Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.519
|
čitano: 6.301.725
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Rast mišića i visina
Prte kaže...

S obzirom na moju visinu slabo...

 

 Moras jače trenirati!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
8 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Kant kaže...
Prte kaže...

S obzirom na moju visinu slabo...

 

 Moras jače trenirati!

 

A da jednostavno uzmem neki extreme mega mass deluxe??

 

8 godina
offline
Rast mišića i visina

Pozz ekipa..

Moze neki program treniranja u gymu kroz 4 do 5 radnih dana (pon-pet) ?

Koliko vjezbi je dovoljno za neku grupu misica, npr. prsa  itd. ?

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Na myprotein.hr imate popust zbog rođendana, ja sam iskoristio kod od daria BDAY42DARIO, dobijete 42% popusta. 5kg whey s okusom ispadne 365kn. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Rast mišića i visina
dmanz kaže...

Na myprotein.hr imate popust zbog rođendana, ja sam iskoristio kod od daria BDAY42DARIO, dobijete 42% popusta. 5kg whey s okusom ispadne 365kn. 

 Baš mi trebalo, uzeo vaniliju, dosad uvijek samo čokoladne varijacije.

15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
dmanz kaže...

Na myprotein.hr imate popust zbog rođendana, ja sam iskoristio kod od daria BDAY42DARIO, dobijete 42% popusta. 5kg whey s okusom ispadne 365kn. 

 Ja nzn kak si ti dosao do te racunice, to ti s popustom ispada 48 GBP, a to je cca. 407kn. I na to jos ide postarina, koja mi se cini da je 11 GBP. Ja sam na hrvatskom uzeo ispalo me mislim 420kn a postarina je bila besplatna, makar sam ja 15kg uzimao nzn dal je i za manje.

 

EDIT:My bed, nisam skonto da je ovo za hr popust kad je na engleskom, otkazo sam svoju. Izgleda da ce bit 20kg onda.

 

EDIT2:Koja stoka, znaci za vise od 15kg ne vrijedi popust al i dalje pise nzn kaj se nadaju da neko nece skuzit pa ce slucajno proci. Znaci kad se nekon 3x5kg doda jos jedna vreca ona je na full cijeni 630kn, i dalje ak jos dodajete isto je sve full cijena. Nisam isporbavo novu narudzbu radit, da vidim da to ogranicenje po narudzbi il po accountu nekakavo.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 13:09 (R4zOR229).
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
R4zOR229 kaže...
dmanz kaže...

Na myprotein.hr imate popust zbog rođendana, ja sam iskoristio kod od daria BDAY42DARIO, dobijete 42% popusta. 5kg whey s okusom ispadne 365kn. 

 Ja nzn kak si ti dosao do te racunice, to ti s popustom ispada 48 GBP, a to je cca. 407kn. I na to jos ide postarina, koja mi se cini da je 11 GBP. Ja sam na hrvatskom uzeo ispalo me mislim 420kn a postarina je bila besplatna, makar sam ja 15kg uzimao nzn dal je i za manje.

 

EDIT:My bed, nisam skonto da je ovo za hr popust kad je na engleskom, otkazo sam svoju. Izgleda da ce bit 20kg onda.

 

EDIT2:Koja stoka, znaci za vise od 15kg ne vrijedi popust al i dalje pise nzn kaj se nadaju da neko nece skuzit pa ce slucajno proci. Znaci kad se nekon 3x5kg doda jos jedna vreca ona je na full cijeni 630kn, i dalje ak jos dodajete isto je sve full cijena. Nisam isporbavo novu narudzbu radit, da vidim da to ogranicenje po narudzbi il po accountu nekakavo.

 Ma na hrvatskom sam mislio... Ja naručio whey + još neke sitnice, računica mi mora biti dobra ako mi ovako piše , probao sam na .co.uk ali mi je zbog poštarine ispalo skuplje

16 godina
online
Rast mišića i visina

Koji će vam k. Whey?

 

Treniranje jako, jedite normalno i to je to...

 

Osim ako vam placebo ne igra veliku ulogu

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Kant kaže...

Koji će vam k. Whey?

 

Treniranje jako, jedite normalno i to je to...

 

Osim ako vam placebo ne igra veliku ulogu

 Pa baš zato, jer ima dana kad ne jedem normalno (dovoljno proteina), pa onda popijem whey

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Kant kaže...

Koji će vam k. Whey?

 

Treniranje jako, jedite normalno i to je to...

 

Osim ako vam placebo ne igra veliku ulogu

 Ne razumijem zašđto danas, u doba kad se kvaliteta hrane srozala, ista zdrava je skupa, ne bi smio posegnuti za dodatkom prehrani koji će mi kroz mjericu cve kroz dan dat još 40-50gr proteina čisto da budem siguran da sam dnevne potrebe zadovoljio što od posla/treninga.

 

Nikakav placebo, niti neki čarobni prah. Jednostavno dodatak prehrani kao tabletice šumeće ili omega 3 kapsule itd, tako i whey s time da može uvijek i uz sve.

Ujutro ga puknem u pahuljice zobene, navečer u shake nakon treninga i to je to.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
online
Rast mišića i visina

Čisto zato jer dovoljno uneses redovnom prehranom.

 

Ali tko voli nek izvoli... nitko nije umro od proteina

 

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Kant kaže...

Čisto zato jer dovoljno uneses redovnom prehranom.

 

Ali tko voli nek izvoli... nitko nije umro od proteina

 

 

 Kako koji dan.

Imam dana na poslu kad se loše hranim, živim na ribicama iz konzerve ili nešto.

Ima dana kad se jede i više, tijelo izbacuje višak tako da koristi koliko mu treba i super.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

Proteini.si ili Poleo? Koji whey uzeti do 200? Nisam godinu dana bio u teretani.

13 godina
offline
Rast mišića i visina

za mene je suradnja s polleom završena.

 

Imali su akciju koja je stajala na netu 4 dana dulje nego je završena, po istoj akciji naručio, sve super do košarice, ista odbija akciju. Zovem, e da, to je završilo. Pa zašto stoji na webu? A očito greška kaže lik meni?

Očito jebena greška, ja sam očito debil koji naručuje na akciju koja stoji da i dalje ima a nema. Kulturno pitam, pošto je njihova greška  mi obračunaju fino kako treba i dobro.

Ne veli, greška je sad je ispravljeno. Reko super,i što možete kao ispriku jer nije moja greška, kaže stonirat narudžbu.

 

E pa stoniraj si materi doma, mi smo završili + njihovo smeće od my1st proteina nikom ne preporučam. 

 

U svakom slučaju direkt myprotein, ili proteka kod nas. Ostalo neisplativo i prevelike marže.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Rast mišića i visina

Evo mogu se ovdje pohvalit pošto smo svi anonimni 

Prvi polumaraton sam otrčao u 02:36:08 u Sisku, držao sam tempo oko 6'30" cijelo vrijeme do nekog 15km odvratno me koljeno počelo bolit tu sam malo šarao od 7' do 8' 30" po km, ali nisam stajao ni jednom ogroman korak za mene 

 

I ako kojim slučajem se prepozna ovdje Bošnjak koji je završio prije mene i onda zadnjih 1,3km otrčao kao potpora meni htio bih mu se zahvalit jer kada sam prešao cilj bio sam u takvom bunilu da sam zaboravio otić i pozdravit se. 

 

Živjeli 

Još jednu pa idemo ili dve pa ostajemo
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Jack Black kaže...

Koristite li rukavice za teretanu? Zuljevi su sve gori i gori, pa me zanima gdje mogu kupit neke rukavice?

 

Stare full finger rukavice za bicikl. Koristim samo za zgibove. Još bolje koristit par komada spužve - bolji grip. Zadebljalu kožu moraš obavezno redovito skidati inače riskiraš da ti se komad otkine do mesa. Ja koristim skalpel i ponekad na fino još sa rašpicom - najbolje električna marke Scholl.

14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Ekipa, jel ima ko iskustva sa vagama/uređajima za analizu tjelesne kompozicije tj. htio bih si izmjeriti body fat... Zanimaju me ove vage za kućnu upotrebu, kuda i koje gledati, koliko je to precizno? Jel Tanita ima samo marketing ili ima i kvalitetu?
15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

Nevalja ti to ništa.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
14 godina
offline
Rast mišića i visina

Nije toliko precizno, al ako želiš pratiti svoj napredak je dobro, jer svejedno vidiš dal gubiš ili dobivaš

8 godina
offline
Rast mišića i visina

U koje vrijeme inače idete u teretanu?

Ja idem ujutro kad radim popodne, a kad radim ujutro onda idem odmah poslije posla u 4. Jučer mi je bilo draže igrati igrice ujutro pa sam odlučio da ću ići navečer oko 19:30 kad završim s poslom i nije mi jasno zašto bi netko svjesno htio ići u to vrijeme u teretanu... jednostavno nema slobodne sprave. Ali sam isto tako primjetio da se manje više cijela ta ekipa navečer dobro poznaje...

Pa eto, je li vam draže ići kad nema toliko gužve ili vam je ipak draže trenirati kad je ekipa tu iako je gužva?

12 godina
offline
Rast mišića i visina

Ili rano ujutro ili za vrijeme gableca.

Nikad od 15h nadalje.

 

I ne idem na sprave :)

Know your limits.
13 godina
offline
Rast mišića i visina

18 pa nadalje, kad je ljeto onda čak 21+ a nekad i 13-14 pa takav napucan na plažu da mace vrište :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
guls kaže...

Ili rano ujutro ili za vrijeme gableca.

Nikad od 15h nadalje.

 

I ne idem na sprave :)

 Dobro, pod sprave sam mislio i na benč, na kavez za čučanj, šipke... Na sve u biti što se nalazi u teretani.

Ni ja ne idem na sprave ali, eto, i one budu zauzete :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina

Većina dana od 13-15h. Definitivno mi je draže kad nema gužve, pogotovo jer u mjesto gdje živim nije baš velika teretana pa izgubim volju kad vidim da sam 10. na redu za bench/mrtvo/čučanj. 

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Tincha kaže...
Ekipa, jel ima ko iskustva sa vagama/uređajima za analizu tjelesne kompozicije tj. htio bih si izmjeriti body fat... Zanimaju me ove vage za kućnu upotrebu, kuda i koje gledati, koliko je to precizno? Jel Tanita ima samo marketing ili ima i kvalitetu?

 Osim prave komore sa vodom, mislim da ti je običan kaliper dobar. https://www.myprotein.hr/protein-accessories/kaliper-za-mjerenje-postotka-masnog-tkiva/11023726.html
za jednu trećinu cijene, tj. 13 kn https://www.kvantum-tim.hr/mehanicki-kaliper-plasticni.html
Iako, neznam, ako baš nemoraš nikome pokazivati napredak ili rezultate dijete, kolika je korist od svega. Možda ajd za samopouzdanje :)

fila2208 kaže...

za mene je suradnja s polleom završena.

U svakom slučaju direkt myprotein, ili proteka kod nas. Ostalo neisplativo i prevelike marže.

Ma da, s tolikim marketingom, otvaranjem dućana na svakom koraku pa i guranjem u konzume, reklamama i sponzorstvima, mislim da oni moraju debelo dignuti marže da im se isplati (ili su natukli kredita i minusa ko agrokor). 
Možda je ok ovako gore za neku sitnicu poput kalipera, ako su ti u blizini s dućanom, inače kad baš naručuješ preko neta, odeš radije, kako kažeš direktno na standardni myprotein.hr i proteku i bok. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 18:29 (overhaul).
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Neznam da li ste vidli ali akcija na myproteinu, ispada 5kg veja s okusom cca do 350kn. 

14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

kako? meni ispada oko 440? jeli ima neki tajni kupon?

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
BlackEagle kaže...

kako? meni ispada oko 440? jeli ima neki tajni kupon?

 Popust30hr na hrvatskoj stranici sa euro valutom, malo bezveze, ali jedino tako funkcionira

12 godina
offline
Rast mišića i visina

S dostavom 526kn... fakat treba uzeti gro toga da se isplati.

Know your limits.
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
guls kaže...

S dostavom 526kn... fakat treba uzeti gro toga da se isplati.

 Na 3 vrece je 12€ dostava, ispada cca 360-370kn po vreci, tako da se itekako isplati.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice