Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.556.979
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hyperion kaže...
hrvooje kaže...

Pa Isco ne bi ostao da je mislio grijati klupu. Vjerujem da mu je Zidane obećao da će igrati. Sad ispada da je to tako, bez obzira na njegove nastupe, tako da do kraja sezone očekujem da će on biti u startnih 11. 

On je za mene bio i ostao kako kažu meljo meljavi. Drago mi je što su primjetili i drugi jučer da je Kovačić više napravio nego on i James zajedno u onih svojih 10-15min što je dobio.

 Slazem se... Odlican je joker sa klupe ali nije za Realovu prvu i gotovo... Ako nije zadovoljan neka ide, sta mu mozes... 

 

Kovacic je izmedu asistencije imao onaj svoj poznati prodor i namjestio mrtvu sansu Benzemi, briljantno... 

Ja bih ga odmah promaknuo u prvu... Modric i Kovacic trebaju biti pokretaci Realove igre, jednostavno... 

On je ono dobio i crveni karton kad je zaustavio siguran pogodak protivnickog igraca, fantasticno cita igru... 

14 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ja se sicam Isca kad je dosa u Real. On je izasa na vidjelo u onoj momcadi Malage sta je jednu sezonu daleko u LP dogurala. Tada sam si mislia da ce bit nesto od njega, jos je bia medju prvim pojacanjima sta je Don Carlo dovea. 

Onda sam pogleda par utakmica i shvatia da ima jednu veliku manu. Covik uvik ima dodir previse s balunom. Tocna suprotnost Modricu, Modric tocno zna kad je postalo vatreno i kad se triba rijesit baluna, e ovaj uvik napravi korak previse.

Inace Isco je ludilo igrac(ne pratim bas zadnjih godinu dvi Real intenzivno) ali kad sam ga gleda kontrola baluna na 2 metra kvadratna mu je izvanredna, pravi tehnicki potkovan igrac, samo eto taj dodir previse cini ogromnu razliku u balunu. 

13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Gledao sam jučer utakmicu i mogu reći otkad je Zidane preuzeo klupu sredina puno bolje izgleda, pogotovo Modrić, više je slobodniji i ide više naprijed što je odlično. Čak je i Kroos puno bolji. Ronaldo se čini bez promjene, jučer npr. kao i u dosta utakmica ove sezone je praktički igrač manje na terenu. Uvaliti to za masnu lovu na ljeto u PSG, City ili United.... I nekog killera u napadu treba kupiti. Ne kažem da je Benzema loš igrač ali onakve prilike propuštati kad se prelama utakmica i kad se trebalo mirno riješiti utakmica je nedopustivo da se ne iskoristiti. Više puta već viđeno od njega.

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Što je to napravio osim čini mi se asistencije Modricu....Ništa nego preuvelicavate kao da je napravio dar-mar na terenu...
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
vrinho kaže...

Gledao sam jučer utakmicu i mogu reći otkad je Zidane preuzeo klupu sredina puno bolje izgleda, pogotovo Modrić, više je slobodniji i ide više naprijed što je odlično. Čak je i Kroos puno bolji. Ronaldo se čini bez promjene, jučer npr. kao i u dosta utakmica ove sezone je praktički igrač manje na terenu. Uvaliti to za masnu lovu na ljeto u PSG, City ili United.... I nekog killera u napadu treba kupiti. Ne kažem da je Benzema loš igrač ali onakve prilike propuštati kad se prelama utakmica i kad se trebalo mirno riješiti utakmica je nedopustivo da se ne iskoristiti. Više puta već viđeno od njega.

 4-3-3 sa Iscom u veznom redu mi se nikako ne sviđa.

 

Pa jučer je Granada izlazila u opasne situacije bez problema, što će biti protiv jačih ekipa?

 

Mislim da je 4-2-3-1 prikladnije jer bi Isco igrao na polušpici, ili staviti Casemira umjesto Isca da malo bude čvrstine.

 

A Ronalda se pod hitno riješiti jer će cijela ekipa prodisati novim plućima.

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Fakee na aparatima:

Nema nikakvih pregovora sa Realom, PSG-om ili nekim drugim klubom. To su samo glasine i ništa više. Jedino vam mogu potvrditi da smo počeli pregovore s Bayernom, ali ne mogu govoriti o detaljima, jer je to tajna", izjavio je Cezary Kucharski, menadžer poljskog napadača, koji je ove sezone u dresu Bayerna zabio 27 golova u 29 utakmica u svim natjecanjima.
This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Bez Balea i Marcela najvjerojatnije na Romu i Bilbao, bit ce napeto... 

A nakon toga idemo Malagi u goste i dolazi nam Atletico... 

15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Nema straha, tu je Arbeloa!!!


Jao, bit će sramota gledat tu stranu terena gdje Arbeloa. Napad će nam biti impotentan ko oni eunusi XD

 

 

Ionako već računam na coke zero pa me mogu samo iznenadit...

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 21:45 (Hyperion).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Ma to ce popunit Danilo ili Nacho, bas me zanima kakav ce Danilo na lijevom beku bit... Mislim okej je on kao zamjena al na desnom beku Carvajalu ne moze uzet mjesto...
Btw malo varijacije na tu temu, Coentrao je prije koji dan slomio nogu....

Citam da smo za De Geu trebali platit 86mil.eura, nema nekih detalja oko toga ali mislim da je to bilo bez Navasa te da bi u toj trampi to izaslo oko 40miliona...
Mnogo skupo brate...
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ak se na njega gleda ko rješenje golmanske pozicije slijedećih 10 godina onda je to sitniš. Pa za Jamesa smo dali skoro toliko pa će lik otići nakon 2 godine.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

Ak se na njega gleda ko rješenje golmanske pozicije slijedećih 10 godina onda je to sitniš. Pa za Jamesa smo dali skoro toliko pa će lik otići nakon 2 godine.

James se sigurno već otplatio marketingom, De Gea sigurno ne vrijedi marketinški ni četvrtinu Jamesa.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 15:55 (Hyperion).
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hyperion kaže...
Hexfire kaže...

Ak se na njega gleda ko rješenje golmanske pozicije slijedećih 10 godina onda je to sitniš. Pa za Jamesa smo dali skoro toliko pa će lik otići nakon 2 godine.

James se sigurno već otplatio marketingom, De Gea sigurno ne vrijedi marketinški ni četvrtinu Jamesa.

 Nabijem ih sve po redu sa marketinškim dijelom. Normalno da smo gdje jesmo kad se ne dovode deficitarne pozicije nego marketinški najisplativije. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

 Nabijem ih sve po redu sa marketinškim dijelom. Normalno da smo gdje jesmo kad se ne dovode deficitarne pozicije nego marketinški najisplativije. 

 Pa nažalost, dok je Perez tu samo će se to i gledat.

Fortune favours the brave
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hyperion kaže...
Hexfire kaže...

Ak se na njega gleda ko rješenje golmanske pozicije slijedećih 10 godina onda je to sitniš. Pa za Jamesa smo dali skoro toliko pa će lik otići nakon 2 godine.

James se sigurno već otplatio marketingom, De Gea sigurno ne vrijedi marketinški ni četvrtinu Jamesa.

 To su priče da se fanboysi utješe...Tražite opradanje za neuspijeh pa se tješite jadnim izgovorima.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Po meni preskupo malo za De Geu iako bih ga volio vidjeti na vratima, jos kad bi Navas ostao ali ne vjerujem da je to financijski moguce... 

Veliki Iker nije dogurao do 35. u Realu ne vjerujem da ce itko drugi, a kamoli De Gea koji je da se razumijemo u mojem pogledu trenutno broj 1... 

Ali dobro ako se gleda da smo Navasa doveli za 10mil., po toj racunici bi nas De Gea izasao 50mil... Jer stvarno se nadam da nije bio u pitanju Navas+86mil...

 

Lako za to sto se dovode zvijezde, evo vam ovo ljeto nismo doveli niti jedno megalomansko povecanje pa necemo nista osvojiti...

Jamesova statistika u Realu je vrhunska, moramo znati da je on ipak veci dio ove sezone bio ozlijeden i da ga je Benitez totalno ugusio... 

Bale prve sezone donio 2 trofeja, iducu odigrao katastrofalno a sada opet nosi Real samo sto je trenutno ozlijeden...

 

Real je takav da uvijek je i da ce uvijek kupovati najbolje igrace, ponekad nam se to isplati ponekad ne... 

Nije zdravo za tim dakako, ali i mi navijaci smo nestrpljivi... Eno Danila smo prebili na kriz ni krivog ni duznog, sasvim solidan desni bek kojemu sigurno treba malo vise vremena da se prilagodi klubu... 

Realno ako se gleda na to da ce Danilo i Nacho pokrivati lijevog beka onda nam on ni ne treba iako puno gubimo kad Marcelo ne igra... 

 

Ono sto nam svakako treba je rijesit lijevo krilo i Lewandowski...

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Ahahah, da je htio pomoć ekipi, tražio bi zamjenu. Benzemi nabio komplekse, čovjek se boji na gol pucat.

Fortune favours the brave
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Da lol, svaki put kad Ronaldo odigra za ku*ac onda je bila neka ozljeda u pitanju. Aj poštedi nas takvih "vijesti".

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Cristiano Ronaldo je ove sezone zabio pogodak (ili više njih) u 14 dvoboja od 29 koliko ih je odigrao. To je 48,2%, najgori Portugalčev postotak od dolaska u Real 2009. godine. Podatak koji najviše intrigira je taj kako bi bez obzira na Ronaldove golove, Real imao isti broj bodova u dvobojima u kojima je Cristiano zabijao, što se također nije dogodilo od njegova dolaska u klub.

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
sstrmi kaže...

Cristiano Ronaldo je ove sezone zabio pogodak (ili više njih) u 14 dvoboja od 29 koliko ih je odigrao. To je 48,2%, najgori Portugalčev postotak od dolaska u Real 2009. godine. Podatak koji najviše intrigira je taj kako bi bez obzira na Ronaldove golove, Real imao isti broj bodova u dvobojima u kojima je Cristiano zabijao, što se također nije dogodilo od njegova dolaska u klub.

Pa ništa čudno, nabija statistiku protiv espanyola i sličnih kad je utakmica već gotova. Već se pričalo o tome dosta puta ove sezone.

 

Kod nas ima ona "Đe si bio 91-e", a njega treba pitat "Đe si bio protiv Valencie, Barcelone, Atletica, Betisa, Granade".

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 15:41 (Hyperion).
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Sad, kad Realu ne ide, gledate statistike i protiv jakih klubova. Samo dokaz koliko ste prevrtljivi navijači i dokaz da Ronaldo nije ni blizu najboljem igraču današnjice :)

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hrvek1909 kaže...

Sad, kad Realu ne ide, gledate statistike i protiv jakih klubova. Samo dokaz koliko ste prevrtljivi navijači i dokaz da Ronaldo nije ni blizu najboljem igraču današnjice :)

 Barem se slažemo u tome da nije ni blizu Lewandowskom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hrvek1909 kaže...

Sad, kad Realu ne ide, gledate statistike i protiv jakih klubova. Samo dokaz koliko ste prevrtljivi navijači i dokaz da Ronaldo nije ni blizu najboljem igraču današnjice :)

 Svaki igrac je dobio nagradu za najboljeg nogometasa i cemu uopce voditi rasprave oko toga?

Ronaldo ih ima 3, Messi ih ima 5 s tim da je ona jedna velika sramota sto ju nije osvojio Sneijder... 

Prema tome gledano ukupno Messi ih ima vise i cemu vodis ove polemike? Covjek treba uzeti u obzir da je Ronaldo sa 2 kluba napravio nevjerojatan podvig, a Messi je cijelu karijeru u Barci i to su gole cinjenice... Sve ostalo su gluposti i piskaranja...

 

Ronalda treba respektirati, no godine su tu i mislim da je doslo vrijeme, ono krajnje, da ga se proda i uzme ogromna lova... 

Ovako se samo muci i on i klub...

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
fakEEE kaže...
Hrvek1909 kaže...

Sad, kad Realu ne ide, gledate statistike i protiv jakih klubova. Samo dokaz koliko ste prevrtljivi navijači i dokaz da Ronaldo nije ni blizu najboljem igraču današnjice :)

 Svaki igrac je dobio nagradu za najboljeg nogometasa i cemu uopce voditi rasprave oko toga?

Ronaldo ih ima 3, Messi ih ima 5 s tim da je ona jedna velika sramota sto ju nije osvojio Sneijder... 

Prema tome gledano ukupno Messi ih ima vise i cemu vodis ove polemike? Covjek treba uzeti u obzir da je Ronaldo sa 2 kluba napravio nevjerojatan podvig, a Messi je cijelu karijeru u Barci i to su gole cinjenice... Sve ostalo su gluposti i piskaranja...

 

Ronalda treba respektirati, no godine su tu i mislim da je doslo vrijeme, ono krajnje, da ga se proda i uzme ogromna lova... 

Ovako se samo muci i on i klub...

 Onda treba uzeti i Ronaldu jednu ZL jer je bila sramota kako je osovjio prošlu...Samo trpao male ekipe kao i ove godine ali vama zatucanim navijačima Reala je trebalo 2 godine da to vidite.

Igrao je za United a ne za WBA tako da tvoja priča ne drži vodu...Malo je golova i lopti osovjio s obzirom sa kojim je igračima igrao i to da oba kluba u kojima je igrao sve je išlo na njega nebi li što bolju statistiku imao...

 

Lewdnwoski pregovara sa Bayernom oko produženja ugovora , njegov agent je rekao da su sve izmišljotine što ga se povezuje sa Realom...Jeding kog će te dovesti je precjenji Hazard za kojeg je Ronaldo u ovom stanju 3 puta bolji igrač.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Čim mi netko spomene da je Ronaldo napravio podvig s dva kluba se*e mi se.. United je onda bio bolji od Reala..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Po ovim izjavama dalo bi se zakljuciti da bi i Boix i Hrvek sa tom generacijom Uniteda uspjeli osvojiti Zlatnu loptu, cak stovise cudim se sto nisu...

S druge strane kad se spomene da je Messi osvojio to sta je osvojio zbog odlicne momcadi Barce, tadasnjeg Xavija i Inieste te sadasnjeg Suareza i Neymara kao dijelova slagalice, onda to nije istina vec je iskljucivo sam zasluzan...
**ck logic...

Kao sto sam rekao, piskaranja i gluposti od kojih ja nemam nikakve koristi... Cinjenica je da je Messi osvojio vise ZL od Ronalda... Ali onog Ronalda iz Uniteda meni nitko ne moze pobijedit...

Sto se Lewandowskog tice, Boix iznosis podatke koje nitko nigdje nije objavio, ja sam iznio sto je sam Lewandowski priznao i ono sto je predsjednik Bayerna otvoreno uputio poziv Higuainu...
Hazard za Ronalda moze, jedan moze samo prema gore a drugi prema dole... Ali ima mozda i pametnijih i jeftinijih opcija kao Bale na lijevo a Mahrez desno krilo...
Vidjet cemo... :)
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
fakEEE kaže...
Po ovim izjavama dalo bi se zakljuciti da bi i Boix i Hrvek sa tom generacijom Uniteda uspjeli osvojiti Zlatnu loptu, cak stovise cudim se sto nisu...

S druge strane kad se spomene da je Messi osvojio to sta je osvojio zbog odlicne momcadi Barce, tadasnjeg Xavija i Inieste te sadasnjeg Suareza i Neymara kao dijelova slagalice, onda to nije istina vec je iskljucivo sam zasluzan...
**ck logic...

Kao sto sam rekao, piskaranja i gluposti od kojih ja nemam nikakve koristi... Cinjenica je da je Messi osvojio vise ZL od Ronalda... Ali onog Ronalda iz Uniteda meni nitko ne moze pobijedit...

Sto se Lewandowskog tice, Boix iznosis podatke koje nitko nigdje nije objavio, ja sam iznio sto je sam Lewandowski priznao i ono sto je predsjednik Bayerna otvoreno uputio poziv Higuainu...
Hazard za Ronalda moze, jedan moze samo prema gore a drugi prema dole... Ali ima mozda i pametnijih i jeftinijih opcija kao Bale na lijevo a Mahrez desno krilo...
Vidjet cemo... :)

 Fakee specijalno za tebe...Nema nikakvih pregovora sve su to izmišljotine.Samo se možeš nadati , a sad nađi izliku ovom dokazu da ti bude lakše.

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/menadzer-roberta-lewandowskog-negirao-pregovore-s-realom---425883.html

 

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2016/02/12/20263082/mahrez-on-barcelona-links-everyone-wants-to-play-with-messi?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=enfb

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
fakEEE kaže...
Po ovim izjavama dalo bi se zakljuciti da bi i Boix i Hrvek sa tom generacijom Uniteda uspjeli osvojiti Zlatnu loptu, cak stovise cudim se sto nisu...

S druge strane kad se spomene da je Messi osvojio to sta je osvojio zbog odlicne momcadi Barce, tadasnjeg Xavija i Inieste te sadasnjeg Suareza i Neymara kao dijelova slagalice, onda to nije istina vec je iskljucivo sam zasluzan...
**ck logic...

 Ja ne osporavam njegovo dobijanje zlatne lopte, samo govorite kakav je to bio podvig s dva kluba osvojit zlatnu loptu.. Messi bi je osvojio i sad u MANU koji je u katastrofa stanju (izvlače se iz utakmice u utakmicu)

 

I ja nisam rekao da je isključivo Messi zaslužan, tim igra za njega - on igra za tim, dok Real igra samo za Ronalda :)

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Tenks, ovo kaj je agent Lewandowskog kao rekao je bitno koliko i kad ja to kazem... Agentu je u cilju napraviti sto bolji posao, izvuci cim vise love za igraca i za sebe, tako da sta god on rekao se moze protumaciti na barem 2 nacina... 

 

Mahrezova izjava me cak iznenadila, jer osim Messija iznosi Zidanea i Ronalda i govori da mu nije ni cilj ni san igrati u Barceloni sto sam ja mislio da svakako jest... 

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hahahah imas dokaz da pregovara sa Bayernom a ti tontumaci kako znaš
This time next year we'll be millionaires
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice