MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.324.220
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Stipe je imao malo pre dugu pauzu zbog pregovora oko honorara. Svejedno kompletan je borac u odnosu na Francisa, koji je jednodimenzinalan i prevelike mase. Ima strašan udarac i čvrstu bradu...bitno da je ćelavac opet popušio...svi njegovi umjetno hajpani borci puše.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 8:21 (XXX).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Što je sljedeće za Stipu, počistio je diviziju, jedino je Velasquez u igri, a nevjerujem da će on nakon tako duge pauze odmah na meč za titulu...najlogičnije mi zvuči revanš s Werdumom.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sljedeće za Stipu je da si isposluje bolji ugovor.

10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
And stiillll...
Dobar meme.
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Stipe nikako ne može na zelenu granu, da pobijedi i Caina likovi bi govorili kako bi ga ovaj pojeo dok je bio u primeu. Al ajd, lijepo mi je čitati komentare nakon borbe ovih ljudi koji su bili na Ngannou hype trainu i sada traže bilo kakvu ispriku zašto je ovaj izgubio :D

 

Bravo Stipe! Nadam se da će Rogan pozvati Joey Diaza na podcast, trebamo novi Stiopic rant 

 

 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 14:00 (ph3nom_gamer).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Što je sljedeće za Stipu, počistio je diviziju, jedino je Velasquez u igri, a nevjerujem da će on nakon tako duge pauze odmah na meč za titulu...najlogičnije mi zvuči revanš s Werdumom.

 Svi čekaju povratak Caina više nego Isusa, a tko zna ako se i vrati kakav Cain će to biti. Dal onaj koji paceom uništava svoje protivnike ili onaj kojeg jedan Werdum prebije u standupu pa onda iz očaja završi u giljotini. 

 

"Tehnički" gledano Reem je dobio Werduma pa bi trebao imati prednost u raspravi o sljedećem, ali revanš sa Werdumom je puno zanimljiviji na papiru. 

 

Nekih drugih realnijih opcija baš nema. Možda Cormier odluči prihvatiti izazov ako ispadne da se Cain ipak ne vraća, eventualno Jones ako nekim čudom razrješi svoju situaciju.

 

A i bome nebi bilo loše uvesti još neku diviziju između LHW i HW ili sadašnji HW prozvati Super Heavy Weight. Je da te nitko ne sili boriti se u HW, ali bome je razlika u dopuštenoj kilaži poprilična. Ngganou je sigurno imao 10-15 kila više u fajtu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sve te priče o Cainu i Cormieru, Dana-ino "nitko ne razumije zasto je Nganou isao u Francusku 2 tjedna" - sve to pokazuje koliko disrespecta Stipe kao najbolji HW svih vremena mora slusat.

 

Kad vidite što je Stipe napravio Werdumu i Dos Santosu u zadnjim borbama, možete vidjet što će napravit i Cainu, pustite altitude i gluposti oko ozlijeda, sport je napredovao otkad je Cain bio prvak, od tih "prime Cain" gluposti mi se povraća.

 

Da je imao manje respecta prema Nganouu vjerojatno bi ga dovršio jutros, Nganou je 30ak poundsa teži i normalno da je tako velikog borca teško nokautirat kao i borce svoje težine, zamislite da Robbie Lawler skoči u LHW, pa ne bi nikoga moga završit.

 

UFC treba ili 205 - 225 - 245 - 265 ili 205 - 235 - 265.

 

 

Live and let live.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 14:59 (cecenac).
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
cecenac kaže...

 sport je napredovao otkad je Cain bio prvak, od tih "prime Cain" gluposti mi se povraća.

 je napredovao je , ali koliko je napredovala HW kategorija ? 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Od svih modernih boraca Stipe mi se cini kao najbolji i najkompletniji borac,  jedino Fedor iz Pride dana mu je konkurent.

Ipak dream mec bio bi protiv Roy Gracia, legendarnog borca iz pocetaka UFC kad nije bilo pravila ni rundi, covjek koji je iz svake moguce i nemoguce situacije mogao izvuci polugu.

U to vrijeme nije bilo ni razdvajanja boraca na podu ili u klincu i mislim da cak ni Stipe nebi imao sanse protiv njega po starim pravilima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...

 je napredovao je , ali koliko je napredovala HW kategorija ? 

Pa rekao bi mnogo. Cain je izgubio od Werduma i bilo je teško za gledat. Werdum je izgubio od Overeema, Overeem je izgubio od Nganoua, Stipe je ponizio Nganoua. Očito je divizija otišla par klasa gore ;)

 

Šalim se naravno, analogija gore nema smisla, ovo je MMA i tu stilove čine borbe + heavyweight divizija je prica za sebe zbog velikih momaka sa velikim rukama.

 

Mislim da su se stvari mnogo promjenile nakon što su uveli USADA-ina random testiranja. Svi su se prije juice-ali i ima barem 20 boraca koji su nekoć na jako visokom nivou mogli grind-at 5 rundi a nakon promjene su počeli fade-at već u drugoj.

Live and let live.
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
cecenac kaže...

Mislim da su se stvari mnogo promjenile nakon što su uveli USADA-ina random testiranja. 

 E bome je netko zakazao kod Francisa ,frajer je vidno na steroidima

8 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Francis me podsjetio na Sappa. Ako u prvih par naleta ne napravi nešto, kasnije ga svaki ozbiljniji borac ubije tehnikom. Ja mislim da bi ga i Cigan i Cain dobili iako više nisu na vrhuncu. A ti silni mišići mu izgleda samo odmažu.

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC HW je smeh,tamo davne 2002 Overeem je debitirao u Pride-u,16 godina poslije lik je UFC n1 HW izazivac mislim da to dosta govori,Cain ok al realno koga je Cain dobio konkretno,njegova era je JDS,Bigfoot dobio je WWE Brocka i ispranog Bena Rothwela i to je to od Caina!Miocic se sa pravom naziva GOAT-om jel stvarno je izbio sve face u diviziji...Neka Francis kaze zasto je iso u Francusku dva tjedna prije meca

6 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fixxer_zg kaže...

UFC HW je smeh,tamo davne 2002 Overeem je debitirao u Pride-u,16 godina poslije lik je UFC n1 HW izazivac mislim da to dosta govori,Cain ok al realno koga je Cain dobio konkretno,njegova era je JDS,Bigfoot dobio je WWE Brocka i ispranog Bena Rothwela i to je to od Caina!Miocic se sa pravom naziva GOAT-om jel stvarno je izbio sve face u diviziji...Neka Francis kaze zasto je iso u Francusku dva tjedna prije meca

 

Našli na ulici čovjeka koji nema šta izgubit u životu i on pristao bit pokusni kunić. 

Na kakvim je lik drogama pitaj dragog Boga i samo budala vjeruje da je čist, a sve to opet nije bilo dovoljno da se pobijedi sirova prirodna snaga heh.

Volio bih vidit tog hibrida vs Hunt/Werdum/Rothwell pa da vidimo koliko je zapravo dobar.

On je realno prerano dobio borbu za titulu, od tih 6 pobjeda u nizu niko osim staklene brade Overeema ne spada u top 10 trenutno, a njemu pašu takvi protivnici koji ne mogu istrpit udarac ili su sa kardiom gori čak i od njega, a kladim se da bi ispušio od gore navedenog trojca kao i protiv Stipe ako mu prežive prvu rundu, ovaj lik je produkt ufc kuće i Stipe im je pošteno sjebao računicu heh.

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Drugi puta ca ga i Reem dobiti 100% mark my words..

Hunt, Werdum, JDS svi znaju kako sada dalje s ovim hybridom..

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 11:01 (toxic).
7 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Spinout kaže...

Francis me podsjetio na Sappa. Ako u prvih par naleta ne napravi nešto, kasnije ga svaki ozbiljniji borac ubije tehnikom. Ja mislim da bi ga i Cigan i Cain dobili iako više nisu na vrhuncu. A ti silni mišići mu izgleda samo odmažu.

Da, mrvicu naprednija verzija Sappa, ali miljama daleko za pobjediti ozbiljnog i vrhunski pripremljenog borca...

jbt koji hype ovaj UFC radi od klaunova, jbt ovaj nema dva tehnički kompletna udarca izrađena...da je staviti Francisa u ring s Mirkom tamo iz doba borbe protiv Fedora, na transplataciji jetre bi ovaj završio nakon 2-3 middle kicka

6 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
lav1000 kaže...

Da, mrvicu naprednija verzija Sappa, ali miljama daleko za pobjediti ozbiljnog i vrhunski pripremljenog borca...

jbt koji hype ovaj UFC radi od klaunova, jbt ovaj nema dva tehnički kompletna udarca izrađena...da je staviti Francisa u ring s Mirkom tamo iz doba borbe protiv Fedora, na transplataciji jetre bi ovaj završio nakon 2-3 middle kicka

 

Nije baš tako.

Ako ćemo realno i Stipe je visio u par trenutaka, lik je jak ko životinja i 99% ljudi pada ako te zakači kak treba, malo ko može primit ko Stipe i niko nema eskivaže ko Stipe i sa tim eskivažama ga i je izmorio jer je lik mahao punom snagom u prvoj rundi, a to da bi najbolji Cro Cop dobio ovu gorilu pa i ne znam baš, prije bih rekao da bi Cro Cop popio nokaut u prvih 2-3 minute kad bi čamuga navalila.

Ovaj bi dobio lako sve što UFC trenutno ima u diviziji sem Hunta, Werduma i Rothwella, Hunta i Rothwella trebaš tuć palicom po glavi da ih uspavaš, a Werdum je lisac i njega niko ne dobija laganini ako ne srlja kao protiv Stipe.

JDS i Alistar nemaju bradu za izdržat 5 minuta sa ovim divljakom, Stipe je JDS-a nokautirao puno blažom serijom nego je ovog par puta ispogađao, a ovaj to skoro da nije ni osjetio.

Generalno dosta se toga otkrilo u vezi ovog crnje, to da je jak ko životinja i da udara ko maljem smo znali, da može primit dobrih batina i da nema pluća za više od 5 minuta smo saznali, a ono što se može očekivat od njega tek ćemo saznat kad dobije opet nekog ozbiljnog protivnika.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Zanimljivo je pogledati slike ''zagrebačkog'' Ngannoua i onog od jučer, ovaj novi izgleda broj veće, e sad, je li taj rast baš 100% prirodan...kako god, ne bih se previše iznenadio ako u nekoj bližoj budućnosti usada nešto kaže o tome.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Šta je da je, malo previše sad serete po Ngannou. Bilo je par trenutaka u kojima je izgledalo da bi moglo završiti drugačije, ali Stipe je preživio i zasluženo slavio. Šteta da nije probao možda submissionom riješiti u 4-5 rundi, ovaj je izgledao zrelo za to.

 

Gledao sam jučer Bellator event nakon dugo vremena jer je nastupao Rory Mcdonald. Solidan fight za MW naslov, ali ne znam na koju foru je njihov prvak toliko dugo brabio pojas dosad. Imam osjećaj da bi ga dobio skoro svatko u top 10 UFC-a.

 

Trenutno Bellator organizira HW turnir, 8 boraca će se boriti tokom godine dok ne ostanu samo 2 za finale. Popis sudionika je stvarno jad i bijeda, ali najbolje oslikava u kako lošem stanju su teške divizije općenito u MMA. U UFC-u je barem Ngannou donio nekakvu živost u roster, a ovi moraju sa dna bačve vaditi penzionere da bi okupili 8 ljudi . Ali tako je to u HW MMA. Dok su sve druge divizije masovno napredovale u svim aspektima borbe jer su borci međusobno tjerali jedni druge na to, kod HW je i dalje dovoljno da imaš overhand right i malo jaču bradu i komotno doguraš u TOP 5 ili čak dobiješ title shot ko Ngganou. U svakoj drugoj diviziji bi takvi jednodimenzionali borci bili davno otpisani. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

:)

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Koji bi to spektakl bio da Stipe sljedecu borbu ima na Poljudu, atmosfera i navijanje kakvo Ameri nikad nisu vidjeli u UFC.

Bilo bi dobro da se netko i iz naseg sportskog vrha malo potrudi oko toga.

6 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
walentkane kaže...

Koji bi to spektakl bio da Stipe sljedecu borbu ima na Poljudu, atmosfera i navijanje kakvo Ameri nikad nisu vidjeli u UFC.

Bilo bi dobro da se netko i iz naseg sportskog vrha malo potrudi oko toga.

 

Ma kvazi novinarčići skupljaju klikove.

Izmišljena priča 1000% i od toga nema ništa.

 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Tko bi uopce ako se ide po pravilima sada trebao dobiti priliku za title shoot? i po kojim uvjetima

 

Nekako je glupo izvuci Caina i da bez ijedne borbe ide direkt na Stipu ili dati bilo kome drugome priliku bez da pobjedi jednog od top boraca...

 

 

 

 

 

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Werdum je najlogičniji izbor

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

MMA je opet zabavan

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Stipe vs DC UFC 226!

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
XXX kaže...

Stipe vs DC UFC 226!

 Ma jaooo...

Ne razumijem ovo uopce.. komedija teska...

16 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Zkakaj? Trenutno najbolja moguća borba u svakom pogledu.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
XXX kaže...

Zkakaj? Trenutno najbolja moguća borba u svakom pogledu.

Ok kad ti to tako kazes..

 

meni je ovo cista sprdacina

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...
XXX kaže...

Zkakaj? Trenutno najbolja moguća borba u svakom pogledu.

Ok kad ti to tako kazes..

 

meni je ovo cista sprdacina

 

 

 Ne kažem samo ja...

 

Zakaj je sprdačina, i dalje ne kužim?

 

DC je neporeženi teškaš koji se spustio u polutešku samo i isključvo kako se tamo nebi susreo sa svojim velikim frendom Cainom. U teškoj je pobjedio Mira, Barnetta, Nelsona...ima 13-0 u teškoj kategoriji, nije on tamo početnik.

 

Trenutno je prveak bez konkurencije u poluteškoj, gubio samo od JJ koji nije nikada izgubio od nikoga ali si je usrao karjeru dopingom i narkomanskim ponašanjem. DC je čist ko suza, olimpiski hrvač, prvak poluteške, neporažen u teškoj i dobar dećko isto kao i Stipe. Popularnsot mu je velika i ovo je za Stipu najbolji izbor po pitanju PPV-a i dobre zarade. Ljudi ovo žele gledati.

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice