Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.053
|
čitano: 708.071
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Možda bude nešto od Hazarda. Pogotovo sad kad je i smjenjen Conte. Sarri si slaže svoju ekipu. 

 

Hazard said: “After six wonderful years at Chelsea it might be time to discover something different.

“Certainly after this World Cup. I can decide if I want to stay or go.

“Chelsea will make the final decision - if they want to let me go.

“You know my preferred destination.”

 

Autor teksta kažeManchester City are also interested, but realise that Hazard's heart is set on Madrid and that Chelsea would be unwilling to sell him to a Premier league rival.

https://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/eden-hazard-admits-could-leave-12918883

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 20:21 (hrvooje).
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ko ti drma kavez?

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Samo zapazam ocito.. A ocito je da la masija strajka, a barca trosi ko luda :D

 

Jbg, 3 LP zaredom su nabile odredene komplekse, pogotovo kad Barca ni Romu ne moze nadigrat. :D

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 11:45 (LeskiRM).
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ne mozemo Romu ali zato imamo poligon za trenig zvan Santiago Bernabeo ili Abu Dabi Bernabeu.

 

Real je nasa kanta za napucavanja 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

Ne mozemo Romu ali zato imamo poligon za trenig zvan Santiago Bernabeo ili Abu Dabi Bernabeu.

 

Real je nasa kanta za napucavanja 

U Ligi Prvaka, ste na kraju krajeva kanta za napucavanje, sve dok netko drugi osvaja klempu 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.

Real namjesta zdrijeb pa ne mozemo vas nakantat

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Zasad ne govore za hazarda nista niti ga "rulaju out" sta je dobro, znaci da se nesto kuha, dok neymar ocito ne dolazi, isto dobro za mene, netreba nam takav igrac, nek se nastavi bacat u PSGU

 Kako ne govore? Hazard dolazi za 200 milijuna... 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
manipulator kaže...
TheDarkSide kaže...

Zasad ne govore za hazarda nista niti ga "rulaju out" sta je dobro, znaci da se nesto kuha, dok neymar ocito ne dolazi, isto dobro za mene, netreba nam takav igrac, nek se nastavi bacat u PSGU

 Kako ne govore? Hazard dolazi za 200 milijuna... 

 Citas ti sa razumjevanjem? ne govore za hazarda nista na realovim oficjalnim stranicama, niti ga rulaju out kako sta su sa neymarom i mbapeom.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...
manipulator kaže...
TheDarkSide kaže...

Zasad ne govore za hazarda nista niti ga "rulaju out" sta je dobro, znaci da se nesto kuha, dok neymar ocito ne dolazi, isto dobro za mene, netreba nam takav igrac, nek se nastavi bacat u PSGU

 Kako ne govore? Hazard dolazi za 200 milijuna... 

 Citas ti sa razumjevanjem? ne govore za hazarda nista na realovim oficjalnim stranicama, niti ga rulaju out kako sta su sa neymarom i mbapeom.

A sa kim se ti kolega zamaraš ?! 

 

Ako i bude išta od koga, to se neće znati sigurno ovaj mjesec. 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Lpool dao 75 milja za alisona beckera...75 milja za golmana?? ja znam da je to ponuda i potraznja i da to diktira cijenu, al bas toliko dat? Ako ce bit novi iker, buffon ili netko od takvih onda im se investicija isplati, al opet mislim da nikad nebi dao 75 milja za golmana. Pa mi cemo  izgledat dat 35 milja za kurtoisa, koji mislim da je bolji od tog alisona, neznam, nisam siguran.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Nema sanse da 26 godina star golman koji je bio golman SPa ide za 35 milja.

De Gea je procijenjen na 75..
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Nema sanse da 26 godina star golman koji je bio golman SPa ide za 35 milja.

De Gea je procijenjen na 75..

 ima, za 5 mjeseci vec moze pregovarat o besplatnom prelasku iduce ljeto

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Del_Boy97 kaže...
Mitch kaže...
Nema sanse da 26 godina star golman koji je bio golman SPa ide za 35 milja.

De Gea je procijenjen na 75..

 ima, za 5 mjeseci vec moze pregovarat o besplatnom prelasku iduce ljeto

 Mislim zasto bi?

 

Potpise novi ugovor s podebljanom placom i dobije odstetu i on i klub...Nije bas da mu je lose u Chelseaju

7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Del_Boy97 kaže...
Mitch kaže...
Nema sanse da 26 godina star golman koji je bio golman SPa ide za 35 milja.

De Gea je procijenjen na 75..

 ima, za 5 mjeseci vec moze pregovarat o besplatnom prelasku iduce ljeto

 Mislim zasto bi?

 

Potpise novi ugovor s podebljanom placom i dobije odstetu i on i klub...Nije bas da mu je lose u Chelseaju

 Sto bi to radio kada se moze strpiti jos malo pa uzeti sebi za "bonus za vijernost" dio iznosa koji bi bio transfer. Nije mu lose Chelsea, ali Real je Real, to je vrh, to se ne propusta, jednostavno stepenica vise.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mislim naravno da je Real stepenica vise, ali mislim si da Chelsea nece dopustiti free transfer jer to unistava reputaciju Abramovicu.


U Real ce doci ili Courtois ili Hazard, a mislim da je bolji transfer ovaj drugi...
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Jbt, odlučili smo pojačati samo onu poziciju na kojoj nam pojačanje ni ne treba...

 

75m za golmana je puno, ali ako računaš da će lik vrhunski braniti 10-15 godina, onda je taj iznos ništa. Courtois, De Gea ili netko treći ako će se kupovati, sigurno nas neće koštati puno manje. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Vinicius napreduje

http://videos.marca.com/v/0_dv2hxd8b-no-retes-en-velocidad-a-vinicius-asi-fue-su-portentosa-arrancada-para-dejar-atras-a-un-canterano?count=0

 

 Dobro je, nažonglirao je više od Paulinha :)

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 14:01 (hrvooje).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Del_Boy97 kaže...
Mitch kaže...
Nema sanse da 26 godina star golman koji je bio golman SPa ide za 35 milja.

De Gea je procijenjen na 75..

 ima, za 5 mjeseci vec moze pregovarat o besplatnom prelasku iduce ljeto

 Mislim zasto bi?

 

Potpise novi ugovor s podebljanom placom i dobije odstetu i on i klub...Nije bas da mu je lose u Chelseaju

Djeca mu zive u Madridu.

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Benzemu povezuju s AC Milanom

Only real programmers collect their own garbage.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ajmoooo Milan!!!!
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

nista od toga, benzema se narugao tim glasinama na instagramu

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Kamo srece kad bi se nasla jos kakva budala i uzela benzemu, jos kad bi nam i pare dali za njega, pa da uzmemo napokon pravog napadaca, a ne laznu devetku i trequartista takorec

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sad opet dans citam pojavila se vidjet da Pag bi ipak pustio Neymara, ali se spominje i cifra od 400m eura.. Mislim da je to previse stvarno, zgadio mi se na ovome SP sa onim simulacijama i padavicama.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.
Only real programmers collect their own garbage.
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Posudit Kovu u Bayern cim ode Thiago u Barcu

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Kakav crni neymar, netreba nam epilepticni padavicar, nek dovedu Hazarda, golman nam netreba, ne vidim logike, bolje neka druga pozicija nego golman.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sve je to lipo i krasno, i Hazard i Courtois i da napokon prodamo Benzemu al ko će zaminit Ronalda (40+ golova po sezoni)

Not funny dude
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Nemozes trazit zamjenu za ronalda kad je trenutno nema, i pitanje dal ce opet ili ikad bit. Hazarda ako dovedu nece dovest jer zele 40 golova, jer on nije u pravilu napadac. Ti golovi koje je ronaldo zabijao nekako ce se ja se nadam raspodjelit vise po cijelom timu i po trojci, cetvorici napred. Hazard nek zabi 15, Bale toliko, vec si na 30, uz nekog boljeg napadaca od benzeme mogli bi nekako nadomjestit ronalda., ono sta je on radio je prakticki zabijao za cijeli klub golove, sad bi real trebao igrat puno vise timski

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Real Madrid C.F.

Očemo Lewu ili Kanea

Not funny dude
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Treba nam neko mobilniji od njih. Istina lewa je precizan i netreba mu puno za gol, al opet, mislim da nam treba netko mladji mobilniji.

Origin ID: ReaLazio
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice