Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.229.705
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Da, Ferrari se bruka standardno i dalje. Katastrofa i to je već neko vrijeme tuga žešća. Svaka trka Pol za najbrži auto, ali ih uredno Mečka opet dere. Normalno da iz godine u godinu su prvaci kad Red Bull nema auto za vrh a Ferrari ima ali nema ostalo.

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ekipa jel može tko udjelit invite za morningstreams na PP

 

Thx

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 8:58 (Flying Dutchman).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Svi govore o toj famoznoj 2021. godini i da bi trebala vratiti utrkivanje i pretjecanje u F1, učiniti ju zanimljivom. Baš me zanima da li će stvarno tako biti, ili je to sve samo slovo na papiru. Istina da su ekipe (i čak i neki vozači) sudjelovali u nekim pitanjima, ali nekako si mislim da su neki od njih skrivali neke stvari i nadaju se da će moći dobiti prednost pred drugima. Ali treba se nadati...? Ako nekoga zanimaju neke od najvažnijih promjena evo ovdje video:

 

https://www.autosport.com/f1/news/146924/video-f1-2021-rule-changes-explained

 

PS: a što je s sljedećom sezonom? nitko ništa o njoj ne govori, kao da se samo čeka da što brže prođe i da dođe 2021. Nadam se da neće biti dosadnija od ove...

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Svi govore o toj famoznoj 2021. godini i da bi trebala vratiti utrkivanje i pretjecanje u F1, učiniti ju zanimljivom. Baš me zanima da li će stvarno tako biti, ili je to sve samo slovo na papiru. Istina da su ekipe (i čak i neki vozači) sudjelovali u nekim pitanjima, ali nekako si mislim da su neki od njih skrivali neke stvari i nadaju se da će moći dobiti prednost pred drugima. Ali treba se nadati...? Ako nekoga zanimaju neke od najvažnijih promjena evo ovdje video:

 

https://www.autosport.com/f1/news/146924/video-f1-2021-rule-changes-explained

 

PS: a što je s sljedećom sezonom? nitko ništa o njoj ne govori, kao da se samo čeka da što brže prođe i da dođe 2021. Nadam se da neće biti dosadnija od ove...

 

Jos jedna titula za mercedes, a onda 2021 godine dok se sve okrene naglavacke valjda budemo imali zanimljivu sezonu.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bude opet oba Ferrarija među prva tri u kvalifikacijama, Mercedes pobjeđuje u trki?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Bude opet oba Ferrarija među prva tri u kvalifikacijama, Mercedes pobjeđuje u trki?!

 kako je inače i meni se čini

 

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kad su kvale u 23h?

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...

Kad su kvale u 23h?

U 10 sati.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...

Kad su kvale u 23h?

 U 22h, tj za 2 min.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pustili Bottasa sa lanca i odmah prvi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bio sam preumoran da bih dočekao kvalifikacije jučer navečer, ali sudeći po ovome dolje, danas Hamilton NE ZAVRŠAVA utrku do kraja 
Bude njega Maxić Verstapen zbajbokiral van u vrlo prvom zavoju, ako ne onda u prvom krugu, mogao bih se okladiti! 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2128963&index_ref=read_more_m

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...

Bio sam preumoran da bih dočekao kvalifikacije jučer navečer, ali sudeći po ovome dolje, danas Hamilton NE ZAVRŠAVA utrku do kraja 
Bude njega Maxić Verstapen zbajbokiral van u vrlo prvom zavoju, ako ne onda u prvom krugu, mogao bih se okladiti! 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2128963&index_ref=read_more_m

Zašto nebi završio utrku? Da se i hoće zabiti u njega, ne startaju jedan pored drugog. U Austinu često ima guranja u prvom zavoju, no postoji veliki runoff area, nema nikakvog zida u blizini...

 

Koeficijent da Hamilton ne završava je 7, pa se odvaži. 

 

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Stvarno ti je index izvor informacija? Tamo su novinari nesposobni i nemaju pojma što pišu. I likovi pretjeruju s naslovima i tekstom samo da privuku klikove, što je stvarno jadno. 

 

A što se tiče ove gluposti, Hamilton je valjda bio nervozan i htio je što prije krenuti u brzi krug,  donio krivu odluku i nije se držao onoga što vozači imaju dogovoreno, a to je da se svi voze u koloni da bi mogli ostvariti najbolje vrijeme. Verstappen je reagirao na pretjecanje Hamiltona kao što je i trebao i krenuo je za njim i prošao ga je nakon malog "cijepanja" zavoja. Ovime je Hamilton zeznuo sebe, Verstappena i Kvyata, a najgore je prošao baš Kvyat jer nije imao prilike dobro početi krug i ispao je u Q2. Izjave poslije ovoga su kakve jesu, ali siguran sam da Hamilton to više neće raditi i da će se negdje iza kamera ispričati dečkima zbog ovog poteza, jer ako će se tako svi početi ponašati prema njemu, teško da će imati prilike odvoziti dobar krug.

 

Nije niti blizu tako dramatično kao što nesposobni novinari indexa pokušavaju prikazati istuaciju.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čestitke Hamiltonu na jos jednoj tituli i čestitke Verstapenu kaj se nije sudario u prvom krugu, a ova utrka za Ferrari je suma njihove čitave sezone.

 

 

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

Čestitke Hamiltonu na jos jednoj tituli i čestitke Verstapenu kaj se nije sudario u prvom krugu, a ova utrka za Ferrari je suma njihove čitave sezone.

 

 

 Zanjih desetak sezona, rekao bih...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne znam za vas ali utrka mi je nekeko bila jednolična. Hamilton nije taktizirao nego je išao po pobjedu i opet pokazao zašto je prvak

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Naravno da je taktizirao, nego šta će radit kad samo treba potvrditi titulu. Odličan je vozač i u eri jedne od najboljih momčadi ikad u formuli i to je suma sumarum 6 naslova. Nema on konkurencije u Bottasu, to je jasno od dana kad je Bottas potpisao za Mercedes. Bottas je takav vozač i čovjek, savršen za vodonošu. Šteta je što Rosberg nije ostao, tada bismo gledali prave bitke u Mercedesu, kao što je bilo do je vozio. Jasno je da toga nemamo. A Ferrari, tko će ga znat više s tom ekipom, ne znaju ni oni sami. Šteta za nas koji volimo vidjeti borbe. Max vozi koliko auto može i šta će. 

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dakle, FIA je izjavila da ona prvotna predviđanja koja su dali o downforcea neće biti u stvarnosti takva 2021. Ali, isto tako su izjavili da su uvjereni da ćemo vidjeti više borbi i pretjecanja na stazi. Što im to "više" točno znači morati ćemo pričekati do 2021. Nadam se da neće biti tresla se brda rodio se miš, da neće bolid opet morati biti brži sekundu-dvije da bi nekoga mogao prestići ne nekim stazama i da ćemo vidjeti više pravih pretjecanja, a ne ova umjetna pomoću DRS-a.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Ne znam za vas ali utrka mi je nekeko bila jednolična. Hamilton nije taktizirao nego je išao po pobjedu i opet pokazao zašto je prvak

 Pa mora skupljat pobjede ako hoće srušiti šumaherove rekorde... Već bi ih skoro stigo da mu je Rosberg bio vodonoša a ne konkurencija... :)

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

40 krugova jebe*na dosada. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari je patentirao ovakve gluposti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bajo moj šta urade..

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

VRATITE KIMIJA U FERRARI!!! ODMAH OTJERAJTE OVU DVOJICU DEBILA!!!

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Točka na i za ferrari od 2007 do danas.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...

VRATITE KIMIJA U FERRARI!!! ODMAH OTJERAJTE OVU DVOJICU DEBILA!!!

 Leclerc ni mrvicu kriv. Lik je vozio savrseno ravno. Vettel skrenio super lagano u njega.  

Ne mogu vjerovat da je taj mali kontakt tolko stete napravio

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zadnji 15 krugova SC, sudari, SC te borba za 2 mjesto.

 

Ferrari sere cijelu sezonu i sad proljev na kraju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 19:53 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Znaci Verstappen, Gasly, Sainz
MadeInCroatia
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
KingNothing kaže...
phoenix2003 kaže...

VRATITE KIMIJA U FERRARI!!! ODMAH OTJERAJTE OVU DVOJICU DEBILA!!!

 Leclerc ni mrvicu kriv. Lik je vozio savrseno ravno. Vettel skrenio super lagano u njega.  

Ne mogu vjerovat da je taj mali kontakt tolko stete napravio

Koliko god dugo, puuuuno godina što sam gotivio Vettela, ponovno moram kazati; "VETTEL - DRVENI KRASTAVAC"  !!!!! 

 

Ne sjećam se tko je sjebao u Singapuru ili Maleziji ono prošle godine, ali ovo, ovo je za , malo žešća debilana!!!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nebitno ko je kriv za sudar, bitno je da su već od ranije odnosi narušeni i da je ovo bilo neizbježno. Može biti samo još gore.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

jebena procesija do zadnjih 10 krugova...vise sam uzivao surfajuci po aliexpressu

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice