NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 567.825
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
NBA liga

davis je nakon odlazaka ronda i cousinsa od uprave pelicansa zatrazio trade u lakerse ili oklahomu!!!! - shams charamia

 

update 1- prenešeno sa neke lakers stranice tako da je upitna točnost

 

update 2- kupio je kuću u LA-u za 7.5mil dolara

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 21:12 (Del_Boy97).
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Je netko mozda uzimao Nba league pass balkan preko stranice na facebooku za 200 kn? Izgledalo mi ok riskirao lovu ali izgleda da je prevara. Ako neko ima informaciju nek napise da potvrdim da se jos netko ne namoči.
sake08
13 godina
offline
Re: NBA liga
maxis kaže...
Je netko mozda uzimao Nba league pass balkan preko stranice na facebooku za 200 kn? Izgledalo mi ok riskirao lovu ali izgleda da je prevara. Ako neko ima informaciju nek napise da potvrdim da se jos netko ne namoči.

Ja sam prije par godina isto tako uzeo preko neke stranice s fejsa godišnji League Pass za 200kn, i radilo je dobro mjesec dva (kroz ljeto) i onda je prestalo raditi, kontaktirao sam njihov support (NBA LP) i rekli da je došlo do neke zabune pa su mi deaktivirali acc., ispričavali se i sve pet...I onda se opet dogodila ista stvar, prestalo raditi, ja njih kontaktirao, i rekli su mi da je kupljeno s ukradenom karticom ili nešto slično, počeo se lik raspitivati o mojim podacima pa sam brže bolje zatvorio chat i poslao sve u pm.

 

Imaš odličnu alternativu OVJDE, stvarno za svaku tekmu ima streamova i to kvalitetnih, uopće više ne razmišljam o nikakvom plaćanju...

14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Thanx i mislio sam da je neka caka u pitanju. Nista budem pratio preko ovoga sto si poslao.
sake08
13 godina
offline
NBA liga

Sta kazete na trade Phile i Wolvesa?

 

Sljedece godine, hvala Bogu, NBA postaje opet zanimljiv.

VISCA BARCA
12 godina
offline
NBA liga

ako ima zainteresiranih za igranje NBA2k19 Lige na PS4, javite mi se u inbox...
imas nas 12-13 i vec se odigralo dosta sezona (sto bi znacilo da nije tek sada startalo i da su to već stalni članovi)
pa eto...ako imate volje i vremena, te volite nba .....

15 godina
offline
NBA liga

Top 100 Michael Jordan feats that LeBron James will NEVER pass

 

14 godina
offline
NBA liga

King je 4 najbolji strijelac NBA. Ako tak nastavi još par godina, eto ga blizu prvog mjesta.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

king nikad losije nije igro. odvratan je od kad se vratio od one iscenirane ozljede... gadi mi se i on i ovi lejkersi, al nek su oni zubca spasila bar.

 

lakersi od frašize pobjednika do franšize za ruganje

15 godina
offline
NBA liga

uzas, nikad sam bas volio lbja, al sam ga respectao. gledam si ove svoje lakerse i frajer namjerno samo stat padda. obrana mu je nepostojeca, mislim da je 8. u lakersima po obrani. od ostalih lakersa mi se gadi i lonzo, fejka ozljede konstantno, ne kuzim to. od igraca koji mi se svidaju su ingram i kuzma. kuzma je klasicni skorer koji ce u buducnosti bit jako koristan igrac. ingram s druge strane je poceo igrati jako jako dobro, u glavi je dosta jak, ne zanimaju ga sva sranja koja se desavaju oko njega i LA-a, bit ce on ipak dobar za sezonu dvije, treba samo pricekat. svi zele da igrac nakon 2 sezone bude all star ili ga odma proglase bustom. takvim nacinom smo odjebali DLo-a pa evo kakav kao radio sad u netsima, preporodio se covjek. nebi se cudio istoj sudbini ingrama, dat cemo ga za nista a onda ce postat killer all star igrac. 

kad pogledamo samo malo u blizu proslost, lakersi su sad mogli imat postavu DLo-ingram-lbj-randle-lopez, playoff zagarantiran. cak bi reko i jos kuzmu na klupi jer iako je njegov pick doso bas iz trejda russella i mozgova, imali smo picka samo par mjesta iznad a kuzmu nitko nije planirao uopce pickat. 

14 godina
offline
NBA liga

Koliko mržnje prema jednom igraču. No, shavaćam vas. Jedan od najboljih igrača ikad, danas je popularno mrziti najbolje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 18:22 (x18x05x).
10 godina
offline
NBA liga

x18x05xpogledaj ovo

 

zašto bi ga ja respektirao, lik je dokazana plačipička, voli da je sve po njegovom i igra se gm-a

 

volju mladih je unistio, u obrani se vucara ko zadnje govno usrano, a u LA nije dosao radi kosarke nego radi snimanja filmova i dizanja brenda

14 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

x18x05xpogledaj ovo

 

zašto bi ga ja respektirao, lik je dokazana plačipička, voli da je sve po njegovom i igra se gm-a

 

volju mladih je unistio, u obrani se vucara ko zadnje govno usrano, a u LA nije dosao radi kosarke nego radi snimanja filmova i dizanja brenda

 Kad realno pogledaš sa kim igra u ekipi dobro je da uopće imaju pobjeda. 

 No, sve što si nabrojao nema veze sa vezom.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: NBA liga
x18x05x kaže...

 Kad realno pogledaš sa kim igra u ekipi dobro je da uopće imaju pobjeda. 

 No, sve što si nabrojao nema veze sa vezom.

 Kako to mislis dobro je da uopce imaju pobjeda? Zelis rec mozda da je s Clevelandom prosle god. imao bolji roster nego sad u Lakersima? Lakersi kolko god da jesu losi, nisu losiji od Clevelanda prosle god, no ove sezone ne prolazi ta igra jer je na zapadu te je imao ozljedu.

Ne volim LBJ-a, no niti ga mrzim. Jednostavno on je najbolji igrac na planeti, ali i jedan od najboljih u povijesti, moras ga respektirat.

Tko nebi htio imati najboljeg igraca u svom timu? Samo sta su lakersi formirali sastav koji ne moze pobjedivat sada, vec za par godina, LeBron to zna naravno. Srusio im je i i to malo chemistrya sta su imali ulaskom u sezonu tako sta je sve htio trejdat za AD-a. No ne krivim ga, AD je superstar, a jos nije u primeu dok je LeBron na zavrsetku svoje karijere i zeli ''pogurat'' jos 1 prsten.

VISCA BARCA
15 godina
offline
NBA liga

tko god misli da bi lbj s davisom imao ikakve sanse za prsten pored gswa je osoba koja nimalo ne prati kosarku. u seriji cak se nebi ni kladio da bi dobili houston. previse se trebalo dat u tom trejdu za davisa a s dva igraca i ostatkom iz g lige nemozes po prsten. 

i ovo opravdanje da lbj sad ima kao klosare u ekipi i zato nemoze nista, pa evo prosle sezone su ti isti "jadni" igraci imali 35 pobjeda, koliko ce imati ove sezone s obzirom da su dodali "goata" u ekipu? trenutno su na 30. 

moram priznat iskreno, kao navijac lakersa, veselio sam se dovodenju lebrona, al sve ostalo sto su napravili nakon toga je tesko sranje, pocevsi od ovih one year dealova koje su dali jer su idioti. jos uvijek mi nejde u glavu ko je smislio da je pametno pustit randlea koji je potpiso u pelicansima za 8 milja i za tih istih 8 milja onda potpisat ronda. i sve to rade s nekom nadom da ce neko od velikih zvjezda samo tako doc i potpisat za lakerse, da, nakon svih ovih sranja ove sezone evo trgaju se doc. 

13 godina
offline
NBA liga

LeBron je bez rasprave top 10 igrač ikada, no njegovo pasivno-agresivno ponašanje mu se obija o glavu već neko vrijeme i doslovno se ponaša kao drama queen. Konstantno podbadanje svojih suigrača preko medija, "Giannis ima odličnu momčad izgrađenu oko njega itd itd...Takve i slične izjave u kojima on cvili i žali se na nešto dolaze od njega na dnevnoj bazi. A da ne pričam o okretanju očima i mahanju rukama kad Lakersi prime koš, ponaša se kao da je kraj svijeta, a ironično on se najmanje trudi u obrani i postao je rupa koja se iskorištava. Ova momčad je trebala u playoff, imaju kvalitetne igrače koji imaju još mnoooogo prostora za rast. Istina bog nisu baš pametno složili momčad, pa su šuterski jako loši, ali imaju individualnu kvalitetu za playoff. Vjerujem da je LeBron imao veliki utjecaj na to koga će LA potpisati, sad ima koga ima, ali barem su svi na 1-godišnjem ugovoru. Meni je onaj trade za Davisa bio smiješan pošto bi LA ostao bez igrača, badava ti LBJ i Davis kad uz njih u početnoj postavi imaš domara, zaštitara i čistaćicu. Uglavnom nikad nisam simpatizirao LeBrona, no nisam ga ni bio mrzio, bio mi je sasvim neutralan, no nakon ovih stvari definitivno mi nije simpatičan. Sad vidim zašto baš ostale zvijezde ne umiru od želje da igraju s njim.

 

Što se tiče Lakersa, sve je otišlo k vragu kad je umro Jerry Buss i kad su njegova djeca preuzela franšizu u ruke. Djeljenje glupih ugovora igračima koji nisu ni za ABA ligu(Deng, Mozgov itd..) i postavljanje krivih ljudi na ključne pozicije. Uz to svako malo neki skandali, nervoze, "tampering" s igračima itd. Clippersi su već 7 sezonu bolja momčad u gradu, tko bi rekao...

14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
x18x05x kaže...

Koliko mržnje prema jednom igraču. No, shavaćam vas. Jedan od najboljih igrača ikad, danas je popularno mrziti najbolje.

 kolko glup komentar. niko ga ne mrzi sta cu ga mrzit ali da igra ove sezone očajno, igra. Praktički sabotira ekipu a i evo procito sam isto da ce mu sad limitirat minute i mečeve koje ce igrat a koje ne tak da dosta očajno.

dalko je LBJ od najboljeg igrača na svijetu pogotovo sad kad nije uspio ni PO izborit sa relativno solidnom ekipom. Nikad nece imat karizmu i rispekt kao MJ. To sad snima space jam 2 pa ne može igrat haha gori je od hezonje 

 

Promster kaže...

LeBron je bez rasprave top 10 igrač ikada, no njegovo pasivno-agresivno ponašanje mu se obija o glavu već neko vrijeme i doslovno se ponaša kao drama queen.

 Teški drama queen,slaže ekipe od kad je iz miamia otišo i baš mu i nejde za rukom to igranje GM-a.Baš se jako niko srozo s tim plakanjem za svaki koš i prigovaranjem ostalima a on je kriv za 80% toga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 11:27 (Pinkyz).
13 godina
offline
NBA liga

Nitko pored GSW-a nema sansu za osvajanje. Jedno je playoff i serija od 7 utakmica, a drugo je jedna utakmica. U seriji su nepobjedivi, ne moze se desit da protivnicka ekipa zaustavi ili da jednostavno ne ide Currya, Klaya, Kd-a i Cousinsa. Jedan od njih ce sigurno imati svoju noc ako vec drugi nece.

Nadam se da sljedece sezone KD i Cousins odlaze i da NBA opet pocne bit zanimljiv, a ne da znamo osvajaca dok sezona jos nije pocela. Bit ce zanimljiv free agency.

VISCA BARCA
15 godina
offline
NBA liga

ne bih se bas slozio da su nepobjedivi. da su najveci favoriti to da. prosli playoff ih je houston skoro dobio i bilo je gadno, houston kojem se cp3 ozljedio na kraju serije. houston ima dobru sansu sigurno. isto tako okc ove sezone je odlican, dodali su dosta dobru klupu(schroeder kao 6. igrac je odlican), pg13 igra sezonu zivota(top 3 u mvp glasanju) a westbrook je konacno nasao svoju ulogu koja nije primarni skorer neke ekipe, mislim da ce oni ovaj put dosta pokazat u playoffu. svi zaboravljaju na denver, ocito se smatra da su samo regular season ekipa, i da slazem se da nisu nesto pri vrhu za osvojit naslov ali mislim da ce radit probleme u playoffu. 

uzmimo istok, imamo toronto koji ima kawhi leonarda, ljudi su nakon samo jedne sezone neigranja zabrijali da kawhi vise ne postoji, isti onaj kawhi koji se sa puno losijim spursima u prvoj tekmi serije gsw doslovno gazio ko plitak potok pa se desila ozljeda svi znamo kako. kawhi ovaj put ima dosta mladu i siru ekipu, igraju odlicno i definitivno su prijetnja. 

imamo celticse koji su prosle sezone lagano dosli do finala konferencije bez irvinga i haywarda, ovaj put mozda doguraju tamo bez ozljeda, a irving u playoffu je jako opasan igrac, a ovaj put nema lebrona al zato ima hrpu igraca koji mu stoje iza leda.

za sixerse mislim da nemogu u finale pored toronta i celticsa no i oni imaju odlican roster, jednog embiida koji je trenutno najbolji centar lige u oba smjera, jednog simmonsa koji je u top razigravacima lige i jednog butlera koji je u top two way igracima lige. plus dodali su preko trejda odlicne igrace da popune roster. nisu ni oni bas bezopasni, samo bi rekao da su mozda premladi i neiskusni naspram ostalih ekipa koje sam nabrojao i ciji su igraci vec vidli veliko finale pa ga i osvajali. 

kad god mi neko spomene da je gsw nepobjediv sjetim se 2011. i mavsa koji su se popisali po nepobjedivom heatu i velikoj trojci kao da su neki debili koji su prvi put u finalu nba-a. 

ova sezona definitivno nije kao prosla gdje je gsw stvarno bio jako nadmocan, ova sezona je s puno vise konkurencije, pa cak i da se zna ko dize finale, playoff serije ce biti jako jako zanimljive za pogledat.

13 godina
offline
NBA liga

Sve to stoji sto si napisao, slazem se u potpunosti, ali i dalje mislim da ce GSW osvojit sve. Ne mozes cuvati 5 all stara u ekipi i nadat se da nitko od njih nece imati svoj dan. Houston je prosle godine bio nadomak finalu, ali zbog ozljede CP-a se to nije desilo, no tu je jedan ogroman faktor koji je prosle godine isao u korist Rocketsa, a to je Capela. Ove godine GSW nije dodao samo solidnog centra nego kada je zdrav top 2 centra u ligi (on i Embiid ovisi kako tko gleda). Celticsi su jaki, ali vidis da imaju problema s rotacijom da ne znaju kako postaviti igrace te nemaju chemistry. Pojedinacno, na papiru oni su 2 najjaca momcad no na terenu bojim se da nije tako. Navijac sam OKC-a i pratim skoro svaku tekmu, nadam se da nesto mogu napraviti, ali opet tesko. Sve je moguce, znamo kako Westbrook igra protiv GSW-a , PG igra sezonu zivota i moze bez problema matchat KD-a isto tako je i u razgovoru za DPOY, Adams ne moze matchat poene Cousinsa, ali ga moze dobit u skokovima i u obrani definitivno. Ferguson je puno napredovao, igra dobru obranu cak me iznenadio jako ugodno, Grant je jedini foward/centar uz Townsa i Lopeza koji ima preko 75 zabijenih trica i 75 banana, isto igra sezonu zivota trenutno. Denver je po meni regular season team, nisu iskusni u playoffu i netko ce ih outcochat ili dobit na iskustvo. 
Sve u svemu cak iako GSW osvoji sve, ceka nas zanimljiv playoff i mislim da ce biti jako zanimljiva druga runda na istoku, vise nema LeBrona da znamo da ce bit u finalu, istok je otvoren. Mogu vidjet Toronto kao pobjednike - Kawhi igra odlicno kao i u Spursima, a Siakam je MIP.

VISCA BARCA
15 godina
offline
NBA liga

Po meni je mip definitivno D’angello russell. Nitko nije mogao ni ocekivat ovakve netse, a DLo je voda tih netsa, a i all star je bio. Bas jako veliki napredak kojeg je malo tko ocekivao u ovoj sezoni. 

Netsi su od takve rupcage od momcadi postali presimpaticna momcad. Imaju vrhunski chemistry, ona slavlja s klupe su im vrh i nemozes hejtat tu ekipu kad vidis da igraju kao da su si svi najbolji frendovi. Jednostavno uzivaju u svakoj tekmi, nema pritiska od strane nikog, nema ocekivanja. 

Jedva cekam vidit netse u buducnosti. 

13 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

Po meni je mip definitivno D’angello russell. Nitko nije mogao ni ocekivat ovakve netse, a DLo je voda tih netsa, a i all star je bio. Bas jako veliki napredak kojeg je malo tko ocekivao u ovoj sezoni. 

Netsi su od takve rupcage od momcadi postali presimpaticna momcad. Imaju vrhunski chemistry, ona slavlja s klupe su im vrh i nemozes hejtat tu ekipu kad vidis da igraju kao da su si svi najbolji frendovi. Jednostavno uzivaju u svakoj tekmi, nema pritiska od strane nikog, nema ocekivanja. 

Jedva cekam vidit netse u buducnosti. 

 Da da, u pravu si, na DLo-a sam zaboravio, ali sve u svem bitka izmedu njih dvojice. Ma lijepu kosarku definitivno igraju, jos bi imali bolji rekord da se nije desilo ono s LeVertom

VISCA BARCA
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

i ja se nadam da ce OKC do finala, ali bit ce to jako tezak put. 

 

šta se s hezonjom događa? 

16 godina
offline
Re: NBA liga
Pinkyz kaže...

šta se s hezonjom događa? 

 ozljeda noge

10 godina
offline
Re: NBA liga
Wolverine kaže...
Pinkyz kaže...

šta se s hezonjom događa? 

 ozljeda noge

 i glave čini mi se

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

uh dobro je dok je samo noga, ja vec mislio da se ne racuna više na njegovih 5koševa i 3 TO po utakmici.

13 godina
offline
NBA liga

Ne znam sta se dogada s nasim igracima, svi osim Bogdanovica imaju neki problem u glavi ocito. Bender je igrac manje na terenu ko i Hezonja kad igraju, a oboje imaju ili su imali ogroman potencijal. Saric isto nekad radi gluposti i vidi se da nije svoj u glavi. Za Zubca mi je drago sto malo vise igra trenutno i da ce se tak nastavit, a Zizic igra toplo-hladno. Sve se bojim da zbog nekih igraca (citaj Bender i Hezonja), nitko nece htjet draftat Hrvata.

VISCA BARCA
15 godina
offline
Re: NBA liga
Jack Black kaže...

Ne znam sta se dogada s nasim igracima, svi osim Bogdanovica imaju neki problem u glavi ocito. Bender je igrac manje na terenu ko i Hezonja kad igraju, a oboje imaju ili su imali ogroman potencijal. Saric isto nekad radi gluposti i vidi se da nije svoj u glavi. Za Zubca mi je drago sto malo vise igra trenutno i da ce se tak nastavit, a Zizic igra toplo-hladno. Sve se bojim da zbog nekih igraca (citaj Bender i Hezonja), nitko nece htjet draftat Hrvata.

 benderu i zizicu pa i hezonji bi bilo pametnije da su jos u europi malo ostali, ovako su dosli u nba samo kao cisti talenti bez mnogo funduamentalsa koje je trebalo razvit. bojan je dosao kao gotov igrac, odlican europljanin koji je samo naostrio svoje znanje u nba-u. saric nije los, da dode u ekipu koja bi mu sjela kao sto su sixersi opet bi igrao kao tamo, ova ekipa mu ne sjeda i sto prije nek ide. 

zubac je dobar, pokazo je to vise puta, treba samo minute i razvit ce se on dosta dobro. uzmite u obzir da su to jos sve jako mladi decki, i ne stavljajte ocekivanja od njih kao od najboljih americkih prospecta. svi bi mi htjeli da nasi budu vrhunski, ali jednostavno im plafon u startu nije toliko visok iz raznih razloga. bojan ima 29 godina i normalno je da igra odlicno, ostali su jos klinci i tek cemo za 5-6 godina moc rec dal su uspjeli ili fejlali, duge su karijere pred njima. ko kaze da za 3-4 sezone zubac nece stavljat 15 poena i 10 skokova po tekmi, uopce nebi bilo previse to ocekivat. ali ako ljudi ocekuju novog jokica ili doncica u svakom igracu to je onda problem. 

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

sve štima ali hezonja je do sad vec trebo pokazat neki napredak

13 godina
offline
Re: NBA liga
Pinkyz kaže...

sve štima ali hezonja je do sad vec trebo pokazat neki napredak

Ja sam hito da Hezonja uspije, i konačno je prošle sezone na kraju počeo igrati odlično. Zaredao je par tekmi sa 20+ poena i izgledalo je da će dobiti pristojan ugovor, još kad je potpisao za Knickse mislio sam da ne može bolje. Došao je u trulu momčad bez pravog krila (u Orlandu se morao izboriti pokraj Gordona i Fourniera) i tu je trebao imati malo veću slobodu i ulogu. No ništa od toga, previše je nekonzistentan i nijedan trener se opravdano ne može pouzdati u njega. Nisam puno gledao njega pa ne mogu reći zašto nije gotovo ništa napredovao i zašto je ostao tamo gdje je i bio prije 4 godine, ali istina je da je uzalud potrošen 5. pick.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice