge teme jednog kolege na taj tvoj upit a koristio je uslugu prošlu sezonu.

Cek, to onda nije David Croft i Martin Brundle, nego ona dva od kojih je jedan iz indije valjda hah?

 ne ne, to su crofty i brundle

8 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

uzeo sam i ja ovo! za 250kn bolje nemoze! nego, mozda sam se prenaglio...ima li na app mogucnost gledanja uzivo p, q i r? ili samo na desktop verziji stranice? cisto da znam dal cu moc gledat na tv, a ne sa kompa...

i u kojoj max rezoluciji?

 Može se preko appova gledat sve uživo a ovo sam našao na njihovoj službenoj stranici šta se tiče trenutne reze streama: " manual selection of quality settings (at the moment the adaptive resolution goes up to 1080p and 25 FPS with an 8 MB bitrate), and the ability to pause and resume a live race."

 

Iako bi idealno bilo kad bi išlo u 50fps ali bože moj šta je tu je dobro je i ovo a pošto su puni perja ko blata možda brzo nadograde da ko može streama i u 4k ili fullhd sa 50fps.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 17:35 (Seki001).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

sve u redu, ali ja ne vidim snimke proslogodisnjih trka...vidim samo highlights od par min i trka rezimirana u 30min...jel moguce da nemaju full race? 

8 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

sve u redu, ali ja ne vidim snimke proslogodisnjih trka...vidim samo highlights od par min i trka rezimirana u 30min...jel moguce da nemaju full race? 

 Imaju full race doduše na jednoj mislim azerbaijan piše u arhivi expired pa tu nemogu pokrenit ali onih pari drugih šta sam pregledao(nisam stigao sve) imaju full race snimke.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 18:11 (Seki001).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Cili život sam pratio f1(prva sezona mi je bila kad je Damon Hill pobjeđivao u Williams Rothmans Renaultu) svi znalci f1 ce znati da je taj bolid bio toliko ispred svog vremena-najveći tehnološki skok i aerodinamika iz budućnosti m su bili na Williamsu, ali sa odlaskom v8 motora i renolovom tvornickom momčadi jednostavno sam izgubio svaki interes u ovaj sport, zvuk v8 motora je igrao 50% u praćenju svake utrke.Nadam se jedino da će renaultsport biti prvak u budućnosti.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

za sad sam JAKO razocaran! nasao sam repleyeve cijelih utrka, dok gledas trku kao i na tv, ima audio sa staze i komentatora, cim prebacis na vozaca, imas samo komentatora, a kad prebacis audio na team radio imas samo team radio, bez zvuka sa tv prijenosa (zvuk motora)...dakle mrtva tisina po par minuta, pa neki nerazgovjetni audio sa team radia, pa opet tisina...dakle prijenos je gledljiv i slusljiv samo u obicnom nacinu, kao da ga gledas na morningstreamsu, npr.

nisam vidio mapu staze sa pozicijama, live timing...mozda radi toga jer je snimka, pa bude bas u zivo...vidjet cemo, ali ne impresionira me za sad + slika je onak...osrednja...

a da ne pricam o bufferingu (imam 40+ mbit vezu)

8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vidjet ćemo sad kad to sve krene uživo kako to sve funkcionira ali ovako na prvu sviđaju mi se te neke mogučnosti praćenja utrke iz različitih bolida uglovi kamere i takve stvari ali uživo će bit pravi test nemožeš preko snimke to sve zaključit :/

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 18:22 (Seki001).
6 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

momci, padobranac sam na ovoj temi ali sam nakon 7 god Iskona uzeo Max tv i sad me zanima prenosi li Arena sport 1 ili 2 te utrke ili moram kupiti dopunski paket...

 

fala...🍸

 

ok...našao sam...bit će navodno na areni 2 u osnovnom paketu.. https://www.24sata.hr/tech/formula-1-stize-na-maxtv-sve-utrke-gledat-cemo-na-areni-2-566947

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 18:29 (Anđeo bez falinge).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice