Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.051
|
čitano: 707.671
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Pa i nije baš prerano, muzemo ovu okosnicu momčadi već 4-5 godina, jedino što se promjenilo je korištenje Isca umjeso Bala, ostalo je manje više isto.

Istina da je Zizu ponekad imao lude ideje koje su prolazile (lucas i assensio zajedno na terenu) ali opet premalo je to koristio da bi nam ta tranziciju u budučnost išla bezbolno.

 

Po meni najbolja opcija prodaja Ronalda u PSG, Baleu reći da če igrati onoliko koliko zasluži, ako ne, i njega Unitedu poslati, i stvoriti opet atmosferu u kojoj nema nedodirljivih, u kojem će opet svatko moći igrati, pa i po cijenu gubitka cijele jedne sezone.

 

Dolazak napadača, možda jednog krila (ili dva ako Bale ode)  jednog veznog i nekoga tko može igrati desnog beka, u slučaju ozljede Marcela ili Carvajala.

Međutim, Ronaldo Realu igra finacijski zbog marketinga i veću ulogu nego na teruenu, tako da će se to teško dogoditi.

 

Prije će se dogoditi da će tko od doe prvo morati opet početi tetošit njega, pa se nadat da ostatak ekipe odigra nekako za njega.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

If its not broken dont fix it.

Life is great
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Hvala ti na svemu, zbog tebe će ova generacija biti zapamćena dugo vremena.

 

 

Zidane je otišao na vrijeme tu se svi slažemo, također bi nekim igračima odgovarao odlazak sada na vrhuncu karijere nego kasnije nekim sramotnim tjeranjem iz kluba ili nakon razočaravajuće sezone (Coke Zero).

 

Perez već nekoliko sezona puno novaca ulaže u mlade igrače, i iako se to čini jako pametnim u današnje vrijeme gdje koje kakvi balvani vrijede €50 milijuna, ali se bojim da od tog projekta nećemo vidjeti rezultata još par godina.

 

Čeka nas bolna tranizicija generacija, samo se nadam da ćemo naći prave igrače i trenera, te da će se mladi igrači iskazati.

 

Što se tiče CL-a, mislim da nas neće biti par godina u vrhu, ali to je očekivano.

Fortune favours the brave
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Treba prodati:

1. Christiano Ronaldo

2. Luka Modric

3. Karim Benzema

4. Keylor Navas

5. Gareth Bale

 

 

 

Treba dovesti:

Mauricio Pochettino - trener

 

1. NEYMAR - da bude vodja nove generacije!

2. Christian Eriksen

3. Mauro Icardi

4. Thibaut Courtois

5. Eden Hazard

 

Sve ovako kao sto sam napisao plus jos 2 igraca koji pokazu potencijal na svijetskom prvenstvu.

 

 

 

Zidanu hvlala na svemu, ali sada se treba mobilizirati i spremiti za nove pobijede, nije vrijeme za opustanje!!!

 

HVALA MADRID!!! 

 

 

 

 

Eye In The Sky
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Treba prodati:

1. Christiano Ronaldo

 

Navijaš za RM a ne znaš kako se zove Ronaldo?



A Icardija ćete dobiti za sveto nigdarjevo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 17:00 (toxic).
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
toxic kaže...
Evil Access kaže...

Treba prodati:

1. Christiano Ronaldo

 

Navijaš za RM a ne znaš kako se zove Ronaldo?



A Icardija ćete dobiti za sveto nigdarjevo.

 Ronaldo je nebitan, nitko nije iznad kluba!

Eye In The Sky
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...
toxic kaže...
Evil Access kaže...

Treba prodati:

1. Christiano Ronaldo

 

Navijaš za RM a ne znaš kako se zove Ronaldo?



A Icardija ćete dobiti za sveto nigdarjevo.

 Ronaldo je nebitan, nitko nije iznad kluba!

 Pitanje je kakav si ti navijac i opcenito poznavaoc nogometa kada ne znaš kako se zove jedan od najboljih nogometaša svijeta.

7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
toxic kaže...
Evil Access kaže...
toxic kaže...
Evil Access kaže...

Treba prodati:

1. Christiano Ronaldo

 

Navijaš za RM a ne znaš kako se zove Ronaldo?



A Icardija ćete dobiti za sveto nigdarjevo.

 Ronaldo je nebitan, nitko nije iznad kluba!

 Pitanje je kakav si ti navijac i opcenito poznavaoc nogometa kada ne znaš kako se zove jedan od najboljih nogometaša svijeta.

 Ma nek ti znas kako se zove, bitna je sustina, a ne forma. Nije meni taj Ronadlo nesto drag, svaka mu cast, ali treba ga potjerati, dosta ga je vise bilo.

Eye In The Sky
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Wengera za trenera i dati u odrjesene ruke, nek proda kog hoce i nek dovede kog hoce.

7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
JohnnyBlaze kaže...

Wengera za trenera i dati u odrjesene ruke, nek proda kog hoce i nek dovede kog hoce.

 Da je 5 godina mladji da, ovako ne, treba netko tko ima energije za napraviti novu ekipu.

Eye In The Sky
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
JohnnyBlaze kaže...

Wengera za trenera i dati u odrjesene ruke, nek proda kog hoce i nek dovede kog hoce.

 Si ti pri sebi? Pa Arsenal je pun para zadnjih 10 god pa ovaj je trosio kao da je klub na rubu bankrota, odnosno vodio je klub sta se tice novca kao da je banka zato je i zaostao za svima u premijer ligi. Dovodio je mlade igrace, neke je totalno promasio, neki su se pokazali, al opet takvim nacinom nije mogoa protiv jednog man uniteda, chelsea i man citya koji su puni para, al i trose i dovode kapitalce. To je trener kojeg treba dovest ako oces ustedit u klubu ili izvuc se iz gadne situacije, bankrota, al nije on naviknuo niti ima mentalitet potrosit 100M eura na igraca ako je potrebno. Pravo je cudo za one novce koje je dao za Ozila. Nama treba netko sa stavom koj ce ako treba j mater igracima i poslozit ih na pravo.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Neymar vođa?

Nemoj me nasmijavati, taj čovjek je vođa nečega samo ako je sam u sobi.

 

Ne kažem da ga nebi trebalo dovesti, ali ja bi prije gledao da se dovedu ljudi kojima ne bi stvarali problem na svakom koraku.

 

Salah je odličan primjer takvog igrača, a vjerovatno bi bio jeftniji nego Neymar.

Mbappe je isto takav igrač.

 

A jednog od njih bi se lagano moglo dovsti ako se Ronaldo pošalje u drugom smjeru.

 

Modrića se još nebi riješio barem jednu sezone, jer on nebi pravio probleme da ode s vremena na vrijeme na klupu, a siguran sam da bi mogao pomoći još Kovačiću jako puno.


Da se mene pita ja bi se samo riječio BBC-a (što je toliko glupo reći s obzirom šta su oni osvojili u zadnjih 4-5 godina), i eventualno ovogodišnja "pojačanja" poslao na posudbe...

 

Doevsti jednog napadača (Icardi, Mbappe), jedno krilo (Anderson iz Lazia) i nekog stopera rezervu. Malo više prilika dati Asensiu, Lucasu, Kovačiću, Theu, a nebi možda bilo loše i vratiti Diaza kao drugog napadača...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Prodati Ronalda , dovesti Salaha (po meni trenutno najbolji igrač na svijetu).

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
morbida kaže...

Prodati Ronalda , dovesti Salaha (po meni trenutno najbolji igrač na svijetu).

Ako Egipat učini više nego Portugal, Salah će imati cijenu veću od Ronalda. 

Ako Egipat kojim slučajem učini više od Argentine i/ili Brazila, postati će najskuplji igrač ikada! 

Simulacija FIFA2018 je pokazala da bi Francuska trebala osvojiti ove godine SP, ali ne vjerujem da će M’Bape učiniti toliko konkretnog! 

ATJ Lučko
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
rooswelt1991 kaže...

Neymar vođa?

Nemoj me nasmijavati, taj čovjek je vođa nečega samo ako je sam u sobi.

 

Ne kažem da ga nebi trebalo dovesti, ali ja bi prije gledao da se dovedu ljudi kojima ne bi stvarali problem na svakom koraku.

 

Salah je odličan primjer takvog igrača, a vjerovatno bi bio jeftniji nego Neymar.

Mbappe je isto takav igrač.

 

A jednog od njih bi se lagano moglo dovsti ako se Ronaldo pošalje u drugom smjeru.

 

Modrića se još nebi riješio barem jednu sezone, jer on nebi pravio probleme da ode s vremena na vrijeme na klupu, a siguran sam da bi mogao pomoći još Kovačiću jako puno.


Da se mene pita ja bi se samo riječio BBC-a (što je toliko glupo reći s obzirom šta su oni osvojili u zadnjih 4-5 godina), i eventualno ovogodišnja "pojačanja" poslao na posudbe...

 

Doevsti jednog napadača (Icardi, Mbappe), jedno krilo (Anderson iz Lazia) i nekog stopera rezervu. Malo više prilika dati Asensiu, Lucasu, Kovačiću, Theu, a nebi možda bilo loše i vratiti Diaza kao drugog napadača...

 Pogledaj utkmice sto je Brazil igrao u kvalifikacijama za SP i gledaj SP, biti ces puno pametniji.

Eye In The Sky
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Napisao sam svoje mišljenje o Neymaru prije par tjedana, ali svjestan sam da će se taj transfer kad tad dogoditi. Izgleda mi pomalo brzo da ode iz PSG već sad, ali trampa Ronaldo-Neymar nije toliko nemoguća.

 

Ako će se već ići po novog golmana, mislim da ima boljih rješenja od Coutroisa, ali sve je to tu negdje. Ako se dovede mlad golman trebat će istrpjeti neke mušice ko što Barca radi sa Ter Stegenom, ako se dovede netko blizu 30 godina pitanje je koliko bolji će biti od Keylora. Osobno se nadam da Keylor ostaje. Ako niš drugo da Thompson ne  mora mijenjati riječi pjesme u "Prijatelji često mislim Courtois". Ne zvuči baš nešto.

 

Erikssen mi se sviđa, De Bruyne, Thiago, Dele Ali... ima dosta zanimljivih veznjaka ovisno o tome tko ode. Modrića bih i ja ostavio jer i dalje pokazuje svoju magiju, ali možda bi i on radije otišao u MLS sada kad je vjerojatno najbolji veznjak na svijetu. Boost popularnosti te lige bio bi ogroman. Sigurno bi privukao i neke druge igrače preko bare.

 

Moram priznati da Icardija uopće ne pratim. Onako nešto po natpisima iz medija malo je problematičan i ne sudjeluje toliko u igri ko jedan Kane ili Lewandowski. 

 

Kako god, bit ćemo pametniji nakon SP-a i najavljenih odlazaka. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Harry Kane meni nesto ne lezi kao igrac, ne znam zasto, ali nije mi neki igrac. Takav mi je uvijek bio i Aguero, nema dvojbe da je igracina, statsi ne lazu ni za njega ni za Kanea, ali da sam ja trener ne bih ih nikada potpisao. De Gea i De Bruyne bi mi bili prvi izbori, De Bruyne umjesto Eriksena, ali pisem za transfere koji su moguci. Icardia sam dosta gledao ove godine, nije dobar kao Suarez, Drogba ili Cavani kada su bili na vrhuncu, ali trenutno od mladjih napadaca je najbolji, Griezmann bi mi bio opcija, ali on ce u Barcu.

 

Ovo je definitivno najuzbudljiviji prelazni rok u blizoj povijesti Real Madrida, vidjeti ce mo na kraju sezone sta ce i kako biti.

Eye In The Sky
16 godina
neaktivan
offline
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Ste gledali danas Neymara? 

Eye In The Sky
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ne. Je bio u Zagorju?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

navodno Cristiano Ronaldo traži plaću od 80 milijuna eura , ako je to istina neka ide što dalje od reala , pa je li on normalan ima 33 godine ... iskreno po meni je Salah bolji igrač od njega i nebi ništa imo protiv da ovaj ode i da Salah dođe , u svakom slučaju mislim da real može bez Ronalda to je već pokazo u par navrata .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Smo Neymar, s njim Real ce harati narednih 6-7 godina.

Eye In The Sky
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
morbida kaže...

navodno Cristiano Ronaldo traži plaću od 80 milijuna eura , ako je to istina neka ide što dalje od reala , pa je li on normalan ima 33 godine ... iskreno po meni je Salah bolji igrač od njega i nebi ništa imo protiv da ovaj ode i da Salah dođe , u svakom slučaju mislim da real može bez Ronalda to je već pokazo u par navrata .

 Tko zna što je od tih informacija točno. U svakom slučaju poznavajući njegov ego sigurno je da hoće imati veći plaću od Neymara i Messija, a sad baš da hoće 3 puta veću, to mi je malo nategnuto. Uvjerili smo se već da u njegovom slučaju godine nisu toliki faktor. On je i dalje spremniji od nekih puno mlađih igrača, ali svakako da će i njegovo tijelo u jednom trenutku reći dosta. Pitanje je samo kad. Za godinu, dvije, tri, pet? 

 

 

 

Pochettino je navodno odbio klupu, meni osobno jako razočaravajuće. Spominje se Guti... ne znam što misliti o tome. Zizu je barem bio pomoćnik u prvoj momčadi, Guti je sasvim bez iskustva. Neka imena koja su bila slobodna su sad već zauzeta. Ostaju Conte, Wenger, onaj lik iz Napolija i mislim da je to više manje to. Ne bi bilo loše to riješiti prije svjetskog jer smo i ovako u zaostatku za ostalima. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ma Guti se više spominje za drugu momčad reala, ako pogledate Marcu tamo jsno piše da bi Guti išao u neki seniorski klub u drugoj španjolskoj prvo, pa onda razmišljao šta dalje.

Po meni to je dobar način njegovog razmišljanja, ipak klupa reala nije za svakoga, a on neće imati sve posloženo kao što je zizu imao, plus ne vjerujem da će imati i pola respecta od igrača kojeg je zizu imao.

Da se razumijemo, i Guti je legenda, ali ipak jedan je Zizu.

 

Od ostalih čini mi se da su svi ponuđeni na kraju odbili tu klupu, jedino Sarri je još uvijek u igri jer je njegova klupa već popunjena.

Ja iskreno nebi njega htjeo, u Napoliu su mui zamjerali što je jaaako malo rotirao, a bude li to radio u Realu na zimu će izgubiti pola momčadi...

 

Iskreno kad pogledam današnju trenersku scenu, jako je malo stručnjaka koji su slobodni i željni doći, a opet nebi nekoga starijeg da dođe i "gasi vatru" i opet ode.

Samo se nada da neće na kraju Wenger upasti.

 

Što se tiče Ronalda moje mišljenje se nije promjenilo, sad je idalan trenutak da ga se utopi negdje...

 

 

 

Edit: zapravo dovidite gattusa da im j€be mater svim ovim primadonama, možda kod njega napokon i Kovačiću narastu muda da igra kako treba...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 21:04 (rooswelt1991).
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Mislim da bi se Mou mogao vratit, ne znam koliko ce ga United tolerirat jos

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2018 3:58 (Mitch).
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Radije onda Benitez
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
Radije onda Benitez

 Hahaha al bas...

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

A može i Zoran Mamić. Osvojio je Azijsku ligu prvaka. Odmah kupiti i tog najboljeg igrača Azije Omara Abdulrahmana za samo 3,5M€ :) 

*I još je Zidaneov fan

 

Liči+na+Davida+Luiza+ Liči+na+Davida+Luiza+
 

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2018 10:21 (hrvooje).
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...

Mislim da bi se Mou mogao vratit, ne znam koliko ce ga United tolerirat jos

 On je potrosen, nema vise onu energiju koju je imao, a niti onda nije nista napravio u Madridu. Mauricio Pochettino je najbolji izbor, em sto je Argentinac, em sto je normalan lik, koji k sere taj Tottenham i sve to, treba dovesti njega i gotovo.

Eye In The Sky
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

KRUNO JURCIC!!! KOJA BI TO PRICA BLIA!!! LETS GOOOO KRUNO!!!

Eye In The Sky
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice