Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.519
|
čitano: 6.305.604
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

crossfitom se amaterski bavim i jebeeno sam zadovoljan crossfitom se amaterski bavim i jebeeno sam zadovoljan
 

14 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Slika jednog mog doručka,veoma proteinski obogaćen.

 

120gr tunjevine

2 jajeta

1 čaša domaćeg mlijeka

Na mojih 80kg je ovo dosta,naravno vi mozete vise jaja ali mislim da nema potrebe veoma je zasitno.

 

:) :)
Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.12.2014 15:51 (Nitro233).
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
PLASMAorLCD kaže...

Je li samo meni ne treba hajmo reći ''mentalna disciplina'' , jednostavno vježbam jer volim, radi samog procesa vježbanja. Treba mi veći trud da ne odem kad mi je rest day 

I sam sam takav. Koliko god bilo teško, u trt. se mora ići i odraditi maksimum. Ako ne odem, ta dva sata sam doma za qurac, niš ne napravim korisno i kao da trunem.

 

edotata kaže...

 

Vidi se, i dobro će ti to doći na provjerama, djeluješ sitan i malo kg pa ćeš lako trčati i dipsati.
Fali ti mase za moj pojam, ali eto ako si crossfitter to ti je ok.
Ali svejedno....masa!!
NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Kolega sa BBshopa poslao ''majčicu''.

will wear it proud cijelo ljeto :)

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
tpg kaže...

Slika jednog mog doručka,veoma proteinski obogaćen.

 

120gr tunjevine

2 jajeta

1 čaša domaćeg mlijeka

Na mojih 80kg je ovo dosta,naravno vi mozete vise jaja ali mislim da nema potrebe veoma je zasitno.

 

jel se to meni cini, ili jedes onu sitnu tunjevinu? :D 

11 godina
offline
Rast mišića i visina

Da jede najgoru tunjevinu ;-)

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
roby27 kaže...

Da jede najgoru tunjevinu ;-)

to su ostaci tunjevine, nejgore sto mozes dobiti, tko zna sta tu jedes .. :D bolje ulozi te 3,4kn vise i uzmi meso..a ne repove :D 

 

ovo sam jednom probao,, fuj kako je gadno :D ...da je prava tuna, bilo bi proteinski obogacen,al ovako ne znam koliko tu moze biti proteina. sigurno ne nist posebno

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 15:18 (exer1234).
12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

um posto mislim narucit u polleo sporta koji bcaa da uzmem?

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Nitro233 kaže...

um posto mislim narucit u polleo sporta koji bcaa da uzmem?

prvo se zapitaj, dal ti je potreban? dal imas viska para koje ti ne trebaju? ako imas , onda uzmi, ali neces osjetiti nista, bcaa unosis kroz prehranu, whey.. mislis da ce ti dodatnih 5 g pomoci nesto? nece. to je sve psiholoski, mislit ces da napredujes, zato sto uzimas, ali sve je to u glavi.. Radije daj te pare za 3kg wheya.. Ne treba ti BCAA .. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
Nitro233 kaže...

um posto mislim narucit u polleo sporta koji bcaa da uzmem?

prvo se zapitaj, dal ti je potreban? dal imas viska para koje ti ne trebaju? ako imas , onda uzmi, ali neces osjetiti nista, bcaa unosis kroz prehranu, whey.. mislis da ce ti dodatnih 5 g pomoci nesto? nece. to je sve psiholoski, mislit ces da napredujes, zato sto uzimas, ali sve je to u glavi.. Radije daj te pare za 3kg wheya.. Ne treba ti BCAA .. 

a whey sam jedino do sada i koristio,za kreatin sam se mislio al ono strah me je da ako ga krenem uzimati mjesec dana a poslije ne  da ce sve spasti i sav trud otici

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Nitro233 kaže...
exer1234 kaže...
Nitro233 kaže...

um posto mislim narucit u polleo sporta koji bcaa da uzmem?

prvo se zapitaj, dal ti je potreban? dal imas viska para koje ti ne trebaju? ako imas , onda uzmi, ali neces osjetiti nista, bcaa unosis kroz prehranu, whey.. mislis da ce ti dodatnih 5 g pomoci nesto? nece. to je sve psiholoski, mislit ces da napredujes, zato sto uzimas, ali sve je to u glavi.. Radije daj te pare za 3kg wheya.. Ne treba ti BCAA .. 

a whey sam jedino do sada i koristio,za kreatin sam se mislio al ono strah me je da ako ga krenem uzimati mjesec dana a poslije ne  da ce sve spasti i sav trud otici

A sta mislis dobiti s tim BCAA? koji ti je cilj? sta mislis da ces postici od njega? Ako nisi creatin, uzmi njega, to nije bacanje para, ima smisla,mozes dobiti par kg, snage itd... ali BCAA za tebe nije potreban....

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 15:40 (exer1234).
12 godina
offline
Rast mišića i visina

ma to su kreteni koji nemaju pojma sta pricaju. 90% njih ni ne trenira , al bitno da znaju da ce se misici pretvorit u salo kad ostaris, sve ce se objesit.. bilideri nemaju kite...protein je steroid... umret ces mlad.... :D 

15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

ma to su kreteni koji nemaju pojma sta pricaju. 90% njih ni ne trenira , al bitno da znaju da ce se misici pretvorit u salo kad ostaris, sve ce se objesit.. bilideri nemaju kite...protein je steroid... umret ces mlad.... :D 

kolko sam puta ovo cuo, cim kazem nekom od svoje rodbine da idem u teretanu kazu ma kaj ces tam to ce ti se sve objesit kad bus star ja znam te bildere sve im visi, ili mi kazu a kaj ides pa pimpek ce ti otpast. sljedeci put cu im odvratit pa da vide da se s krivim za*ebavaju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

to su ostaci tunjevine, nejgore sto mozes dobiti, tko zna sta tu jedes .. :D bolje ulozi te 3,4kn vise i uzmi meso..a ne repove :D 

 

ovo sam jednom probao,, fuj kako je gadno :D ...da je prava tuna, bilo bi proteinski obogacen,al ovako ne znam koliko tu moze biti proteina. sigurno ne nist posebno

u lidla ima haringa za 7kn bar znas sta jedes ima 20g proteina na 100g i okus je super 

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
roby27 kaže...

Da jede najgoru tunjevinu ;-)

to su ostaci tunjevine, nejgore sto mozes dobiti, tko zna sta tu jedes .. :D bolje ulozi te 3,4kn vise i uzmi meso..a ne repove :D 

 

ovo sam jednom probao,, fuj kako je gadno :D ...da je prava tuna, bilo bi proteinski obogacen,al ovako ne znam koliko tu moze biti proteina. sigurno ne nist posebno

ma u komadu je ona samo sam je ja vilicom smrvio,ja je ne volim zato je ovako isitnim sebi pa je na silu jedem haha (cudno je ali mi nekako lakse pojesti )

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
tpg kaže...
exer1234 kaže...
roby27 kaže...

Da jede najgoru tunjevinu ;-)

to su ostaci tunjevine, nejgore sto mozes dobiti, tko zna sta tu jedes .. :D bolje ulozi te 3,4kn vise i uzmi meso..a ne repove :D 

 

ovo sam jednom probao,, fuj kako je gadno :D ...da je prava tuna, bilo bi proteinski obogacen,al ovako ne znam koliko tu moze biti proteina. sigurno ne nist posebno

ma u komadu je ona samo sam je ja vilicom smrvio,ja je ne volim zato je ovako isitnim sebi pa je na silu jedem haha (cudno je ali mi nekako lakse pojesti )

nego, reci mi kako kuhas jaja? svidja mi se sto zumanjak nije skroz kuhan, nisam bas ljubitelj kuhanih zumanjaka,al ovako kao sto je kod tebe, volim.. na koliko min kuhas?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
tpg kaže...
exer1234 kaže...
roby27 kaže...

Da jede najgoru tunjevinu ;-)

to su ostaci tunjevine, nejgore sto mozes dobiti, tko zna sta tu jedes .. :D bolje ulozi te 3,4kn vise i uzmi meso..a ne repove :D 

 

ovo sam jednom probao,, fuj kako je gadno :D ...da je prava tuna, bilo bi proteinski obogacen,al ovako ne znam koliko tu moze biti proteina. sigurno ne nist posebno

ma u komadu je ona samo sam je ja vilicom smrvio,ja je ne volim zato je ovako isitnim sebi pa je na silu jedem haha (cudno je ali mi nekako lakse pojesti )

nego, reci mi kako kuhas jaja? svidja mi se sto zumanjak nije skroz kuhan, nisam bas ljubitelj kuhanih zumanjaka,al ovako kao sto je kod tebe, volim.. na koliko min kuhas?

Ovako naspes u lonac vodu i odmah stavis jaja unutra,stavis na plin i drzis dok ne prokuha voda,kad prokuha voda naravno nista ne diras vec ih drzis u kipucoj vodi 7minuta.
Kad to zavrsi prosvi vrucu vodu i stavi jaja u hladnu vodu neka ostanu tu par sekundi i onda ih oguli,tako ti je veoma lako oguliti ;)

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
12 godina
offline
Rast mišića i visina

znaci 7 min kuhanja. ok.fala

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Posoli malo vodu da se lakše jaja gule kasnije. :)

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
15 godina
offline
Rast mišića i visina

Ja radim po iducem sistemu i jaja savrseno budu kuhana,isto volim kao i ti.
Stavis jaja u vodu da se kuhaju i posolis na najacoj vatri dok voda ne prokuha,onda spustis na laganu vatru i pustis tako da kuhaju 10-12 minuta i onda 5 minuta u hladnu vodu,jest da je malo kompliciranije,ali jaja budu super :) 

13 godina
offline
Rast mišića i visina

odradio sam ruke i prsa jucer...veceras me bicepsi i prsa rokaju podosta...ima li koji lijek za to? citam da ananas je dobar, ali ga nemam...aspirin? eferalgan? ista drugo?

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
RuskeGTT kaže...

odradio sam ruke i prsa jucer...veceras me bicepsi i prsa rokaju podosta...ima li koji lijek za to? citam da ananas je dobar, ali ga nemam...aspirin? eferalgan? ista drugo?

Najbolja bol{#} .. sta si takva curica proce za par dana barem znas da si posteno odradio a najbolji lijek odmaranje/spavanje.

Peace!
12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

hm sto za prsa radite jos osim bencha i sklekova?

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
RuskeGTT kaže...

odradio sam ruke i prsa jucer...veceras me bicepsi i prsa rokaju podosta...ima li koji lijek za to? citam da ananas je dobar, ali ga nemam...aspirin? eferalgan? ista drugo?

tablete protiv upala i bolova, baš si ''pi.kica''-

 

magnezij i vitamin c, i ništa osim toga. Nikakve tablete ni pod razno jer blokaju mozgu info da je mišić uopće ozlijeđen a to ne želiš.

 

Nitro233 kaže...

hm sto za prsa radite jos osim bencha i sklekova?

Propadanja(dipsevi), cross sprava, bučice ono overhead neznam full kako se vježba zove...ugl. ima za prsa dosta za gađat dio prsa koji ti treba.
NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2014 13:36 (fila2208).
15 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Evo jedna lošija fotografija i s moje strane.
185/85 trenutno.

 

 

LoL EU west : citizen
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Nitro233 kaže...

hm sto za prsa radite jos osim bencha i sklekova?

Tesko da itko radi sklekove.. Pa bench, propadanje, razvlacenje..ne treba ti mnogo. ja trenutno radim samo po 2 vjezbe za prsa. ravan bench, i druga bude vecinom propadanje ili razvlacenje

10 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Ja radim sklekove svakodnevno...odradim 4x50 sa nogama na stolu i 4x40 sa spojenim rukama...to mi je baza prije svakog treninga.
Enjoy The Silence
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
MatijaZG kaže...
Ja radim sklekove svakodnevno...odradim 4x50 sa nogama na stolu i 4x40 sa spojenim rukama...to mi je baza prije svakog treninga.

nesto si povecao? znam da si prije radio oko 200 dnevno,ja na maximum izvucem 220 zasada(75-25-40-4x20),za vise mi trebaju duze stanke da se ruke odmore pa nisam ni pokusavao vise

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
MatijaZG kaže...
Ja radim sklekove svakodnevno...odradim 4x50 sa nogama na stolu i 4x40 sa spojenim rukama...to mi je baza prije svakog treninga.

a zasto? radis noge,.... radis sklekove....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice