Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.053
|
čitano: 708.092
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Jedva čekam PSG da ih rekordno natrpa. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Mislim da bi se protiv jakih moglo desit ono klasicno, da nakraju mi izađemo kao pobjednici, nekako, iako smo u krizi protiv slabih i srednje "jakih" klubova...dosta puta tako je bilo..da nekako igramo kako treba i kako nam dolici protiv najacih iako smo u krizi, al vidit cemo jos sve. Jedino pitanje se postavlja, tko nakon zidanea?

Origin ID: ReaLazio
9 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Ne moze jedan najobicniji smrdljivi isilovac biti trener Real Madrida. Ovo je sramota. Tog Zidana treba sto prije zaboraviti!!!

 

Evil Access kaže...

Kako jebeeno zabavan posao ima Zizu kod slaganja ekipe za svaku tekmu, imas super sastojke i malo mixas salatu svaki put, ali okus svaki put odlican, lik je majstor.

 nestalo mu octa

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Ne moze jedan najobicniji smrdljivi isilovac biti trener Real Madrida. Ovo je sramota. Tog Zidana treba sto prije zaboraviti!!!

 Ti si najveci bog.

 

Bipolarac kakvog nema! 

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ajd napokon su si našli žrtvu. Nabijem Sport klub koji je ovo stavio na Sport klub HD pa nisam mogao gledati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Ajd napokon su si našli žrtvu. Nabijem Sport klub koji je ovo stavio na Sport klub HD pa nisam mogao gledati.

 Utakmica je bila na Bein sport 3 HD..  :)

 

Bitno da je Bale proradio.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Ajd napokon su si našli žrtvu. Nabijem Sport klub koji je ovo stavio na Sport klub HD pa nisam mogao gledati.

 Ne znam šta se dogodilo, imam 6 sport klubova, na nijednom nije bilo prijenos reala. A prva 3 imam u hd-u.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 2:39 (matrix777).
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

vrtim jucer po svim kanalima od SK i Arenama i mislim si wtf, di je tekma??? U onoj sofascore aplikaciji napisali da je tekma na SK1, wtf??? 

Ima nekog razloga zasto tekma jucer nije emitirana?

Za koji k... onda placam sportski plus paket 

 

 

bas mi je drago da su napokon proigrali i za Lukitu kaj je zabio 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Spike1983 kaže...

vrtim jucer po svim kanalima od SK i Arenama i mislim si wtf, di je tekma??? U onoj sofascore aplikaciji napisali da je tekma na SK1, wtf??? 

Ima nekog razloga zasto tekma jucer nije emitirana?

Za koji k... onda placam sportski plus paket 

 Prijenos je bio na Sport Klub HD programu koji iz nekog razloga nije dostupan u T-com paketima. Dogodilo mi se to već jednom prije koji mjesec, ali je to onda bila neka malo bitna kup tekma. Ovo sad je bio stvarno smećast potez. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
toma20 kaže...

doci ce Kepa i to je to...

 previse sam i rekao,nece doci ni on haha...

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Na evotv isti k... Definitivno raskidam pretplatu, samo moram vidjeti koliki su mi penali. Manje je od godinu dana do isteka drugog ugovora. Moje pitanje prošle jeseni njima:

 

Poštovani,

Imate li namjeru uvrstiti SK HD program u sportski buket? Naime, večerašnja utakmica La Lige RS-RM u 20:45 prenosi se na SK HD i izrazito sam nezadovoljan što svoj omiljeni klub ne mogu pratiti na sportskom buketu EvoTv-a. Nažalost, ukoliko se ovakva praksa nastavi biti ću prisiljen otkazati pretplatu.

 

Njihov odjeb:

Poštovani,

na proširenju programske sheme radimo kontinuirano, te koliko nam dozvoljavaju mogućnosti. Plan je svakako u skorije vrijeme proširenje sportskog buketa programa, ali trenutno Vam ne možemo precizirati termin, kao niti obećati da će to biti baš niže navedeni program. Razumijemo potrebu Vas kao korisnika o uključivanju programa kojeg Vi osobno preferirate, ali isto tako molimo za razumijevanje, jer mi kao davatelji usluge svakodnevno zaprimamo prijedloge korisnika o novim programima koje bi htjeli vidjeti u evo tv ponudi. U nadi da ćete i dalje biti zadovoljan korisnik evo tv usluge,

Srdačno Vas pozdravljamo,

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Spike1983 kaže...

vrtim jucer po svim kanalima od SK i Arenama i mislim si wtf, di je tekma??? U onoj sofascore aplikaciji napisali da je tekma na SK1, wtf??? 

Ima nekog razloga zasto tekma jucer nije emitirana?

Za koji k... onda placam sportski plus paket 

 

 

bas mi je drago da su napokon proigrali i za Lukitu kaj je zabio 

A na svim ovim sport kanalima neke bezvezarije. No, fala Bogu, još 2 tjedna do kraja ugovora s tim lopinama. I onda adio i 'ko zna kad i 'ko zna gde.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

isto tako bundesligu nemres gledat ak nemas eurosport a nema ga nitko jer su ga popušili...

6 Arena i 6 SK kanala i nema tekme, i jos nakraju ispala super tekma, hrpa golova, CR7 umalo ostao bez oka, ma šou 

joj kak sam ljut bio, doslo mi je da sve i svasta napisem sluzbi za korisnike al đabe da i pisem kad nebi nis promjenio, vidim na primjeru silnog pisanja HBO GO-u pa su apsolutno nis napravili da poboljšaju situaciju 

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ja sam bio na tekmi i mogu reci da je bilo pre pre super... Kad su dobili gol bilo sve tiho, al napadali su konstantno pa je bilo samo pitanie vremena kad ce zabit.. Uostalom Lukica je bio stvarno ono na visini zadatka i tu tek vidis dok gledas uzivo ko je gazda u vezi... Kad Luka zamahne rukom ide lopta njemu.. Bio je razigran... Super.. Uglavnom lijepa utakmica sa puno prilika... Da je bilo 10 : 1 nikome ništa...

10 godina
offline
Real Madrid C.F.

ako Zidane ne da sada ostavku onda stvarno nije normalan,hvala za sve sta je napraio,al ovo haha ne znas dal je za smijati ili plakati.Eh da i ne trebaju nam pojacanja

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Super. Kad ova konjina od trenera bude sve upropastila onda će ga valjda konjine iz uprave smijeniti.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
7 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Mislim da je Real najbolju utakmicu ove sezone odigro protiv Barcelone. Iako su popušili 3 gola, dojam je bio da su mogli dobit utakmicu samo da su bar jedan gol dali u prvom. Ovako, od priče o dugogodišnjoj dominaciji sa početka sezone došlo se do priče o promjeni pola ekipe. 

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nebi me čudilo da Zidane dobije otkaz,ali sad je kasno.Prvenstvo izgubljeno,kup izgbuljen tako da samo LP ostala ali i to do trećeg mjeseca

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Pobijedit cemo Psg, vidjet cete, bez obzira na ovo sve.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

 Koji fail.

 

Nisam imao volje jučer gledati tekmu nakon debakla Hrvatske. Sad se bome treba pod hitno trgnuti jer bi i plasman u LP slijedeće sezone mogao doći u pitanje. Kup nam je bio poprilična šansa da se osigura.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Evo, zadnji dan prijelaznog roka, a u Madridu apsolutna tišina, mir..nema transfera..

čudno ali imam osjećaj da se u pozadini kuha nešto veliko

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
gamer_101 kaže...

Evo, zadnji dan prijelaznog roka, a u Madridu apsolutna tišina, mir..nema transfera..

čudno ali imam osjećaj da se u pozadini kuha nešto veliko

 nitsa cudno,na pocetku prijelaznog roka je receno da nece nikoga dovoditi

10 godina
offline
Real Madrid C.F.

kakav ocaj od igre jedino sta je danas dobro Zidane napravio to da je izbacio Ronalda van,ovog Kroosa sta prije prodat prejadan igrac,Modric i Navas nabolji,Psg ce ih izbusiti jako

8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kakav mazohist moraš biti da još uvijek gledaš ove bijednike 

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ionako je sezona izgubljena,tako da je svejedno.

Na ljeto remont potreban

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr kaže...

Kakav mazohist moraš biti da još uvijek gledaš ove bijednike 

 Haha pravi navijac ^, u pet mjeseci od silovanja foruma da je Ronaldo GOAT i Real nepobjediv, do ovoga

 

 

Imate srece da je Villareal pobro crveni rano.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 0:07 (Mitch).
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Fora mi je ovaj Real, ne moraš čekati el clasico. Svaka tekma je zanimljiva jer ne znaš tko će pobjediti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

 

Kakvi pravi i krivi navijači hahaha. Takvu podjelu rade samo djeca u pubertetu i Azijati. Za mene je pitanje imam li ili nemam volje izgubiti dva sata na zabavljače koji trče za loptom. Jednako kao i s bilo kojim drugim oblikom zabave - ako su dobri u tome imam, a ako nisu nemam. 

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Destroyer Of Noobs kaže...

Ak Real uzme ligu prvaka onda ce biti plakanja. Prvi klub u povijesti da uzme 3 puta za redom. E to je nesto. Real je uvijek bio najbolji kada je najvise trebalo. Zato i jeste najveci klub na svijetu. 

 Evil Access ne ide u svlacionicu nakon crvenog kartona, ostaje na terenu samo uzme drugi dres

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bas mi je drago zbog Reala, posto sam Barca fan..

 

Ali biti cu realan, sto se tice utakmice protiv PSG mislim da ce to biti druga prica, igrat ce se puno ozbiljnije jer je i ulog veci, motivacija... Ajmo realno, i Barca igra preko QRCA u primeri protiv ovih noname ekipa, pa onda u kupu, ne moze se ocekivati neka utakmica, jer je motivacija slabija..

Kad dodje PSG biti ce to druga prica, ne bih se cudio da Real prodje, ima kvalitetniju momcad ukupno, samo sto je igra dosta losa, ali motivacija ce to popraviti.. 

PSG ima samo neymara i mbpapea ili kak se pise, ostali igraci su nista posebno kvalitetni, taj Neymar je bio sjena Messiju u Barci, dok je ovdje najbolji igrac samo zato sto Francuska liga toliko slaba pa izgleda kao vanzemaljac... 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice