Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.539
|
čitano: 6.324.793
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Ovo da meni ako bildam radi jedan mišić je najgluplja stvar koju sam čuo. Znači ako napucam ruke i idem dić nešto s poda, ostali mišići kažu heeeej pa on ima jake bicepse ajde ne moramo se mi ni trudit nek sve digne rukama

 

Kakav bullshit.

Gledao sam i ja ninju, napucani likovi lijepo građeni fitness treneri vojnici prolaze taj poligon, ali isto tako i padaju. Trema, sklisko, sklizne ruka itd.

usporedio si poligon sa snagom, jako si pogodio srž moram priznat.

 

Ja sam na akademiji radio poligion vojni, vrijeme 2.01, s time da sam imao 93kg tad. Što je meni pomogla teretana da sam neke prepreke tako preskočio kako ovi nogometašići nisu mogli, ali me stigla kondicija, i na kraju on radi 2.05 ja 2.01 teži od njega dobirh 15kg.

 

Sad se ja pitam, kako meni nisu tada radili samo dva tri mišića, a njemu su svi pa je on tako dobar? Dajte molim vas.

 

Ovisino što radite u gymu, jačate cijelo tijelo i to može samo biti benefit, a za snagu sam opećnito htio reć da ima ekipe slabo građene, ali koja ima vjerojatno jača mišićna vlakna i što se kaže žilaviji su i mogu povuć više od nekog aesthetics kind of guy

zato treba rokat jako, ukompnirati i snagu, i izdržljivost, street vježbe, poweerlift, cardio, pa čak i cross da budeš kompletna jaka mašina u kondiciji, a ne leć pod bench i kasnije malo curl i ja sam summer ready. 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
14 godina
offline
Rast mišića i visina

A Fila, nitko nije rekao ništa protiv BB. Tako su rekli na dokumentarcu nekom, ja samo prenosim. Da je to i istina, ja vjerujem da se to može kompenzirat sa dobrim kardiom. Više sam želio reć kako je lik, koji dobro nije došao sa limenkom pive i jointom, potaracao sve, a još prije njega link ono army, planina, došao do kraja i odustao nakon 2 pokušaja. Ljudi se grče a ovaj leti. Pa to je sramota za jedne vojnike, parkulaše štaliveć, kaskadere i te uživljenike. Ovi ono glazbenik. Želim reć da nije sve u veličini mišića već po meni tu igra i vezivno tkivo, ligamenti, kompletan krvožilni sustav da dostavi kisik... i kako sve to radi zajedno. Ovi će dignit 100kg benđ a teško mu se saget (kao ono). Evo sad se nadam da je jasno što sam želio reći.

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
KIKI3ooo kaže...

A Fila, nitko nije rekao ništa protiv BB. Tako su rekli na dokumentarcu nekom, ja samo prenosim. Da je to i istina, ja vjerujem da se to može kompenzirat sa dobrim kardiom. Više sam želio reć kako je lik, koji dobro nije došao sa limenkom pive i jointom, potaracao sve, a još prije njega link ono army, planina, došao do kraja i odustao nakon 2 pokušaja. Ljudi se grče a ovaj leti. Pa to je sramota za jedne vojnike, parkulaše štaliveć, kaskadere i te uživljenike. Ovi ono glazbenik. Želim reć da nije sve u veličini mišića već po meni tu igra i vezivno tkivo, ligamenti, kompletan krvožilni sustav da dostavi kisik... i kako sve to radi zajedno. Ovi će dignit 100kg benđ a teško mu se saget (kao ono). Evo sad se nadam da je jasno što sam želio reći.

 benđ 

A taj glazbenik je moža bio neki gimnastičar ili atleta u školi a sad propali umjetnik, i rasturi sve i ti veliš ajme je dobar.

 

Sramota za vojnike itd..zašto bi bilo. Poznam sjajne dečke, ali neki ne mogu neke stvari koliko god se trudili, ali zato kompenziraju i to je to.

Nisu svi za sve.

A i publika, trema, nezagrijanost i nepoznavanje svoga tijela su najveći neprijatleji tim momcima, ne vjeruj svemu što vidiš tamo, ko zna koliko od toga je i nariktano. 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
14 godina
offline
Rast mišića i visina

Jednostavno - kad vidiš nabildnano izdricano tijelo a nema onu snagu za obavit to kako treba, je prejadno.

 

Usput, jeli na onu prepreku kad se moraju zatrčat i popet na rampu, jeli imaju samo 2 pokušaja ili? Jer vidim masu njih odustane nakon 2 pokusaja... ka neke tetkice. Ne pratim nego pogledam 15 min. 

 

Ja mislim da bi ja ono iz american ninja priša isprve. 

 

Bio sam jučer sa djecom na aqua park, pola sata 40kn po osobi, njih dvoje 80, i ja kao sa malom bez nadoplate... na kraju nas ostavili sat i pol vremena, skakali, divljali. Mogu reć da sam u kondiciji, popeo sam se i isprve iz mora do vrha, free climbing. Dosadi nakon pola sata ali bi možda bila fora sa par frendova

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 14:58 (KIKI3ooo).
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Teretana mi se preuređuje pa sam odlučio malo otići na lokalne šipkice igrati se streetera :)

 

ima tko neki početnički video kako su tamo koncipirani treninzi i to.

Ja zsad radim isto kao gym sve vrste dipova, sklekova, zgibova itd...

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Teretana mi se preuređuje pa sam odlučio malo otići na lokalne šipkice igrati se streetera :)

 

ima tko neki početnički video kako su tamo koncipirani treninzi i to.

Ja zsad radim isto kao gym sve vrste dipova, sklekova, zgibova itd...

 

Preko ljeta radim street workout u blizini kupališta kod sebe... Ovo sa slike mi je nekakva osnovna taktika... Postoji tu još vježbi naravno, no ovo su neke osnove, a za daljnje napredovanje treba biti dosta jak jer ima kombinacija koje nema teorije da mogu izvesti trenutno.

 

Uz ove vježbe sa slike ubaciim još i trbušnjake/kose trbušnjake i leđnjake na kraju svake serije i to je to...  2-3x tjedno, meni dovoljno. 

 

Naravno broj ponavljanja ovisi o tome koliko možeš napraviti do otkaza... Ja mogu nešto više nego sa slike... A radim 4 serije uvijek, s tim da povećavam broj ponavljanja za 1-2 iz tjedna u tjedan.

 

Nakon tog se fino bacim u vodu i plivam nekih 15-20min  Sve skupa bude nekih 45-60min ovisno kak sam raspoložen.

 

btw. Ne odmaram ovoliko koliko piše na slici, 5min između ciklusa je previše... Ohladiš se... 15-30sec između serija i 1-2min između ciklusa je čist dosta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 12:06 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
Rast mišića i visina

ok

16 godina
online
Rast mišića i visina

Malo offtopic, preminuo mi je moj doktor... tek sam danas doznao.
Uglavnom, zašto to ovdje spominjem - na drugom dijelu in memoriama je prikazan period iz njegovih BB dana.
http://sport.hrt.hr/388801/preminuo-dr-zeljko-sucur

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
offline
Rast mišića i visina

pokoj mu duši

moćno je izgledao tako doktor napucan u kuti, nešto što nisam nikad vidio priznam

 

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
online
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

pokoj mu duši

moćno je izgledao tako doktor napucan u kuti, nešto što nisam nikad vidio priznam

 

 

 Meni se pokazao kao vrlo dobar dijagnostičar. Ali kad čuješ da je i on umro od srca, stvarno nebi bilo svejedno da je čovjek full natjecateljski u tom sportu.
evo baš danas slučajno gledao nickov popis, a lista je puno dulja kad se pribroje manje poznati i oni koji su imali zatajenje i ostalih organa (npr. sonbaty)



http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
overhaul kaže... 

 Meni se pokazao kao vrlo dobar dijagnostičar. Ali kad čuješ da je i on umro od srca, stvarno nebi bilo svejedno da je čovjek full natjecateljski u tom sportu.
evo baš danas slučajno gledao nickov popis, a lista je puno dulja kad se pribroje manje poznati i oni koji su imali zatajenje i ostalih organa (npr. sonbaty)



 Pokoj mu dusi.

Inace, sigurno da sam natjecateljski zivot bodybuildera ima posljedica na zdravlje ma sto god neki govorili. Naime, nije sama problematika u steroidima, problem lezi u koristenju prevelikih doza dugi niz godina skupa u kombinaciji sa ostalim raznim supstancama koje su nedovoljno istrazene te se vrlo malo zna kako djeluju na tijelo (osim okvira bodybuildinga te ostalih popratnih sportova ).Inace kad bi se koristili samo steroidi i u vecim dozama lako bi bilo za iskontrolirat i krvni tlak te ostale stvari no kad su u pitanju jos na desetke supstanci, ajde dragi Boze znaj ti sta se kuha u tvom organizmu.Znam ljude sa preko 50 godina, rokaju se jednostavnim kurama (test, deca, dianabol) i izgledaju sasvim solidno bez pretjerivanja i vrlo su vitalni te zdravi za svoje godine.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
offline
Rast mišića i visina

Nema nikakve logike da ako uzimaš nešto za ubrzavanje rada svih organa u tijelu, duže vrijeme, da nećeš imat posljedice. Sve ima svoju cijenu. Ako prirodno testisi proizvedu 20mg testosterona tjedno, a nekima je nađeno preko 1000mg, pa taj tempo držat godinama... i da sve bude ok kad se stane, svi unutrašnji organi,  kao i sve ostalo u tijelu što je dovedeno do maxa i godinama održavano na toj max razini, će imat neke posljedice sigurno. Ja vjerujem da se može "besplatno" proć ako se na kratko vrijeme to uzima ako je čovjek zdrav. Ako je uvatio prirodni max pa baci nekoliko ciklusa, ode na natjecanje i ima uspomenu za cijeli život, pa stane i više se nikad ne vraća, to možda može proć, možda. Ali ne ide to tako i svima se to svidi, jer su bolji na tome u svakom pogledu, pa nastave uzimat vjerujući da znaju kako se može sigurno uzimat. To se može uspoređivati sa pušenjem i alkoholom. Nema onoga tko nije pušio i pio da nije imao zdravstvenih problema, a oni okorjeli su svi prerano umrli u teškim bolovima. Ali dok nisu umrli su živjeli kao drugi ljudi, 30-40 godina... tijelo može izdržat te torture godinama, kod nekog manje kod nekog više.

 

Tijelo se previše napreže, srce previše pumpa da izdrži sve one steroidaške težine i onaj volumen treninga, duži vremenski period, godinama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 9:01 (KIKI3ooo).
12 godina
online
Re: Rast mišića i visina

Jeftina ponuda na Myproteinu. Jeftin bundle

-1Kg whey

-Mypre 500g

-bcaa 250g

-alpha men 120

-torba

-shaker

Sve zajedno ne ispadne 250kn ako racunamo i dostavu. Ako je netko za narucivanje nek mi se javi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
250 ?
12 godina
online
Re: Rast mišića i visina

Imam nekakav popust jos od prije 12 funti zbog nekakvog referala. Da tako mi bar ispadne negdje

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
antimon95 kaže...

Jeftina ponuda na Myproteinu. Jeftin bundle

-1Kg whey

-Mypre 500g

-bcaa 250g

-alpha men 120

-torba

-shaker

Sve zajedno ne ispadne 250kn ako racunamo i dostavu. Ako je netko za narucivanje nek mi se javi.

 To kad naručuješ?

77 funti 250kn...?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina

Koliko je 77 dijeljeno sa 3? 

Trava raste tamo gdje je posadiš.
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Nisam ubrao da je uzeo tri bundlea, moj bed.

 

Dobar popust, isplati se uzet svakako. Torba djeluje ok

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
offline
Rast mišića i visina

Jel ima tko iskustva sa ovim programom za bench press Cube predator ?

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

eo ti program za bench

 

https://drive.google.com/file/d/0B8EbfzFB0mBrSjBFZ1NUUklHU1E/view

 

EDIT: vidim da sam zasro s premmisionom od fila, evo novi link

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2017 22:04 (R4zOR229).
16 godina
online
Rast mišića i visina

Opet ja malo offtopic u ovo ljetno vrijeme. 
Naime, nisam do prije neki dan pojma imao da postoji gomila app-ova za fejkanje mišića na fotkama ?!
Prvo sam gledao ovaj video,


pa poslije vidim našeg neizbježnog posvudušana kako se "enhnaca" :)
http://www.index.hr/black/clanak/foto-marko-grubnic-otkrio-o-cemu-razmislja-dok-se-gleda-u-zrcalu-teretane/982116.aspx
Iako vjerujem da on koristi sve što medikamenti ili savjeti likova poput Bostin Loyda pružaju da se i fizički "enhancea", fotke mi izgledaju neumjereno namještene i umjetne (tko upće njega fotka? Jer ovo nisu selfiji - a tvrdi da je eto u 7 ujutro sam samcat u teretani iako se vidi da nekome pozira), pa mi nešto govori da te objave spadaju u ovaj rant Palumba. Dakle, znate li da ljudi to koriste, te appse za fejkanje izgleda, i ako da, koje?
Neznam dali ste pratili, jedno vrijeme bio je viralan "hulk iz Irana" - http://www.muscleandfitness.com/athletes-celebrities/news/massive-bodybuilder-dubbed-iranian-hulk
da bi se ispostavilo (što je donekle bilo očito jer nije imao nigdje definicije) Da je sve skupa adobe gain koji je popušio cijeli internet. Barem dok ga nije nanjušio luimarco u nekoj emisiji gdje je ispao običan debeljko nimalo impresivnih proporcija: 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
offline
Rast mišića i visina

https://s24.postimg.org/wmxaq6wz9/dddss.jpg

 

ide ljeto decki gura se i dalje, samo jako

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina

Taj Grubnic je toliko jadan covjek da je meni to presmijesno i ne mogu shvatit taj mentalitet u glavi. Frajer doslovno svaku sliku edita ono preko granica, nosi lazne robice i vrh vrhova je sto se fotoshoppira u velike gradova kako ''putuje svijetom''. I od cega takvi ljudi zive u Hrvatskoj?

16 godina
online
Re: Rast mišića i visina
monsieur kaže...

Taj Grubnic je toliko jadan covjek da je meni to presmijesno i ne mogu shvatit taj mentalitet u glavi. Frajer doslovno svaku sliku edita ono preko granica, nosi lazne robice i vrh vrhova je sto se fotoshoppira u velike gradova kako ''putuje svijetom''. I od cega takvi ljudi zive u Hrvatskoj?

 A navodno je sad zvanično i priznato zanimanje i "bloger" i "vlogerica"... tako barem po novinama tvrde za igrače poput kćeri od pokojnog dvornika, neke propale glumice iz (čini mi se) neke opskurne serije zauvijek susjedi... ono jasno mi je za međunarodne zvijezde tipa kardashian ili pewdie pie... ili u ovoj "muscle" rubrici "luđaci" poput  Ulisses Jr,  Simeon Panda, lazar angelov, jeff seid ili čak CT fletcher, Piana, ili Kali muscle.. ali ovdje, hm. Neznam kome je planetarno zanimljiv grubnić ili dvornikica, a lokalno vjerujem da imaju premalo platežno sposobnih pratitelja i obožavalaca na koje bi reklame djelovale, da bi oni, kako oni tvrde, mjesečno zarađivali na promocijama nečijih brendova...
Zašto odgovaram? Da još malo začinim izborom adobe gainza koje sam naguglao na brzinu :)
p.s.
Ima još jedna skupina fejkera - sad je odjednom iz nekog razloga in fejkati plastičnim utezima težine koje se dižu :/ 


Ovaj Castleberry čak dodaje i u photoshopu broj ploča, onako nek se nađe, bez obzira što bi iskliznule s prečke jer se nemaju gdje pričvrstiti.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina

Izuzev ovih komentara o Dvornikovoj se slazem sa svime. Ako netko putuje svijetom i to ocito radi dobro posto joj ljudi citaju blog itd. i to radi besplatno tj. dobiva sve to ko sam ja da to hejtam ( i ja bi isto).

16 godina
online
Re: Rast mišića i visina
monsieur kaže...

Izuzev ovih komentara o Dvornikovoj se slazem sa svime. Ako netko putuje svijetom i to ocito radi dobro posto joj ljudi citaju blog itd. i to radi besplatno tj. dobiva sve to ko sam ja da to hejtam ( i ja bi isto).

 A čuj, to su njihove tvrdnje. Tvrdnje da čitanje bloga većinom dekintiranih lokalaca u hrvatskoj nekom tko im se pokazuje iz nekog turističkog mjesta donosi velik novac. Ja neznam, možda porezna zna. 
A što kažete za te appse za "mišićanje" ? Meni izgledaju malo prenaivno da bi itko popušio. Ali eto, kažu u prijašnjem videu da luđaci šalju obrađene fotke vlastitim trenerima. Pa su ovi naravno na WTF.
Jedino još nisam našao fake weights app. Kolege ima li tko da se udružimo u proizvodnju takve aplikacije? 
:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
9 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
overhaul kaže...
monsieur kaže...

Izuzev ovih komentara o Dvornikovoj se slazem sa svime. Ako netko putuje svijetom i to ocito radi dobro posto joj ljudi citaju blog itd. i to radi besplatno tj. dobiva sve to ko sam ja da to hejtam ( i ja bi isto).

 A čuj, to su njihove tvrdnje. Tvrdnje da čitanje bloga većinom dekintiranih lokalaca u hrvatskoj nekom tko im se pokazuje iz nekog turističkog mjesta donosi velik novac. Ja neznam, možda porezna zna. 
A što kažete za te appse za "mišićanje" ? Meni izgledaju malo prenaivno da bi itko popušio. Ali eto, kažu u prijašnjem videu da luđaci šalju obrađene fotke vlastitim trenerima. Pa su ovi naravno na WTF.
Jedino još nisam našao fake weights app. Kolege ima li tko da se udružimo u proizvodnju takve aplikacije? 
:)

 Ja to nikad neću skužit šta tim ljudima predstavlja da imaju sliku sebe, a to doslovno nisu oni ni njihovo tijelo lol.. a taj Brad Castleberry je toliki douchebag ja ne mogu njega nigdje uopce gledat ni slusat uzas i sta je najzesce frajer se pravi lud da nije na juicu i da ne koristi fake weightove jel, paćenik 

If you have nothing to lose, try.
16 godina
online
Re: Rast mišića i visina
Filip720 kaže...

 Ja to nikad neću skužit šta tim ljudima predstavlja da imaju sliku sebe, a to doslovno nisu oni ni njihovo tijelo lol.. a taj Brad Castleberry je toliki douchebag ja ne mogu njega nigdje uopce gledat ni slusat uzas i sta je najzesce frajer se pravi lud da nije na juicu i da ne koristi fake weightove jel, paćenik 

 Jesi li mu vidio facu kad ga je ulovio mike o'hearn na nekom sajmu i natjerao pred kamerama da dogovore natjecanje u dizanju? 
na 6:30 videa... neugodnjak ga je gledati, a vjerojatno je onima u blizini i zasmrdjelo kad je ispustio u gaće :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
offline
Rast mišića i visina

o hearn je isto fake pička koja se slizala s ct fletcherom

priča o nekim enormnim ciframa i prikazuje se kao neki judo master, a usrao se kad su ga pravi momci pozvali na liftanje ko ova pičkica sa fake utezima brad fakelbury

kakvi su to jadnici

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.7.2017 0:20 (fila2208).
16 godina
online
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

o hearn je isto fake pička koja se slizala s ct fletcherom

priča o nekim enormnim ciframa i prikazuje se kao neki judo master, a usrao se kad su ga pravi momci pozvali na liftanje ko ova pičkica sa fake utezima brad fakelbury

kakvi su to jadnici

 Apsolutno, ali eto čak i muljator ohearn ovom utjerao strah u kosti :) Ako ništa, mislim da o hearn barem podigne na videima normalni uteg.
Da sa onim što pak tvrdi po sajtu nema veze, to sigurno stoji. Natty ;)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice