Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.051
|
čitano: 707.402
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Realova djeca-Juveova djeca 3:1, uz komentare kako ni jedna momcad na pripremama nije izgledala tako impresionivno. Asensiu je trebalo desetak minuta da uvjeri Lopeteguia kao lazna devetka i kao igrac koji mora biti starter, Vinicius asistirao i imao nekoliko odlicnih poteza, Llorente, Ceballos, Odriozola, Lunin odlicni, a pogotovo je ugodno iznenadio lijevi bek Sergio Reguilon za kojeg nitko do jucer nije cuo, a danas je postao drugi lijevi bek kluba. Sad je jasno zasto Real nikoga nije doveo ove sezone, da bi se dala prilika ovoj novoj generaciji koja puno obecava, pa makar zavrsili sezonu bez trofeja. Rade cu gledati Asensia, Ceballosa, Viniciusa, Lunina nego nekog placenika pred penzijom kako gube utakmice i trofeje, a realnost je da koga god doveli vjerojatno ne bi nista osvojili jer su Barcelona, Juve, City, PSG, pa i Atletico ozbiljno trosili da bi prekinuli dominaciju Reala. Real je isto mogao izgubiti glavu i kupovati istrosene igrace, ili pak rijetke mlade igrace koji valjaju za lude iznose, no odabrali su novi smjer gdje je buducnost vaznija od instant uspjeha. Ova momcad ima godinu dana za dokazivanje, a sljedece sezone, kad glavne zvijezde Barcelone i Juventusa odu u penziju, uz 2-3 pametne kupnje nastavljamo rusiti rekorde.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 3:14 (ks95hr).
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ovaj vinicious fakat ima potencijala,samo da ostvari to.
Asensio mora igrati prvi sastav,prevelik talent i zaslužuje to

Samo da je jedan pravi napadač umjesto Benza i dosta.Sve ostalo ok,nije problem bez CR-a ako bi imali pravog napadača pošto Benz to nije već par sezona

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Vinicious treba na posudbu i igrati non stop. Slijedeće godine može ozbiljno konkurirati za prvih 11.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Lol, nakon jedne prijateljske pobjede, padanje u trans. Navijači :) 

Only real programmers collect their own garbage.
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ne gleda se pobjeda, već kako su igrali. I dalje tu ima par rupa u obrani, ali sve izgleda dosta čvrsto. Napad je puno brži nego u Zizuovo vrijeme.

Ovaj vinicius nije loš, i napravio je odličan assist u situaciji gdje bi 95% ofanzivaca pucalo po golu. Šteta što pred kraj ni sam nije zabio gol, imao je real kontru 4:1 i malo ga je iskomplicirao.

 

Bale ko Bale, eurogol, par šprinteva, ali ništa posebno. Asensio ako bude proveo minute na klupi to će biti najveća tragedija u današnjem nogometu. Trči, otvara se, otvara prostor, i ta pozicija iza napadača kad se nalazi je ubitačna za njega.

Llorente nije loše igra, ali kad vidim kako igraju Kroos, Modrić Casemiro, Isco, pa donekle i Kovačić, jednostavno ne vidim načina da taj dečko dobije neko vrijeme na terenu.

Ceballos je igrao kao i prije, ništa posebno, ali ni približno dobro za real. Taj novi Sanchez na lijevom beku je bio dosta dobar. Ofanzivan taman onoliko koliko treba. Nije Marcelo, ali pokriva puno više nazad nego Marcelo.

Vinicius je odigrao dobru utakmicu i velik dio stvari je počinjao od njega. Vidi se da bi moglo biti nešto od njega, samo da dobije taj neki kontinutet u igri. Čisto sumnjam da će ga Real zadržati ovu sezonu, a ako to naprave, to bi moglo biti pogubno za njega.

Idealno bi ga bilo poslati u neki klub u španjolskoj ili njemačkoj na sredini ili donjem dijelu tablice, što će mu garantirati minute na terenu, a i da se navikne igrati s najjačim.

 

E sad, pitanje za miliun dolara, treba li Realu pojačanja?

 

Po meni, ja bi ipak kupio napadača. Benz je ok, ali treba ti drugi napadač. Znam da Asensio može pokriti to, i svi novinari, pogtovo španjolski govore da bi trebao igrati (lažnu) devetku, ali to mi nekako nije to.

Mayoral ipak nije klasa za Real. S druge strane, koga kupit? Jedino tko mi pada na pamet je Icardi. A pitanje je dali će Inter, koji se ovoliko pojačao za ligu prvaka, sad dati jedinog golgetera kojeg imaju.

Jedno se vrijeme pričalo i o Bellotiju iz Torina, kao da je velika nada nogometa, međutim sad se opet ništa ne govori. Možda bi ga se sad moglo lagano/jeftino nabaviti.

Perez je rekao da neće davati stotine miliona za igrača, tako da bolje opcije od te ne vidim. Osim eventualno vratiti Mariana, ali pitanje je bil on opet htio na klupu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Loren Moron,  24-godišnjak španjolac iz R.Betisa. Prošle sezone prvi puta igrao 1. ligu. 12 puta u prvom sastavu, 15 utakmica igrao. Pucao 1.3 po utakmici, zabio 7. Trenutno vrijedi 7M€. To bi RM trebao gledat dok nije 50M

Only real programmers collect their own garbage.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
rooswelt1991 kaže...

Vinicius je odigrao dobru utakmicu i velik dio stvari je počinjao od njega. Vidi se da bi moglo biti nešto od njega, samo da dobije taj neki kontinutet u igri. Čisto sumnjam da će ga Real zadržati ovu sezonu, a ako to naprave, to bi moglo biti pogubno za njega.

Idealno bi ga bilo poslati u neki klub u španjolskoj ili njemačkoj na sredini ili donjem dijelu tablice, što će mu garantirati minute na terenu, a i da se navikne igrati s najjačim.

 

E sad, pitanje za miliun dolara, treba li Realu pojačanja?

 Mnogi su propali jer su jednu sezonu prosjedili na klupi i nikad više vratili kontinuitet dobrih igara. Dečko na prvu izgleda sasvim ok (podsjeća na Robinha), ali ni taktički ni obrambeno on trenutno nije za prvih 11. Trener ima iskustva s mladim igračima, pa će vjerojatno znati procjeniti što je najbolje, ali i po meni je bolje odlazak. Ali u neki klub koji igra nogomet, a ne koji forsira defanzivu i grčevito se bori za opstanak u ligi. Malo koristi i od toga.

 

A za pojačanja je još malo rano kad se ne znaju odlasci. Kova vjerojatno odlazi, ali ide li i Luka? To će postati ogroman problem. Na Benzemu i Balea se nažalost ne može računati da će cijelu sezonu biti na razini koja nama treba. Ne bih odbio nekog od ekipe Hazard, Erikssen, De Bruyne, Willian, ali ostalo je još negdje tjedan dana do kraja prijelaznog roka, pa ni ne znam koliko je realno da se tu nešto dogodi. Van Premiershipa baš i ne vidim nekoga tko može odmah uskočiti u prvih 11.

 

Ekipa je u globalu mlada i perspektivna, ali hoće li navijači i Perez imati strpljenja kad/ako stvari krenu po zlu. Stavljati pritisak trofeja na tako mlade momke nije najbolji potez i dugoročno bi moglo biti kontraproduktivno. 

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Eto i golmani su poceli po 80 milja, znaci za nekog veznog a nedo bog napadaca ispod 150 nema se sta trazit vise

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Real Madrid C.F.
Sluzbeno! - Thibaut Courtois potpisao za Real !
Dobili smo golmana koji je konstantno u top 3 ,ali zao mi je Navasa jer gotovo sigurno odlazi posto nece pristati biti zamjena.
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kak je krenulo 40m za njega je još ok cijena. Treba li nam, upitno je. Sad je valjda 99% sigurno da Hazard ne dolazi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Courtois - Messi's bitch

Dobar transfer

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Hazard i Cavani bi bili idealni za Real iako su to pusti snovi.

Mbappe je još bolji, ali za njega nema apsolutno nikakve šanse da dođe.

Izgleda da nema spektakularnih transfera za Real ovog ljeta.

BE HAPPY 要開心 : )
8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Napokon smo mi mladji docekali da Real ima top 3 golmana, uz Neuera i De Geu. Nadam se da ce Navasu, najprecjenjenijem golmanu u povijesti koji nas je prosle sezone skoro izbacio iz Lige prvaka i kostao pitaj Boga koliko bodova u ligi, dati nogom u guzicu, a ne da uzima mjesto mladima sad kad je ocito da je njegovo vrijeme proslo.

 

BTW ovo je transfer ljeta kad uzmemo u obzir da su neki no name Brazilci kostali vise od njega koji je nekoliko puta bio najbolji golman La lige i Premier lige i najbolji golman upravo zavrsenog SP, a njihov najveci uspjeh je da su zabili 2 gola u engleskoj i francuskoj ligi. O Kepi da ne pricam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 23:21 (ks95hr).
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Mene u ovoj prici oko Reala zanima samo jedna stvar: PEREZU DI SU PARE MAMU TI TVOJU?!?!?!?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mazy651 kaže...
Sluzbeno! - Thibaut Courtois potpisao za Real !
Dobili smo golmana koji je konstantno u top 3 ,ali zao mi je Navasa jer gotovo sigurno odlazi posto nece pristati biti zamjena.

 Meni je Navas bolji golman , našo sam jedan zanimljiv komentar za Thibauta na 24 sata na to što je došo u Real  "Na koju foru? Lik ima primljeni gol po mecu, jos kad dodamo da je branio za Mourinha i Contea koji gaje jako defanzivan stil jasno je da je to ocajan skor. Imao je sezonu sa 40% odbrana, primao kroz noge, u prvi ugao, kroz usi, iznad glave, sa distance, sa pola terena, dobijao crvene, pravio penale, nije branio penale, masio penal, pa njega je Benteke izvrtio ko malo dijete. Da ne spominjem da malo malo pa posalje loptu u aut. Ako je sve ovo nabrojano dovoljno da se izbori za dres Reala onda OK... I nisu za bolje..." 

 

Istina da je bio najbolji golman sp-a , ali ako si gledo Kostariku vidio bi da je Navas odlićno branio , spašavao ih je milijun puta , ali eto on nažalost nema jaku reprzentaciju , Navas je znao kiksat to se slažem , ali je zato milijun puta spasio Real i mislim da Real nebi osvojio Ligu Prvaka da nije bilo njegovih veličanstvenih obrana u eliminacijskim utakmicama .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 2:07 (ks95hr).
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Otisao je Ronaldo, a to je trebalo nekako nadoknaditi.

Svaka cast golmanu, ali nama je trebalo nesto tipa Hazard i Cavani kombinacija da se to pokusa nadoknaditi.

BE HAPPY 要開心 : )
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ne treba nam nitko. Jel si gledao pripreme? Ovaj Assensio i Bale su ubojice. Bilo bi šteta da sjede na klupi.

Life is great
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
bruno03 kaže...

Ne treba nam nitko. Jel si gledao pripreme? Ovaj Assensio i Bale su ubojice. Bilo bi šteta da sjede na klupi.

Treba nam devetka ako hocemo ove sezone osvojiti koji trofej osim svjetskog klupskog i mozda Superkupa. Lewa, Icardi nas cine jednim od favorita u LP - trenutno to nismo. Mislim da ni jedan od njih nece doci, sto je opet bolje za razvoj mladih igraca. Ja s tim nemam problema, ali vjerojatnije je da napadac nece doci, a napad ce uglavnom biti Isco/Asensio-Panjzema-Bale bez da se daje dovoljno prilike Viniciusu. A kad (ne ako) se Bale ozlijedi, ostaje jedino Asensio kao igrac koji je sposoban zabiti.

7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
bruno03 kaže...

Ne treba nam nitko. Jel si gledao pripreme? Ovaj Assensio i Bale su ubojice. Bilo bi šteta da sjede na klupi.

 Istina, ako ostanu i jedan i drugi zdravi cijelu sezonu, ali nazalost iz iskustva znamo da je to nemoguce. Treba jedan igrac tipa Hazard i treba jedan klasni napadac. Sezona je duga, vidjeti ce mo kako ce sve zavrsiti na kraju. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Joe Cooker kaže...

Otisao je Ronaldo, a to je trebalo nekako nadoknaditi.

Svaka cast golmanu, ali nama je trebalo nesto tipa Hazard i Cavani kombinacija da se to pokusa nadoknaditi.

 Prodali Ronalda i doveli dva golmana pored odličnog golmana  

Only real programmers collect their own garbage.
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Nista od Hazarda u Realu, kaze Chelsea da su samo Bakayoko, Willian i Moses visak.

Najlosiji rok za Real vec dugo vremena.

Treba se okrenut tome da Asensio, Isco i Bale startaju skupa...
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Nista od Hazarda u Realu, kaze Chelsea da su samo Bakayoko, Willian i Moses visak.

Najlosiji rok za Real vec dugo vremena.

Treba se okrenut tome da Asensio, Isco i Bale startaju skupa...

 Pa Real ni zadnjih par sezona nije kupio ništa vrijedno spomena, takoreć potrošli nisu uopće nikakvu lovu u tom periodu.....

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Nista od Hazarda u Realu, kaze Chelsea da su samo Bakayoko, Willian i Moses visak.

Najlosiji rok za Real vec dugo vremena.

Treba se okrenut tome da Asensio, Isco i Bale startaju skupa...

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 2:01 (ks95hr).
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.
Only real programmers collect their own garbage.
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr...ne znam u sto bih sebe svrstao, ali tebe bih svrstao u onu ekipu koju su djeca iz 6. razreda prcali na satu hrvatskog kad bi se trebalo citat.

Netko procita jednu recenicu, pa prozovu tebe cisto da ti se smiju kako stekas sa citanjem :)
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Eto igrac iz La Masie ce upravljat veznim redom Reala

Barcelona - Mes que un club
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
ks95hr...ne znam u sto bih sebe svrstao, ali tebe bih svrstao u onu ekipu koju su djeca iz 6. razreda prcali na satu hrvatskog kad bi se trebalo citat.

Netko procita jednu recenicu, pa prozovu tebe cisto da ti se smiju kako stekas sa citanjem :)

 

Kakav je ovo autizam?

el.šef kaže...

Eto igrac iz La Masie ce upravljat veznim redom Reala

Hvala La Masiji i Barceloni. Nadam se da nece opet biti svinjskih glava.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice