Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.519
|
čitano: 6.306.140
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

.

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2014 16:18 (CreaToR).
14 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

koliko kosta magnezij ?

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
tpg kaže...

koliko kosta magnezij ?

Ja kupio onaj K-plus koji proizvodi neka njemačka firma , dobiješ 25 šumećih tableta za 7 kn :) 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Rucipe kaže...
tpg kaže...

koliko kosta magnezij ?

Ja kupio onaj K-plus koji proizvodi neka njemačka firma , dobiješ 25 šumećih tableta za 7 kn :) 

koja je razlika između ovih šumećih tableta i onih skupih iz ljekarne?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...
Cordas kaže...

Trenutna forma... 
Spustio sam se prije 2-3 mjeseca na ~12% bf, možda malo i manje i onda sam se bacio na lean masu. Pločice su ostale, na moje iznenađenje. {#}

 

eh da, imam kakvih 70-ak kg na 175-176 cm, ali ne znam točno, nisam se vagao par mjeseci, a ni mjerio visinu.

 

Molim komentare.

odlicna podloga za napredak, probaj poradit vise na prsima, nekako mi izgledaju malo. mogo si opalit i sliku leda.

Ma prsa su mi najrazvijeniji dio tijela, ali kako god se uslikam, prsa očajno ispadnu. Leđa nemam ideju kako da uslikam.

Why so serious?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Cordas kaže...
mar123 kaže...
Cordas kaže...

 

Ma prsa su mi najrazvijeniji dio tijela, ali kako god se uslikam, prsa očajno ispadnu. Leđa nemam ideju kako da uslikam.

Pa i ramena su ti dobra, koliko godina imas?

eune : Flaeryy
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Super flaeryy kaže...

 

Ma prsa su mi najrazvijeniji dio tijela, ali kako god se uslikam, prsa očajno ispadnu. Leđa nemam ideju kako da uslikam.

Pa i ramena su ti dobra, koliko godina imas?

20 {#}

Why so serious?
12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

prsa su i meni slaba karika al kad ih napnem i opipam budu tvrđa od kamena

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Momci, imat cu ja uskoro nekakve betonaze na kuci, imam mjesalicu koju bi rijetko koji od vas mogao odgurati dalje od 2 m. Naravno tu mislim i na sebe. Pa eto ako netko treba nabiti prsa ili koji dr. pectoralis major. Samo neka se javi. Da spojimo ugodno sa korisnim {#}. Ima i pauza pod pivskim creatinom {#}

Spija
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Rucipe kaže...
tpg kaže...

koliko kosta magnezij ?

Ja kupio onaj K-plus koji proizvodi neka njemačka firma , dobiješ 25 šumećih tableta za 7 kn :) 

Placebo

12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

magnezij sam koristio kad nakon bolesti nisam trenirao 9 dana pa sam imao upalu onaj iz ljekarne magnezij 300 od deitpharma,20 sumecih tableta nekih 58 kuna mogu reci da mi je pomoglo al inace ga ne koristim

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
tpg kaže...

koliko kosta magnezij ?

U DM-u 300 tableta oko 40 kuna. Piju se 2 dnevno, svaka ima 50% preporučene dnevne doze.

LoL EU west : citizen
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
DuMe kaže...
Rucipe kaže...
tpg kaže...

koliko kosta magnezij ?

Ja kupio onaj K-plus koji proizvodi neka njemačka firma , dobiješ 25 šumećih tableta za 7 kn :) 

Placebo

nije placebo, nego sve to ispisas.. nis koristi od sumecih

15 godina
offline
Rast mišića i visina

Onako random question,moze li se u ljekarnama besplatno vagati ?

Jer kucna vaga pokazuje 89.5-90 kg ( analogna ) ova u teretani 87 kg ( isto analogna ) jos u patikama i odjeci,nisam na nikakvim ketogenim dijetama da ce ugljikohidrati vezati vodu tako da su uvjeti vaganja podjednaki uglavnom gdje se moze besplatno vagati ? 

15 godina
offline
Rast mišića i visina

naplacuju 2 kn.

15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...

naplacuju 2 kn.

Hvala na infou :)

12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

nikidan kad sam radio diamond sklekove osjetio sam neko preskakanje u laktu lijeve ruke,nije nista boljelo samo preskakalo,danas na benchu krenio dizat i pribrojio sve zvjezdice kako me je u laktu zaboljelo,opce nemogu radit vise ista sa tom rukom,da uzmem ista za oporavak i posjetim doktora? docim nesto radim bol postane neizdrziva...

12 godina
offline
Rast mišića i visina

Cemu TD na moj komentar? Sumece tablete su dosta los izbor.. Naravno da je bolje nego ista, ali vecinu toga ces ispisati... Sta mislis zasto je cijena tih sumecih 6 kn ? 

15 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

gdje u zgu ima najpovoljnije za uzeti utege i sipke a da nije oglasnik/njuskalo

metro?..emezzeta?

ili negdje drugdje

9 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
agent orange kaže...

gdje u zgu ima najpovoljnije za uzeti utege i sipke a da nije oglasnik/njuskalo

metro?..emezzeta?

ili negdje drugdje

Bilo je u Pride-u dosta dobrih za nizu cijenu,al najvise ti se isplati uzet preko oglasa i nek ti posalje preko intereurope (50 kn za sve kilaze ti je dostava i placas pouzecem).

 

Ja sam uzimo od nekog frajera s njuskala 140kg (olimpijske ploce po 5,10,20 kg) za 12 kn/kg dok npr kod ovih u polleo-u bi me doslo 20 kn/kg 

a jedina razlika je u tome sto je mojima spucala farba (metalne ploce) i nisu gumirani dok su ovi "novi" i gumirani.

Terrorism is the best political weapon for nothing drives people harder than a fear of sudden death.
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

Molim iskusnije clanove, nutricioniste, BB i ostalu ekipu pomoc.

Znaci, nemogu se pomaknut s 65 kg. Visina 178 cm.

Uglavnom, prebolio sam dosta tesku operaciju i bolest, i od toga sam izgubio podosta kilograma - od stresa, od bolnicke hrane itd.. Takoder nije pomogla operacija kriznih ligamenata (bavim se sportom). 

Znaci, cilj mi je nabiti malo mase, kojih 6-7 kg.. Tek da malo ojacam, netreba mi vise da ostanem agilan i brz za nogomet. 


da Vam olaksam stvar, evo moj jucerasnje obroke kroz dan:
spavanje do pola 10, dorucak u pola 11: 3 jaja

Rucak oko pola 1: 2 snicla, tijesto , poslje salica mlijeka s keksima.

oko 2 sata konzerva riba u umaku od rajcice (170 g)

oko 4 sata sladoled, cokolada.

oko 8 mlijeko s nutelom na kruhu

*trening*

Poslije treninga proteini (my protein, bez okusa)

spavanje oko pola 12.

 

Zanima me znaci sve, popravite mi prehranu, recite sta da radim...

Imajte na umu da nisam u mogucnosti u teretanu ici jos kojih 3 tjedna - u mjestu u kojem sam sada nema teretane, a pripreme nogometne pocnu za otrpilike 3 tjedna.

Takoder nemam vise wheya, pa ako moze nesto bez proteina. Jos imam za 1 mjericu. Ako neide nikako bez wheya, preporucite neke do 300 kn (nisam u toku, dali je jos my protein najbolji? )

 

TRENING koji radim je uglavnom doma (jedan dan trening, jedan dan trcim i napucavam se da se dotjeram u formu za pripreme - najvazniej mi je vratiti kvadriceps i agilnost nakon operacije kriznih)
- cucnjevi 20 komada (bez tezine)

- dizem 100x 15kg vrecu pijeska na operiranoj nozi (znam da je preslabo, trebam zasiti vecu vrecu - do teretane ce biti i ovo ok)

- opet cucnjevi

- opet dizem vrecu 

-sklekovi s nogama na povisenom

- utezi od 15 kg u ruke i ruke dizem gore dolje, lijevu pa desnu .. uglavnom za triceps i prsa. (takoder nemam vece tezine od 15 kg koja mi je premala) 10x

s istim utezima radim biceps 10x

i tako ponavljam sve 4 x  = 35 min trening.

 

(kazem, nemam teretanu, ovo je sve improvizacija, al ako nesto mozete s tim sloziti, bilo bi super - imam sipku od 40 kg jos za bench, al nemam klupe..tako da.. mozda biceps s tim? )

Nisam trenutno pri novcima za whey, al ako nejde drugacije, preporuka do 300kn nekih.

 

CILJ: dobiti 6-7 kg, ojacati kvadriceps operirane noge, dobiti malo misica.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina

I ja sma isto ozlijedio lakat u lijevoj ruci,tj. tetivu,trener u teretani je neki oldschooler,enciklopedija od covjeka i on me pomalo rjesava,i koljeno i lakat,sve manje i manje boli,isao sam kod doktora i od njih nemas nista

l<l<l<l<l<l
13 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Koji vam je najbolji okus Myprotein Impact Whey?

Prvi sam uzeo cookies and cream i bio je odlican,sad bi drugi da uzem koji preporucujete (ove ima trgovina u ponudi)?

0 Banana
7 Vanilija
0 Jagoda
7 Čokolada
1 Ljetno voće
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Probaj sve po redu.. nikad ne uzmem dva puta isti okus.. 

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
x360gamer kaže...

Molim iskusnije clanove, nutricioniste, BB i ostalu ekipu pomoc.

Znaci, nemogu se pomaknut s 65 kg. Visina 178 cm.

Uglavnom, prebolio sam dosta tesku operaciju i bolest, i od toga sam izgubio podosta kilograma - od stresa, od bolnicke hrane itd.. Takoder nije pomogla operacija kriznih ligamenata (bavim se sportom). 

Znaci, cilj mi je nabiti malo mase, kojih 6-7 kg.. Tek da malo ojacam, netreba mi vise da ostanem agilan i brz za nogomet. 


da Vam olaksam stvar, evo moj jucerasnje obroke kroz dan:
spavanje do pola 10, dorucak u pola 11: 3 jaja

Rucak oko pola 1: 2 snicla, tijesto , poslje salica mlijeka s keksima.

oko 2 sata konzerva riba u umaku od rajcice (170 g)

oko 4 sata sladoled, cokolada.

oko 8 mlijeko s nutelom na kruhu

*trening*

Poslije treninga proteini (my protein, bez okusa)

spavanje oko pola 12.

 

Zanima me znaci sve, popravite mi prehranu, recite sta da radim...

Imajte na umu da nisam u mogucnosti u teretanu ici jos kojih 3 tjedna - u mjestu u kojem sam sada nema teretane, a pripreme nogometne pocnu za otrpilike 3 tjedna.

Takoder nemam vise wheya, pa ako moze nesto bez proteina. Jos imam za 1 mjericu. Ako neide nikako bez wheya, preporucite neke do 300 kn (nisam u toku, dali je jos my protein najbolji? )

 

TRENING koji radim je uglavnom doma (jedan dan trening, jedan dan trcim i napucavam se da se dotjeram u formu za pripreme - najvazniej mi je vratiti kvadriceps i agilnost nakon operacije kriznih)
- cucnjevi 20 komada (bez tezine)

- dizem 100x 15kg vrecu pijeska na operiranoj nozi (znam da je preslabo, trebam zasiti vecu vrecu - do teretane ce biti i ovo ok)

- opet cucnjevi

- opet dizem vrecu 

-sklekovi s nogama na povisenom

- utezi od 15 kg u ruke i ruke dizem gore dolje, lijevu pa desnu .. uglavnom za triceps i prsa. (takoder nemam vece tezine od 15 kg koja mi je premala) 10x

s istim utezima radim biceps 10x

i tako ponavljam sve 4 x  = 35 min trening.

 

(kazem, nemam teretanu, ovo je sve improvizacija, al ako nesto mozete s tim sloziti, bilo bi super - imam sipku od 40 kg jos za bench, al nemam klupe..tako da.. mozda biceps s tim? )

Nisam trenutno pri novcima za whey, al ako nejde drugacije, preporuka do 300kn nekih.

 

CILJ: dobiti 6-7 kg, ojacati kvadriceps operirane noge, dobiti malo misica.

 

Prehrana ti je koma..  Koliko sam skuzio cilj ti je masa,, a ne unosis ni 2000 kcal. .. ne moze to tako..

Od sad u svakom obroku podebljaj to s nekim uh,,  vise proteina.. Baci te konzerve ribe itd.. neisplativo je.. kupi si mesa, sira, jaja, wheya.. i jedi... sladoled i cokolada nisu obrok :D . niti nutela .. sto ne znaci da oni nemaju mjesta u prehrani, imaju,ali gledaj da prvo unosis kvalitetnije namirnice, pa onda ostalo nek bude iz tih izvora... znaci umjesto 3 jaja, pojedi 5,6 jaja. i recimo par snita kruha, ili tijesta, kao sto ja inace jedem.. jaja i tijesto :D .. dalje snicla je ok,ako znas od cega je pravljena + neki uh.. krumpir,riza ,tijesto...

. umjesto ribe jedi nesto drugo. tj riba je odlicna,ali to sto sto si ti pojeo, nema ni 20g proteina.. vise ima umaka nego ribe. za te pare uzmi nesto drugo.... uz sladoled i cokoladu i nutelu, unesi jos proteina..fali ti.....vidim da imas whey, tako da njega slobodno mozes u vecim kolicinama unosit u sebe.ako ti je protein problem..i jedi vise uh.. barem 3000 kcal 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Intelovac123 kaže...

Koji vam je najbolji okus Myprotein Impact Whey?

Prvi sam uzeo cookies and cream i bio je odlican,sad bi drugi da uzem koji preporucujete (ove ima trgovina u ponudi)?

E trebao si precizirati cokoladu, ima sedam okusa cokolade...Inace opce poznato je da je Choco Smooth okus najbolji MP okus.

12 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

sada me nesto zanima posto spustam bf , koliko trebam da jedem kruh( crni) minimalno ili?

eune : Flaeryy
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2014 23:52 (Super flaeryy).
15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Super flaeryy kaže...

sada me nesto zanima posto spustam bf , koliko trebam da jedem kruh( crni) minimalno ili?

Mozes jesti i bijeli samo sto ima manje vlakana,minerala/vitamina,po stoti put jesi izracunao kalorije tj.da si u deficitu 500 kcal ?

Ako jesi i ako mozes ufitati kruh i ako te drzi sitim,slobodno jedi,to je odlican izvor carbsa. 

16 godina
offline
Rast mišića i visina

Krećem u teretanu slijedeći tjedan, ima tko kakav savjet za početnika? Nisam loše građen, 8 godina sam se bavio nogometom, sada više ne pa sam se odlučio za teretanu da se ipak nečim bavim i da ne propadnem.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Prehrana je najvažnija, prilagodi je zavisno tome što ti je cilj. Puno vode i odmora. Počni polako s programom prema kojem ćeš raditi, da vidiš gdje si, malo se privikneš na pokrete i naučiš formu, odrediš si početne težine. Ne zapostavljaj noge. Ne idi 7 dana u teretanu.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.6.2014 19:03 (PLASMAorLCD).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice