MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.322.499
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

da se razumijemo, Connor ima borilačkog talenta i drago mi je da netko od europskih boraca diže prašinu u UFC-u, ali to izmotavanja na Chael P. Sonnen briju (the one and only, gangster from Oregon) mu je totalno fulano.

 

1. nije dovoljno inteligentan (vidi se po njemu da je najvjerojatnije pohađao školu po prilagođenom programu). Sonnen je jako inteligentan tip, ima 2 diplome, zna ljudsku psihologiju i upravo je zbog toga njegov trash talk bio urnebesan, a i znao je kako ljudima/borcima ući u glavu, izluditi ih. s druge strane jedino što Connor zna je govoriti ostatku divzije da su midgeti, doslovce (ne'š ti hvalisanja-najveći sam u diviziji i tučem se sa manjima od sebe. Uspjeh!)

 

2. Fura se na neke gangstere, džentlmene itd, kaoima stila; odjela, naočale, satovi itd.. a do prije 2 god je bio na socijalnoj pomoći jer nije znao zarađivati sebi za život. Jednostavno je presirov da bi takav stil uspješno isfurao i to se vidi po njegovom držanju, hodu, govoru tjela itd. S druge strane je Aldo sa tom scarface, favella karizmom oko sebe koja mu je totalno u skladu sa imidžom i izgleda puno autentičnije, što se i vidi na ovim presicama i sučeljavanjima.

 

 

Zaključak: Chael je za njega doktor zanata, mora još puno učiti prije nego me pridobije.

 

Svakako da očekujem zanimljivu borbu, napokon da malo vidimo aldo u borbi gdje ne mora toliko paziti na hrvanje i grapplanje, već se može razmahati nogama ko kreten. 

 

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sad kad si spomenio Sonnena, sjetio sam se da sam zaboravia postat video :P

16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

 

respect :) Nema smisla nanositi nepotrebnu štetu protivniku, u amaterskoj borbi, ako vidiš da si bolji i da si sebi dokazao ono što si i htio.

 

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
9 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

e znate li u koliko sati ce se mirko boriti u krakowu protiv gonzage?

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

TIP JE LUD KO MINA!

 

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kakav vrhunac nekulture...

Začepi im usta Jose!

MSC, the greatest ever
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2015 23:03 (isuckatthisgame).
9 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

jest prepotentan i antipatičan ali po svemu do sad viđenom je OP za ovaj weight class i sve osim  uvjerljive pobjede za mene bi bilo veliko iznenađenje.

The Time is always righT
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ZGamer kaže...

jest prepotentan i antipatičan ali po svemu do sad viđenom je OP za ovaj weight class i sve osim  uvjerljive pobjede za mene bi bilo veliko iznenađenje.

 Takvo je vrijeme došlo, dobar dio championa je veći od ostatka divizije na dan borbe. JBJ, Weidman, Johny Hendricks je isto ogroman, pa čak i RDA i Ronda Rousey.

I Aldo isto nije iznimka, ali Conor je još dominantniji u tom pogledu.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Malo čitam te članke o Werdumu i razmišljam na koju bi poziciju njega svrstao u slučaju pobjede nad Cainom. Fedora je već dobio, ako i ovo osvoji, onda bi ga stavio u top 3. heavyweighta svih vremena., nego što vi mislite o tome?

Pro audio equipment
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ZGamer kaže...

jest prepotentan i antipatičan ali po svemu do sad viđenom je OP za ovaj weight class i sve osim  uvjerljive pobjede za mene bi bilo veliko iznenađenje.

 Ja mislim da će njega Aldo razmontirati i spustiti na zemlju, doslovno i preneseno. Aldo se u zadnjih nekoliko borbi borio protiv hrvača i to mu je bio problem, a ovdje se s time neće morati zamarati tako da vjerujem da će ovo dobiti lakše nego neke druge borbe. Irac mi je lud, ali mislim da taj stil najviše odgovara baš Aldu.

Nikacc kaže...

Malo čitam te članke o Werdumu i razmišljam na koju bi poziciju njega svrstao u slučaju pobjede nad Cainom. Fedora je već dobio, ako i ovo osvoji, onda bi ga stavio u top 3. heavyweighta svih vremena., nego što vi mislite o tome?

 Sigurno u top 5 svih vremena, dobar je Werdum. Ali sumnjam da će dobiti Caina, Cain je kardio mašina sa teškom rukom hehe! Makar je sve moguće.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nikacc kaže...

Malo čitam te članke o Werdumu i razmišljam na koju bi poziciju njega svrstao u slučaju pobjede nad Cainom. Fedora je već dobio, ako i ovo osvoji, onda bi ga stavio u top 3. heavyweighta svih vremena., nego što vi mislite o tome?

 Da, dobio je fedora, samo zaboravljaš da je fedor tada bio polako na zalasku dok je werdum bio na vrhuncu .. da li bi ga dobio par godina prije toga?moguće ali sumnjam, gubio je od minotaura, overema,santosa, arlovskog.. top 3 svih vremena?definitivno ne.Svrstao bi ga u top 10.

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Za vikend se naš Mirkec bori... UFC FN 64, evo malo i zanimljivih činjenica prije borbe. 6-0 je u revanšima 

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
9 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

zna li netko gdje mogu gledati stream mirkove borbe  11og kada bude

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ajmo neke oklade za Mirka protiv Gonzage...

Ja bih dao koeficjent na Mirka recimo 2,6 na Gonzagu 1,6  ne znam sta kazu kladionice...

Mirko mi je nekako postao preplasen nakong Gonzagina nokauta...

Pustio suzu protiv Dos santosa itd

Mirko moze pobjedit borce koji bjeze od njega kao recimo Satoshi Ishi, cim krenu na njega on pocne bjezat...

 

Ima li netko da smatra da ce Mirko bez problema pobjedit?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2015 18:02 (ahmedy).
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislim da gonzaga ide odmah u parter nema druge i tu ce tražit pobjedu, mislim na onaj sličan scenarij koji smo vec gledali, laktovi u glavu i onda nokaut.Mirko ako ne bude agresivan ko u pride nema tu šta tražit.

16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mirko ce se previse bojati high kicka iz prve borbe (a gonzaga ce ga opet pokusati garant) i na kraju ce ga to kostati odlaska u parter i onda je samo pitanje vremena.

 

Jedan od milju mogucih scenarija naravno, ali sasvim moguć.

 

Realno nije ni taj Gonzaga nista manje ostario od Mirka.

Lako moguce i da Mirko izvuce odluku svojim stilom jednostavnih 1-2 kombinacija (uz eventualno zavrsetak kickom) i potom klincanja da izbjegne counter,  koji je u zadnje vrijeme prisvojio.

 

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da budem iskren, po meni Gonzaga nije napravio ništa vrijedno spomena nakon pobjede protiv Mirka. Ustvari Mirko mu je vjerovatno i najjači protivnik kojeg je pobijedio, protiv ovih drugih boljih je sve gubio. A dosta je godina i prošlo od te borbe i dosta je borbi izgubio od tada, tako da mislim da nije baš u toliko većoj prednosti od Mirka. Prvi put nakon dugo vremena vjerujem da bi Cro Cop mogao pobijediti i to kvalitetno, a još da ga nokautira ili ga u nekom ludom snu riješi high-kickom - na Mirkovom mjestu više nebi tražio ništa dalje, zahvalio bi se svima, pozdravio, otišao kući i dobro se naspavao

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Gonzagine pobjede su sve prekidom, ali sve. Isto kao i porazi (skoro) 

 

Evo i Sherdogov preview, oni su stavili na Gonzagu prekidom nekom polugom. To je po meni i najrealnije, kako je netko gore rekao, Mirko će se bojati highkicka ili će ići na njega i onda će ga Gonzaga srušiti i to je to.

Volio bi da ga Mirko nokautira, ali mi je prespor.

 

U koliko sati je borba uopće?

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
9 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

jedan off topic, nevezano uz MMA

napokon dogovoreno Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao u Las Vegasu 2. svibnja
meč stoljeća
po mnogima možda i najveći u povijesti (iako bi to zasigurno bio da se održao prije 4-5 godina)
ali svakako za anale
navodno bi Floydu na račun trebalo sjesti 150 mil. dolara, dok će Pac zaraditi oko 100 mil.
MGM Grand hotel rezerviran u 15 minuta nakon objave meča
boxingscene se rušio od navale

 o kakvim miliunima pises ?

 

pa silva je jedva dobio miliun po mecu i to kao prvak ??

 

16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Također, Mirko se jaaako dugo nije borio u oktagonu, već u ringu, gdje je znao napredovati i stjerati protivnika u kut i onda baciti neku kombinaciju pa klinčati, što u oktagonu neće moći.

Nadam se da mu ta prilagodba neće biti too much za savladati kao što je dobrim dijelom bila u prijašnjim UFC okršajima.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
15 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
zmaz kaže...
isuckatthisgame kaže...

jedan off topic, nevezano uz MMA

napokon dogovoreno Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao u Las Vegasu 2. svibnja
meč stoljeća
po mnogima možda i najveći u povijesti (iako bi to zasigurno bio da se održao prije 4-5 godina)
ali svakako za anale
navodno bi Floydu na račun trebalo sjesti 150 mil. dolara, dok će Pac zaraditi oko 100 mil.
MGM Grand hotel rezerviran u 15 minuta nakon objave meča
boxingscene se rušio od navale

 o kakvim miliunima pises ?

 

pa silva je jedva dobio miliun po mecu i to kao prvak ??

 

 Kakve veze profesionalni boks ima sa UFC-om ?

Gore navedena borba je borba koja se čeka već deset godina, a novci u boksu su uvijek bili za red veličine veći nego oni u UFC-u. To se može zahvaliti promociji, don Kingu, Michael Bufferu i takvim licima.
Inače Michael Buffer, brat Brucea Buffera, će na toj borbi zaraditi preko 1mil dolara samo zato što će najaviti borbu.

Let's get ready to rumble!

LoL EU west : citizen
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 15:15 (makaweli).
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
zmaz kaže...

 o kakvim miliunima pises ?

 

pa silva je jedva dobio miliun po mecu i to kao prvak ??

 

 Bajo moj, brojke koje MMA borci okreću su sića u usporedbi sa boksačima, generalno, a kamoli u ovakvom okršaju kao Mayweather vs Pac.

ako ne vjeruješ, slobodno progooglaj predviđanja i analize o parama koje će cijela boksačka i TV industrija okrenuti na tom meču. Cijena PPV-a u americi je vrtoglavih 100$, a prodat će ih na milijune.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
9 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

huh nisam to znao

isto kao sto nisam ni znao da je box mma :)

 

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
makaweli kaže...

Inače Michael Buffer, brat Brucea Buffera, će na toj borbi zaraditi preko 10mil dolara samo zato što će najaviti borbu.

Let's get ready to rumble!

 10 milja?! Ne se.riiii 

zmaz kaže...

huh nisam to znao

isto kao sto nisam ni znao da je box mma :)

 Pa tko je uopće rekao da je box mma? O čemu ti? Pa Mayweather "Money" je najplaćeniji sportaš ikada. Samo prošle godine je za 2 (mislim) meča zaradio preko 100 milja. Nije puno ali čovjeka veseli 

Vjerojatno će tako biti jednog dana i u mma-u, a do tada živi bili pa vidjeli.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
9 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ma mislio sam na ime ove teme

inace za box ima vec 2 il 3 neznam bas

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jos da je box zanimiljiv koliko vrijedi....

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

U koliko sati počinje main event?

 

btw. Romero out iz borbe sa Jacareom, ozlijedio se :)

Šteta, veselio sam se toj borbi. A i mislim da nitko nije lud da prihvati borbu sa Jacareom u 7 dana.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 12:52 (FlyBoy).
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

i tako placam ja 80 kn mjesecno onim idiotima da bi gledao sapunice,vijesti,retardirane emisije.....ove borbe nigdje naravno,koda se drzavni neprijatelj broj 1 bori a ne nas covjek...nabijem cijelu upravu htv-a 

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Spacecraft kaže...

i tako placam ja 80 kn mjesecno onim idiotima da bi gledao sapunice,vijesti,retardirane emisije.....ove borbe nigdje naravno,koda se drzavni neprijatelj broj 1 bori a ne nas covjek...nabijem cijelu upravu htv-a 

 ima li igdje live stream borbe mirkeca i gonzage?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice