Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.234.977
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
moderator
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Anđeo bez falinge kaže..

 

ok...našao sam...bit će navodno na areni 2 u osnovnom paketu.. https://www.24sata.hr/tech/formula-1-stize-na-maxtv-sve-utrke-gledat-cemo-na-areni-2-566947

 To je za prošlu sezonu....

 

Ako će prenositi i ovu sezonu pripremi se na hrpu reklama.

سمندری ڈاکو
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ide jos iduce dvije sezone na areni, do 2020e ali sa hrpetinom reklama kako kolaga kaze.

Osobno taj problem rijesavam gledanjem sa sat vremena zaostatka u snimalici i premotavanjem istih.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
emerik kaže...
Regenmeister kaže...

Upisuješ isto kao za 50%, dakle samo mijenjaš brojku popusta F1TV10, pa F1TV15 itd.

 Hvala, ali mi svejedno ne radi, kojeg god sljedeceg upisem, ne prizna mi. Mozda su popravili taj bug..

 Isprobao i upravo kupio sa 50% popusta

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Krećemo!!!!!!

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...

Krećemo!!!!!!

 

Eto netko streama na twitchu pa prije nego ga ugase bacite oko 

twice the pride double the fall
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
miki1981 kaže...

Krećemo!!!!!!

 

Eto netko streama na twitchu pa prije nego ga ugase bacite oko 

 ma ove godine f1tv pro FTW :)

8 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ma to na twitchu je za tešku muku pratit isto ko i razni streamovi.I rezolucija i buffering je tamo malo žešća katastrofa na 360p 

Ovo šta samo mi ugrabili ovaj f1 tv pro za 240kn cijelu sezonu (poneki i za 120kn) je prava stvar rezolucija i kvaliteta strema je odlična zasad još kad krenu utrke live pa kad budem na laptopu u jednom bolidu pratio utrku a na tabletu iz drugog i koliko čujem uskoro dolazi app  na Android TV a istovremeno sa može streamat sa tri uređaja to će bit doživljaj tip-top

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 9:40 (Seki001).
15 godina
moderator
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa koliko ja vidim postoji aplikacija za android

سمندری ڈاکو
8 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
pirat kaže...

Pa koliko ja vidim postoji aplikacija za android

 Dragi moj mod da ima za android os ali ne i za android tv os to je tek u pripremi i izlazi uskoro 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Seki001 kaže...
pirat kaže...

Pa koliko ja vidim postoji aplikacija za android

 Dragi moj mod da ima za android os ali ne i za android tv os to je tek u pripremi i izlazi uskoro 

 
http://pravopis.hr/kategorija/pravopisni-znakovi/46/

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mr. Fugitive kaže...
Seki001 kaže...

 Dragi moj mod da ima za android os ali ne i za android tv os to je tek u pripremi i izlazi uskoro 

 
http://pravopis.hr/kategorija/pravopisni-znakovi/46/

 dobro ajde shvatili smo što želi reći, uostalom zbog toga sam i ja odustao od kupnje iako sam mogao uzeti za 110kn, dok ne izađe app za tv ne treba mi

15 godina
moderator
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

 dobro ajde shvatili smo što želi reći, uostalom zbog toga sam i ja odustao od kupnje iako sam mogao uzeti za 110kn, dok ne izađe app za tv ne treba mi

 Tak i ja,bez aplikacije za tv mi je to beskorisno.

سمندری ڈاکو
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
pirat kaže...
loky4i4 kaže...

 dobro ajde shvatili smo što želi reći, uostalom zbog toga sam i ja odustao od kupnje iako sam mogao uzeti za 110kn, dok ne izađe app za tv ne treba mi

 Tak i ja,bez aplikacije za tv mi je to beskorisno.

 Šta ne radi na android boxu, ili pak u browseru u tv na full screen?

Nisam još isprobao te dvije mogućnosti, probat ću večeras ili sutra

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...
pirat kaže...
loky4i4 kaže...

 dobro ajde shvatili smo što želi reći, uostalom zbog toga sam i ja odustao od kupnje iako sam mogao uzeti za 110kn, dok ne izađe app za tv ne treba mi

 Tak i ja,bez aplikacije za tv mi je to beskorisno.

 Šta ne radi na android boxu, ili pak u browseru u tv na full screen?

Nisam još isprobao te dvije mogućnosti, probat ću večeras ili sutra

 Možda, ali sigurno nije funkcionalno kako bi bilo da postoji aplikacija

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
otkaastano na chromecast
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dmanz kaže...
miki1981 kaže...
pirat kaže...
loky4i4 kaže...

 dobro ajde shvatili smo što želi reći, uostalom zbog toga sam i ja odustao od kupnje iako sam mogao uzeti za 110kn, dok ne izađe app za tv ne treba mi

 Tak i ja,bez aplikacije za tv mi je to beskorisno.

 Šta ne radi na android boxu, ili pak u browseru u tv na full screen?

Nisam još isprobao te dvije mogućnosti, probat ću večeras ili sutra

 Možda, ali sigurno nije funkcionalno kako bi bilo da postoji aplikacija

 

 

 Vjerojatno, ali za gledanje umjesto...pa bilo kojeg drugog izvora vjerujem da će bit daleko bolje. Stabilnost bolja nego liste razne (iako ima jako jako stabilnih) bez reklama, prenose baš sve što ima, pa komentatori...po meni je F1TV Pro bolji od svega ostalog što je dostupno velikoj većini nas, bez obzira dal gledali preko Android app ili Android TV app, ili pak preko browsera.

Iako naravno, vidit ćemo kad krenu utrke, nadam se da će se nastavit kako se završilo prošle sezone. Da neće bit problema kao na na početku lani.

15 godina
moderator
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...

 Šta ne radi na android boxu, ili pak u browseru u tv na full screen?

Nisam još isprobao te dvije mogućnosti, probat ću večeras ili sutra

 Trenutna aplikacija nije u full screenu(malo prije probao),a ovo u browseru nisam probao za sad.

Kod mene je Minix neo u9-h.

سمندری ڈاکو
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
pirat kaže...
miki1981 kaže...

 Šta ne radi na android boxu, ili pak u browseru u tv na full screen?

Nisam još isprobao te dvije mogućnosti, probat ću večeras ili sutra

 Trenutna aplikacija nije u full screenu(malo prije probao),a ovo u browseru nisam probao za sad.

Kod mene je Minix neo u9-h.

 OK, hvala na info. Probat ću ja kasnije u browseru na TV pa javim kako je

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja također čekam da izađe aplikacija za android TV ali komp mi je skoro stalno spojen na TV (zbog trenutnog rasporeda je takva situacija) tako da me to ne brine. 

Zna li netko kada bi mogli izbaciti aplikaciju za Android TV? Tijekom ove sezone ili nema baš nikakav ETA?

8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A gle teško ćemo naći taj podatak kad točno izlazi za Android TV na njihovim stranicama piše samo "soon" za Apple TV, Android TV i Amazon fire stick itd....

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja gledam na samsung smart tv ba browseru

Cist ok funkcionira, ne žalim se. 

 

Navodno razvijaju i app za Tizen os, pored appa za Android tv. 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Na koliko se uredjaja moze istovremeno gledati?

Ima netko da bi podijelio pristup ako je tako nesto moguce? (za krznene naravno)

8 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
passat kaže...

Na koliko se uredjaja moze istovremeno gledati?

Ima netko da bi podijelio pristup ako je tako nesto moguce? (za krznene naravno)

 Ja sam negdje pročitao nemogu se sjetit gdje ali pisalo je sa iste IP adrese istovremeno na 3 uređaja.

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
pirat kaže...
miki1981 kaže...

 Šta ne radi na android boxu, ili pak u browseru u tv na full screen?

Nisam još isprobao te dvije mogućnosti, probat ću večeras ili sutra

 Trenutna aplikacija nije u full screenu(malo prije probao),a ovo u browseru nisam probao za sad.

Kod mene je Minix neo u9-h.

Evo isprobao ja svoje opcije na TV-u:

1. Aplikacija nije u full screenu ni kod mene na mecool-u sa Androidom 6 ja mislim...

2. Chrome na tom istom android boxu radi odlično.

3. Neki nativni browser na mom Samsung TV-u starom nekih 7 godina (sa zadnjim updateom pred cca 2 godone) ne radi, tj otvori mi F1TV ali mi daje grešku kad idem na login, vjerojatno browser ne podržava redirect.

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 I kako je sada bilo s ovim predsezonskim testiranjima, jel imate coverage i za to ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

 I kako je sada bilo s ovim predsezonskim testiranjima, jel imate coverage i za to ?

 Da, sve će prenosit. Pa tako i predsezonska se prenose u živo. Sa stalnim komentarom. I moram reć da su zanimljivi...zbog posla sam veliku većinu samo slušao, nisam baš stigao gledat, i ono...zabavni su i informativni. I "glavna" postava, ali bome i ona "jutarnja"

8 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

 I kako je sada bilo s ovim predsezonskim testiranjima, jel imate coverage i za to ?

 Prvi dan ti je ovdje jako dobro opisan 

https://www.f1puls.com/36469/gotov-1-dan-testiranja-vettel-najbrzi-cetiri-vozaca-s-preko-100-krugova/

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...
zabavni su i informativni. I "glavna" postava, ali bome i ona "jutarnja"

 Meni je jutarnja prva liga, ovu normalnu s Croftom rađe preskočim 

Buxton mi je inace među boljim f1 novinarima, a i ovaj Alex Jacques se skroz dobro snalazi. Imali su jucer i gosta Sama Collinsa s Racecar engineeringa jedan dobar vremanski period (podsjecali su me onda malo na Radio Le Mans) koji je dosta dobro (kao i uvijek) objašnjavao tehnicki dio novih bolida. 

8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Farrari izgleda stvarno moćno i izdržljivo dakako i brzo po ovim prvim testiranjima ova dva dana.I  Leclerc zasad  postavlja prva vremena iz kruga u krug i dobro Ferrari stvarno djeluje i moćno na stazi!

 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 10:09 (Seki001).
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
speedy56 kaže...
miki1981 kaže...
zabavni su i informativni. I "glavna" postava, ali bome i ona "jutarnja"

 Meni je jutarnja prva liga, ovu normalnu s Croftom rađe preskočim 

Buxton mi je inace među boljim f1 novinarima, a i ovaj Alex Jacques se skroz dobro snalazi. Imali su jucer i gosta Sama Collinsa s Racecar engineeringa jedan dobar vremanski period (podsjecali su me onda malo na Radio Le Mans) koji je dosta dobro (kao i uvijek) objašnjavao tehnicki dio novih bolida. 

  Ček sad, jel to na F1TV, ovom što pričamo sada imaš prijenos Sky s njihovom ovom ekipom, program prije i poslje utrka ??

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice