Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 711.623
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.
Only real programmers collect their own garbage.
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Marca veli da smo kupili Andriy Lunina, 19 godišnjeg ukrajinskog golmana za 14 milji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Marca veli da smo kupili Andriy Lunina, 19 godišnjeg ukrajinskog golmana za 14 milji.

 ipak ništa od letice

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ronaldo vodi Portugal barem do cetvrtfinala ili polufinala. Naravno bit ce najbolji strijelac, i s time ce stavit obje ruke na novu zlatnu loptu. :))
tito vampir! Bog I Hrvati!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Koja je OVO večeras utakmica bila ljudi moji !!!!! 

 

U globalu, ne odobravam, niti ulazim u komentiranje suđenja sudaca, ali večeras, niti uz pomoć onih "čobana" Arđentina nije mogla niti prdnuti! 

 

Ovakvim utakmicama sam više nego ugodno iznenađen, ali što sada kazati, koliko daleko možemo dogurati ove godine ?!?! 

ATJ Lučko
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

SUDAC KA TA STRO FA!!! Nikad goreg sudca nisam gledao, kako navlaci za Argentinu, jad.

Eye In The Sky
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

To mora tako biti kad se biraju suci po ključu, a ne najbolji. Svaki kontinent mora imati svoje, a ne iz najjačih liga

 

Modrićev učinak. 

 

 

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 23:46 (hrvooje).
7 godina
offline
Real Madrid C.F.

Što reći..? Glavni igrači Reala zasad dominiraju 

7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Snoozly kaže...

Što reći..? Glavni igrači Reala zasad dominiraju 

 4 puta prvaci europe, tri puta za redom, sta se tu ima reci, sreca, sudci, ovo ono, kako da ne, najbolji su i gotovo.

Eye In The Sky
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kova želi napustiti RM. Pametno. Teško da će igrati pored Isca. 

 

 

Only real programmers collect their own garbage.
12 godina
offline
Real Madrid C.F.
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...
Snoozly kaže...

Što reći..? Glavni igrači Reala zasad dominiraju 

 4 puta prvaci europe, tri puta za redom, sta se tu ima reci, sreca, sudci, ovo ono, kako da ne, najbolji su i gotovo.

 Ali Messi...

7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Evo i Kroosa. Real Madrid dominira i na SP, jos da je Benz tu.......................

Eye In The Sky
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ovaj golman kojeg smo uzeli, ima tko pojma o njemu? Nikad cuo niti vidio decka, mlad je, sad dal su ga uzeli za nasu skolu ili stvarno ga misli ugurat u prvih 11. Dal ima potencijala za to ili flop, mislim vjv skautovi od reala znaju puno bolje od mene prepoznat talenta, al dal decko ima stvarno sta treba i kakav je plan reala uopce s njim, da grije kupu kao zamjena ili stvarno ce u prvih 11 ili se borit sa navasom.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pa Casilla je i dalje naš, ne vjerujem da će ga zamijeniti nekim klincem. Možda je bila prilika pa su ga uzeli. Nisam ni ja čuo za njega, ali nema šanse da sve stigneš pratiti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

 Šteta kako za koga. Za njega nije šteta sigurno. Igrač s 23 godine mora igrati. Nek sjedi s 30. Dalić mu je rekao da ide, očito je poslušao

 

http://www.goal.com/hr/vijesti/dalic-perisic-kovacic-hrvatska-svjetsko-prvenstvo/lfh39mnddocw1cuboahfq81cy

Only real programmers collect their own garbage.
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Ronaldo je proslost, treba ga se rjesiti pod hitno i dovesti Neymara.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

HALA MADRID!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Jbt Neymar, treba nam Cavani i Mbappe

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Mislim da je Mbape demoliranjem Argentine potpisal za Real 

7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Mbape je trebao vec biti u Realu, ali decko je trazio preveliku placu, trebao je doci, odigrati dvije sezone i sada bi vec imao tu placu. Kreten, sto dalje od Reala.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Eto, sad će moći tražiti i veću.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Cavani koliko god da mi je drag, treba brdo sansi da zabije gol, statistika mu je odlicna a da je prisebniji bila bi jos xy bolja. Zbog tog Razloga Higuain je prodan, ne vidim razloga da bi onda dovodili Cavania.

tito vampir! Bog I Hrvati!
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Perezu sta se ceka, idemo po najboljeg igraca na svijetu. Neymar !!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Perezu sta se ceka, idemo po najboljeg igraca na svijetu. Neymar !!!

Pričekaj kolega, dok se ne vidi tko će poderati opanak između Braziu i Francuzke?!?! 

Njima ne gine sukob u polufinalu 200%!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Perezu sta se ceka, idemo po najboljeg igraca na svijetu. Neymar !!!

 Hahaha koja je to panjina pokazao i danas. Nakon svakog faula kotrlja se 40m po podu. Nikad od njega pravi igrač. Šteta da se ugledao na Ronalda, a ne Messija.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Real Madrid C.F.
Neymar se moze samo ugledat na Coutinha.

Steta sto je ovaj Lozano toliko sebican, ima jeb.enu tehniku
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Dovesti Neymara i Rebica i eto bar jos 3 lige prvaka!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

neymar ugledao u ronalda? pa ronaldo je je za njega mala beba, neymar je vise na podu nego na nogama, sramota za nogomet, brazil i svj prvenstvo, trebalo bi uvest posebno pravilo za njega, svaki put kad izvodi to preseravanje dignut ga sa poda i odvalit mu jednu zidarsku samarcinu, da sa razlogom padne na pod, bar bi se valjao s razlogom. Ja mislim da je vec i samim igracima brazila muka od njega. A onaj iz brazila sta je rekao da svaki put kad neymar padne da casti na racun kafane, taj ce propast do kraja svj prvenstva

Origin ID: ReaLazio
8 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Neka dovedu Neymara
I neka Barca plati nekome da ga polomi po pravo. Jer kako taj glumata to nisu istine.
Da sam Real nebi si dopustio da mi takvo smeće i egocentrik dođe u klub. Ronaldo mu nije do koljena po tom pitanju.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice