MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.328.179
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Kill Frenzy kaže...
Hahahhaha kakva borba lewisa i nganoua

 Ko oni ruski pijanci sa Yubitoa. Ja ne bi dao ni jednom pobjedu nego bi ih kaznio.

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Da i ja. Ne znam zasto ti nisu napravili. Nikad nisam gledao ovakvu borbu.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bolje da se nisam ni budio za ovo

8 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

nevjerojatno

16 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...
XXX kaže...
toxic kaže...
XXX kaže...

Zkakaj? Trenutno najbolja moguća borba u svakom pogledu.

Ok kad ti to tako kazes..

 

meni je ovo cista sprdacina

 

 

 Ne kažem samo ja...

 

Zakaj je sprdačina, i dalje ne kužim?

 

DC je neporeženi teškaš koji se spustio u polutešku samo i isključvo kako se tamo nebi susreo sa svojim velikim frendom Cainom. U teškoj je pobjedio Mira, Barnetta, Nelsona...ima 13-0 u teškoj kategoriji, nije on tamo početnik.

 

Trenutno je prveak bez konkurencije u poluteškoj, gubio samo od JJ koji nije nikada izgubio od nikoga ali si je usrao karjeru dopingom i narkomanskim ponašanjem. DC je čist ko suza, olimpiski hrvač, prvak poluteške, neporažen u teškoj i dobar dećko isto kao i Stipe. Popularnsot mu je velika i ovo je za Stipu najbolji izbor po pitanju PPV-a i dobre zarade. Ljudi ovo žele gledati.

 

 

Ti zaista misliš da on s ovim danasnjim borcima ima ikakve sanse? Nizi je za pola metra od svih..

Mislim ovi gore nabrojani borci su prosjecni borci...

 

I sto niste stranicu prije rekli da je Werdum jedini logicni izbor?

Meni se cini da ce ova borba trajati svega max 2 runde i to onako prokleto debelo u korist Stipe, ovo je poprilicno sigurno i nikad do sada nisam bio toliko siguran da ce Stipe dobiti kao sada...

 

 

 

 Nekaj si rekao??

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kad je borba najavljena, jedna od prvih pomisli mi je bila da je DC najteži izazov u Stipinoj karijeri, odličan hrvač, brutalan cardio i najvažnije, strašno inteligentan lik...i eto, baš ovo zadnje je presudilo, u jako puno borbi Stipe je bio izložen udarcima, brada je istrpila, ovo nije bilo moguće pregrmiti, glup poraz, dobro je Stipe otvorio, ali, te rupe u igri si nemožeš dozvoliti protiv lika kao DC...no, koliko god čudno zvučalo, kad vidim ono cringe s*anje na kraju između Cormiera i Lesnara, čak mi je nekako i drago da je izgubio pa je pošteđen tog cirkusa i turneje s Lesnarom.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Volim Stipu ali ako ga nije ozbiljno shvatio onda je totalno glup, a to ne vjerujem.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Najgore od svega je što je DC najavio da će nokautirati Stipu i to zbog nečega što Stipe radi pri izlasku iz klinča...pa majku mu daj se onda bar prvu rundu pazi na tim izlascima.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
moderator
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Rekao bih da je Miočićeva neopreznost konačno došla na naplatu. I drugi su ga rušili i izvukao se, ali prije ili poslije to se trebalo dogoditi. Čudno mi je inače izgledao na vaganju - natečene oči, ko da je kronično neispavan.

 

Ne znaš jel je ovo veća pobjeda za Cormiera ili Danu. Jest da je Cormier na vrhu svijeta, no Dana cvate, konačno se riješio Miočića. Lijepo su sve već unaprijed pripremili (ovo s Brockom). Koliko god mi bilo žao što je Miočić izgubio, mora se priznati da je za UFC i popularnost sporta ovo puno bolji razvoj događaja. Samo što se bojim da će ovo Miočiću slomiti duh.

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovim porazom je otišao tri koraka unazad, čelavac je to jedva dočekao. Vidjelo se koliko uživa u cirkusiranju Lesnara.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da, i ja se nekako bojim da je to to što se Stipe kao prvaka tiče, još ranije je najavio da nakon ove borbe uzima pauzu na duži period...nakon toga će vjerojatno morati odraditi neke title eliminatore, što teže moguće zbog svega s Danom, a i jer nije zanimljiv, što god to značilo.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Stipe djelovo umorno vec nakon 2 min, nekako su mu ruke skroz spore bile, da li je priprema ili zasićenje tijela od svih ratova do sad ne znam, a DC je expert za amortizirat napade protivnika, prljavo hrvanje i prljavi boks iz klinča su mu specijalke.
Stipe je trebao bacat nešto sa distance i čekat da se otvori DC, previše je bio samouvjeren, zasrljalo je, DC mu je ušao u glavu sa izjavama i sto posto poremetio koncentraciju.
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
A ovo na kraju sa Brockom je sramota za ufc, režirali su sve u detalj, pa i to da kaže za Stipu da je smeće, kroz Lesnara je govoruo smrdljivi ćelavac Dana, to on i misli.
Dbgda propali.
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mene samo zanima na koji način ufc misli progurati onu nakupinu steroida pokraj usada-e i dati mu napad na titulu...pa čovjek rastali čašu pišalinom.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Mene samo zanima na koji način ufc misli progurati onu nakupinu steroida pokraj usada-e i dati mu napad na titulu...pa čovjek rastali čašu pišalinom.

 

Manje bitni steroidi.

Čime je on zaslužio borbu za naslov ? Pa Stipe je morao pobijedit redom 5-6 top 10 boraca da bi dobio napad, a ovaj napumpani iz kečera dođe i bori se zanaslov, UFC ovaj sport uništava.

Sve su napravili da skinu Stipu sa trona.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
XXX kaže...

 Nekaj si rekao??

Ne znam što se dogodilo i koja je taktitka bila ali ovo je bilo loše....

Cak mi se ucinilo da je Stipe i prije ovog bio uzdrman taman onaj dio prije prsta u oko..

 

Ne znam ali svakako svaka cast Cormieru...

16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Silent horror1992 kaže...
Manje bitni steroidi.

Čime je on zaslužio borbu za naslov ? Pa Stipe je morao pobijedit redom 5-6 top 10 boraca da bi dobio napad, a ovaj napumpani iz kečera dođe i bori se zanaslov, UFC ovaj sport uništava.

Sve su napravili da skinu Stipu sa trona.

Je li Cormier pošteno skinuo Stipu s trona? Je. Mislim, nije baš 100% pošteno s obzirom da se služio Jonesovom metodom guranja prstiju u oči (), ali recimo da jest. Je li Stipe dobio priliku osvojiti pojas? Dobio je. I iskoristio ju je. Najbolji borci će prije ili poslije dobiti priliku osvojiti pojas. Tu ti je sportski aspekt. Ali to nisu olimpijske igre. UFC je sport + zabava + biznis. A nekad pred sportom prednost imaju zabava i biznis.

 

Zašto ne Lesnar? Tko je to toliko zaslužio lov na HW pojas da bi morao biti sljedeći izazivatelj, toliko zaslužio da taj sportski aspekt tu mora imati prednost pred zabavom i biznisom? Ja ne vidim ni jednog. HW kategorija se pretvorila u vrlo lejm kategoriju. Ja osobno bih radije vidio Lesnara u borbi s Cormierom nego ikojeg drugog "zaslužnog" borca. "Zaslužni" borci će imati priliku za lov na pojas nakon ove borbe.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...
XXX kaže...

 Nekaj si rekao??

Ne znam što se dogodilo i koja je taktitka bila ali ovo je bilo loše....

Cak mi se ucinilo da je Stipe i prije ovog bio uzdrman taman onaj dio prije prsta u oko..

 

Ne znam ali svakako svaka cast Cormieru...

 Točno, neistina što seru da ga je samo na prljavu foru dobio. Ulazio je u Stipu ko ADZ u 2 mirovinski stup.

 

Nešto kao Tyson. Na prvu mi je djelovalo da će ga Stipe samljet, ali danas kad sam pogledao snimku..Hmmm...

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bravo DC, zaslužena pobjeda, stipe je izgledao dosta loše i mislim da je dc jednostavno kompletniji borac i da bi u revanšu bilo isto tj. dc pobjeđuje.

12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Al je malo smješan s onim trbuVom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 12:09 (DarthMarkus).
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

 

Zašto ne Lesnar? Tko je to toliko zaslužio lov na HW pojas da bi morao biti sljedeći izazivatelj, toliko zaslužio da taj sportski aspekt tu mora imati prednost pred zabavom i biznisom? Ja ne vidim ni jednog. HW kategorija se pretvorila u vrlo lejm kategoriju. Ja osobno bih radije vidio Lesnara u borbi s Cormierom nego ikojeg drugog "zaslužnog" borca. "Zaslužni" borci će imati priliku za lov na pojas nakon ove borbe.

 

Kakvu to poruku šalje drugim borcima ?

Da sve za što se muče nije vrijedno pišljivog boba, da su apsolutno bezvrijedni, da UFC nema veze sa sportom nego isključivo parama. Pa i Ngannou koji je štićenik UFC-a je morao nanizat par ozbiljnih boraca da dobije meč za titulu.

Kak možeš stavit u meč za titulu lika koji je padao na doping testu, lika koji ima sve skup 3 meča u zadnjih 8 godina, a od ta tri meča dva je popušio brutalnim nokautima ? 

Kome je to zanimljivo ?

 

12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Amerima...Lesnar je prilično veliko ime u showbizu.

 

 

$$$=Spektakl

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
DarthMarkus kaže...

Amerima...Lesnar je prilično veliko ime u showbizu.

 

 

$$$=Spektakl

 

Zato im se strmoglavila PPV prodaja.

Volio bih više nego išta da ta organizacija propadne, ali to je prosto nemoguće.

16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Silent horror1992 kaže...
mbaksa kaže...

 

Zašto ne Lesnar? Tko je to toliko zaslužio lov na HW pojas da bi morao biti sljedeći izazivatelj, toliko zaslužio da taj sportski aspekt tu mora imati prednost pred zabavom i biznisom? Ja ne vidim ni jednog. HW kategorija se pretvorila u vrlo lejm kategoriju. Ja osobno bih radije vidio Lesnara u borbi s Cormierom nego ikojeg drugog "zaslužnog" borca. "Zaslužni" borci će imati priliku za lov na pojas nakon ove borbe.

 

Kakvu to poruku šalje drugim borcima ?

Da sve za što se muče nije vrijedno pišljivog boba, da su apsolutno bezvrijedni, da UFC nema veze sa sportom nego isključivo parama. Pa i Ngannou koji je štićenik UFC-a je morao nanizat par ozbiljnih boraca da dobije meč za titulu.

Ako si rođen godine koja ti stoji u nicku, onda ti se može oprostiti diskonekt sa stvarnim životom, jer si još relativno mlad. Prije ili poslije ćeš morati naučiti da život nije pošten.

 

Olimpijske igre su ono što (relativno) teži "poštenju", dakle recimo to tako čistom sportu i tko želi da u njegovom poslu sve oko njega bude pošteno, taj će sudjelovati na Olimpijskim igrama i sličnim eventovima, a ne na eventovima profitne organizacije kojoj su zabava i lova na prvom mjestu, a sport je tu samo sredstvo da se dođe do love zabavljanjem publike.

 

Ti ko da si si zabrijao da je UFC nekakva državna organizacija koja organizira sportske eventove da diže ugled SAD-a, a ne privatna profitna firma.

 

Silent horror1992 kaže...
Kak možeš stavit u meč za titulu lika koji je padao na doping testu, lika koji ima sve skup 3 meča u zadnjih 8 godina, a od ta tri meča dva je popušio brutalnim nokautima ? 

Kome je to zanimljivo ?

Kome? Meni osobno bi bilo zanimljivo vidjeti kako će se undersized Cormier (kome vjerojatno zapravo fali palac do "reklamiranih" 180 cm) nositi s mrgom kakva je (fizički zdrav) Lesnar.

 

Nisam primijetio da si predložio nekoga tko je zaslužio biti idući izazivač.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

 

Nisam primijetio da si predložio nekoga tko je zaslužio biti idući izazivač.

 

Curtis Blaydes vs Alexander Volkov i pobjednik meč za titulu.

Tuivasa je isto blizu, njemu fale dva meča po meni.

Poanta je da bilo ko od njih tri neće ni desetinu PPV-a prodat ko nakupina kemije i zato neće ni dobit priliku.

 

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...
Silent horror1992 kaže...
Manje bitni steroidi.

Čime je on zaslužio borbu za naslov ? Pa Stipe je morao pobijedit redom 5-6 top 10 boraca da bi dobio napad, a ovaj napumpani iz kečera dođe i bori se zanaslov, UFC ovaj sport uništava.

Sve su napravili da skinu Stipu sa trona.

Je li Cormier pošteno skinuo Stipu s trona? Je. Mislim, nije baš 100% pošteno s obzirom da se služio Jonesovom metodom guranja prstiju u oči (), ali recimo da jest. Je li Stipe dobio priliku osvojiti pojas? Dobio je. I iskoristio ju je. Najbolji borci će prije ili poslije dobiti priliku osvojiti pojas. Tu ti je sportski aspekt. Ali to nisu olimpijske igre. UFC je sport + zabava + biznis. A nekad pred sportom prednost imaju zabava i biznis.

 

Zašto ne Lesnar? Tko je to toliko zaslužio lov na HW pojas da bi morao biti sljedeći izazivatelj, toliko zaslužio da taj sportski aspekt tu mora imati prednost pred zabavom i biznisom? Ja ne vidim ni jednog. HW kategorija se pretvorila u vrlo lejm kategoriju. Ja osobno bih radije vidio Lesnara u borbi s Cormierom nego ikojeg drugog "zaslužnog" borca. "Zaslužni" borci će imati priliku za lov na pojas nakon ove borbe.

 Zašto ne instant revanš DC/Stipe...čovjek nije poražen skoro 4 godine, postavio rekord za najviše obranjenih titula u povijesti organizacije, borio se 2x godišnje, kad god, s kim god...borci s punom manjim kreditom su dobivali instant uzvrate, primjerice idući mjesec Garbrandt, 0 obranjenih titula, u prvoj obrani hladno nokautiran i evo ga ponovno u igri.

Ne kažem da sav taj build up s Lesnarom neće biti zanimljiv, ali napraviti će se cirkus s divizijom, što ako Lesnar osvoji naslov, pa njegova odjeća je pozitivna na steroide, oduzimanje naslova i ukratko godinu dana konfuzije.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

Olimpijske igre su ono što (relativno) teži "poštenju", dakle recimo to tako čistom sportu i tko želi da u njegovom poslu sve oko njega bude pošteno, taj će sudjelovati na Olimpijskim igrama i sličnim eventovima,

Nisam primijetio da si predložio nekoga tko je zaslužio biti idući izazivač.

 osim ako si boksač 

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

 Zašto ne instant revanš DC/Stipe..

 zato što se dc ne želi boriti sa stipom(3:20) 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 12:28 (loky4i4).
12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sve je to show bizz a Lesnar kakav god je još uvijek je mamac za pay per view i kao takav sigurno će dobiti šansu kod onog smrada White-a. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 12:29 (mislioc).
16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Silent horror1992 kaže...
mbaksa kaže...

 

Nisam primijetio da si predložio nekoga tko je zaslužio biti idući izazivač.

 

Curtis Blaydes vs Alexander Volkov i pobjednik meč za titulu.

Tuivasa je isto blizu, njemu fale dva meča po meni.

Poanta je da bilo ko od njih tri neće ni desetinu PPV-a prodat ko nakupina kemije i zato neće ni dobit priliku.

Od svakog od njih sam vidio samo zadnju borbu pa ne mogu suditi o njihovoj "zaslužnosti", no moram reći da me u zadnjoj borbi Blaydes i Tuivasa nisu oduševili, a Volkov je bio zabavan. Ipak, radije bih u idućoj borbi gledao Lesnara nego ijednog od te trojice. Pa onda Volkova.

 

Ne kažem da nisu zaslužili biti jedni od idućih izazivača, ali ne vidim razlog zašto bi morali ići prije Lesnara. Mislim, iako su oni sa svoje strane tu radi sebe (radi svoje karijere i zarade), iz perspektive publike oni su tu da zabave gledatelje. Zaslužuje li publika da ju se zabavi? OK je dok se te dvije stvari poklapaju. Ako publiku više privlači borba s Lesnarom, zašto ona ne bi imala prioritet? Te borbe su tu u prvom redu da zabave publiku, ako publika očekuje zabavne mečeve, to je dobro i za organizaciju i borce koji sudjeluju - dakle, zabava za publiku i biznis za organizaciju. Zbilja ne vidim koji je problem tome dati prioritet.

 

m77 kaže...
Zašto ne instant revanš DC/Stipe...čovjek nije poražen skoro 4 godine, postavio rekord za najviše obranjenih titula u povijesti organizacije, borio se 2x godišnje, kad god, s kim god...borci s punom manjim kreditom su dobivali instant uzvrate, primjerice idući mjesec Garbrandt, 0 obranjenih titula, u prvoj obrani hladno nokautiran i evo ga ponovno u igri.

Stipe je svoje odradio, triput je obranio pojas - zašto sad ne bi drugima malo prepustio da ga brane/napadaju?

 

Što kad bi Stipe pobjedio u revanšu? Da onda idu na još jednu borbu? Meni ne bi bilo loše da se oni još jednom bore, ali ne odmah - nek prvo bude borba s Lesnarom onda Stipe može s nekom od njih dvojice.

 

m77 kaže...
Ne kažem da sav taj build up s Lesnarom neće biti zanimljiv, ali napraviti će se cirkus s divizijom, što ako Lesnar osvoji naslov, pa njegova odjeća je pozitivna na steroide, oduzimanje naslova i ukratko godinu dana konfuzije.

Rizik uvijek postoji. A hoće li se isplatiti - vidjet ćemo. Tu baš ide ona dobra stvara - Tko ne riskira, taj ne profitira. Potencijali profit je vrijedan rizika. A profit je posljedica atraktivnosti publici. Znači, imaš veliki potencijal za zaradu i imaš potencijal za zabaviti publiku, ali to odbacuješ zato da bi bivšem prvaku, za kojim publika ionako nije nikad bila odveć luda, dao popravni?

 

Ne znam, izgleda da imamo drugačiji pogled na situaciju. Ja bih radije gledao meč za kojeg mogu pretpostaviti da će mi biti zabavniji, od meča u kojem će se boriti borci koji su se "zaslužili" boriti, a za kojeg postoji potencijal da će biti manje zabavan ili će čak biti dosadan.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice