Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 710.772
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Pochettino je već odbio klupu. 

 

Jurčić izgleda daleko, ali isti koeficijent je bio da će Trumb postati predsjednik, Lester uzeti BPL, a Barca ispasti od Rome.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Ako budu Neymar i Pochettino U Realu stradati ce gajba zulje!!!

Eye In The Sky
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bilo bi super da dodje Pochettino ali nebi bilo lose ni da se vrati Ancelotti!  Nece niko u RM svi su zauzeti!

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2018 20:16 (veseli007).
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ancelotti je potpisao za Napoli. Pochettino ce produzit s Tottenhamom ako mu ostave Eriksona i Kanea (vrlo vjerojatno jer traze 270 mil za paket).


Najizgledniji je Conte...
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Ancelotti je potpisao za Napoli. Pochettino ce produzit s Tottenhamom ako mu ostave Eriksona i Kanea (vrlo vjerojatno jer traze 270 mil za paket).


Najizgledniji je Conte...

 Pa brat bratu, to i nije tako puno. Samo kad bi čovjek znao da će se i van BPL oboje dobro snaći. Prvenstveno Hurrikane.

 

Šta je da je, opcija je svakim danom sve manje. Ne bih se čudio da pričekaju kraj SP-a jer možda će netko onda biti dostupan. Ne znam koliko ima istine u tome da su se Perez i Zizu razišli zbog Hazarda i De Gee, ali ako je već dugo vremena bio siguran da napušta klupu šta nije barem Perezu rekao da se možemo pripremiti. Nakon ovakve tri nevjerojatne godine, pravo je vrijeme za rekonstrukciju. Dovoditi sad na silu nekog trenera koji će biti prijelazno rješenje mi baš i ne ulijeva povjerenje.

 

Conte je isto ok. Ak ništa drugo, defanzivno ćemo izgledati stabilnije nego dosad. A možda uspije povući i nekog iz Chelsea/Juvea. Dybala, Sandro, Hazard, Willian, Alonso, Kante. Ima tu solidne robe.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ja mislim da je Conte najbolji kandidat za Ligu Prvaka a to je izgleda najveci cilj vase uprave.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pa naravno. Osvojili Ligu ili ne priljev novca je tu negdje. Osvajanje LP je drugi par rukava.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

José María Gutiérrez Hernández, svima nama znani kao Guti, po najnovijim glasinama jedan od kandidata koji je u uzem krugu za izbor. Nisam bio bas neki njegov veliki fan dok je igrao, nadam se da ako bude sto od ovaga da je bolji trener nego igrac.

Eye In The Sky
8 godina
neaktivan
offline
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nikad čuo

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Ma kakva bolja verzija Neymara, ako Neymar ne dodje to ce biti katastrofa za Real. Nadam se da ce Perez naci nacina da ga dovede.

Eye In The Sky
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Ma kakva bolja verzija Neymara, ako Neymar ne dodje to ce biti katastrofa za Real. Nadam se da ce Perez naci nacina da ga dovede.

 Kakva katastrofa? Sta ce nam razmazenko koji igra za pare i prodao bi vlastitu mamu? Oso je u PSG, vec oce zbrisat iz njega, doc ce kod nas, netko ce ponudit vise para, zbrisat ce i od nas, i tako u krug, sta ce nam takav igrac? Nek dovedu hazarda, kakav neymar

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...
Evil Access kaže...

Ma kakva bolja verzija Neymara, ako Neymar ne dodje to ce biti katastrofa za Real. Nadam se da ce Perez naci nacina da ga dovede.

 Kakva katastrofa? Sta ce nam razmazenko koji igra za pare i prodao bi vlastitu mamu? Oso je u PSG, vec oce zbrisat iz njega, doc ce kod nas, netko ce ponudit vise para, zbrisat ce i od nas, i tako u krug, sta ce nam takav igrac? Nek dovedu hazarda, kakav neymar

 Ma nije njemu bas toliko do novaca, vec je shvatio da u tome Psg nece nikad nista bitnije osvojit osim Francuske lige..

Pusti ti to, trenutno ima potencijala vise od svih da bude par godina najbolji igrac svijeta.. 

Hazard nikad nece biti igrac poput njega... 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
11 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

nadam se da ako bude sto od ovaga da je bolji trener nego igrac.

 

koliko ti imas godina?

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
manipulator kaže...
TheDarkSide kaže...
Evil Access kaže...

Ma kakva bolja verzija Neymara, ako Neymar ne dodje to ce biti katastrofa za Real. Nadam se da ce Perez naci nacina da ga dovede.

 Kakva katastrofa? Sta ce nam razmazenko koji igra za pare i prodao bi vlastitu mamu? Oso je u PSG, vec oce zbrisat iz njega, doc ce kod nas, netko ce ponudit vise para, zbrisat ce i od nas, i tako u krug, sta ce nam takav igrac? Nek dovedu hazarda, kakav neymar

 Ma nije njemu bas toliko do novaca, vec je shvatio da u tome Psg nece nikad nista bitnije osvojit osim Francuske lige..

Pusti ti to, trenutno ima potencijala vise od svih da bude par godina najbolji igrac svijeta.. 

Hazard nikad nece biti igrac poput njega... 

 Nema neymar mentalitet potreban da bude najbolji, đabe mu sav talent ako nema disciplinu na terenu. On je ko ronaldinjo i adriano, dok su htjeli bili su među najboljma, poslje su se odali drugim porocima i to je to od njih bilo. Pogotovo adriano, steta za njega, mogoa je bit doslovno jedan od najboljih napadaca ikad, imao je brzinu, snagu, udarac, preciznost, sve sta je trebalo za savrsenog napadaca, al alkohol, droga, zenske i to su ga sjebale skupa sa slavom. Brazilskog ronalda su zeznule ozljede a i on je bio malo zaglibio isto u alkohol i ostalo.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Pa dosta tih Brazilaca ode u 3PM kad dođu u Europu i okuse slavu i novac. Većina ih odrasta u uvjetima koji nisu baš dostojni čovjeka. Mi smo sad dali 90m za 2 klinca od kojih tko zna dal će ikad išta biti.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
C3c1l kaže...
Evil Access kaže...

nadam se da ako bude sto od ovaga da je bolji trener nego igrac.

 

koliko ti imas godina?

 

 Dovoljno da sam se na.ebao mame tom Gutiju dok je igrao, rijetko iritantna pojava na terenu, ne znam mozda meni nije bas nesto legao.

 

Ako Brazil postane svijetski prvak, a sve su prilike da hoce, Neymar ce vjerovatno da uzme zlatnu loptu i da izadje u prvi plan ispred Messija i CR7(koji je gotov). Mislim da niti 250 000 000 eura nije previse platiti za Neymara u ovom trenutku.

Eye In The Sky
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...
C3c1l kaže...
Evil Access kaže...

nadam se da ako bude sto od ovaga da je bolji trener nego igrac.

 

koliko ti imas godina?

 

 Dovoljno da sam se na.ebao mame tom Gutiju dok je igrao, rijetko iritantna pojava na terenu, ne znam mozda meni nije bas nesto legao.

 

Ako Brazil postane svijetski prvak, a sve su prilike da hoce, Neymar ce vjerovatno da uzme zlatnu loptu i da izadje u prvi plan ispred Messija i CR7(koji je gotov). Mislim da niti 250 000 000 eura nije previse platiti za Neymara u ovom trenutku.

 Zaboravljas da se ne igra sa timovima na papiru, nego moraju izac i na teren i odigrat.

 

Za te pare uzme se Hazarda, De Geu i jos ti ostane, kakav crni neymar, taj je veci egomanijak i od ronalda koji ima veliki ego, samo razlika je sta ronaldo i ima podlogu za ego u vecini slucajeva, ovaj nema. 

Origin ID: ReaLazio
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

 

Samo Neymar!!!

Eye In The Sky
12 godina
offline
Real Madrid C.F.
Novi trener Reala iz Madrida je Julen Lopetegui.!
Za one koji ne znaju, trenutno vodi reprezentaciju Španjolske, vodio je mladu reprezentaciju na eurima 2014 i 2016 , radio u portu , te u prije u Realu kao član stožera te nekadašnji golman. Ovime će po meni najviše profitirati Isco jer ga doslovno trener obožava, ali i ostali igrači iz reprezentacije koju on vodi i poznaje . Jako jako zanimljiv izbor Pereza, definitivno pod njim se igra lijep napadački nogomet...vidjet ćemo ubrzo kako će on posložit stvari u Realu.
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

U soku sam. Vidjeti ce mo kakv je trener. Ako ne osvoji ligu prvaka onda i njega i Pereza i cjelu tu kliku treba protjerati iz Reala!!!

Eye In The Sky
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Vidit ćemo šta će sad napraviti s Španjolskom na SP

U svakom slučaju Isco ulazi za stalno u prvi sastav,Bale vjerojatno odlazi a nebi me čudio još koji transfer

Treba mu dati cijelu sezonu da ispuca ako će raditi remont,ali teško da će Perez to dopustiti

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Slazem se sa Julen Lopetegui da Messi najbolji, mozda ne u povjesti, ali da je igrac prevage sigurno, 100%. Ja nisam gledao Pelea, ali Messi je za mene najbolji, asistencije, golovi, timski igrac, ima i on musica! Potpuniji je nego CR7, u ljudske osobnosti i privatan zivot ne ulazim!

Za mene je Messi bolji od CR7 iako navijam za RM! Nez uvrede CR7 je super igrac ali ne volim sebicnostm i tastinu!
Nitko ne smije biti ispred momcadi, nitko!

To mu nije uredu, ostalo sve OK!
Bez uvrede ikom, nisam strucnjak, to je samom moje misljenje! ☺️✌️
Odmori se u Istini! :))
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Da nije kolega odmah gore napisao tko je taj lik, morao bih googlati. Ne sjećam ga se iz Reala uopće. Perez je doveo i Beniteza prvenstveno jer je Španjolac pa vjerujem da je i ovdje to imalo veliku ulogu. Nisam pratio Španjolsku, ali navodno igraju puno bolje nego prije. Što se klupske karijere tiče, nije baš impresivna. Vodio Porto dvije godine i nije uzeo ni jedan trofej. 

 

Vidjet ćemo što ovo donosi. Dolazak De Gee mi sad izgleda jako blizu, a odlazak Ronalda je ovime možda i potvrđen. 

 

U svakom slučaju radije vidim neko novo lice na klupi ako su u konkurenciji ostali samo Wenger i Kruno Jurčić. Da li njega Perez vidi kao prijelazno rješenje do dolaska Pochettina ili će stvarno čovjek sad dobiti barem 2 godine mira da obnovi ekipu, ostaje nam za vidjeti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

I ja prvi put čujem za njega. Zanimljivo što to nitko nije očekivao. Po meni ovo znači više španjolaca u timu. Ima da se ova ekipa raziđe kao rakova djeca. Na neki način Perez ide Barceloninim stopama potpisivanjem bivših Realovaca. Otkupna klauzula španjolskog saveza je 1,5M€. 

 

 

 

I na twitteru je aktivan https://twitter.com/julenlopetegui

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 9:07 (hrvooje).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Mislim da je Bale prvi koji odlazi cak i prije ronalda, ovaj je izjavio nedavno da njemu bale nikad nebi igrao u momcadi, tako da to bi bilo to od balea. Sad ako bude se radila cistka, moglo ti but svega i svacega

Origin ID: ReaLazio
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Lopetegui dobio nogu u repki 48 sati prije prve tekme. Ovo je lose, gomila sranja ide s ovim, plus smjena generacija u Realu, uffff, mogla bi ovo biti katastrofa.

Eye In The Sky
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Spanjolsko vodsvo hrpa idiota, 2 dana prije pocetka prvenstva oni si prakticki sve useru, mogli su ga pustit da odradi svj prvenstvo i tko zna sta bi bilo, ovako usrali su si svj prvenstvo.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Spanjolsko vodsvo hrpa idiota, 2 dana prije pocetka prvenstva oni si prakticki sve useru, mogli su ga pustit da odradi svj prvenstvo i tko zna sta bi bilo, ovako usrali su si svj prvenstvo.

 Koga to briga, nisam Španjolac :) 

 

Bilo je hrpa takvih primjera, pa vidi njemačko finale kupa i svejedno treneri odradili pošteno do kraja.

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 14:12 (hrvooje).
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

pa reko je el presidente saveza da je saznao za to 5 minuta prije javne objave, a takva nije procedura (trebao im je javiti lopetegui, vele da nemaju ništa protiv pregovora ako se da do znanja savezu)

 

kaze ovo je poruka svim djelatnicima saveza da se procedura mora poštovati

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice