MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.329.621
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

linkajte stream 

16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ZeNGe_CRO-mt kaže...

linkajte stream 

5 godina a još ne zna pravila foruma... 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Boixus Nois PS kaže...
Đapa club kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Svi meč gledaju radi Conora,jer je showmaker i čovijek koji je napravio puno toga za UFC zanje 2 godine.

Nate je nekakva seljačina koja je trebala biti deportirana iz Amerike davnih dana.Nezna za 2 riječi osim motherf*cker i bull*hit.

 

Iskreno se nadam pobjedi Conora jer je zanimljiviji i meni osobno draži zbog njegovog karaktera.

 Daj molim te o kakvoj ti deportaciji pričaš, Diaz živi u Americi plaća porez i doprinosi cijeloj toj tvorevini na način na koji to Amerika voli. Uostalom Diaz ima američko državljanstvo i bez obzira što nema vokabular na razini Conora(za kojeg i ja navijam da sutra pobijedi), ipak ga je pobjedio u prvoj borbi bez previše priče.

 To je bila zaje*ancija.

Svi pričaju o prvoj brbi kao da Conor nije uputio udarac cijeli meč a zapravo je on kontrolirao meč dok je imao snage.

 Okej meni malo glupa zajebancija pa valjda nisam shvatio, ali nema veze..eto nadam se da ćemo obojica slaviti Conorovu pobjedu ujutro. Barem ćemo nakon toga gledat kvalitetan trash talk, a ne ove dvije riječi koje si naveo :) kao dio dosadnog vokabulara onog cholo gangstera.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ZeNGe_CRO-mt kaže...

linkajte stream 

 

evo ga ovdje acestream linkova ko u prici.

 

klik

 

Alternativa nek bude ovdje, bude isto 5-6 acestream linkova plus flash streamovi koji uredno rade.

 

klik

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nisam stigao na ništa prije Cowboya.. Kakva ljepota od finiša. I onda bageraperkat od Johnsona u Gloverovo staklo.

12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Odlična borba. Diaz vrhunski cardio. Mcgregor je bolje kontrirao i zadao više značajnijih udaraca. Da nije bilo onog rušenja vjerujem da bi bilo jednoglasno. 

 

Conor je slomio stopalo udarajući Diaza

 

Diaz očito ima problem kada mu se nađe borac sa taktikom na drugoj strani kaveza. 

16 godina
moderator
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Koliko god neki ne htjeli revanš Diaza i McGregora, ispala je izvrsna borba, jedna od najboljih ove godine, ako ne i najbolja (u ovom trenutku se ne mogu sjetiti neke koja bi mi bila bolja). Moram reći da mi se ne sviđa prepotentnost McGregora - pobijedio je za dlaku, šepao iz dvorane, a držao se kao da je pomeo pod s Diazom.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Evo i treće borbe...pomiješani osjećaji, sad ju ne želim, ali bih sigurno bio nabrijan pred meč.

To bi značilo da Aldo više ne bi bio interim.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Evo i treće borbe...pomiješani osjećaji, sad ju ne želim, ali bih sigurno bio nabrijan pred meč.

To bi značilo da Aldo više ne bi bio interim.

 Mislim da je svima jasno da u ovoj kategorij Conor više nema šta tražiti. On nema ni snage ni kondicije da izdrži sa tolikim momcima. 

 

Dokazao je da ima hrabrosti, a to je vratiti poraz protiv dosta krupnijeg, kondicijski daleko boljeg borca i boljeg grapplera u njegovoj (prirodnoj) kategorij. Mislim da samim time zaslužuje respect, pogledaj Rondu kako je prošla sa Holly. 

 

Mislim da mu je bolje držati se svoje kategorije, eventualno LHW, iako je tamo konkurencija vrlo jaka. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2016 6:56 (Ranko Kukumar).
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

Koliko god neki ne htjeli revanš Diaza i McGregora, ispala je izvrsna borba, jedna od najboljih ove godine, ako ne i najbolja (u ovom trenutku se ne mogu sjetiti neke koja bi mi bila bolja). Moram reći da mi se ne sviđa prepotentnost McGregora - pobijedio je za dlaku, šepao iz dvorane, a držao se kao da je pomeo pod s Diazom.

 Ne da ponos dolara ni crnom ciganinu.

 

Imam osjećaj iako sam unbiased cijelo vrijeme da se Diaz iz nekog glupog i meni nepoznatog razloga na trenutke suzdržavao vjerojatno očekujući isti stamina issue scenarij koji nije dočekao, pa je uvjetno rečeno kasno krenuo u krvaviji okršaj. Sve u svemu vrlo dobra borba.

10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Na kraju svi sretni i ne mogu biti zadovoljniji, a govorilo se kako je borba nepotrebna. Jojoj...

Kako sam i predvidio, Conor pobjeđuje u jednoj za njega teškoj borbi. Dosta boraca i stručnjaka je odabralo Diaza, ali ja sam npr. vjerovao u ono što sam vidio svojim okom i na kraju dobro ispalo. Mislim da su ovim scenarijem svi zadovoljni. Vidjeli smo jako dobru borbu, dokaz da Conor teško može u welteru, dobili smo 1:1 i potencijalni treći meč u lakoj kategoriji koji bi trebao biti još bolji, fanovi su zadovoljni, Conor vjerojatno ide u perolaku nazad obraniti pojas, UFC je zaradio masno, borci su zaradili, potencijalno će zaraditi još više u budućnosti... Svi sretni... Nažalost često fanovi idu kontra logike i zaprav ni sami ne znaju što žele gledati, iako to mogu donekle opravdati činjenicom da je došlo puno novih ljudi koji ne razumiju baš točno kak stvari funkcioniraju i kako je najbolje za sve. Zato nerijetko velim da su ljudi u ovom sportu skloni promjeni mišljenja jer se prilagođavaju.

Što se tiče odluke, ja bih se složio s 3:2 za Conora. 1, 2 i 4 runda su njegove, Diaz 3 i 5. Diaz je također lagano usporio u četvrtoj i to je baš začuđujuće nakon jako dobre treće. Diaz je baš borac u punom smislu riječi i uvijek ide naprijed, Conor veli da ga je gađao sa svim što je imao i ovaj je i dalje napadao i gurao. Jako teška borba za obojicu, a osobito za Conora koji je kondicijski slabiji borac i još ga je uzdrmalo u trećoj dosta gadno tako da je nakon toga jako usporio, ali pokazao u četvrtoj zašto je šampion i ratnik. Veliki respekt imam prema obojici.

Još da spomenem Johnsona koji je ovim nokautom zaradio vjerojatno title shot i kakav je to strašan udarač majko mila. Svaka čast Cormieru kada je u prvoj borbi preživio one bombe i sada će opet ići s njim u kavez. Fanovi opet fućkaju DC-a bez razloga i hejtaju ga samo zato što nikad nije pobijedio Jonesa (a nećemo sada o uvjetima u kojima su se borili i nesretnim odgađanjima borbe više puta). Rumble izrazio poštovanje prema prvaku i to je vidljivo i sa Cormierove strane, obostrano. Volim i jednog i drugog.

Cerrone brutalan u zadnje vrijeme otkako se bori u welteru, ali eto traži nazad u laku protiv Alvareza jer zna da ga je pobjedio i može to ponoviti. Cody Garbrandt mašina za bantam i vrlo brzo bi se trebao boriti protiv Cruza, ako ne Dilishaw, onda on ili Dodson/Lineker. Uglavnom, blizu je.

Sve u svemu jako dobar event i baš sam uživao kao hardcore fight fan u cijeloj večeri.

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Prije svega, JOHNSON 

Kakav nokaut, i vidjelo se da danielu nije svejedno što opet mora s njim u kavez 

 

Cowboy klasično, "pametno i konstatno udaraj, i svi će pasti".

 

A McGregor vs Diaz kako se i očekivalo. Conor je držao distancu, a kad je dolazio u klinč da se odmori, držao ga je dosta blizu i lagano udarao po glavi da spriječi eventualna rušenja.

Uz to oni udarci u nogu su praktički odlučili borbu. S onako sj€banom nogom, jako je teško napraviti neki pošten takedown, i ti stalni udarci u nogu su samo govorili Diazu da će više boli pretpripiti u pokušaju rušenja, nego na nogama.

Ono zadnje rušenje je potez očajnika, i ne kužim zašto se čovjek buni na kraju kao da je mislio da je pobjedio. Izgledao je opet kao da je traktor prešeao preko njega, a osim one treće runde i kraja pete, ništa drugo nije pokazao.

Sad je McGregor u veeeeelikoj prednosti, jer on sad diktira kategoriju u kojoj će se boriti. Naravno kad (ne ako, već kad) dođe do treće borbe, Diazu će biti puno teže skinuti toliku kilažu i opet zadržati ovaku formu.

Ponavljam, opet se pokazalo koliko Conorova taktika u borbi, kao i brzina i preciznost, igraju veliku ulogu u njegovim pobjedama. I da je bilo tko drugi iz njegove kategorije (pa čak i ove večina boraca) nebi preživjeli prvu rundu.

 

Što se mene tiče, ja bi poštivao želje McGregora, treći meč, ali niža kategorija. ALi ne odmah, recimo tamo nekad za 6-7 mjeseci, a u međuvremenu dati Conoru barem jednu borbu u njegovoj kategoriji, da malo brani taj naslov 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dobro malo je precijenjeno i neobjektivno reći da Diaz nije ništa pokazao osim u te dvije runde kada je dobrano namučio Mcgregora i mnogima je ova odluka mogla biti i neriješena pa čak i Diazova. Nije Conor bio nimalo dominantan i sve runde koje bi mu se mogle dati su jako nategnute, isto kao i Diazu Diazove.
Jbg, ne treba se sada gubiti u navijanju i ne gledati svojim očima onako kako jest. Nije ni Conor bio bez oštećenja na kraju i sam je priznao da mu je Diaz izvukao najviše iz njega i natjerao ga da kalkulira.

A to je li bilo očekivano, pa ne bih rekao s obzirom da je rijetko tko davao prednost Mcgregoru i kod fanova i kod boraca. Sada su svi znali sve i generali poslije bitke, a kada se vraćamo na izjave i komentare nitko nije spominjao te stvari i naginjao baš prema Mcgregoru. Ok, bilo je nas koji smo se izjasnili kako mislimo da bi se mogla borba odviti i neke su se stvari točnim pokazale, no ne valja sada izmišljati i pojačavati dojam u pobjedi (ili porazu) samo zato što se navija/simpatizira određenog borca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2016 10:15 (isuckatthisgame).
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pa Diaz nije puno toga pokazao, ne znam koju si ti borbu gledao. Jedino što je pokazao je da može primiti brdo udaraca. Naravno da je Conor izjavio to, pa nitko ne prima toliko udaraca i da ostane na nogama. I da, ja sam zapravo navijao za Diaza, najviše zbog toga što me živciraju borci koji mijenjaju kategorije. Odluči se z a jednu i gotovo. Ovako će praktički proći više od godine dana otkako je Conor branio titulu u svojoj kategoriji ako dođe do trećeg meča.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ok, sada se već ide u ignoriranje onoga što se vidjelo i onoga što sam ja napisao. Potvrđuješ moju tvrdnju da je Nate borac koji je napadao i da može primiti kao jedan od razloga što je Conoru pružio najtežu borbu, a i dalje odbijaš reći da je Diaz uistinu napravio neku štetu u meču i imao gustu borbu pa i malo nedostajalo do pobjede.

Evo statistika sama ne laže koliki broj udaraca je tu u igri , a imao je Conora više puta poljuljanog i u jednoj od početnih rundi dobrano uzdrmanog. Iako su to samo dijelovi borbe on je kroz veći dio radio agresivno prema Conoru koji je nastojao izbjeći udarce na poludistanci, a ono što je pogađao radio je na kontre lijevi zadnji direkt i desni kroše kada je Nate u povlačenju.Veliki dio borbe je to bilo da na izlasku iz klinča ili na boksačkoj distanci Diaz dobija u razmjenama i plasira na Conora više nego što ovaj uzvraća tako da ne treba ignorirati sve dobro što je Nate napravio u borbi.

Baš mi to govori da je netko iznenađen ishodom kada veli da Diaz nije ništa napravio i očekivao više od njega, onda sve negativno o njemu i zaboravlja se što je napravio. Ali da se razumijemo, ja mislim da je Conor zasluženo pobjedio, samo sam objektivan, tj. nastojim biti, kada se govori o učinjenom s obje strane.

A ovo o kategorijama nije Conor išao u welter svojom voljom nego je prisiljen pod uvjetima Diaza iz prve borbe. Sada je prihvatio drugu borbu na istoj kilaži da dokaže da nije bitna kilaža i da se može s Diazom natjecati i do 77. A inače on je za laku kao stvoren po fizičkoj građi, a u perolakoj ima sjajne razultate koje nitko još do sada nije napravio na taj način u tako kratko vrijeme i po meni zasluženo napao pojas Dos Anjosa. Druga je stvar što se ovaj ozljedio pa je ispalo ovako sa Diazom... Nisam bio protiv title shota u lakoj kategoriji baš iz razloga što je Conor aktivan borac i nastupa najviše od svih prvaka (uz Demetriousa Johnsona) tako da sam pretpostavljao da će biti u stanju braniti pojas u perolakoj i boriti se u lakoj jer jedan Aldo je dok je bio prvak baš malo puta godišnje branio pojas, u prosjeku jednom godišnje, a onda se žale zašto Conor ne brani više od jednom. Siguran sam da ako ova ozljeda noge nije veliki problem bude do kraja godine radio borbu vs. Alda. A inače da nije poražen od Diaza u prvoj, vjerojatno bi se već branio svoj pojas iz perolake tamo negdje na UFC 200 i nitko se ne bi žalio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2016 10:36 (isuckatthisgame).
16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Hm, zapravo borba je dosta sličila na prvu, pogotovo tamo u drugoj i trećoj kada je Conor izgledao totalno iscrpljeno a Diaz stvarao pritisak.

 Ipak kickevi  i udarci su i na DIazu ostavili traga, kada sam očekivao da će još podići tempo, tamo u četvrtoj rundi, on je stao i Conor se vratio u meč.

Na kraju očekivana odluka sudaca, jedina upitna mi je bila druga runda, i ona je po meni odlučila pobjednika.

Conor je dokazao da može igrati  s višim i težim dečkima, iako nije to baš tolika razlika kolikom se prikazuje, Diaz je ipak premalen za istinskog weltera kao što je i Conor prevelik za istinskog feathera.

Ali svejedno nije si baš puno podigao "rejting" ovom pobjedom, barem kako ja to vidim. S obzirom na to kako se prezentzira i kakvu sliku o sebi želi stvoriti, ljudi od njega očekuju dominaciju i one man show gdje in slaže ko drva, a ova borba definitivno nije poslala tu poruku.

 

Što se tiče treće borbe, ja ju ne želim vidjeti, barem ne sada. MOžda zato što su mi obojica dragi borci i fan sam, pa i ne želim vidjeti da jedan izgubi...

Ako baš mora, recimo nek Conor obrani titulu u 145 (ako to uopće namjerava) a Diaz nek odradi jedan meč u 155 i onda eventualno ako se sve poklopi. Treća borba će biti slična ovim dvjema, Diaz nije tip koji sprema nekakav poseban gameplan prije borbe, niti je pokazao da zna kako se prilagoditi kad mu napadaju prednju nogu, tako da će on imati isti pristup, a opet nije da COnor ima previše izbora -mora očekivati ovakvu borbu, teško da će KO-ati Diaza i onda ostaje tempiranje svoje stamine na 5 rundi.

 

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

 

 Čak 3 KD - Prisjetite se borbe recimo Miočić vs JDS, gdje je 1 KD odlučio borbu toliko da odluka bude potpuno jednoglasna.  

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Vezano za KD, mislim da Diaz nije bio toliko uzdrman koliko je glumio Werduma i pokušao navući Conora na tlo.

Šteta što Diazi općenito nisu baš netko tko će odraditi domaću zadaću i pripremiti neku taktiku za meč, uglavnom je to jednolično s njihove strane, a zbog toga nikad nisu ni napravili taj iskorak koji se od njih očekivao.

Uglavnom, kad prevrtim cijeli event, mogu reći da je ovo najbolje od ufc-a ove godine...

Meansova smirena i pametna izvedba uz koju je potpuno rastavio Homasija.

Debi Perryja i odličan killer instinct.

Cerrone s najboljom kombinacijom za završetak nekog mma meča...ikad...sve je pogodilo svoju metu.

Rumble u stotinki sekunde poslao Glovera na neko bolje mjesto.

Makljaža u glavnoj borbi...

Plus...još jedna uvjerljiva pobjeda Garbrandta i iako se Cruz pumpa, biti će ovo jako težak meč za njega...Larkin demolirao Magnyja i još jednom pokazao koliko je velter nakrcan talentom.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

 

Rumble u stotinki sekunde poslao Glovera na neko bolje mjesto.

 

 https://www.instagram.com/p/BJXDgxzBFPw/

 

Udarac je koliko vidim bio u pretežno donji dio vilice - Ali ipak se pitam kolika treba biti snaga da ti zub s mjesta izbije kao što se vidi na snimci? 

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Čekaj, to je zub??? Primjetio sam na prijenosu da nešto leti, ali nisam mislio da mu je zub lansirao u krov dvorane.

Respect za Cormiera koji je izdržao bombe ove ljudesine.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Čekaj, to je zub??? Primjetio sam na prijenosu da nešto leti, ali nisam mislio da mu je zub lansirao u krov dvorane.

Respect za Cormiera koji je izdržao bombe ove ljudesine.

 Cormier je samo djelomično pogođen ovakvim udarcem, zato se i digao. Ovakav udarac nebi nitko izdržao - Možda Roy Nelson eventualno, mada sumnjam. I on je padao od Arlovskog i Hunta. 

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Conor me podsjetio na Heisenberga iz breaking bada.

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Zvuči suludo, ali sve više boraca priča o tome da bi se Mayweather vs Conor moglo dogoditi. Conor je isto tako negdje objavio da će uskoro obznanit svoje planove, jako je tražen i izvan UFC-a zbog karizme koju posjeduje oko njega se vrti samo dobit i to enormna. Mišljenja sam da borilački svijet još od vremena Muhameda Alia nije imao tako dobrog provokatora i pritom tako srčanog borca. Conor je vjerovatno svijestan da mu ponestaje fore u UFC-u i da bi mogao masno naplatiti svoj talenat negdje drugdje barem privremeno i onda sa guštom odradit još neko vrijeme u UFC-u bez straha da će mu poraz narušiti status koji sada uživa.

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Pa i je suludo, Moneyweather bi ga razbio kao beba zvečku u boksu.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Btw, fino su Diaz i McGregor zaradili na UFC 202, a to je još bez PPV bonusa koji će biti sigurno koji milijunček više. 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pero Dinamit kaže...

Pa i je suludo, Moneyweather bi ga razbio kao beba zvečku u boksu.

 Pa nije bitno tko bi koga razbio, kada bi obojica jako dobro zaradili, hype bi bio največi ikad.

10 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Mislim da boksačkom borbom Mayweather - McGregor nitko u MMA ne bi izgubio, a ni ovi u boksu. Fanovi iz jedne i druge zajednice bi se skupili na hrpu i to bi bio dobar PPV (vjv oko 3 mil. ili više). Još ako bi Conor izdržao 12 rundi bez da završi u KO, računaj da je talentiran, ni blizu Floydove razine, ali Floyd je defenzivan boksač i nema takvu KO snagu, plus velike rukavice - znači vrlo moguće. Svi bi čuli za UFC prvaka koji je boksao protiv Mayweathera. Nema minusa za nikoga.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Conor ne može izdržati 12 rundi sa rukama gore bez da boksa.

root
10 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
zoharbizo kaže...

Conor ne može izdržati 12 rundi sa rukama gore bez da boksa.

 Pitanje je da li bi Floyd ili bilo tko iz boksa izdržao ovakav MMA tempo 25 minuta kao Conor protiv Diaza. Boks je druga priča, trenirao sam oba sporta. Sistem od 3 minuta i 1 minuta između omogućava dosta laganu kontrolu energije. Druge dvije minute u MMA rundama eksponencijalno vuku više energije, zato je na neki način teže ishoditi. Iako, da za boks treba biti pripremljen ili ne budeš dobro završio.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ma Conor je postao dovoljno velik igrač da sredi borbu sa Floydom, tu i jest lova ako se dobro dogovori, i onda ga nema više jer se osigurao za cijeli život.

Sada bi to bilo idealno, dok ne dobije po tamburi u ufc-u :D, iako će sa Floydom dobiti po tamburi u boksu, neminovno hhaha

S tim da Conor sa ovoliko kila opada mnogo u kondiciji, jer nije ista stvar nahraniti 10kg više ili manje kisikom.

 

root
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 19:56 (zoharbizo).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice