Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.234.112
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa iskreno što će bit prije i poslije utrka pojma nemam, i da li će bi i kakav će bit program. Nisam se ni potrudio saznat. Ali komentatori su Skyevi. I sada, i bit će tokom trkaćih vikenda.

Nije mi to toliko bitno što će bit prije i nakon utrka, jer za to svakako imam sky F1. A kad krene natjecateljski dio sezone ću vidjet što će sve bit na F1TV. Bez obzira na to što bude na F1TV čisto sumnjam da ću si ukinut Sky F1 jer oni imaju vrlo zanimljivih stvari tijekom cijele godine.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

  Ček sad, jel to na F1TV, ovom što pričamo sada imaš prijenos Sky s njihovom ovom ekipom, program prije i poslje utrka ??

Da, na F1 tv.

Dakle, sad dok su testiranja ujutro komentiraju Will Buxton i Alex Jacques (Buxton radi baš za F1, a Jacques komentira F2 inače). Popodne komentiraju Croft i Karun Chandhok (barem su jučer komentirali, dakle možemo reći Sky).

Dok su utrke, ali baš dok je prijenos (dakle od početka do kraja FP-a, kvala, utrka od starta do cilja) su komentatori od Skya (Croft i Brundle u pravilu, ovisno o nekim iznimnim situacijama), ali koliko ja znam, nema onih Skyevih uvodnih emisija od 1.5h i analiza 2h poslije utrke. Za to će se trebati uloviti neki njihov stream (ili još bolje od Channel 4 kada/ako će prenositi).

 

Inače, na f1 tv možeš birati jezik komentatora. Ima engleski (ovi navedeni komentiraju), njemački i još neki ako se ne varam. Treba napomenuti da postoji i opcija FX, kod koje nema opće komentatora nego samo zvuk sa staze. [pretpostavljam da će to dobro doći kad bude Croft u fazonu i počne mljeti gluposti]

 

miki1981 

Gdje, kako i u kojoj kvaliteti gledaš/pratiš Sky uk?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 11:32 (speedy56).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
speedy56 kaže...

Gdje, kako i u kojoj kvaliteti gledaš/pratiš Sky uk?

 IPTV...imaš PM

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

da li se kako moze traziti povrat novaca? sere mi se od ovoga, em nemogu nista mjenjati sto se tice kamera, em nema app za android tv, em ne radi sa browsera na android tv (ne moram ni objasnjavat koliko vremena sam izgubio upravljajuci mausom sa strelicama na daljinskom), em rezolucija je 2002., em nema live timinga da se moze vidjeti uz sliku videa, kad vec su retardirani da nemogu staviti 18:9 nacin prikaza...

 

bacenih 260kn

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

da li se kako moze traziti povrat novaca? sere mi se od ovoga, em nemogu nista mjenjati sto se tice kamera, em nema app za android tv, em ne radi sa browsera na android tv (ne moram ni objasnjavat koliko vremena sam izgubio upravljajuci mausom sa strelicama na daljinskom), em rezolucija je 2002., em nema live timinga da se moze vidjeti uz sliku videa, kad vec su retardirani da nemogu staviti 18:9 nacin prikaza...

 

bacenih 260kn

 Kamere ne možeš mijenjati sad tokom testiranja jer niti ne rade još sve kamere na bolidima (i to jasno piše na njihovoj stranici), kad krene sezona i normalan prijenos mijenjaš i štelaš kaj i kak hoćeš.

App za android tv je u razvoju, spomenuto već.

Rezolucija je FHD u 25fps-a...i ja bih rado 4k 60fps (ili barem fhd 60fps i 40mbps kao na satelitu), al jbg, ovo je stream, nema se tu kaj više očekivati. Ja kolko gledam, gledam na 49" telki i nemam baš dojam da gledam neki sd program.

Live timinga nema (doduše ima, ali samo u media centru na stazi, ne ovak za cijelu javnost) jer je ovo još testiranje, isto kao za kamere.

 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

dobro, al kako ti onda gledas na telki? ako nema app

 

btw. nema ni chrome cast ili kako se vec zove prikazivanje videa s moba na tv ekranu...

 

palac dolje

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

da li se kako moze traziti povrat novaca? sere mi se od ovoga, em nemogu nista mjenjati sto se tice kamera, em nema app za android tv, em ne radi sa browsera na android tv (ne moram ni objasnjavat koliko vremena sam izgubio upravljajuci mausom sa strelicama na daljinskom), em rezolucija je 2002., em nema live timinga da se moze vidjeti uz sliku videa, kad vec su retardirani da nemogu staviti 18:9 nacin prikaza...

 

bacenih 260kn

 Za Android TV je pisalo da ne radi još, ali je app u izradi. Što se tiče kamera - biti će kad krenu utrke, rezolucija, negdje je pisalo da će biti FHD u 8mbps, a to je i dobivam...možeš samo tražit refund na osnovu toga što se nisi informirao, ili što si se predomislio. A to možeš vjerojatno preko neke kontakt forme, potraži malo po njihovom webu.

 

Iako moje je iskustvo odlično, FHD u 25fps, točno što su obećali, jest da bi bilo bolje da je više, ali ovo je skroz ok, slika lijepa, oštra, odlična na telki od mislim 40", gledao sam na kompu na chromu i na telki preko android boxa - jednako odlično.

 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

dobro, al kako ti onda gledas na telki? ako nema app

 Iz browsera od televizora i fullscreen.

Doslovce nijedna stvar koju sam probao gledati preko tog šugavog browsera nije funkcionirala i ko za inat, probam taj f1 tv i eto - radi 

Inače sam mislio da ću morati spajati laptop preko hdmi, al eto, ovo me ugodno iznenadilo da funkcionira.

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

RuskeGTT  al ga seres bogati, pa testiranje je tek. Čekaj dok dođe prva utrka pa onda nešto ocjenjuj

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

meni uopce ne radi sa browsera

 

da, serem jer sam platio 250kn, a mogao sam dalje gledati morningstreams, bolje kvalitete, bolji komentatori (brundle medu ostalima), reportaze i slicno...

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 17:34 (emerik).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sa android smartphonea na Chromecast /android TV

Web Video Caster aplikacija, u njoj odabrati chrome desktop agent i loadat f1tv.com
iz same aplikacije upaliti stream i iz "žute play ikone" odabrati master playlistu i dalje castati na uredjaj


Slično se može i sa streamlink +vlc(dalje na chromecast iz vlca) preko računala, potrebno je sa f12 u chromeu izvući master.m3u8 link i staviti ga u streamlink


obje opcije isprobane, već 3 dana winter testinga na chromecastu
Ain`t nothin` else like L.A.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 17:42 (Barba Pere).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

iliti na hrvatski :D ?

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Može li se testirat besplatno, čisto da vidim kak to radi preko Chromecast-a??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Može li se testirat besplatno, čisto da vidim kak to radi preko Chromecast-a??

 Mislim da nema free trial.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jutros je u Melbourneu, samo tri dana prije prve utrke sezone, od plućne embolije preminuo Charlie Whiting. Legendarni direktor utrka koji je pod kontrolom držao sve i jedan GP vikend od 1997. godine napustio nas je u dobi od 66 godina. Za sada nije poznato tko će ga zamijeniti na funkciji u F1.

 

RIP Charlie

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

RIP Charlie...baš gledam, neočekivano.

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Auu jebote, pa ne vjerujem, pa čovjek bio zdrav ko dren jučer, e što je Život...

RIP Charlie, legenda i ikona ne samo F1, nego motorsporta u Cijelosti

404 Greške a nema ih nigdje
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

I njegova utrka je završena. R.I.P

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
"Formula 1’s Deputy Race Director, Michael Masi, is set to step into the role of F1 race director for this weekend’s Australian Grand Prix following the sudden passing of Charlie Whiting in Melbourne."
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Unable to load stream. Vidim vec da sam napravio gresku kupivsi f1 tv...nista ne radi, a evo npr kod gledsnja highlightsa fp1, lose je obraden audio...isjecci snimke su tu, al zvuk, cujes pocetak recenice i do kraja isjecka tisina...nevjerovatno...

 

Ima li ko da mu radi stream? Govorimo o aplikaciji, sad cu probat na stranici

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Hamilton se je provozao kroz prva dva treninga, samo da pokaze fanovima Ferraria (i ja sam medju njima) da je i dalje tu i da ce biti zanimljiva sezona. :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Hamilton se je provozao kroz prva dva treninga, samo da pokaze fanovima Ferraria (i ja sam medju njima) da je i dalje tu i da ce biti zanimljiva sezona. :D

 

Sutra budemo vidli pravo stanje samo da ne bude opet solo sezone Mečke ko zadnjih pet 

twice the pride double the fall
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

F1 TV PRO opet ispo amater...niti godinu dana kasnije od uvođenja usluge i još uvijek iste dječje bolesti 

 

Jutros se usto za FP2 i nema šanse da se spojiš na službeni stream...pa je dobri stari pouzdani gospon MS spasio stvar  Liberty Media Group >>> 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 9:25 (jabooka).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Hamilton se je provozao kroz prva dva treninga, samo da pokaze fanovima Ferraria (i ja sam medju njima) da je i dalje tu i da ce biti zanimljiva sezona. :D

 Pokazi mi samo jedan FP1 od prosle sezone koji je bio slican Q3.

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
passat kaže...
deepshitcro kaže...
Hamilton se je provozao kroz prva dva treninga, samo da pokaze fanovima Ferraria (i ja sam medju njima) da je i dalje tu i da ce biti zanimljiva sezona. :D

 Pokazi mi samo jedan FP1 od prosle sezone koji je bio slican Q3.

 Upravo tako...baš komentiram sa kolegom da ovo niš ne znači jer bu -2sec po krugu do Q3.

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Komentar je napisan u usporedbi sa kmecanjem mercedesa da zaostaju za Ferrariem, nista drugo... :)
Naravno da se ne zna nista do nedjelje ujutro i kraja utrke. :)
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

zar je moguce da je ferrari ovoliko sporiji ...

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
HAAS ocito ide putem koji su zacrtali, best of the rest... :)
Jedva cekam sutra 06:10h...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mercedes svaki put poslje testiranja ima istu priču i ja budala se svaki put ponadam da je ovo Ferrarijeva godina.

I onda dođe Q3...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice