Max tv-sportski paket

poruka: 15
|
čitano: 10.239
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Max tv-sportski paket

Neznam jeste li upoznati ali tcom je promjenio pakete na max tv-u.U devetom mjesecu smo kao probu imali sve kanale free te su od 1.10.2010 kanali koji idu u posebne pakete zaključani, svi kanali osim sportskih koji idu u sportski paket te su nam dali još mjesec dana free do 1.11.2010

Zašto su nam dali još mjesec dana free? E pa vrlo vjerojatno zato da nam još malo promoviraju sportski paket koji košta dodatnih 60kn mjesečno uz ugovor od 24 mjeseca.60 kuna WTF.ZanIma me šta mislite o tome i hoćete li uzet sportski paket?

ovdje imate popis programa po paketima

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
14 godina
neaktivan
offline
Max tv-sportski paket

dam im k**** a ne 60kn za ''sportski paket''

Bilo bi zgodno ... ali nije potrebno
14 godina
offline
Max tv-sportski paket
In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
13 godina
neaktivan
offline
Max tv-sportski paket

De skroz su usrali sada ovaj maxtv, svi sada dobri programi su na pretplati...

15 godina
offline
Max tv-sportski paket

Ako sada uzmem sportski paket dali mi on vrjedi od dana kada je kupljen ili od prvog idućeg mjeseca?

Gleda bi el clasico i finale kupa. Znam da se može za 30 kn uzet po jedna utakmica ali ovako mi je isplativije. 

Only the brave
16 godina
offline
Max tv-sportski paket

Taman mislio postaviti isto pitanje {#}

 

Mislim da bi čak to vrijedilo od istog ili slijedećeg dana, barem se ADSL paket tako može promijeniti, onda bi i ovo moglo...

Znači može li se uzeti recimo danas, imati ga mjesec dana i onda ga otkazati?

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
15 godina
offline
Max tv-sportski paket

Šta niko nezna?

Znam da se može adsl ali nisan siguran za maxtv.

Only the brave
15 godina
neaktivan
offline
Re: Max tv-sportski paket
RePlaY kaže...

Šta niko nezna?

Znam da se može adsl ali nisan siguran za maxtv.

pitaj u t-comu 

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
16 godina
offline
Re: Max tv-sportski paket
Pero Dinamit kaže...

Taman mislio postaviti isto pitanje {#}

 

Mislim da bi čak to vrijedilo od istog ili slijedećeg dana, barem se ADSL paket tako može promijeniti, onda bi i ovo moglo...

Znači može li se uzeti recimo danas, imati ga mjesec dana i onda ga otkazati?

Može odgovor na pitanje, tražio sam po njihovim stranicama (t-com), ali nisam uspio naći odgovor.

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
16 godina
offline
Re: Max tv-sportski paket
Pero Dinamit kaže...
Pero Dinamit kaže...

Taman mislio postaviti isto pitanje {#}

 

Mislim da bi čak to vrijedilo od istog ili slijedećeg dana, barem se ADSL paket tako može promijeniti, onda bi i ovo moglo...

Znači može li se uzeti recimo danas, imati ga mjesec dana i onda ga otkazati?

Može odgovor na pitanje, tražio sam po njihovim stranicama (t-com), ali nisam uspio naći odgovor.

Najbrže i najpouzdanije ti je da nazoveš službu za korisnike na 0800 9000.

15 godina
neaktivan
offline
Max tv-sportski paket

Aktivirao sam sportski paket u 5. mjeseci uz ugovor na 1.mjesec, prosao je taj ugovor i sad mi jos dolazi nakdana za sportski paket, zanima me mogu li ih zovnit da mi iskljuce to ili moram u t-centar?

Odi na google i upiši SEARCH...:)
16 godina
offline
Re: Max tv-sportski paket
El Maniachi kaže...

Aktivirao sam sportski paket u 5. mjeseci uz ugovor na 1.mjesec, prosao je taj ugovor i sad mi jos dolazi nakdana za sportski paket, zanima me mogu li ih zovnit da mi iskljuce to ili moram u t-centar?

Ček, to je bila ona proba na mjesec dana, jel? Ako je, onda mislim da ti se nakon tih mjesec dana, ako ne isključiš uslugu, automatski "napravi" ugovor koji traje godinu dana. Ako želiš pobjeći od ugovora i otkazati ga, možeš jedino platiti penale. Ali ipak, provjeri u maxtv sučelju pod Moj MaxTv što piše pod tim paketom, ali 80% sam siguran da si sad pod ugovorom.

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Max tv-sportski paket
denix kaže...
El Maniachi kaže...

Aktivirao sam sportski paket u 5. mjeseci uz ugovor na 1.mjesec, prosao je taj ugovor i sad mi jos dolazi nakdana za sportski paket, zanima me mogu li ih zovnit da mi iskljuce to ili moram u t-centar?

Ček, to je bila ona proba na mjesec dana, jel? Ako je, onda mislim da ti se nakon tih mjesec dana, ako ne isključiš uslugu, automatski "napravi" ugovor koji traje godinu dana. Ako želiš pobjeći od ugovora i otkazati ga, možeš jedino platiti penale. Ali ipak, provjeri u maxtv sučelju pod Moj MaxTv što piše pod tim paketom, ali 80% sam siguran da si sad pod ugovorom.

Nije proba, jer sam bas htio ugovor na 1 mj, da mogu gledat NBA,  znaci to mi je naplaceno, i sad ne zelim vise to gledat, i mogu li ja njih zovnit da mi ugase to, ili moram u postu ic, nije nista probno, jer sam  birao izmedju 1 mj 6 mj i 12 mj ugovora..

TO JE TO TO JE TO
Odi na google i upiši SEARCH...:)
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 2:02 (El Maniachi).
16 godina
offline
Re: Max tv-sportski paket

aha, sad kužim. Pa po tome, ti si prešao minimalnu obvezu, tak da to možeš isključiti kad hoćeš (po logici)

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
13 godina
neaktivan
offline
Max tv-sportski paket

odmah bi uzeo sportski paket da mogu otkazati one lopove iz HRT-a.Davam im 80 kn mjesečno a nisu u stanju prenoseti je*beni elklasiko praznik futbala u cjelom svjetu i još se žale da im to nije dosta novaca.na maxu platiš 60 kn ali imaš gledati sve lige 5ice ovi lopovi nisu u stanju otkupiti ni jedan derbi.Vrhunac njihovog sportskog programa je kad davaju snimku Milan-Inter dva tjedna poslje odigravanja

 

a o ostatku programa da i ne govorim...otkako oni iz rtl ukinuše premier ligu njesam gleda ligaške utakmice(neračunam hnl)joj da i gamad stavi hnl na Arenu s pretplatom.i onda se žale na slabu gledanost.

http://www.managerleague.com/index.pl?r=6534772
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice