MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.328.000
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...

Pravi vic je trenutni main event za UFC 230...Ja sam se veselio Joanna vs Shevchenko, pogotovo jer je Joanna tri puta gubila od Shevchenko u Muay Thai turnirima. Tko je ova Eubanks, i zašto predvodi sad već tradicionalni UFC event u New Yorku, ja ne znam...ima 3-2 record, 1 pobjedu u UFC-u, i predvodi tako jak event...Jest da je Cormier još ozlijeđen, jest da se Lewis borio malo prije, jest da je rekao da neće borbu za titulu još sad, ali ova borba mi ima više smisla nego ono što je trenutni main event. Lewis ima 9 pobjeda u zadnjih 10 borbi, veoma impresivno pogotovo u HW kategoriji, no i dalje mislim da bi on protiv Cormiera prošao da identičan način kao i Rumble.

 Dana želi što prije dati pojas Shevchenko pa forsira. Fight s Joannom je navodno trebao biti mjesec dana kasnije, pa je odustala kad su ga pomaknuli. Brat bratu, nema baš ni puno protivnika za Shevchenko. Eubanks je izgledala dosta dobro u Ultimate fighteru i bila je favorit za naslov, ali eto, dogodilo se što se dogodilo. A vjerojatno nisu uspjeli nagovoriti neku od top cura iz 115 ili 135 da se oproba protiv Valentine u tako kratkom roku. 

 

Lewis ima na papiru impresivan score, ali zadnje dvije borbe nije pokazao da bi trebao napadati naslov. Može dobit DC-a pukom srećom ko i Volkova.  Curtis Blaydes je bio puno impresivniji u zadnje vrijeme i šteta što vjerojatno nikad nećemo vidjeti njegov okršaj s DC-em, ali jbg kad već ima dogovorenu borbu. I dalje mi to zvuči nategnuto, ali ponavljam, bilo je i gorih matchupova. Mislio sam da je fight s Lesnarom gotova stvar, pa mi je skroz čudno da se ide sad na brzinu gurati HW title fight.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ma bezveze. DC će ga rušiti, izmoriti i dokrajčiti.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Evo i službeno je, DC/Lewis main event...Shevchenko/Eubanks otpada, Valentina ide na Joannu na 231.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Ne kužim čemu to forsiranje. Pa i sam Lewis je poslije borbe rekao da još ne zaslužuje borbu za naslov, da nije spreman. Što je i istina, zadnje dvije borbe preloš, nula kondicije. DC će ga razbacati po ringu i to je to.

Zašto Stipe ne može dobiti priliku za revanš? Sere mi se od te njihove politike, kao da ne žele da Stipe opet osvoji naslov.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Poirier ozljeđen, otkazana borba s Diazom koji je kompletno maknut s carda. UFC je to vjerojatno znao, pa su zato dogovorili Cormier-Lewis. Šteta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 11:00 (Promster).
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...

Poirier ozljeđen, otkazana borba s Diazom koji je kompletno maknut s carda. UFC je to vjerojatno znao, pa su zato dogovorili Cormier-Lewis. Šteta.

Cormier = kukavica.

Meni je ovo dovljno.. pa Lesnar je veci zalogaj nego ovaj Lewis pa ne kuzim sto se uopce trenutno uopce dogada u HW-u.

A Stipe sad moze kokodakat do iznemoglosti, legitimno ima pravo na pojas no izgubio je bezveze u prvoj rundi gotovo da nije nanio nikakvu stetu Cormieru ovaj ga je prvim ozbiljnim udarcem unistio..

ne znam sto reci...

 

Po meni da je Cormier frajer borio bi se s Blayedsom ili Stipetom ali nije.

 

Da ga bar Lewis uspava s lucky punchom.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...
Promster kaže...

Poirier ozljeđen, otkazana borba s Diazom koji je kompletno maknut s carda. UFC je to vjerojatno znao, pa su zato dogovorili Cormier-Lewis. Šteta.

Cormier = kukavica.

Meni je ovo dovljno.. pa Lesnar je veci zalogaj nego ovaj Lewis pa ne kuzim sto se uopce trenutno uopce dogada u HW-u.

A Stipe sad moze kokodakat do iznemoglosti, legitimno ima pravo na pojas no izgubio je bezveze u prvoj rundi gotovo da nije nanio nikakvu stetu Cormieru ovaj ga je prvim ozbiljnim udarcem unistio..

ne znam sto reci...

 

Po meni da je Cormier frajer borio bi se s Blayedsom ili Stipetom ali nije.

 

Da ga bar Lewis uspava s lucky punchom.

U kojem svijetu je Cormier kukavica? Ima ozlijeđenu ruku, pričao je kod Helwanija neki dan, kaže ne može se ni operirati, već mora zarasti. Riskira veliki payday boreći se s Lewisom, ukoliko izgubi, ništa od borbe protiv Lesnara. Spašava UFC-u guzicu pošto su otpali Nate i Poirier, i sad ga se proziva kukavicom wtf? I ja prvi ne želim vidjeti DC-Stipe rematch, ne u ovim uvjetima, ima manje od mjesec dana do borbe, kakav je to kamp? Neki ljudi nemaju dodir sa stvarnošću...

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...
toxic kaže...
Promster kaže...

Poirier ozljeđen, otkazana borba s Diazom koji je kompletno maknut s carda. UFC je to vjerojatno znao, pa su zato dogovorili Cormier-Lewis. Šteta.

Cormier = kukavica.

Meni je ovo dovljno.. pa Lesnar je veci zalogaj nego ovaj Lewis pa ne kuzim sto se uopce trenutno uopce dogada u HW-u.

A Stipe sad moze kokodakat do iznemoglosti, legitimno ima pravo na pojas no izgubio je bezveze u prvoj rundi gotovo da nije nanio nikakvu stetu Cormieru ovaj ga je prvim ozbiljnim udarcem unistio..

ne znam sto reci...

 

Po meni da je Cormier frajer borio bi se s Blayedsom ili Stipetom ali nije.

 

Da ga bar Lewis uspava s lucky punchom.

U kojem svijetu je Cormier kukavica? Ima ozlijeđenu ruku, pričao je kod Helwanija neki dan, kaže ne može se ni operirati, već mora zarasti. Riskira veliki payday boreći se s Lewisom, ukoliko izgubi, ništa od borbe protiv Lesnara. Spašava UFC-u guzicu pošto su otpali Nate i Poirier, i sad ga se proziva kukavicom wtf? I ja prvi ne želim vidjeti DC-Stipe rematch, ne u ovim uvjetima, ima manje od mjesec dana do borbe, kakav je to kamp? Neki ljudi nemaju dodir sa stvarnošću...

Upravo zato.

Od svih protivnika kad se vec odlucio boriti s takvom rukom odluci se za Lewisa koji se borio prije par dana, uocio da ima velike sasne i takav s shebanom rukom pobjedit ovog lika..

Kukavica je, dodir se realnoscu aha...

6 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jel postoji uopce sansa da se Cain vrati, ili su ga ozljede umirovile?

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...
Promster kaže...
toxic kaže...
Promster kaže...

Poirier ozljeđen, otkazana borba s Diazom koji je kompletno maknut s carda. UFC je to vjerojatno znao, pa su zato dogovorili Cormier-Lewis. Šteta.

Cormier = kukavica.

Meni je ovo dovljno.. pa Lesnar je veci zalogaj nego ovaj Lewis pa ne kuzim sto se uopce trenutno uopce dogada u HW-u.

A Stipe sad moze kokodakat do iznemoglosti, legitimno ima pravo na pojas no izgubio je bezveze u prvoj rundi gotovo da nije nanio nikakvu stetu Cormieru ovaj ga je prvim ozbiljnim udarcem unistio..

ne znam sto reci...

 

Po meni da je Cormier frajer borio bi se s Blayedsom ili Stipetom ali nije.

 

Da ga bar Lewis uspava s lucky punchom.

U kojem svijetu je Cormier kukavica? Ima ozlijeđenu ruku, pričao je kod Helwanija neki dan, kaže ne može se ni operirati, već mora zarasti. Riskira veliki payday boreći se s Lewisom, ukoliko izgubi, ništa od borbe protiv Lesnara. Spašava UFC-u guzicu pošto su otpali Nate i Poirier, i sad ga se proziva kukavicom wtf? I ja prvi ne želim vidjeti DC-Stipe rematch, ne u ovim uvjetima, ima manje od mjesec dana do borbe, kakav je to kamp? Neki ljudi nemaju dodir sa stvarnošću...

Upravo zato.

Od svih protivnika kad se vec odlucio boriti s takvom rukom odluci se za Lewisa koji se borio prije par dana, uocio da ima velike sasne i takav s shebanom rukom pobjedit ovog lika..

Kukavica je, dodir se realnoscu aha...

 Pa nije se on sigurno obratio UFC-u i rekao im da želi borbu, već obratno, pošto je Diaz vs Poirier meč propao. Oni su njemu ponudili Lewisa pošto je postao dosta popularan sa svojim osebujnim intervjuima, i Cormier im je spasio card.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...

 Pa nije se on sigurno obratio UFC-u i rekao im da želi borbu, već obratno, pošto je Diaz vs Poirier meč propao. Oni su njemu ponudili Lewisa pošto je postao dosta popularan sa svojim osebujnim intervjuima, i Cormier im je spasio card.

 Jasno je sve to da je Cormier spasio card.. ali sigurno je sam birao borca (ne mogu dokazati) bili su ponuđeni i drugi rekao bih..

Ovdje Cormier sigurno dobiva onako na kladionicama ocekujem 1.01 koef. jedino lucky punch ali nije on glup ko onaj Volkov da ga ne dokrajci...

Ipak je Lewis odradio match prije par dana i po nekakvoj zdravoj logici a dobio je dosta udaraca u glavu itd.. ne bi trebao biti tu... Blaydes poslije Stipe na kraju krajeva... sve je to teska namjestaljka..

Cormieru su sredili da bude najveci u HW i dok god ne bude imao vise obrana od Stipeta, Stipe nece dobiti priliku za napad na titulu --- vjeruje mi i citiraj me slobodno ako ne bude tako..

 

Da im bar Lewis poremeti racune 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 12:34 (toxic).
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Skupo bu Stipe platio ono dobijanje pojasa od ćelavog...ponizio ga fino onak pred svima a ovaj je teško zlopamtilo.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Jones/Gus 2 - UFC 232
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Jones/Gus 2 - UFC 232

 Može. I izgleda da će biti za 205 title.

 

 

 

Osobno ne vidim po čemu je Miočić zaslužio instant rematch. "Naš" je pa smo dosta pristrani, ali nije sad da su tri obrane neko svjetsko čudo, niti je fight bio neizvjestan. Bilo je i ljudi sa puno više koji nisu dobili instant rematcheve. A neki nisu rematch dobili uopće. Šteta da je Volkov panjina pa nije izdržao još desetak sekundi, mislim da bi njegov fight s DC-em bio puno zanimljiviji na papiru. 

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nije svjetsko ćudo ali je rekord u UFC teškoj kategoriji. Ovo kaj Stipe ne dobija revaš je politika i kazna i nema veze sa sportom. Ali ne ćudi me za UFC, pardon WWE.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Stipe revanš i zaslužuje i ne zaslužuje. Zaslužuje ga zbog tog rekorda kojeg je postavio s tri obrane titule u hw, a ne zaslužuje ga jer je nokautiran u prvoj rundi u meču u kojem je izgledao vrlo loše...po meni bi on trebao prestati s twitteranjem i prihvatiti neku borbu koja bi mu zacementirala #1...Oleynik ga je prozivao nakon UFC Moskve, to je mogao prihvatiti jer mu stilski jako odgovara i nitko mu tu pobjedu ne bi mogao osporiti da je manje vrijedna budući da Oleynik ima solidan skor u posljednjih 5 mečeva...ako nastavi s prepucavanjima putem društvenih mreža samo će tonuti na ljestvici jer uskoro je Blaydes/Ngannou i tu ako Blaydes pobjedi, nema toga tko će reći da upravo on ne zaslužuje napasti titulu.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Očekujem da će Blaydes vs Ngannou izgledati slično ko njegov meč sa Miočićem. Ali možda Francuz iznenadi. Slažem se da si je Stipe sam pucao u nogu izjavama da pristaje samo na DC rematch i ništa više.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ha ha tip je genijalac

 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Khabib zaprijetio odlaskom iz UFC-a klik

Samo tako...

 

 

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Trebao bi i Stipe, zarađuje se dobro i Belatoru, Japanu...

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dobar potez Khabiba, ako je Lobov ostao nakon incidenta s autobusom, onda uopće ne vidim razlog zašto bi Tukhugov i Makhachev bili potjerani nakon ovoga...a i Tukhugov je imao meč baš s Lobovom krajem mjeseca što je trebalo biti jako zanimljivo i samo po sebi, a sad nakon proteklog vikenda i puno puno zanimljivije.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Evo ono što sam pricao potvrdio i sam Cormier ak ništa drugo bar ne skriva da se boji izgubljenog naslova...

 

pročitajte : http://www.espn.com/mma/story/_/id/24959925/daniel-cormier-says-two-fights-left

 

""I would not have accepted a rematch against Stipe Miocic on short notice, he's too good under these circumstances," Cormier said. "I'm not saying Derrick isn't good, but Stipe is capable of beating me in different ways. He does different things well. I think in this fight, Derrick has to knock me out to win"

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Potvrđena borba Jones vs gustafsson UFC 232

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

Evo ono što sam pricao potvrdio i sam Cormier ak ništa drugo bar ne skriva da se boji izgubljenog naslova...

 

pročitajte : http://www.espn.com/mma/story/_/id/24959925/daniel-cormier-says-two-fights-left

 

""I would not have accepted a rematch against Stipe Miocic on short notice, he's too good under these circumstances," Cormier said. "I'm not saying Derrick isn't good, but Stipe is capable of beating me in different ways. He does different things well. I think in this fight, Derrick has to knock me out to win"

 Ne kužim ljude koji misle da se Cormier boji ili tako nešto. 

 

Svima je jasno da protiv vrhunskog protivnika kakav je Miočić treba odraditi i vrhunske pripreme. To nema nikakve veze sa nekim strahom, pa čovjek je čitav život u borilačkim sportovima, od  hrvanja pa nadalje. Jednostavno je stvar u tome da ne želi prihvatiti borbu bez priprema, što je sasvim očekivano. 

 

Jon Jones je odbio borbu protiv Sonnena bez priprema. Dakle, Jon Jones se boji Sonena. 

 

Ortega je odbio Jeremy Stephensa. Dakle, boji ga se. 

 

Nema logike.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ranko Kukumar kaže...
toxic kaže...

Evo ono što sam pricao potvrdio i sam Cormier ak ništa drugo bar ne skriva da se boji izgubljenog naslova...

 

pročitajte : http://www.espn.com/mma/story/_/id/24959925/daniel-cormier-says-two-fights-left

 

""I would not have accepted a rematch against Stipe Miocic on short notice, he's too good under these circumstances," Cormier said. "I'm not saying Derrick isn't good, but Stipe is capable of beating me in different ways. He does different things well. I think in this fight, Derrick has to knock me out to win"

 Ne kužim ljude koji misle da se Cormier boji ili tako nešto. 

 

Svima je jasno da protiv vrhunskog protivnika kakav je Miočić treba odraditi i vrhunske pripreme. To nema nikakve veze sa nekim strahom, pa čovjek je čitav život u borilačkim sportovima, od  hrvanja pa nadalje. Jednostavno je stvar u tome da ne želi prihvatiti borbu bez priprema, što je sasvim očekivano. 

 

Jon Jones je odbio borbu protiv Sonnena bez priprema. Dakle, Jon Jones se boji Sonena. 

 

Ortega je odbio Jeremy Stephensa. Dakle, boji ga se. 

 

Nema logike.

 Nema logike a ima logike prihvatiti Lewisa ... ma daj...

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nisam gledao...sažetak djeluje dosta dobro.

 

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

 Nema logike a ima logike prihvatiti Lewisa ... ma daj...

 Nema ni logike što je Jon Jones odbio Sonnena. Osim da je uplašen?

9 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Vidjet cemo stvarnu pozadinu kad odradi Lewisa...dal će ići na Lesnara i uzet novce i penziju....odraditi borbu protiv istinskog rivala Jonsa ili obraniti pojas protiv najboljeg HW svih vremena.

IIII
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ZGamer kaže...

Vidjet cemo stvarnu pozadinu kad odradi Lewisa...dal će ići na Lesnara i uzet novce i penziju....odraditi borbu protiv istinskog rivala Jonsa ili obraniti pojas protiv najboljeg HW svih vremena.

 99% Lesnar, ako je on spreman tj. ima dopuštenje. Za UFC je to vjerojatno najveći PPV potencijal pa će to forsirati. Jones se bori krajem 12 mjeseca, a DC je najavio da se povlači negdje u ožujku. Pitanje je prvo hoće li Jones dobiti Gustaffsona, a i nakon toga ima li uopće vremena da se organizira dvoboj s DC-em. A i ne mislim baš da je DC-u sila ponovno se boriti s Jonesom. Možda bi u HW neke stvari bile drugačije, ali mislim da ponovo gubi.

 

Što se tiče fighta s Lewisom... naravno da nitko normalan neće pristati na short notice fight s Miočićem, pogotovo ako time riskiraš pojas i potencijalni najveći meč karijere. Izjave da ga je strah nakon što se čovjek 20 godina bori na vrhunskom nivou su smiješne. Mnogi ne pristaju na short notice fightove sa puno slabijim protivnicima. Svima je u interesu, a posebno nama fanovima da se oba borca maksimalno mogu spremiti za meč. UFC je ovdje napravio cirkus s odugovlačenjem main eventa za UFC 230 i DC je odlučio uskočiti. Čovjek će i nakon karijere vjerojatno ostati dio UFC-a, iz njegove dvorane će borci i dalje ići u UFC... S poslovne strane jedina logična odluka. Firmi je hitno trebao main event i on je pristao. Zna da ga Lewis ne može dobiti na podu, ne može ga dobiti na bodove, upitno je čak može li ga nokautirati. 

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice