Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.538
|
čitano: 6.321.717
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Rast mišića i visina

LJudi jel vi imate problema da nakon deadliftova vam se grče podlatkice kad se ohladite . Znači tijekom vježbanja šipka iz ruke ne klizi tj. grip je jak   , ali kada dodem kuci i ohladim se desna podlaktica se počne grčit , blago ali iritira . Jel znate kako to da riješim ? 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Rucipe kaže...

LJudi jel vi imate problema da nakon deadliftova vam se grče podlatkice kad se ohladite . Znači tijekom vježbanja šipka iz ruke ne klizi tj. grip je jak   , ali kada dodem kuci i ohladim se desna podlaktica se počne grčit , blago ali iritira . Jel znate kako to da riješim ? 

Probaj koristit "

" mozda pomogne.

 

Mada ti je bolje bez njih posto na taj nacin i grip jacas

12 godina
offline
Rast mišića i visina

To je normalno...

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Zna li netko koji algoritam odnosno koju formulu koristi Scooby za body fat, lean mass i FFMI?

Trazim cijelo vrijeme formulu za to kako bih to u excell tablicu stavio da nisam ovisan o webstranicama nego da automatiziram u tablicu sve sto mi treba ( workout progress ).

Radi se o 3 sites skinfold measurement.

Na dosta stranica sam slicno naisao ali nikako priblizni rezultati da mi ispadnu.

 

Nasao, ako nekoga zanima. Klik

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 17:35 (Fake_Alert).
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

Imam jedno troska 90 funti na MP stranici pa ako netko želi nešto narućiti iz zg-a sam, ima minimalno 10% popusta na bilo koji artikl. Samo da prodje 100 funti i imam besplatnu poštarinu.

11 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

pozz...evo zanimaju me komentari treniram godinu dana i 8 mjeseci, pa pucajte :) 92 kile, 185cm plan mi je nabit jos kojih 6 kila do 3 mjeseca i onda rezanje

MeResina
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Dobro izgledas.. bf je pod kontrolom,tako da mozes jos lean bulk

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 21:08 (exer1234).
15 godina
online
Re: Rast mišića i visina
MeResina123 kaže...

pozz...evo zanimaju me komentari treniram godinu dana i 8 mjeseci, pa pucajte :) 92 kile, 185cm plan mi je nabit jos kojih 6 kila do 3 mjeseca i onda rezanje

kad se srezes na nekih 10% bfa bit ces odlican. i ovo je vrlo dobro, samo nastavi bulkat.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
MeResina123 kaže...

pozz...evo zanimaju me komentari treniram godinu dana i 8 mjeseci, pa pucajte :) 92 kile, 185cm plan mi je nabit jos kojih 6 kila do 3 mjeseca i onda rezanje

stari brutala si.da sam zensko silovao bi te

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 23:51 (cod4gamer).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
MeResina123 kaže...

pozz...evo zanimaju me komentari treniram godinu dana i 8 mjeseci, pa pucajte :) 92 kile, 185cm plan mi je nabit jos kojih 6 kila do 3 mjeseca i onda rezanje

Koliko ti sedmično vremena oduzima trening?

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Onjegin kaže...
MeResina123 kaže...

pozz...evo zanimaju me komentari treniram godinu dana i 8 mjeseci, pa pucajte :) 92 kile, 185cm plan mi je nabit jos kojih 6 kila do 3 mjeseca i onda rezanje

Koliko ti sedmično vremena oduzima trening?

Zasto ga to pitas?

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Poznanik od gyma koji je bio dosta slabiji od mene u svim vježbama,u 2 mjeseca dobre kemije me debelo prešao i napravio je ono što ja neću cili život naty..to je ta moć kemije!

a šta je najgore,nezna ni vježbe izvodit pravilno još..i prehrana mu je nula...ali zvijer izgleda

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
DuMe kaže...

Poznanik od gyma koji je bio dosta slabiji od mene u svim vježbama,u 2 mjeseca dobre kemije me debelo prešao i napravio je ono što ja neću cili život naty..to je ta moć kemije!

a šta je najgore,nezna ni vježbe izvodit pravilno još..i prehrana mu je nula...ali zvijer izgleda

Razlika je u tome što on neće moći tako cijeli život. Pitanje je do kad će to financijski podnositi i do kad će mu tijelo to izdržavati, dok ti s druge strane ćeš cijeli život moći izgledati dobro. 

Naravno ako se nastaviš baviti s tim. 

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Cordas kaže...
DuMe kaže...

Poznanik od gyma koji je bio dosta slabiji od mene u svim vježbama,u 2 mjeseca dobre kemije me debelo prešao i napravio je ono što ja neću cili život naty..to je ta moć kemije!

a šta je najgore,nezna ni vježbe izvodit pravilno još..i prehrana mu je nula...ali zvijer izgleda

Razlika je u tome što on neće moći tako cijeli život. Pitanje je do kad će to financijski podnositi i do kad će mu tijelo to izdržavati, dok ti s druge strane ćeš cijeli život moći izgledati dobro. 

Naravno ako se nastaviš baviti s tim. 

Stvar je u tome što kad prestane s tim ostat će mu 40 posto..sasvim dovoljno,i s tim može nastavit dalje vježbat..uz dobru suplementaciju može izgledati ko da je i dalje na roidsima a zapravo nije više 

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
DuMe kaže...

Stvar je u tome što kad prestane s tim ostat će mu 40 posto..sasvim dovoljno,i s tim može nastavit dalje vježbat..uz dobru suplementaciju može izgledati ko da je i dalje na roidsima a zapravo nije više 

Ne možeš znati kako će mu tijelo reagirati i kako će izgledati. To je individualno.

U svakom slučaju kad opadneš za 50%, teško više možeš biti zadovoljan svojim izgledom. 

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Cordas kaže...
DuMe kaže...

Stvar je u tome što kad prestane s tim ostat će mu 40 posto..sasvim dovoljno,i s tim može nastavit dalje vježbat..uz dobru suplementaciju može izgledati ko da je i dalje na roidsima a zapravo nije više 

Ne možeš znati kako će mu tijelo reagirati i kako će izgledati. To je individualno.

U svakom slučaju kad opadneš za 50%, teško više možeš biti zadovoljan svojim izgledom. 

Itekako možeš biti zadovoljan,ovisi ko šta voli,ako voliš izrezanost (ko recimo ja) to možeš ostati i posle kemije :)

12 godina
offline
Rast mišića i visina

DuMe

 

Zast toliko spominjete te suplemente..? nijedan od njih vam nece nista znacajno donijeti.. whey je protein... creatin, zavisi od osobe do osobe... ali ne cini neku razliku... ostali su vise za zdravlje, ili su bacanje para.. ne vidim. kakva suplementacija je potrebna??? ajd mi to pojasnite, koja je to suplementicija potrebna, da bi se poslije kure izgledao kao da si jos na njoj,a zapravo nisi?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 14:18 (exer1234).
15 godina
online
Rast mišića i visina

ma dume je vidio vise suplemenata nego sto su ovi ducani kod nas sto ih prodaju, a gle ako covjek ima love na bacanje bolje nek ih baci na to nego na nesto lose(NHF dume).

sto se tice kure, cim se prestane padas, kilaza pada, misici odu, ne bas svi ali dosta ode, a zadrzat nesto mozes samo sa stalnim treninzima i odlicnom prehranom.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...

ma dume je vidio vise suplemenata nego sto su ovi ducani kod nas sto ih prodaju, a gle ako covjek ima love na bacanje bolje nek ih baci na to nego na nesto lose(NHF dume).

sto se tice kure, cim se prestane padas, kilaza pada, misici odu, ne bas svi ali dosta ode, a zadrzat nesto mozes samo sa stalnim treninzima i odlicnom prehranom.

Kolega iz teretane je bio na dbol only kuri(njemu prva kura) i dobio je oko 10 kg misica,kad je prestao uzimo je nolvu i clomid 4 tjedna i uspio zadrzati jedno 7kg,uglavnom je izgubio vodu sta se nakupila i nesto sitno misica,ali ocu samo reci da ti dosta toga ovisi i o terapiji posle kure.

 

Samo da kazem da je prije toga treniro jedno 8 godina i imao odlicnu masu

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 16:06 (Antonov047).
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Ne znam jel već netko stavljao..
Danas vidim na FB-u, neki lik stavio ovu pjesmu.. {#}

 

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 16:33 (dv14).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
dv14 kaže...

Ne znam jel već netko stavljao..
Danas vidim na FB-u, neki lik stavio ovu pjesmu.. {#}

 

 

odvalio,al sad gledam sve su im pisme zakon...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina

@Onjegin

treniram 3 puta tjedno ... po sat i pol 2 ... samo whey i 180 grama proteina na dan (pola kile milbone) heheee

MeResina
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 20:50 (MeResina123).
15 godina
online
Re: Rast mišića i visina
MeResina123 kaže...

@Onjegin

treniram 3 puta tjedno ... po sat i pol 2 ... samo whey i 180 grama proteina na dan (pola kile milbone) heheee

koju vrstu treninga prakticiras?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...
MeResina123 kaže...

@Onjegin

treniram 3 puta tjedno ... po sat i pol 2 ... samo whey i 180 grama proteina na dan (pola kile milbone) heheee

koju vrstu treninga prakticiras?

ponedjeljak: prsa/triceps- benc: 90 kila 7-8 puta radim 4 serije s tim da zadnju potegnem do 100 kila 5 puta, kosa klupa 30 stupnjeva od 35 do 40 kila ovisi o snazi pokusam po 12 komada napravit isto 4 serije ugl necu sad pisat sve vjezbe za prsa jos napravim negdje 3 vjezbe za prsa...
za triceps lezecu ekstenziju ez sipkom i onda na sajlu i ubacim uska propadanja 

srijeda: leđa/ biceps..(ugl svaku vjezbu pokusam izgurat do 12 komada neovisno dal radim sa velikim tezinama ili malim..)- zgibovi, lat mašina,mrtva dizanja, okomito veslanje i tu i tamo ubacim jos koju vjezbu...
biceps radim po dvije vjezbe  vecinom stojeci pregib i hammer..

petak: noge/ramena-  noge: čučnjeve, nozni potisak, lezeci pregib, nozna ekstenzija i stojece podizanje na prste...
ramena: potisak bučicama, fly u stojecem polozaju i jos ubacim jednu vjezbu ovisno o raspolozenju :P

trbusnjake radim nakon svakog treninga po 2 vjezbe... 4 serije 12 ponavljanja 

MeResina
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Samo proteine unosis u sebe? masti i uh ne? :O

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

Samo proteine unosis u sebe? masti i uh ne? :O

normalno da unosim haha ujutro pojedem 5 jaja, prije faksa tunu i rizu, kad mi je pauza na faksu odem do indexa tamo ugrabim opet neke proteine sa rižom ili paštom..dodem dodem doma pojedem ručak i 250 grama milbone, navecer izbjegavam brzorazgradive ugljikohidrate pa nekad izmiksam zobene i pred spavanje jos 250 grama milbone :)

MeResina
10 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

Samo proteine unosis u sebe? masti i uh ne? :O

 

 

Ovo je najsmješnije pitanje koje sam ikada vidio haha.

 

Svaka čast meResina, sve radiš kako treba iz čega se i vide brutalni rezultati. Jel radiš zgibove i propadanja? Pošto vidim da ih nisi naveo, a to su meni među glavnim vježbama.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
ChildrenOfDisappearances kaže...
exer1234 kaže...

Samo proteine unosis u sebe? masti i uh ne? :O

 

 

Ovo je najsmješnije pitanje koje sam ikada vidio haha.

 

Svaka čast meResina, sve radiš kako treba iz čega se i vide brutalni rezultati. Jel radiš zgibove i propadanja? Pošto vidim da ih nisi naveo, a to su meni među glavnim vježbama.

hvala :) zgibove naravno, a propadanja radim za prsa i triceps ovisno o širini hvata

MeResina
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 15:37 (MeResina123).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
MeResina123 kaže...
ChildrenOfDisappearances kaže...
exer1234 kaže...

Samo proteine unosis u sebe? masti i uh ne? :O

 

 

Ovo je najsmješnije pitanje koje sam ikada vidio haha.

 

Svaka čast meResina, sve radiš kako treba iz čega se i vide brutalni rezultati. Jel radiš zgibove i propadanja? Pošto vidim da ih nisi naveo, a to su meni među glavnim vježbama.

hvala :) zgibove naravno, a propadanja radim za prsa i triceps ovisno o širini hvata

mesina nemoj se naljutit ak te pitam,koje vjezbe radis za ovaj ovdje dio sto sam oznacio?,jesu propadanja i zgibovi dobri za to?Pošto je u mene to najmanje razvijen dio

13 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Pretpostavljam da si označio lat?

 

Zgibovi, lat mašina, deadlift pa i veslanja... Samo vidiš kako on ima nizak bf pa mu se vidi, to igra veliku ulogu

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice