MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.324.853
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ruka onako pada samo ako je bio out, što je bilo sekundu kasnije nije bitno, dal je pokazivao ili nije, ako je bio samo na trenutak out, prekid je opravdan ...

10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Lawler je postao ruku na podlogu da oslobodi Askrenov palm-to-palm i pocne koljeno pomicat prema Askrenu, kuk preko kuka, dok hvat ne utrne. Askren ga nije gusio [choke] nego mu je savijao vilicu [crank], samim tim Robbie nije mogao bit out jer mu ovaj nije sjeo na arteriju.

 

Askren je znao da Lawler nije out, u protivnom ne bi toliko dugo drzao hvat i cekao da Dean stavi svoje ruke na njega i nasilno ga povuce s Lawlera. Ne mozes potonuti u nesvjest i probudit se u razmaku od pola sekunde-sekundu, to onda nije nesvjestica.

Askren je sve samo ne prljav borac i nikad ne bi gusio onesvjestenog covjeka. Askren je ultimativni grappler koji ima iskustva i osjecaja kad netko klone u nesvjest i kad netko uzima vrijeme dok je u zahvatu.

 

Pravi primjer sudacke pogreske najgoreg stupnja.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kako god bilo, nije si smio dozvolit da mu ruka onako mlohavo i mlitavo padne, nisam još nikad vidio da netko namjerno na taj način miče rukama za vrijeme borbe., dok sam gledao borbu, kad se dogodilo pomislio sam 100% da je out, ako i nije bio ,ne shvaćam čemu takvi pokreti, to mi izgleda kao da se borac sruši sam od sebe ''namjerno'' u ringu iako je sve ok, što bi sudac tad trebao napravit,

... i nako toga počme pokazivati  i govorit da je ok. U svemu je Askren naj manje kriv a Lawler naj više, tek nakon toga sudac ... (sigurnost i zdravlje boraca je na 1. mjestu i odluka je bila dobra)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 10:12 (Glavas_ZG).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...

Kako god bilo, nije si smio dozvolit da mu ruka onako mlohavo i mlitavo padne, nisam još nikad vidio da netko namjerno na taj način miče rukama za vrijeme borbe., dok sam gledao borbu, kad se dogodilo pomislio sam 100% da je out, ako i nije bio ,ne shvaćam čemu takvi pokreti, to mi izgleda kao da se borac sruši sam od sebe ''namjerno'' u ringu iako je sve ok, što bi sudac tad trebao napravit,

... i nako toga počme pokazivati  i govorit da je ok. U svemu je Askren naj manje kriv a Lawler naj više, tek nakon toga sudac ... (sigurnost i zdravlje boraca je na 1. mjestu i odluka je bila dobra)

 

Ma da, sad bi borci usred borbe u ringu trebali i misliti na "pokrete" i kako oni izgledaju?? Kakve su to gluposti? Dean je došao dignuo mu ruku i pustio da vidi hoće li pasti (tj. dal je "out"), Lawler je maknuo ruku i spružio palac. Nema govora da je bio gotov i naravno da je prekid bio nepotreban. I sad čitam da se komisija slaže sa Herbovom odlukom te da je ona ispravna, WTF? Sve više i više mislim da nema ni jedne jedine osobe u tim komisijama koja razumije i prati sport.

 

Lawler kriv...

 

Kome i dalje nije jasno, ovdje se sve vidi i sve je objašnjeno.

 

 

8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da, slažem se sa tobom zapravo, o čemu ja pričam, stručnjaci i suci su glupi i u krivu a forumaši znaju bolje od njih, pa razumije se.

Hvala.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...

Da, slažem se sa tobom zapravo, o čemu ja pričam, stručnjaci i suci su glupi i u krivu a forumaši znaju bolje od njih, pa razumije se.

Hvala.

Dobar ti je pokušaj protuargumenta.

 

"Stručnjaci" u NSAC-u zicer bolje znaju MMA-a i grapling od bivšeg prvaka bantam kategorije u vidu Cruza, i BJJ black belt-a i dugogodišnjeg komentatora Joe Rogana, koji su odmah napomenuli da je Dean napravio grešku. Ovo je samo jedna u duuugom nizu gluposti koje su stričeki i tete iz NSAC-a rekli ili napravili.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 19:18 (Promster).
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dana kaže da će biti rematch tak da

9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

 

 

Pravi primjer sudacke pogreske najgoreg stupnja.

 Karma is a bitch!

IIII
16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...
Kome i dalje nije jasno, ovdje se sve vidi i sve je objašnjeno.

Rogan prepričava što su akteri pričali.

 

I kaže ovako - Herb Dean je Benu, kad je Robiju ruka omlitavila, rekao nek pusti stisak. Ben kaže da je Robi živnuo kad je popustio stisak. Meni upravo ta priča ima najviše smisla.

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Da, Herb mu je rekao da prekine gušenje nakon što je ovom ruka pala i kada ga je Askren pustio, već je bilo gotovo.

 

Po meni je Lawler tu zayebao. Bio je u nesvjesti tih nekoliko stotinki, ruka mu je pala kao pokošena. Kada je Askren popustio grip ovaj se vratio ali je bilo kasno.

Ali je sudac zeznuo što nije prekinuo kada je Askren isto bio u nesvjesti od udaraca, tu je trebao prekinuti. Mislim da bi se trebali boriti još jednom, bilo bi najpoštenije.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...
Promster kaže...
Kome i dalje nije jasno, ovdje se sve vidi i sve je objašnjeno.

Rogan prepričava što su akteri pričali.

 

I kaže ovako - Herb Dean je Benu, kad je Robiju ruka omlitavila, rekao nek pusti stisak. Ben kaže da je Robi živnuo kad je popustio stisak. Meni upravo ta priča ima najviše smisla.

Sad dolazimo u područje "rekla kazala". Meni osobno nema previše smisla pošto je Robbie pokazivao rukom kad je Askren još uvijek stiskao. Nema mi smisla da Askren popusti stisak samo malo, tek toliko...Herb je zajebao, to je sigurno, da je pustio jo 5 sec vidjelo bi se da je čist finish (ili ne). Ne razumijem prerano zaustavljanje borbe kad se radi o gušenjima, ako se i pusti 3 sec duže neće biti posljedica. Kod armbara, leglockova i kimura apsolutno razumijem, tamo može doći do svakakvih sranja.

 

Isto tako ne razumijem zašto je Goddard 3-4 puno razdvojio Woodleya i Usmana kod klinča, potpuno nepotrebno i prerano.

6 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...
Glavas_ZG kaže...

Da, slažem se sa tobom zapravo, o čemu ja pričam, stručnjaci i suci su glupi i u krivu a forumaši znaju bolje od njih, pa razumije se.

Hvala.

Dobar ti je pokušaj protuargumenta.

 

"Stručnjaci" u NSAC-u zicer bolje znaju MMA-a i grapling od bivšeg prvaka bantam kategorije u vidu Cruza, i BJJ black belt-a i dugogodišnjeg komentatora Joe Rogana, koji su odmah napomenuli da je Dean napravio grešku. Ovo je samo jedna u duuugom nizu gluposti koje su stričeki i tete iz NSAC-a rekli ili napravili.

 Joe Rogan koji je vikao "he's out!, he's out!!" kad mu je pala ruka?  

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Fulcrum kaže...
Promster kaže...
Glavas_ZG kaže...

Da, slažem se sa tobom zapravo, o čemu ja pričam, stručnjaci i suci su glupi i u krivu a forumaši znaju bolje od njih, pa razumije se.

Hvala.

Dobar ti je pokušaj protuargumenta.

 

"Stručnjaci" u NSAC-u zicer bolje znaju MMA-a i grapling od bivšeg prvaka bantam kategorije u vidu Cruza, i BJJ black belt-a i dugogodišnjeg komentatora Joe Rogana, koji su odmah napomenuli da je Dean napravio grešku. Ovo je samo jedna u duuugom nizu gluposti koje su stričeki i tete iz NSAC-a rekli ili napravili.

 Joe Rogan koji je vikao "he's out!, he's out!!" kad mu je pala ruka?  

Pa i ja sam mislio da je out, no ni ja ni Rogan nismo bili na 30 cm od Lawlera, digli mu ruku da on nama pokaže palac gore i da nakon toga prekinemo borbu, kao Herb Dean.

6 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Samo mi je smješno da se pozivaš na Rogana, lik koji je itekako poznat da 'ladno mjenja mišljenje kako vjetar puše.. ako gledaš njegove podcaste trebao bi znat to.

 

I u ovoj situaciji je vikao da je out hrpu puta, da bi onda kasnije rekao terrible decision, klasika.

 

 

8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Prvo ti je Rogn vjerodostojan i dobar pa onda nije, daj se odluči.

 

Ili je Lawler bio out ili je napravio grešku s tim mlitavim pokretom.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Fulcrum kaže...

Samo mi je smješno da se pozivaš na Rogana, lik koji je itekako poznat da 'ladno mjenja mišljenje kako vjetar puše.. ako gledaš njegove podcaste trebao bi znat to.

 

I u ovoj situaciji je vikao da je out hrpu puta, da bi onda kasnije rekao terrible decision, klasika.

 

 

Uzeo sam Rogana i Cruza jer su odmah napomenuli kao komentatori (koje svi mogu čuti, pa tako i kolega kojeg sam citirao...) da je došlo do greške. Ako želiš komentar nekog tko je još kompetentniji u tom polju, Ryron i Rener Gracie (prezime govori sve) također smatraju da je bio "early stoppage", ali po njihovom mišljenju to nije utjecalo na rezultat, tj. on bi ostao isti jer bi Askren to završio u narednih par sekundi.

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dos Santos vs Lewis

 

Jako zabavna borba, hrabra od obojice sa puno atrativnih poteza u relativno malo vremena...za obojicu

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Navodno da je Fergusonova žena tražila zabranu pristupa za Tonyja, jer ju je ovaj - polijevao svetom vodom.
Kao psihičko stanje mu je loše i odbija potražiti pomoć...osim toga, imao je i situaciju gdje je vrištao da mu je netko usadio čip u nogu, te da nekoga ima u zidovima svoje kuće...tužna situacija.
Prije par dana je i Dana rekao da ne računa na Ferga jer se ovaj nosi s problemima, ali nije ulazio u detalje.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 1:22 (m77).
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Bojim se da se Tony više neće vraćati u ufc-ov kavez...što više čitam o njegovom stanju, sve strašnije djeluje.
Dolje je samo nedavna kronologija zbivanja koju je ispričala njegova žena Cristina:



Here are key claims made in Cristina’s declaration, by date:



Feb. 5: Cristina wrote that Tony did not sleep and he believed there would be a great flood as a result of the lunar eclipse. Tony allegedly purchased a life raft and took Cristina and their son on a drive inland, all the way to Palm Desert, Calif., about 111 miles from their home in Santa Ana. Cristina wrote that Tony woke her and her son up in the middle of the night there and said they had to leave, because they were not safe. Tony promised to seek help with mental issues if there was no flood, but later refused, she wrote.



Feb. 12: Tony had what Cristina described as a “psychotic break or a panic attack.” He screamed in her face, sweared at her and believed she was someone else, she wrote.



“I woke up late that night to [Tony] standing over me accusing me of being a witch,” Cristina wrote.



Feb. 16: Cristina wrote that Tony unplugged the refrigerator and turned off half the power in their home, because he believed there were cameras in the refrigerator and ceiling fan and that he was being watched. He also cut the wires to the heat and air conditioning units, she wrote, because he believed there was a tracking device in it. Tony allegedly tore the vanity mirror off the bathroom wall, because he believed there was something behind it and took his son’s food away because he believed it was poisoned.



Feb. 19: Tony allegedly agreed to be taken for psychological help at Keck Medical Center at USC. Cristina and her father went to pick him up, she wrote. When they arrived, they saw furniture and walls in the home had been destroyed. The mantel was ripped off the wall, because Cristina wrote that Tony believed there was a hidden doorway under the fireplace. Santa Ana police were called that day, which is also around when she moved into her parents’ home, she wrote.



March 5: Cristina wrote that she picked Tony up to take him again to Keck Medical Center again. While they were driving there, they hit traffic on the 405 freeway in Los Angeles. While the car was moving, Cristina wrote that Tony jumped out, onto the freeway, ran away, jumped over a fence and disappeared. He did make it back to their family residence later.


There were other situations in January 2019, as well as situations all the way back in January 2018, the latter of which was when Cristina wrote that Tony was drinking heavily and displayed “manic behavior,” she claimed. She added that she believes things began getting worse when Tony injured his knee in April 2018 and needed surgery. That injury forced him out of a UFC 223 title fight with Khabib Nurmagomedov.

“There are many frightening incidents which I have yet to list in this declaration,” she wrote. “However, I have videos and photographs of [Tony’s] frightening, irrational and paranoid behavior, which depicts [Tony] crying, laughing, muttering, yelling, etc., for no apparent rational reason.”

Cristina wrote that Tony allegedly had a “mental break” after winning The Ultimate Fighter 13 in 2011. He flew home to visit his parents in Michigan and was removed from the flight because of an alleged outburst. Cristina wrote that Tony went to the hospital in Michigan and he was prescribed Risperidone, a medication that can be used to treat schizophrenia and bipolar.


Tony and Cristina were married in 2012 and she wrote that things got better until 2017 when his “unstable behavior began to surface.” At that time, she wrote, he was also drinking heavily. There was a time when Tony vowed to protect her and their son, but Cristina wrote that he has begun to think she is evil and will not let her shower or be in the bathroom alone.

“[His] behavior is getting worse and more frightening,” Cristina wrote. “I am afraid that during one of [Tony’s] episodes [Tony] will kill me, our son and/or himself.”

Cristina added that she has not filed for divorce and believes that Tony is in need of mental help.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

U kakav brutalan KO je Darren Till popio

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Masvidal ga resetirao na tvorničke postavke

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

O da.

No neka mi netko objasni na koju foru je Reyes dobio  sudackom odlukom.

Upravo pogledao i reprizu i po meni niti jednu rundu Reyes nije dobio.... cista pljacka

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

O da.

No neka mi netko objasni na koju foru je Reyes dobio  sudackom odlukom.

Upravo pogledao i reprizu i po meni niti jednu rundu Reyes nije dobio.... cista pljacka

Nisu normalni ti suci u zadnje vrijeme...Jedan od njih je dao dvije runde Gunnaru.

9 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dillashaw pao na doping testu i odrekao se pojasa dok se ne rascisti situacija

 

http://fightsite.hr/rubrike/ufc/tj-dillashaw-pao-na-doping-testu-vise-nije-ufc-prvak/

11 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Doslovno svaki puta se patim da skužim kada točno počinju ufc borbe pa tako i ovaj put... gledam na kladionicama itd... sad pokazuje za sve borbe da počinju u 1 ujutro... ako netko zna glde točno vidjeti kad počinju prelimsi a kad main card i da pokazuje naš sat a ne američki neka javi jer ja nemofu naći...HVALA

9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Najjednostavniji način je preko googla, samo u tražilicu upišeš ufc Fight Night 148 i izbaci ti applet ili kako bi to već nazvao. Na njemu možeš vidjeti sve borbe i vrijeme kad počinje main event i prelims (na dnu piše da su vremena CET, znači automatski ti preračuna s obzirom na tvoju lokaciju), označio sam ti sve na slici..

 

 

 

 

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Avensac kaže...

Najjednostavniji način je preko googla, samo u tražilicu upišeš ufc Fight Night 148 i izbaci ti applet ili kako bi to već nazvao. Na njemu možeš vidjeti sve borbe i vrijeme kad počinje main event i prelims (na dnu piše da su vremena CET, znači automatski ti preračuna s obzirom na tvoju lokaciju), označio sam ti sve na slici..

 

 

 

 

 

 

 Ljudino hvala ti puno...

11 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ursusc355 kaže...
Avensac kaže...

Najjednostavniji način je preko googla, samo u tražilicu upišeš ufc Fight Night 148 i izbaci ti applet ili kako bi to već nazvao. Na njemu možeš vidjeti sve borbe i vrijeme kad počinje main event i prelims (na dnu piše da su vremena CET, znači automatski ti preračuna s obzirom na tvoju lokaciju), označio sam ti sve na slici..

 

 

 

 

 

 

 Ljudino hvala ti puno...

 Prije reda zahvalio...meni to ne izbaci uopče... ne kužim

9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Hmm koji web browser koristiš? Ja koristim Chrome, sad sam probao na Firefoxu i ne radi. Moguće da radi samo na Chromeu..

 

 

EDIT: sad vidim da na službenoj stranici ufc-a isto preračuna na naše vrijeme

 

https://www.ufc.com/events, piše fino Sun, Mar 24 / 1:00 AM CET / Main Card

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 20:59 (Avensac).
9 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Superman punch KO, mislio sam da će Thompson dobit, ali Pettis je ipak iskusnjara

 

https://www.mmahighkick.com/viewtopic.php?f=2&t=1866

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice