Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.051
|
čitano: 707.344
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Neymar ne vjerujem da ce nakon jedne sezone otici.

 

Eriksen je top igrac ne bi volio da zavrsi u Realu.

Icardi ili Kane bi mogli za neku ludu cifru doci.

Nadam se Icardi jer je Kane puno bolji.

 

De ligt,Upamecano su najbolji mladi stoperi...Netko od njih 2 bi mogao biti meta iako sumnjam da ce Real kupovati stopera

This time next year we'll be millionaires
12 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Sve ti je jasno kad im je sponzor b.Win haha
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Utvaram si da će biti parovi polufinala Lige Prvaka sezona 2017/18 biti; 

1 par; FC Liverpool : Roma 

2 par; Bayern : Real Madrid, 

baš me živo zanima koliko sam blizu bio predmnjevanjem?! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ATJLučko kaže...

Utvaram si da će biti parovi polufinala Lige Prvaka sezona 2017/18 biti; 

1 par; FC Liverpool : Roma 

2 par; Bayern : Real Madrid, 

baš me živo zanima koliko sam blizu bio predmnjevanjem?! 

 Pogodio si haha 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Emirthestroj kaže...
ATJLučko kaže...

Utvaram si da će biti parovi polufinala Lige Prvaka sezona 2017/18 biti; 

1 par; FC Liverpool : Roma 

2 par; Bayern : Real Madrid, 

baš me živo zanima koliko sam blizu bio predmnjevanjem?! 

 Pogodio si haha 

Koliko vidim, točnost je bila 100% !!!!! 

 

Može onda i predmnjevanje i sudionika finala Lige Prvaka sezona 2017/18 ?!?! 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
ATJLučko kaže...

Utvaram si da će biti parovi polufinala Lige Prvaka sezona 2017/18 biti; 

1 par; FC Liverpool : Roma 

2 par; Bayern : Real Madrid, 

baš me živo zanima koliko sam blizu bio predmnjevanjem?! 

 Kad si šampion svejedno ti je koga ćeš izvući. Nismo mi kao oni neki kmečavci. Da je bio drugačiji ishod već bi naširoko pisali kako je Perez namjestio.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Iskreno, možda i bolje da smo izvukli Bayern. Da smo kojim slučajem izvukli nekog drugog, bilo bi "lako ćemo", ovako se zna da se mora igrati max cijelo vrijeme, jer se vidjelo što se dogodilo protiv stare dame.

Doslovno mi je svejedno, dali došli do polufinala i ispali, ili izgubili finale, a Bayern je jači od ostalih klubova u polufinalu, pa bi ionako ih morali pobjediti za trofej.

Ovako ćemo imati barem dvije utakmice, plus prvu igramo u gostima gdje bi bilo jako dobro zabiti gol(ove). 

Imam neki osječaj da će taj gol u gostima igrati neku ulogu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Samo ima jedna bitna razlika, jup je sad u bayernu, a lisac zna kako igrat protiv nas, mislim da nece bit "lako" kako je bilo proteklih sezona, al vidit cemo kako ce to sve ispast..dobra stvar je prvu igramo u gostima, ako tu odradimo dobar rezultat, velike su nam sanse za prolaz.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

RM na poluvremenu gubi kući od Atl.B. al odlična utakmica. 15 puta pucali po golu, Assensio kroz trojicu prolazi, čak i Vascezovi driblinzi prolaze

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Nisam ni primjetio da toliko voli taj potez

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 15:04 (hrvooje).
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Balea prodati i dovesti Salaha kakv igrac...

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
400m za Salaha i Kanea i vozi
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
400m za Salaha i Kanea i vozi

O tome, nakon finala FC Liverpool : Real Madrid, gdje će pobjediti bolji 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ATJLučko kaže...
Hexfire kaže...
400m za Salaha i Kanea i vozi

O tome, nakon finala FC Liverpool : Real Madrid, gdje će pobjediti bolji 

 Misliš Liverpool:Bayern?

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
toma20 kaže...

Balea prodati i dovesti Salaha kakv igrac...

 Trenutno jeste, nema dvojbe, mozda je cak trenutno i najbolji, ali..

Puno puta smo svjedočili kako takvi igraci kratko traju a i on je isto sklon ozljedama..

 

Sto se tice Balea, stvarno me lik razocarao, predao je se i sad ga boli uvo dal ce igrati i kad ce igrati, dal ce ostat u klubu ili ne, jos kad sam vidio da nije slavio gol od svih igraca jedino on na klupi protiv Juventusa u Torinu, tu mi se bas zgadio.. 

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Samo ima jedna bitna razlika, jup je sad u bayernu, a lisac zna kako igrat protiv nas, mislim da nece bit "lako" kako je bilo proteklih sezona, al vidit cemo kako ce to sve ispast..dobra stvar je prvu igramo u gostima, ako tu odradimo dobar rezultat, velike su nam sanse za prolaz.

 Ne znam dal bih vise volio da izgube ovaj susret pa da zapnu u Madridu, jer se bojim da opet ne pobjede pa kuci se opusteno kao protiv Juventusa 

7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Neka bude X veceras 1-1, tek toliko da Bayern mora zabit u Madridu i bude to ok.

Eye In The Sky
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Bez Benzeme i bez Balea od prve minute. Zanimljivo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Modrić igra nešto ofanzivnije nego je ikad igrao u Realu. U trenutcima je čak napadač 

 

Lijepo za sad ovo izgleda

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Ovaj Marcelo bi se stvarno trebao osisati.

Eye In The Sky
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
U odnosu na jučer dosadnija tekma. Real bez ideje, loše ušli u tekmu i nikako da nešto odigramo.

Ali Real je Real i gol u gostima je tu. Potpisujem odmah ovaj rezultat s obzirom na sve.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Jedino sta je mene pocelo zivcirati u zadnje vrijeme je Navas, amaterske greske radi

8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Sve po starom u Kraljevskom klubu...

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Puno više nego smo zaslužili, ali ni prvi ni zadnji put. Može se Bayern šetati Bundesligom koliko želi, ali evo prvi ozbiljniji test, protiv protivnika koji odigra lošije nego može i odmah ništa od njih. Ne bi zabili do sutra.

 

Ovisno o težini ovih ozljeda treba vidjeti tko će biti jači u uzvratu, ali gaženje Liverpoola je jako blizu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Puno više nego smo zaslužili, ali ni prvi ni zadnji put. Može se Bayern šetati Bundesligom koliko želi, ali evo prvi ozbiljniji test, protiv protivnika koji odigra lošije nego može i odmah ništa od njih. Ne bi zabili do sutra.

 

Ovisno o težini ovih ozljeda treba vidjeti tko će biti jači u uzvratu,

 

ali gaženje Liverpoola je jako blizu.

Vrlo teško, užasno teško kolega 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Odigali smo losije od nasih standarda, a bayern je pao ocito, samaraju kog stignu u njemackoj, al van njemacke se muce ili gube. Da smo bili na svojoj uobicajenoj razini vjerovatno ni taj jedan gol nebi zabili. U uzvratu trebamo igrat na nasoj razini, inace moglo bi bit svega

Origin ID: ReaLazio
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Dvije stvari su specificne za ovaj Real. Njihova najjaca snaga je to sto ni oni ne znaju sta igraju kada istrce na teren, a kako onda tek protivnik moze da zna. Druga stvar je tjelesna sprema, bas su spremni, ono lavovi, jedina ekipa koja igra istim tempom od 0-90.

Eye In The Sky
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Sergio Ramos. Svaka cast Ronaldu i svim drugim igracima koji su dio ove nestvarne generacije, ali ovaj Covijek je srce i dusa ove ekipe. Pobjednik u sustini svog bica.

Eye In The Sky
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

 

Nogomet je igra u kojoj 22 igrača trče za loptom i na kraju uvijek pobijedi...REAL.


Šesti put zaredom Real razmontirava Bayern. A balavurdija u nevjerici...šta je bilo? opet sudac? opet golovi iz zaleđa, penali? Šta će sada pronaći kao opravdanje što nema Farse i što njihov idol gricka čips uz TV i gleda prave nogometne zvijezde.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ak Real osvoji trecu u nizu, doci ce neka panjina i nogometni analfabet tipa boksic i tvrdit da je liga prvaka smjesno natjecanje kao onda kad je Real osvojio 5 u nizu...

tito vampir! Bog I Hrvati!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice