Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.233.395
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
Marsel007 kaže...

ja imam 1 invite, ko prvi u pm njegov je.

ali bih molio da onaj ko dobije invite prosljedi dalje nekome na forumu kome je poreban, svako dobije 1 invite pri registraciji

 Hvala kolega. Tko želi invite, neka se javi u PM.

 Hvala na inviteu, sad ja imam jedan, pa ako kome treba neka se javi u PM

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa je moguće da jos sad i takve srece Mečka ima, nit krivi ni dužni P1 i jos sad se ovaj ljigavac Toto Wolf se kehelji u kameru, ajde u 3pm

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Leclerc nije zaslužio ovo. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Leclerc nije zaslužio ovo. 

 

Baš mi je ga je žao, cijeli vikend mali rastura i nitko ga nije mogel dostici.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 18:40 (dad0r).
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Tnx Renault :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Leclerc nije zaslužio ovo. 

 

Baš mi je ga je žao, cijeli vikend mali rastura i nitko ga nije mogel dostici.

 Bome je bio brutalan. Mercedes nije imao šanse protiv njegovog Ferrarija. 

Šteta zbog kvara, mogao je ubjedljivo pobjediti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Šteta, ono što je trebalo biti 1,2 za ferrari zeznu vettel i ferrari. Nadam se da će ova sezona biti zanimljiva s borbom za naslov do zadnje utrke. Leclerc je pokazao da u najmanju ruku može parirati vettelu

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 18:57 (formula1live).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ulovio sam samo zadnjih 10 minuta... taman da vidim ovaj ludi rasplet događaja. :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da je barem svaka trka ovakva, puna događanja. Šteta za Ferrari, Mercedes opet imao puno sreće. Šta se desilo Renault-u? U istom zavoju oba ispadnu iz trke?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Da je barem svaka trka ovakva, puna događanja. Šteta za Ferrari, Mercedes opet imao puno sreće. Šta se desilo Renault-u? U istom zavoju oba ispadnu iz trke?!

 Neko bacio EMP 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferari je već prošle sezone napravio grešku a to je da je umjesto Sebastiana isključio Raikonena. Kimi ne pravi greške poput Sebastiana kojem ne znam šta se dešava u njegovoj glavi?

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dejo6 kaže...
x18x05x kaže...
Marsel007 kaže...

ja imam 1 invite, ko prvi u pm njegov je.

ali bih molio da onaj ko dobije invite prosljedi dalje nekome na forumu kome je poreban, svako dobije 1 invite pri registraciji

 Hvala kolega. Tko želi invite, neka se javi u PM.

 Hvala na inviteu, sad ja imam jedan, pa ako kome treba neka se javi u PM

 

 

e sad ja imam jedan pa ako kome treba neka se javi u PM..

 

dao dalje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 10:26 (keki77).
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Odlična utrka, baš krcata događanja od početka do kraja.

Nije završilo kako sam ja htio, ali utrka je baš bila odlična.

Stvarno šteta za Leclerca, stvarno šteta i za Hamiltona...pa da je bar Valteri onda bio ispred...ali ajde, kako je tako je.

Baš me zanima što se Vettelu dogodilo, da li je bila njegova greška, ili je za spin kriv nos koji je malo kasnije otpao. Ali zanimljivo je da mu se jako često događa da se usred borbe (ili u ovom slučaju odmah nakon borbe) jednostavno okrene na stazi.

 

Haas...jao...ali Renault...ne znam što reći. Bilo je svakako jako puno razočaranih lica nakon ove utrke. Strollu i Sainzu je utrka uništena odmah na početku, Magnusen je stabilno padao.

Norris jako dobar rezultat, Kimi, isto jako dobra utrka.

 

Ali Leclerc...to me još boli. Užasno mi žao.Kao što sam lani navijao za Kimia, a ne Ferrari, ni Vetela, tako ove godine za Leclerca...samo jače :D I Bottasa. I Gaslya :) nadam se da će se aklimatizirati na momčad i bolid, i pokazati što zna.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

neznam za vas, ali ja sam plakao...ovo me vraca u doba schumachera kad bi imao jednu crnu utrku, isto bi plakao...

 

wolfa bi zgazio, a hamiltona bi zakopao na mount everestu, da ga nitko ne moze posjetiti

 

vettel sramota, da se bar zamjene on i rajko, kao sta u red bullu mogu...pa prakticki alfa je ferrari B...

drama za renoe, mclaren ugodno iznenadenje, isto kao i tijesna borba u sredini poretka, puno su blize svi (osim williamsa :( ) nego prosle godine

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

neznam za vas, ali ja sam plakao...ovo me vraca u doba schumachera kad bi imao jednu crnu utrku, isto bi plakao...

 

wolfa bi zgazio, a hamiltona bi zakopao na mount everestu, da ga nitko ne moze posjetiti

 

vettel sramota, da se bar zamjene on i rajko, kao sta u red bullu mogu...pa prakticki alfa je ferrari B...

drama za renoe, mclaren ugodno iznenadenje, isto kao i tijesna borba u sredini poretka, puno su blize svi (osim williamsa :( ) nego prosle godine

Ja plačem na tvoje postove, kolko ti imaš godina?

 

Doslovno mi je neugodno čitati idiotarije koje ti prosipaš svaki vikend kad je trka, iskompleksiran si do bola..  

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Joj cili vikend sam se bojao ovakvog scenarija,nevjerovatno...zao mi je Le Clerca stvarno nije zasluzio ovo ali virujem u malog.A sto se tice Vettela razocarao me par puta prosle godine...neznam sto mu je ..nadam se da je prednje krilo bio razlog njegovom okretanju,vjerovatno bih Hamiltona stigao na pravcu da se to sranje nije dogodilo i naravno da mu krilo nije oslo pod auto!

Uglavno vrlo zanimljiva utrka zurno iscekujem nastavak sezone!

E da steta za Reanult i Hass..

AUDIOFIL
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

MCL bodovi :) ljubav...

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima li još netko invite za morningstreams? 
Svaki put tražim neki normalan stream, nikad prave sreće, onda pogledam rezultate, pa gledam snimku, nije baš zadovoljština. 
Također, kad dobijem, prosljeđujem dalje kome treba. 



EDIT: dobio invite, ako netko treba prosljeđujem. 
EDIT2: invite prosljeđen

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima. Sponsored by Noiseblocker.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 21:09 (dombak1608).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...
RuskeGTT kaže...

neznam za vas, ali ja sam plakao...ovo me vraca u doba schumachera kad bi imao jednu crnu utrku, isto bi plakao...

 

wolfa bi zgazio, a hamiltona bi zakopao na mount everestu, da ga nitko ne moze posjetiti

 

vettel sramota, da se bar zamjene on i rajko, kao sta u red bullu mogu...pa prakticki alfa je ferrari B...

drama za renoe, mclaren ugodno iznenadenje, isto kao i tijesna borba u sredini poretka, puno su blize svi (osim williamsa :( ) nego prosle godine

Ja plačem na tvoje postove, kolko ti imaš godina?

 

Doslovno mi je neugodno čitati idiotarije koje ti prosipaš svaki vikend kad je trka, iskompleksiran si do bola..  

 jel vazno? stariji sam od 98% kvas klinaca ovdje...

nemoj citat onda :)
LP

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...

Joj cili vikend sam se bojao ovakvog scenarija,nevjerovatno...zao mi je Le Clerca stvarno nije zasluzio ovo ali virujem u malog.A sto se tice Vettela razocarao me par puta prosle godine...neznam sto mu je ..nadam se da je prednje krilo bio razlog njegovom okretanju,vjerovatno bih Hamiltona stigao na pravcu da se to sranje nije dogodilo i naravno da mu krilo nije oslo pod auto!

 Kako bi ga stigao pa imao je lošija vremena od promjene guma, i ne bi rekao da je do bolida, jednostavno ne zna se nositi sa stresom. Lewis odlično odvozio, šteta za Leclerca ali bit će prilike, po meni on i Norris najbolji mladi vozači u zadnjih, pa dosta godina. Veseli me što McLaren ima takvog vozača, još da u budućnosti i bolid bude bolji uff .

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 21:34 (loky4i4).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...
Promster kaže...

Ja plačem na tvoje postove, kolko ti imaš godina?

 

Doslovno mi je neugodno čitati idiotarije koje ti prosipaš svaki vikend kad je trka, iskompleksiran si do bola..  

 jel vazno? stariji sam od 98% kvas klinaca ovdje...

nemoj citat onda :)
LP

Pa meni nije važno, ali tebi bi trebalo biti...Jer, ako si ti "stariji od 98% klinaca", trebalo bi te zabrinjavati da sadržaj tvojih postova uopće ne pokriva tu tvrdnju, već baš suprotno...

 

Istina, nebih trebao čitati. Ali ne znam, kad vidim da je netko toliko odcijepljen od realnosti moram nekako reagirati... Jebiga, svi imamo svoje mane. Živio

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
volegradele kaže...

Joj cili vikend sam se bojao ovakvog scenarija,nevjerovatno...zao mi je Le Clerca stvarno nije zasluzio ovo ali virujem u malog.A sto se tice Vettela razocarao me par puta prosle godine...neznam sto mu je ..nadam se da je prednje krilo bio razlog njegovom okretanju,vjerovatno bih Hamiltona stigao na pravcu da se to sranje nije dogodilo i naravno da mu krilo nije oslo pod auto!

 Kako bi ga stigao pa imao je lošija vremena od promjene guma, i ne bi rekao da je do bolida, jednostavno ne zna se nositi sa stresom. Lewis odlično odvozio, šteta za Leclerca ali bit će prilike, po meni on i Norris najbolji mladi vozači u zadnjih, pa dosta godina. Veseli me što McLaren ima takvog vozača, još da u budućnosti i bolid bude bolji uff .

 Imao sam dojam da Merc prvih par krugova brzi onda pada,nebitno Hamilton je dokazao da se bolje nosi head to head!

AUDIOFIL
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

nitko ne shvaca da ja f1 uzimam na emotivnoj razini...netko gleda kao ravna crta, netko gleda tako da mu srce skace, da prozivljava sokove i slicno...

i moji postovi su plod takvog osjecaja nakon utrke...napisao sam sta sam napisao...idemo dalje (do nove pobjede njegovog visocanstva)

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zahvaljujem dombak1608 na kodu. Sada imam je jedan invite token ako kome treba- Ode...

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 0:33 (formula1live).
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel ima netko link za stream Sky sports u HD-u ili neki drugi nacin kako da gledam utrku sutra?

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dundalo kaže...

Jel ima netko link za stream Sky sports u HD-u ili neki drugi nacin kako da gledam utrku sutra?

 Biće.

Negledah kvale jutros na kakvim gumama starta dvojac iz mercedesa i ferraria?

https://500px.com/darkonakic
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
darko099 kaže...
Dundalo kaže...

Jel ima netko link za stream Sky sports u HD-u ili neki drugi nacin kako da gledam utrku sutra?

 Biće.

Negledah kvale jutros na kakvim gumama starta dvojac iz mercedesa i ferraria?

 medium gume, maltene brze nego soft

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari Nije dosta što su spori, nego se još moraju brukati i sa debilnim momčadskim odredbama...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mr. Fugitive kaže...

Ferrari Nije dosta što su spori, nego se još moraju brukati i sa debilnim momčadskim odredbama...

 

I sa blago receno upitnim strategijama

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 9:44 (dad0r).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nadam se da ove prve tri utrke nisu pokazatelj sezone jer će onda ona biti dosadna. Trenutno izgleda kao da je mercedes sigurno prvi, ferrari 2 a red bull 3. Nadam se da sam u krivu jer ne znam koliko ću imati volju gledati procesiju na među prvima.

 

Što se tiče utrke, Hamilton je pokazao da zna iskoristiti sve što mu se da i pametno odvesti utrku. Zasluženo je pobjedio, bez obzira što je imao ovdje najbolji bolid.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice