MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.329.031
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Jack Sparrow kaže...

 Vrh vrhova!!!

Inače očekivane pobjede RDA i Holm, al me Arlovski skroz bacia u depresiju. 5 poraza za redom, vrijeme je za Bellator ili mirovinu. Nema u UFC više šta radit.

 

Jako dobar event i kao šta je rečeno već poviše u zadnje vrijeme su baš bili dobri mečevi.

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Conorove šanse

 

14 godina
offline
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

O jbt, Hendricks fulao vagu za 185...izvagao 188.

S koliko taj lika šeta u slobodno vrijeme???

 

 

Večeras Bellator...mogu reći da sam poprilično uzbuđen, Fedor - Mitrione bi trebala biti dobra borba, ali i ostatak carda je stvarno natrpan odličnim borbama.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ford eleanor kaže...
Fedor i Silva izgubili

 i Chandler i Larkin i Davis, tragedija!

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sonnen kralj  stvarno moraš biti posebno lud da kažeš ono što je rekao u MSG-u, poslije main eventa 

 

Od ostalih, još me se dojmio onaj mali irac od 20 godina. Taj dečko izgleda već sad kao ufc materijal 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Fedoru je kruna najboljeg svih vremena očigledno bila preteška, čovjek izgleda uplašeno.

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Uplašen od koga?

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pica su hajpali nenormalno pogotovo ovaj tjedan i onda dečko izgubi za 15 sekundi od veterana s omjerom 8-2.

Silva - Sonnen u potpunosti očekivan tijek meča, a Silva još jednom pokazao da je posebna vrsta budale s onakvim ponašanjem nakon meča...ako u tri runde nisi u stanju obraniti niti jedno rušenje, onda za poraz nije kriv baš nitko drugi.

Fedor također očekivano izgubio, mislim da je trebao shvatiti da je vrijeme za mirovinu odavno stiglo kad ga je flat footed Maldonado nalupao k'o vreću.

 

No, najzabavniji trenutak večeri je definitivno Chandler i stolica...

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 23:39 (m77).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kakav bi to event bio da se Yamasaki ne umiješa...

 

P.S.

Ako bi netko bio ljubazan, pa da na pp pošalje site sa streamom ufc-a...ovi na kojima u posljednjih par mjeseci gledam dosta štekaju.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 12:12 (m77).
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Kakav bi to event bio da se Yamasaki ne umiješa...

 

P.S.

Ako bi netko bio ljubazan, pa da na pp pošalje site sa streamom ufc-a...ovi na kojima u posljednjih par mjeseci gledam dosta štekaju.

 

 Ovog Yamasakia treba više izbacit iz te sudačke organizacije, nek ide ulične tučnjave sudit. Cila karijera, katastrofa lik!!!

 

I da... Penn, stvarno me malo deprimira :( Znam da je luđak i da voli borbu, al ovo mi je tužno kad gubi. Hendix nek ode u Bellator, više nema šta radit u UFCu :(

PS i ja bi volio stabilan link, stalno guglam druge izvore, svaki put riskantno hoće li me izbacit -.-

 

 

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Aaaaahhh, ovo je odvratno, nisam ni skužio u liveu...

LINK

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Aaaaahhh, ovo je odvratno, nisam ni skužio u liveu...

LINK

 kao sto je vec i sama rekla sh?t happens :)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

E jbg sad, ovaj sudac ili ih pusti da umru na parteru, ili postane kandidat za nobelovu nagradu za mir.

 

Jbt pa baš tu večer se puno slabiji borac (borkinja zaprovo) izvukao iz gore situacije nego ova, i ktome ovaj je hebeni specijalist za takve stvari, i sgurno bi izdržao tih 30ak sekundi do kraja.

Sad nema smisla više ni revanš napraviti, jer se neće baciti takav hype sigurno.Koliko god je UFC postao bolji s ovim match-up-ovima, jednostavno se mora poraditi na sucima.

Nije uredu da se ovakve main evente uništava. Još i sad se sjećam Woodleya i Wonderboya (druge borbe), pa onda ona kolje protiv Weidmana od strane Mousasia...

 

Ostatak eventa nije loš, ali mislim da je vrijeme da se Hendrix i Penn umirove. Pogotovo Penn. Hendrix još može nešto dati, ako ništa iskustva mlađim borcima, ali Penn se samo sramoti po ringu.

Kakva šteta s obzirom da su mi obojica bili jako dragi u prošlosti.

 

Ovaj Lee sad kao hoće borbu protiv kabiba  I onda se još svađa s Fegusonom. Ferguson bi ga pojeo za doručak, a Kabib, ako ne fula vagu naravno, bi ga mlatio punih 5 rundi ko budalu.

 

Sad tjedan pauze, pa onda ufc213. Glavna borba će vjerovatno biti dosadna, ali ostatak carda mi izgleda odlično. Romero-Whittaker, Lawler-Cerrone, Werdum-Reem. Tu je još i Travis Browne. 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Prije 213 tuf finale, Johnson vs Gaethje + Diakese vs Klose.

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nema šanse da bi Chiesa izdržao još 30 sekundi, onaj zahvat je bio full čvrst, činilo mi se da je bilo još 5 sekundi da bi pao u nesvijest

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC 214 

Woodley - Maia

 

UFC 215

Dos Santos - Ngannou

 

...

Otkazan Cerrone - Lawler za 213.

16 godina
odjavljen
offline
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Odlican tjedan borbi....

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 18:17 (isuckatthisgame).
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dame i gospodo - najatleticniji covjek na zemlji - ikada

WARNING EXTREME ATHLETICISM


Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

Dame i gospodo - najatleticniji covjek na zemlji - ikada

WARNING EXTREME ATHLETICISM


 40 godina star

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Whittaker pobjeđuje.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Whittaker pobjeđuje.

 Koliko mi je god drag Whittaker, mislim da nema puno šane. Pojest će ga do kraja 2. runde.

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Johnson - Gaethje FOTY

...kao da ''Rockyja'' gledam.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
m77 kaže...

Whittaker pobjeđuje.

 Koliko mi je god drag Whittaker, mislim da nema puno šane. Pojest će ga do kraja 2. runde.

 Ne želim reći da Romero nije odličan borac, ali oko njega ima previše mitomanije... vrhunski atleta, visok borilački iq, no čovjek nije baš tako nedodirljiva mašina...Kennedy ga je imao i vjerojatno bi pobjedio da Romero i njegova ekipa nisu odigrali nesportski s onim stolcem između rundi...Jacare je pokraden, taj meč je po meni, a i po velikom broju ljudi išao 29-28 za njega...posljednji meč s Weidmanom, do tog koljena vrlo izjednačen.

Whittaker ima alate za pobjedu, odličan cardio, dobro se kreće, vrlo brze ruke...vrlo nezahvalan meč za prognozu, ali da baš moram - Whittaker.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

 Ne želim reći da Romero nije odličan borac, ali oko njega ima previše mitomanije... vrhunski atleta, visok borilački iq, no čovjek nije baš tako nedodirljiva mašina...Kennedy ga je imao i vjerojatno bi pobjedio da Romero i njegova ekipa nisu odigrali nesportski s onim stolcem između rundi...Jacare je pokraden, taj meč je po meni, a i po velikom broju ljudi išao 29-28 za njega...posljednji meč s Weidmanom, do tog koljena vrlo izjednačen.

Whittaker ima alate za pobjedu, odličan cardio, dobro se kreće, vrlo brze ruke...vrlo nezahvalan meč za prognozu, ali da baš moram - Whittaker.

 Romero gotovo svaku borbu vara tako da ne bi bilo ništa čudno ako gdje i zagusti da se posluži malo nekim trikom. U zadnjoj borbi je isto varao, tj. njegov tim tako što su ga poljevali vodom pa je dobio još extra time dok su ga obrisali ručnikom. A i usput se osvježi. 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da ti trikovi malo živciraju od njega, ali realno ima večeras više šanse od Whittakera. Pitanje je samo hoće li proći koji udarac Whittakera baš ono na bradu, ali mislim da će on biti dosta oprezan s tim.

Možda ćemo vidjeti i nešto opreznijeg Romera, koji bi se napkon mogao jednu borbu odraditi čisto hrvački, DC style...

 

****

 

Johnson - Gaethje

 

Stvarno jedna od luđih borbi koje sam gledao, Gaethje (trebat će mi neko vrijeme da naučim pisati njegovo ime) je napravio pravo malo čudo, ono što je on sinoć preživio je filmski materijal.

Johnson definitivno nije razočarao, i da je itko drugi stajao prekoputa njega, vjerovatno nebi prvu rundu preživio, a ne drugu.

Što se tiče Gaethjea, njemu bu sljedeću borbu dao s Nate Diazom, jer sam siguran da bi to tek bio pravi rat unutar ringa 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

213 ostao bez main eventa! 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

213 ostao bez main eventa! 

 Treću godinu zaredom se otkazuje main event na priredbi povodom fight weeka. Šteta za event koji je prije mjesec dana po cardu bio možda i najbolji cijele godine. 

 

 

EDIT: Nunes se razboljela nešto, da ne guglate bezveze.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.7.2017 21:43 (Hexfire).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice