Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.538
|
čitano: 6.323.115
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Rast mišića i visina

Zelim pomoci svome prijatelju u odabiru pre workouta, posto se ja bas ne razumijem u to, onda vas pitam. Naime on kaze da je naso BSN No xplode, i sad mene po cjele dane ispituje el je dobar, sta vi kazete? I kojega bi vi njemu preporucili. 

Prodajem Sapphire HD 7870 za zainteresirani PP
13 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Stavio sam ovo u ovu temu, ali ću kopirati ovdje.

 

Pozdrav ekipa,

 

imam 2 kuharice na engleskom jeziku. Naime, zbog lakoće korištenja ih želim prevesti na hrvatski i uspješno sam preveo negdje oko 50 stranica, jedna kuharica ima 180, a druga 140 stranica.

 

Radi se o fitness/kuharicama zdrave hrane, koje sadržavaju hranu bogatu proteinima. Kupio sam ih tako da ne moram kupovati suplemente, nego sve potrebne proteine možete unjeti kroz tanjur.

 

Naime, pošto nema programa koji bi preveo direktno s engleskog na hrvatski, pitam vas da mi pomognete, jer ako budem sam radio (ja ću svakako nastaviti sam raditi), to bi trajalo jako dugo.

 

Što vi dobijete s time ako mi pomognete?

 

Pa, nakon što se javite meni na PM sa svojom adresom e-pošte, poslat ću vam 10-15 stranica kuharice koje trebate prevesti (ne više). Ako bi se skupilo 13 korisnika, ovih preostalih 130 stranica bi se jako brzo prevelo, a ja bih preveo ovaj ostatak (8 stranica; jer sam već preveo oko 50) i onda bih svima koji su sudjelovali poslao kopiju pune prevedene kuharice (to je jedna kuharica, a ako se javi veći broj ljudi mogla bi se prevesti i druga).

 

Tako da, ako vas zanima fitness i želite se bolje hraniti, a nemate recepata (ili nemate dovoljno), samo mi pošaljite PM sa vašim mailom i pošaljem vam 10-15 stranica kuharice koje trebate prevesti i onda meni vratiti. Naravno, bez znanja engleskog jezika ne ide, ali ne trebate biti neki experti.

 

Ništa, ako ste zainteresirani, PM, ako niste, ništa. Uživajte u ostatku dana!

 

Memento mori.
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
doky01akablava kaže...

wtff

 

Taj lik ne zna ni pricati

11 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Je li itko pratio Mr. Olympia ove godine, imam feeling da je Kai Greene pokraden stvarno ove godine.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Kramerdida kaže...

Je li itko pratio Mr. Olympia ove godine, imam feeling da je Kai Greene pokraden stvarno ove godine.

ako je itko pokraden to je onda big ramy.lik je zasluzio bit u prva 3 mjesta.a sta se tice kaia i philipa philip je zasluzeno dobio iako je kai bio ''ostriji''nego ikad prije.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
cod4gamer kaže...
Kramerdida kaže...

Je li itko pratio Mr. Olympia ove godine, imam feeling da je Kai Greene pokraden stvarno ove godine.

ako je itko pokraden to je onda big ramy.lik je zasluzio bit u prva 3 mjesta.a sta se tice kaia i philipa philip je zasluzeno dobio iako je kai bio ''ostriji''nego ikad prije.

Nema Ramiju trećega mjesta dokle ne progovori kao ptičica Engleski (mlad je i ima još vremena za napredak pa će sigurno udariti top 3 jednom), a Heathu je baš narastao roid gut ove godine, no politika + Heath je profitabilniji nego Kai koji je jebo grejp su isto bili presudni faktori da on odnese četvrtoga Sandowa ove godine.

10 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
doky01akablava kaže...

wtff

 

 

Kako priča lik, brijem da nije ni četvrti osnovne završio {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Kramerdida kaže...

Nema Ramiju trećega mjesta dokle ne progovori kao ptičica Engleski (mlad je i ima još vremena za napredak pa će sigurno udariti top 3 jednom), a Heathu je baš narastao roid gut ove godine, no politika + Heath je profitabilniji nego Kai koji je jebo grejp su isto bili presudni faktori da on odnese četvrtoga Sandowa ove godine.

u tome je problem sta je tu politika u pitanju.al ajd siguran sam da ce ih big ramy jest za dorucak kroz par godina.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
ChildrenOfDisappearances kaže...
doky01akablava kaže...

wtff

 

 

Kako priča lik, brijem da nije ni četvrti osnovne završio {#}

lik je iz Austrije te je napustio srednju skolu.

Amber Heard <3
11 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Poz!

Zanima me koliko otprilike radite vježbi za biceps i triceps u jednom treningu.Ja radim 3 za biceps i 3 triceps pa ne znam da li je to dosta.

I always tell the truth.Even when I lie.
11 godina
offline
Rast mišića i visina

Nije loš ovaj balkanfit , realan dečko . Čudno priča zato što je iz Austrije . Ima sub od mene . 

15 godina
offline
Rast mišića i visina

Svidio se i meni u pocetku,ali mislim da cu se unsubbati posto dosta gluposti prica o prehrani,o treningu necu govoriti,ali o prehrani i svemu dosta brosciencea blebleta.

12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

samo jedno pitanje,imam običaj jednom u tri mjeseca kad izađem dobro se naroljat,pretproslu subotu sam bio zemlja-zrak(nas trojica na dvi boce jacka i jednu johnnia),e sad znam da se kreatin i alkohol ne smiju mjesati, a kakvo je stanje sa beta alaninom,posto sad uzimam beta alanin tjedan dana i whey,smatram da mi ne treba voda u mišićima pa kreatin nisam uzimao uopce a ono sta sam imao prodao sam u pola cijene...

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Kramerdida kaže...

Je li itko pratio Mr. Olympia ove godine, imam feeling da je Kai Greene pokraden stvarno ove godine.

Ma vec mi se gade... sudjenje je katastrofa... Brancha stave ispred Ramya... Pa ja bi Brancha stavljao stalno na zadnje mjesto, da lik skuzi da je vrijeme za kraj karijere....

 

Kai je trebao osvojiti, i volio bi da je.. ali politika opet... nazalost.. tako je... Phill  je preuzak.. to je veoma ruzno. ruke mu izgledaju predominantne..a kad pogledas ruke vs Ramy.. Ramyjeve ga pojedu po velicini, toliko je Ramy veci i siri od Phila.

 

Ali kao sto rekoh, velicina nije najbitnija... :D .. ali ove godine je Phil izasao losije nego prosle..tj svake godine izlazi sve losiji... vrijeme je da padne... Istina da nitko osim Kai, ne moze dobiti.. jer nitko nije te kvalitete... cak ni Wolf.. pogledaj kaia i phila, vs wolf.. vidjet cete o cemu pricam. ostali su dosta iza njih dvojice

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 11:45 (exer1234).
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Evo o cemu pricam.. pojeden je 

 

 

 

15 godina
offline
Rast mišića i visina

Evo usporedbe Kai vs Heath...

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
doky01akablava kaže...

Evo usporedbe Kai vs Heath...

glupost. nisu skroz iste poze...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 12:01 (exer1234).
10 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

I ne samo to, jedna poza od njih 10 plus...

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
doky01akablava kaže...

Evo usporedbe Kai vs Heath...

Kai je prije imao premale trapse, ovo sad izgleda kao injekcije synthola..
No ovo nisu iste poze(sorry sad vidio da ste i vi primjetili),
trebao bi pregledati bolje snimke i odabrati ISTE poze.
Ramy je po meni bolji od Kaija, ali opet na exerovoj pozi kad gledam Phila,
mora se priznati u odnosu na ramyja - vrhunske, bolje podlaktice, listovi/calves,
bolje definicije tricepsa, ali opet to treba vidjeti na videu ili uživo, jer fotka može uhvatiti krivi trenutak.
Ja bih mu na kraju sve to (philu) poništo zbog tog "HGH gutt" od silnog inzulina.
Tu ga Big Ramy totalno owna, a čak ni on nije neki abdominalni maneken. 
Svake godine se nakon izbora govori "ovo je sad previše, dosta tih grotesknih trbonja"
evo za 2005:
"In fact, this must have been an important concern in the bodybuilding community because in 2005,
the IFBB instated changes in the judging criteria, from now on favorising thinner waists,
V-shape and overall balanced bodies "
A mi i dalje svake godine dobijamo sve veće "kornjača" trbušine i  nikakav struk.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

ja neznam sto uopce gledate te abnormalne pojave,nit kome to moze biti privacno,s toliko mišića trebaju im pluća diva da izdrže išta il imaju ikakvu kondiciju em je groteskno em  je fuj barem meni...Meni je cilj postići sta ima Frank Medrano,njegovu kondiciju i izdržljivost...

12 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Ako već gledamo ekipu koja uzima, radije onda powerliftere nego ono.

 

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
alen4430 kaže...

Pozdrav ekipa.. Novi sam u ovoj temi, pa bih vas zamolio za neke savjete.. Što mislite, na čemu i na kojim spravama bih mogao raditi vježbe za snagu? Inače kad idem u teretanu, radim ponajviše cardio i noge.. Koje mi vježbe preporučate, ovako za početnika. Inače dižem na benchu 20 kg, lat machine 20, prsa 20.. Svaki savjet dobro došao.. Hvala :)

Nemozete covjeku sudit ni za kilazu a niti mu preporucat kad neznate njegov cilj. Sta ti je cilj masa il definicija ? , masa ti je snaga a defka izdrzljivost. Znaci pitanje za tebe kolko imas kila kolko si visok bla bla koji ti je cilj, vecniom svim pocetnicima je cilj masa mislim pa i meni je a idem vec puno cudo u teretanu. Ako si sitne građe mršavog tijela ja ti osobno preporucam masu ak si podeblji tip onda defku. I ubuduce kad trebas pomoc bolje se izjasni to shvati ko savjet.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
doky01akablava kaže...

Evo usporedbe Kai vs Heath...

kolko te usporedbe mogu bit vjerodostojne ja npravim u photoshopu da je kai veci ti napravis da je phil, i sta onda ko govori istinu malo ih pogledaj na sceni Kai ove godine ima vece noge od phila to je bilo ocito.

15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
codec kaže...
alen4430 kaže...

Pozdrav ekipa.. Novi sam u ovoj temi, pa bih vas zamolio za neke savjete.. Što mislite, na čemu i na kojim spravama bih mogao raditi vježbe za snagu? Inače kad idem u teretanu, radim ponajviše cardio i noge.. Koje mi vježbe preporučate, ovako za početnika. Inače dižem na benchu 20 kg, lat machine 20, prsa 20.. Svaki savjet dobro došao.. Hvala :)

Nemozete covjeku sudit ni za kilazu a niti mu preporucat kad neznate njegov cilj. Sta ti je cilj masa il definicija ? , masa ti je snaga a defka izdrzljivost. Znaci pitanje za tebe kolko imas kila kolko si visok bla bla koji ti je cilj, vecniom svim pocetnicima je cilj masa mislim pa i meni je a idem vec puno cudo u teretanu. Ako si sitne građe mršavog tijela ja ti osobno preporucam masu ak si podeblji tip onda defku. I ubuduce kad trebas pomoc bolje se izjasni to shvati ko savjet.

enough internet for today...

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
overhaul kaže...
doky01akablava kaže...

Evo usporedbe Kai vs Heath...

Kai je prije imao premale trapse, ovo sad izgleda kao injekcije synthola..
No ovo nisu iste poze(sorry sad vidio da ste i vi primjetili),
trebao bi pregledati bolje snimke i odabrati ISTE poze.
Ramy je po meni bolji od Kaija, ali opet na exerovoj pozi kad gledam Phila,
mora se priznati u odnosu na ramyja - vrhunske, bolje podlaktice, listovi/calves,
bolje definicije tricepsa, ali opet to treba vidjeti na videu ili uživo, jer fotka može uhvatiti krivi trenutak.
Ja bih mu na kraju sve to (philu) poništo zbog tog "HGH gutt" od silnog inzulina.
Tu ga Big Ramy totalno owna, a čak ni on nije neki abdominalni maneken. 
Svake godine se nakon izbora govori "ovo je sad previše, dosta tih grotesknih trbonja"
evo za 2005:
"In fact, this must have been an important concern in the bodybuilding community because in 2005,
the IFBB instated changes in the judging criteria, from now on favorising thinner waists,
V-shape and overall balanced bodies "
A mi i dalje svake godine dobijamo sve veće "kornjača" trbušine i  nikakav struk.

Gle, Ramy trenutno ne moze nista uciniti, jos je jako mlad, zrelost misica, a i ne dolazi tako spreman kao ovi u vrhu..ali za par godina kad sazrije, i kad se bude spremio posteno, moze mnogo toga uciniti. .samo da pocne posteno sudjenje,a ne guranje Jaya ili Brancha, koji su oboje bili pojedeni od strane Ramya 

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Nitro233 kaže...

ja neznam sto uopce gledate te abnormalne pojave,nit kome to moze biti privacno,s toliko mišića trebaju im pluća diva da izdrže išta il imaju ikakvu kondiciju em je groteskno em  je fuj barem meni...Meni je cilj postići sta ima Frank Medrano,njegovu kondiciju i izdržljivost...

 

Ako nisi znao, imaš Men's physique Olimpia natjecanje, tamo su ti takvi.
http://www.bodybuilding.com/fun/2014-mens-physique-olympia-preview-battle-of-aesthetics.html
A i izdržljlivost i kondiciju, to nije uvijek povezano sa izgledom.

exer1234 kaže...
overhaul kaže...
doky01akablava kaže...

Evo usporedbe Kai vs Heath...

Svake godine se nakon izbora govori "ovo je sad previše, dosta tih grotesknih trbonja"
evo za 2005:
"In fact, this must have been an important concern in the bodybuilding community because in 2005,
the IFBB instated changes in the judging criteria, from now on favorising thinner waists,
V-shape and overall balanced bodies "
A mi i dalje svake godine dobijamo sve veće "kornjača" trbušine i  nikakav struk.

Gle, Ramy trenutno ne moze nista uciniti, jos je jako mlad, zrelost misica, a i ne dolazi tako spreman kao ovi u vrhu..ali za par godina kad sazrije, i kad se bude spremio posteno, moze mnogo toga uciniti. .samo da pocne posteno sudjenje,a ne guranje Jaya ili Brancha, koji su oboje bili pojedeni od strane Ramya 

To je istina, mnogim mlađim sad fali malo istaknutih vlakana i tetiva, u tim godinama još djeluju "mekano", ali u mnogim slučajevima osobno
zdravije i skladnije. Branch i Dexter su i meni pomalo preko reda, već se vide godine, ali sada je to dosta dobra para i za finale prvih 10.
Uglavnom čekam neku poštenu reportažu, nemora biti dokumentarac jer me režirani "dueli" ne zanimaju, nego samo tko je što prikazao. 
Da vidim i Wolfa, Shawna Rodena, Winklaara, Ramyja... 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 17:13 (overhaul).
16 godina
offline
Rast mišića i visina

Jedna s fejsa:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Rast mišića i visina

15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

Lik je odlicno obradio tu temu za razliku od onog Balkanfita,definitivno po meni jedan od boljih fitness kanala na Balkanu...

15 godina
offline
Rast mišića i visina

 

:D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice