MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.328.143
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...


U konkretnom slucaju Jonesa, tip je veci od svih s kojima se borio, a Gustafsson, kao prvi covjek otprilike njegovih gabarita, je isti onaj s kojim je dijelio bolnicku sobu nakon borbe te veceri. Ima tu jos mnogo prostora za dokazivanjem.
Osim toga nema vise koga dobit u lhw-tu.

 Gustafsson mi ne izgleda isti nakon Rumblea. Nešto se slomilo u njemu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
robogo kaže...

 Gustafsson mi ne izgleda isti nakon Rumblea. Nešto se slomilo u njemu.

 A cuj to je vec drugi par opanaka. :) Ne mogu otpisati covjeka koji je onako namucio Cormiera i nedavno nokautirao Glovera, plus sto stilski ne odgovara Jonu s kojim moze i hrvat i boksat all day. Nije mi djelovao nista losije nego protiv Silve i Shoguna, a tad je bio skroz neiskusan i nakon Jonesove borbe ljudi su ocekivali da ce dominirat svakog i prevelike su oci od tada. Rumble je otvorio sa 2.5 kvotom, a zatvorio na 3.65 sto dovoljno govori koliko su ljudi uplacivali na Gusa, kao i svaku drugu borbu poslije toga, pa je u porazima bilo neocekivanih situacija i razocaranja.

Gus po meni ima najbolji high crotch u diviziji, rucne tehnike su mu vrh i zna koristit lateralno kretanje uz resete sto je cinilo Jonesu problem prve tri runde. Gus je tezak za kickat uopce, jer on nece raditi stand n bang nego je konstantno u pokretu. 

Ne kazem da ce pobjediti, ali da ima sanse vece nego ostali, mislim da ima. Svakako to sto kazes moze utjecati i negativno na psihu i fiziku, ne samo zbog poraza od Rumbla, nego sto je nakon Jonesove borbe u svakoj iducoj prosao kroz rat, osim Manuwe koji ga jedini nije dotaknuo prakticki. Pitanje je samo kakav je u glavi, jedini je za kojeg govore da je skoro srusio Jonesa i to mu moze biti samo motiv. Mislim da je Gus jaci u glavi od Rumblea i Cormiera. Mozda se varam, ali Rumble je svaki puta quitao u borbi i sad na kraju odustao od natjecanja, a Cormier je emotivac i ne voli gubiti jer je to hrvacki mentalitet koji te nauci da postoji samo pobjeda i nista drugo.
Gus se nosio s problemima i u nedoumici da li ce odustati, ali je na kraju uvijek prevladao onaj borac u njemu i vratio ga na pravu stazu. Vec je prozvao Jonesa i izgleda da zeli svoju drugu i vjerojatno posljednju priliku.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...
isuckatthisgame kaže...

Zanimljivo razmisljanje Jonesa da nece u tesku protiv Miocica jer je ovaj velik, ali Lesnar nekim cudom odgovara.

Lesnar mu odgovara jer, iako je fizički veći, manji mu je izazov od Miočića, a puno više para bi zaradio. Tak da je logika (matematika ) jasna.

 

 

Nije Jonesu više do dokazivanja (dokazao se kao najbolji borac u poluteškoj kategoriji ikad i kao jedan od najboljih boraca u MMA uopće), nego do para.

 Jones je samo rekao da je Miočić relativno nepoznat navijačima, osim većim fanovima koji bolje prate mma i samo zbog toga bi išao na Lesnara. Znači lova je u pitanju i uglavnom tako u zadnje vrijeme i slažu borbe, a to mi se ne sviđa previše.

Sada se priča da će Bisping ići na GSP-a, bzvz. Znači svi koji grade put do naslova su izigrani, GSP preko reda dobije priliku. $$$$$$$

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC jednostavno nema izbora nego tražiti svom silom takve "superfajtove". Jones : Lesnar barem u USA-u spada u takvu kategoriju. GSP je isto i dalje velik faktor sa navijačke strane pa je i to logično. Whittaker si može obrisati guzicu sa svojim interim beltom, ali to je ralsno stanje stvari u ovom trenutku. Već polako postaju očajni na koji način prodati što više pay per viewova. Bio je odličan članak o tome na telesportu koliko su ustvari Kinezi predvidjeli porast prihoda u ovoj godini nakon kupnje da bi uopće dobili kredit od banke. Procjena je blago rečeno preoptimistična i praktički im se ne isplati raditi event koji nije "superfajt". U budućnosti očekujem manje eventova na godišnjoj razini, a sve više forsiranje skakanja između kategorija i zanemarivanja rankinga. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Prosle godine sam pisao, a to vec ponavljam 3-4 godine kad pricam sa nekim o UFC-u da ce marketinski isplativi borci moc radit sta god hoce. Dobivat ce sansu za titulu, uvjetovat ce borbe kakve ce oni htjet itd. itd. Kada gledas sa gledista takvog borca, to je logicno. Primjer, zasto bi se Jones isao borit protiv Miocica kada na Lesnaru moze dic troduplo novaca? To je njima posao kao i nama nas, oni od toga zive i naravno da ce birat borbe od kojih ce se moc dobro naplatit jer se od slave i hvale ne zivi. Vama da netko ponudi vecu placu na poslu, vi bi to odbili?

I am over 9000!!!
10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Naravno da je $ u pitanju. Zato imate May Conor.
10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Naravno da je $ u pitanju. Zato imate May Conor.
9 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Heh tek sad se vidi koliko je Conor imao petlje i samopuzdanja kad je poništio Alvareza u borbi prvaka.Ne kalkulira,zato iduću borbu ima zaradu od gotovo 80 milja dolara, JJ je po svim gabaritima HW osim po kilaži na dan vaganja.Lesnar je sigurnija opcija,Stipe bih bio pravi superfight

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
14 godina
offline
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ufc dolazi u Poljsku(opet)
Ajmo organizirati neko forum-road trip👍😂
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Iako to je opet Gdansk,jako daleko..
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ajd nek Danny opet napiše da nema ni teoretske šanse da UFC dođe u Hrvatsku pa će biti u roku par dana najavljen event kod nas.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Ajd nek Danny opet napiše da nema ni teoretske šanse da UFC dođe u Hrvatsku pa će biti u roku par dana najavljen event kod nas.

 I to ni manje ni više nego Stipe vs JBJ superfight haha

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ipak se kreće!!!!

 

 

Ferguson vs Lee za LW Interim title na UFC 216. A možda i championship fight ak Connor ode nakon money fighta.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Zna netko gdje gledati Floyd - Conor?...koliko sam skužio nitko ne prenosi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Zna netko gdje gledati Floyd - Conor?...koliko sam skužio nitko ne prenosi.

 SportKlub 1 prenosi 

PSN: RayzCRO
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 9:22 (XXX).
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislim da je za JDS-a netko od starijih profi boraca tko ga bolje poznaje jos davno izjavio da je na necemu jebackom.
Ovo su cini mi se neki diuretici u pitanju, mozebitno nesto sto skriva jace supstance.
Nego, nije li ono on izjavio da je USADA donijela pravu istinu u sport i da se na vecini boraca vidi efekt i razlike u izvedbama. Cak je optuzivao poimence Caina i slicne bivse protivnike.
Karma's a bitch.

Zao mi Ngannoua jer vidim da je trenirao kao manijak za borbu zivota. Nadam se da ce uskoro dobiti priliku za title eliminator (recimo Reem, Cain, Hunt) ili cisti title fight (ako se Cain nece boriti sa Stipom ubrzo).

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom. Confidence is a hell of a drug.
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Ipak se kreće!!!!

 

 

Ferguson vs Lee za LW Interim title na UFC 216. A možda i championship fight ak Connor ode nakon money fighta.

 Vidim da se Khabib nešto ljuti na ovo...lik je valjda posljednji koji smije bilo što prigovoriti nakon debakla s vagom...još odbio borbu s Barbozom.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

Mislim da je za JDS-a netko od starijih profi boraca tko ga bolje poznaje jos davno izjavio da je na necemu jebackom.
Ovo su cini mi se neki diuretici u pitanju, mozebitno nesto sto skriva jace supstance.
Nego, nije li ono on izjavio da je USADA donijela pravu istinu u sport i da se na vecini boraca vidi efekt i razlike u izvedbama. Cak je optuzivao poimence Caina i slicne bivse protivnike.
Karma's a bitch.

Zao mi Ngannoua jer vidim da je trenirao kao manijak za borbu zivota. Nadam se da ce uskoro dobiti priliku za title eliminator (recimo Reem, Cain, Hunt) ili cisti title fight (ako se Cain nece boriti sa Stipom ubrzo).

 JDS danas i onaj JDS koji je stajao pred Cainom ne izgledaju niti približno isto. I fizički i po pitanju izvedbe.

 

Jasno da je tada bio u top formi i to je bilo prije par godina, no razlika je uistinu ogromna. Nema ni sada 40 godina pa da takvo što drži vodu. 

 

Pred borbu s Alistair Overeemom izgledao je jako isušeno. Dio toga je uspio vratiti pred drugu borbu sa Stipom, ali nikad nije izgledao kao stari JDS (govorim za fizički izgled). 

 

Ovakva vijest je nešto po meni potpuno očekivano i bilo samo pitanje vremena. A sad me ne bi čudilo da se i uspije izvući kao Cyborg i Romero. Ipak je to najviši profesionalni nivo u svijetu što se tiče MMA.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Rayz00 kaže...

 SportKlub 1 prenosi 

Zna li se hoće li biti payperview ili dostupno svima? 

 

isuckatthisgame kaže...



Zao mi Ngannoua jer vidim da je trenirao kao manijak za borbu zivota. Nadam se da ce uskoro dobiti priliku za title eliminator (recimo Reem, Cain, Hunt) ili cisti title fight (ako se Cain nece boriti sa Stipom ubrzo).

 Navodno UFC traži zamjenu, ali rok je dosta kratak da se nađe netko ozbiljan. Baš sam se veselio jer iako je Ngannou dosad izgledao impresivno ipak se borio s borcima nižeg ranga. S te strane je malo previše da odmah dobije title shot, iako je po prikazanom zaslužio.

 

Derrick Lewis se navodno vraća iz dvomjesečne mirovine i borit će se s Werdumom.

 

m77 kaže...

 Vidim da se Khabib nešto ljuti na ovo...lik je valjda posljednji koji smije bilo što prigovoriti nakon debakla s vagom...još odbio borbu s Barbozom.

 Taj Khabib da je pravi borac bi otišao u višu diviziju i gotovo. Pa trebao bi UFC biti stvarno lud da sad ide organizirati ogroman PPV u Rusiji kad nije sigurno da će ovaj uopće biti sposoban za fajt. Definitivno neka odradi još neku borbu prije tako važne. Ak već neće Barbozu, može na pobjednika ove borbe za Interima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
isuckatthisgame kaže...



Zao mi Ngannoua jer vidim da je trenirao kao manijak za borbu zivota. Nadam se da ce uskoro dobiti priliku za title eliminator (recimo Reem, Cain, Hunt) ili cisti title fight (ako se Cain nece boriti sa Stipom ubrzo).

 Navodno UFC traži zamjenu, ali rok je dosta kratak da se nađe netko ozbiljan. Baš sam se veselio jer iako je Ngannou dosad izgledao impresivno ipak se borio s borcima nižeg ranga. S te strane je malo previše da odmah dobije title shot, iako je po prikazanom zaslužio.

 

Derrick Lewis se navodno vraća iz dvomjesečne mirovine i borit će se s Werdumom.

 Tocno, a Ngannouu ide u prilog sto u top 5 nema boraca koji se isticu impresivnim pobjedama ili nizom osim mozda Reema.

#1 Reem - 2:0 ove godine protiv Hunta i Werduma (sto je lako moglo biti i poraz), ali svejedno ne tako davno izgubio od Stipe.
#2 Werdum - 1:2 u posljednje tri, porazen od Reema i Stipe prosle godine.
#3 Cain - covjek sa 1:1 u zadnje cetiri godine
#4 Ngannou - 5:0 u ufc s jednom top 10 pobjedom. Dodatno mu pomaze cinjenica da je u svim borbama djelovao zastrasujuce i protivnicima je napravio bas ono sto radi top borac.
#5 Hunt - 1:1 u posljednje dvije i ne tako davno dozivio nokaut od Reema.

Znaci realan izbor za izazivaca je Ngannou ili Reem te mozda Cain ako ce mu dati na ime i to sto se nije borio sa Stipom jos. Hunt je lagano ispred Werduma jer je na zelenom. Ostatak izazivaca je predaleko od price za titulu dok se netko ne pokaze.
Jedino Stipe kao prvak te Ngannou pokazuju neku konzistentnost i napredak iako crnjo jos nema top 5 pobjedu.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom. Confidence is a hell of a drug.
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Hexfire mislim da je prijenos besplatan, SK niti nema PPV opciju.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Hexfire mislim da je prijenos besplatan, SK niti nema PPV opciju.

 Onda se gleda uživo 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Upravo i na RTL-u potvrdili da će i oni prenositi Floyd - Conor idući tjedan.

10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Rani Bozic zvan JON JONES ljudi!! Uistinu ne mogu uzivati u njegovoj katastrofi, ali nista drugo nemam za reci osim da je sada nazalost potvrdjena varalica.

Daniel Cormier 19-0-0(2)
undefeated & undisputed
LHW GOAT
Bless you all

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom. Confidence is a hell of a drug.
10 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Upravo i na RTL-u potvrdili da će i oni prenositi Floyd - Conor idući tjedan.

 Sjajno!

idemo conoreeeeeeee

kakav covjek... gdje on dolazi, tu dolaze ljudi

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom. Confidence is a hell of a drug.
8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

Rani Bozic zvan JON JONES ljudi!! Uistinu ne mogu uzivati u njegovoj katastrofi, ali nista drugo nemam za reci osim da je sada nazalost potvrdjena varalica.

Daniel Cormier 19-0-0(2)
undefeated & undisputed
LHW GOAT
Bless you all

 Nemoj me j****... Toliko o tome da se popravio, da je dobar decko itd... Ako nista sad mogu napravit Lesnar - Jones, battle of doping bastards

I am over 9000!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

Rani Bozic zvan JON JONES ljudi!! Uistinu ne mogu uzivati u njegovoj katastrofi, ali nista drugo nemam za reci osim da je sada nazalost potvrdjena varalica.

Daniel Cormier 19-0-0(2)
undefeated & undisputed
LHW GOAT
Bless you all

  Koji lik ne mogu vjerovati, nek proba i ovo na kitu svalit. Nije zaslužio više u oktagon nogom kročit.

 

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

također ne mogu vjerovati da moraš biti toliki debil, uostalom ak ideš varat ,varaj da te ne otkriju, ne kužim pao je nez koliko puta da nije nista naucio

http://www.lowkickmma.com/UFC/details-emerge-surrounding-jon-jones-ufc-214-drug-test-failure/

iako evo kazu da tvrde kako je uzeo oralne steroide izmedu vaganja i borbe sto stvarno nema smisla

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 11:37 (loky4i4).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice