Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 712.107
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Malo je za reći da je Benzema očajan

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Neka pati kome smeta ,Real će biti prvak svijeta.

Eye In The Sky
10 godina
online
Real Madrid C.F.

ahahahahahahah dodje i pokaze vise protiv kako bi amigo rekao "televizije"

8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

^ ono kad si nebitan i nitko te ne dozivljava.

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Mi smo REAL, svaki otpor je uzaludan!!!

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Prvi u povijesti obranili naslov. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Samo lagano, bude jos rekorda.

Eye In The Sky
8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Lubabalo objasnio

16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr kaže...

Lubabalo objasnio

 S kim se ti svađaš :) Barcelona vozi na Messijevo pogon (npr. sinoć) i jaoj si ga njima ako se ozljedi. Bez njega su Malaga. S druge strane Ronaldo je katastrofa ove sezone u LaLigi. Gorak okus jedno mogu isprati golovi u playoffu UCL. Al do tada, tko živ tko mrtav. 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr kaže...

Lubabalo objasnio

 Ohladi sa random bezveznim komentarima neznalica s fejsa. To šeraj svojim frendovima, a nas fino ostavi na miru. Ubuduće ti brišem takve stvari.

 

You have been warned.

 

 

 

EDIT: Vidim sad da je EL Classico u subotu u 13:00. A jesu našli termin jbt. Sreća da sam išao provjeriti jer imam neke obaveze prijepodne koje bi se lako mogle odužiti. Bio sam siguran da je navečer.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 16:28 (Hexfire).
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Tko stavlja El Classico u 1 nemrem vjerovat.

Morat cu se u 7 ujutro dic da gledam posten nogomet haha nenormalno.

Rekao bih da puse bar duplo na gledateljima u tom terminu u odnosu na prime time.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Tko stavlja El Classico u 1 nemrem vjerovat.

Morat cu se u 7 ujutro dic da gledam posten nogomet haha nenormalno.

Rekao bih da puse bar duplo na gledateljima u tom terminu u odnosu na prime time.

 Yep, ne kužim. 

 

Eventualno, ako je zbog azijskog tržišta. Bome sam lijen ići provjeriti vremensku razliku sa Kinom recimo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
 

EDIT: Vidim sad da je EL Classico u subotu u 13:00. A jesu našli termin jbt. Sreća da sam išao provjeriti jer imam neke obaveze prijepodne koje bi se lako mogle odužiti. Bio sam siguran da je navečer.

 Ma samo da poderemo ove jazavce pa nek tekma bude i u 1 po noći.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

USA 6 sati manje,Azija 6-8h više.Zato je u tom terminu

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...

USA 6 sati manje,Azija 6-8h više.Zato je u tom terminu

 Pa bas zato je bolesno, pola Amerike nece gledat El Classico u 7 navecer, kamoli 7 ujutro.

 

 

Trebali su u 4 popodne CET stavit i to je to.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
sstrmi kaže...

USA 6 sati manje,Azija 6-8h više.Zato je u tom terminu

 Pa bas zato je bolesno, pola Amerike nece gledat El Classico u 7 navecer, kamoli 7 ujutro.

 

 

Trebali su u 4 popodne CET stavit i to je to.

 Koga briga za Ameriku  Oni se klade na bejzbol. Svi znaju da su pare kod Arapa i Kineza

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Zasluzena pobjeda,Real treba promjeniti pola ekipe,a i Zidanea....Modric najbolji ko i inace

7 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kako razmislja prosjecni navijac Reala:
Barcelona - real madrid 1:3
Real Madrid Barcelona 2:0
Real Madrid - Barcelona 0:3

Real Madrid Barcelona 5:4

Dominacija Reala.

8 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Zidane ronaldo kross i benzema glavni krivci
Ronaldo ima samo udarac nista drugo. Ne zna podvalit loptu nema pregled igre skrt.
Benzemu dat nekom besplatno
Kross par minuta prije gola 2 lagane lopte trebao podvalit i bile bi odlicne sanse a on ko curica posalje loptu. Druga mu je presjecena i dosla do sergia koji ih je izvozao sve i zasluzan za prvi gol
Kovacic vrlo dobar jedino kaj je messia cuvao umjesto rakitica napao kod prvog gola i raspao se onda
Modric stvorio nekoliko odlicnih sansi al ne znaju iskoristit najbolji u realu
Ramos crveni trebao dobit za onaj udarac suareza

Steta navijao za real al barca zasluzeno dobila
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Bila bi to drugacija tekma da je Ronaldo igrao!

Nista bilo kako bilo prvenstvo je mozda rjeseno, ali Real sada ima sve misli na Ligi Prvaka, ono sto bi Barca trebala...
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Zaslužen poraz. Utakmicu izgubio Zidane. Prvo poluvrijeme bolji. Trebali su i drugo visoko napast uz koju zamjenu. Zidane odlučio povući se do centra i prepustit loptu. Glupost branjenje rukom. 2:0 i do kraja pola sata sa igračem manje i bez igrača manje dva svijeta. Ter Stegen igrač utakmice.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Slažem se, jeben je Ter Stegen u zadnje vrijeme. Doduše i Navas je bio na visokom nivou danas, ali jbg.

 

Ovo mi je bio jedan od dosadnijih El Clasica u zadnjih par godina. Prvo poluvrijeme ništa posebno, po prilika s obje strane. Sve je mirisalo da će ostati 0:0. I onda u drugom poluvremenu ne znam što se dogodilo. Totalni blackout. Poklonili Barci prvi gol, pa onda Carvajal sa svojim genijalnim potezom i nakon toga raspad sistema. Uvijek bih rađe da primimo gol nego dobijemo crveni protiv Barce. Šanse su nakon toga minimalne.

 

Teško je ovo smatrati nekom tragedijom kad je ova tekma na tragu onih dosad u sezoni. Sve nekako bez pravog plana, bez fluidnosti u igri osim u rijetkim trenucima i naravno, stvarno katastrofalni dvojac u vrhu napada. Ne znam dal je bolje kad sudjeluju u igri ili kad samo stoje na terenu 90 minuta.

 

Bit će zanimljivo vidjeti hoće li biti nekih posljedica nakon ovoga. Vjerojatno će Perez dati Zidaneu još šansu protiv PSG-a. Nadam se da se neće sad na zimu kupovati samo da se kupi nego odraditi pametan rok na ljeto. Po mogućnosti prije SP-a da nam se ne dogodi novi James, ali to je malo vjerojatno.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Nakon ždrijeba lige prvaka sam rekao da nema šanse da PSG dobije real, tj prođ dalje, bez obzira na njihov famozan napad. ReL JE REAL, A psg je još uvijek zelen. 

 

No ovakavav Real kako smo ga danas gledali je lak plijen.

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sretan Božić svima koji prate ovu temu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bale je u ovoj kalendarskoj godini propustio 39/63 utakmice

Benzema zabio svega 14 golova,a Ramos 10. S tim da je Benz zabio samo 2 gola na Santiagu

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ako je stvarno istina da hazard ceka poziv reala, onda imam samo jedno pitanje? Koj k nasa uprava jos uvijek ceka? Ili misle radje dat opet 100M pa imat flot kao sa baleom. Dajte pare za hazarda i da napokon dobimo kvalitetnog igraca. Benzemu prodat, ronalda stavit u napad i idemo

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Ako je stvarno istina da hazard ceka poziv reala, onda imam samo jedno pitanje? Koj k nasa uprava jos uvijek ceka? Ili misle radje dat opet 100M pa imat flot kao sa baleom. Dajte pare za hazarda i da napokon dobimo kvalitetnog igraca. Benzemu prodat, ronalda stavit u napad i idemo

 Polako. Golub pismonoša kojeg su poslali je tek u Francuskoj. Na proljeće će se vratiti s odgovorom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

bolje kupiti icardija, kanea ili neku dobru spicu i jos jednog u obrani poput bonuccia i to bi bio odlicno odradjen posao

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

doci ce Kepa i to je to...

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Kupit Hazarda sad je glupost, jer čovjek ne može igrati ligu prvaka, a to je realno jedini trofej za koji se Real može sad boriti, ovih - 11 je previše. Ono što se priča za kupnju Bonuccia i Icardia bilo bi super, obojica više nego solidni na mjestima gdje smo tanki, a obojica mogu igrati ligu prvaka
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice