Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.551.934
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
10 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

što reći o fakeeu, čovjek koji misli da real dominira barcu u posljednjem desetljeću

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Del_Boy97 kaže...

što reći o fakeeu, čovjek koji misli da real dominira barcu u posljednjem desetljeću

Kolega, za sve vas iz kontra tabora, budite toliko parlamentarni, pa se kod samohvale vašeg omiljenog kluba, budite toliko samokritični pa se zadržite kod svojih vedeta! 

Koliko god Cristiano Ronaldo bio vaki naki, njegovo se ime i njegovog oca ne razvlači po sudovima zbog silnih utaja silnih milijuna eura utajenog poreza, i još onako blentavo nedojebeno mutavo odgovara na upite sudca, sramota jedna! 

To što ste osvojili u zadnjih desetak godina je poprilična lista, no umazano sa toliko afera, čitaj za koliko je stvarno uzet Neymar, pa sve do Mesija, koji se ispostavlja je lopina PAR EXCELANCE, ostavljaju na svim onim peharima tek hrđavi trag patine! 

Dominacija kažeš?!?! 

 

Po skandalima u zadnjih deset godina stvarno dominirate, u cijelom svijetu! 

Pa i sa trolovima u ovoj temi, a la Boksić!!!!

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Makar jednom priznaj da je Barcelona bolji klub od Reala u ovom desetljeću, ne spominjući afere i način na koji smo došli do toga jer isto tako ja mogu reć na koji je način Real došao do dvije titule LP (ždrijeb) i opet smo na nuli.

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ja sam jednom izjavio da Barci treba cestitati na tome sto u posljednjih 7, od zadnjih 110g, ima vodecu ulogu u svjetskom nogometu... U nacin na koji je dosla do toga necu sada ulaziti, bilo tko sa malo mozga moze uci u Google i izguglati broj afera vezan uz to i u istom razdoblju broj afera Reala i realovih igraca pa nek zakljucuje svako svoje... 

 

Ali izjaviti da u posljednjih x sezona Barca osvaja sva 3 trofeja je notorno i ludo, tako nesto necete procitati od mene ni od bilo koga u ovoj temi za Real Madrid... :)

12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Što hoćeš sada reć time? Da ste u 110 godina vi apsolutni prvaci? Gdje ste vi bili od 60ih godina do kraja 90ih, u rupi, izašli ste pojavom Raula

Notorno je reći da je Barcelona dva puta osvojila tripletu? Kakav si ti.. joj..

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hrvek1909 kaže...

Što hoćeš sada reć time? Da ste u 110 godina vi apsolutni prvaci? Gdje ste vi bili od 60ih godina do kraja 90ih, u rupi, izašli ste pojavom Raula

Notorno je reći da je Barcelona dva puta osvojila tripletu? Kakav si ti.. joj..

 Za Real se znalo i prije 110 godina i prije 50 godina i prije 25 godina, a za Barcu se čulo tek prije 7. Više manje Mantchester City sa puno više sreće.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

skoro sam pomislio da si ozbiljan ahahahahahaah

12 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

 Za Real se znalo i prije 110 godina i prije 50 godina i prije 25 godina, a za Barcu se čulo tek prije 7. Više manje Mantchester City sa puno više sreće.

 Za Barcelonu se znalo i prije nego za Real, s obzirom da je Barcelona osvojila prvi naslov La Lige 2 godine prije prvog Reala

Uostalom nas ste izbacili u sezoni kad ste osvojili treći naslov LP, tako da ne razumijem pretjerivanje da Real postoji duže no Barcelona, kada ste se tri godine ranije pojavili u LP no Barca

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hrvek1909 kaže...
Hexfire kaže...

 Za Real se znalo i prije 110 godina i prije 50 godina i prije 25 godina, a za Barcu se čulo tek prije 7. Više manje Mantchester City sa puno više sreće.

 Za Barcelonu se znalo i prije nego za Real, s obzirom da je Barcelona osvojila prvi naslov La Lige 2 godine prije prvog Reala

Uostalom nas ste izbacili u sezoni kad ste osvojili treći naslov LP, tako da ne razumijem pretjerivanje da Real postoji duže no Barcelona, kada ste se tri godine ranije pojavili u LP no Barca

 Pa ne velim da postoji duže nego da ste dosad bili popularni koliko i prvak 4-e meksičke amaterske lige ženskog sumo hrvanja.

 

Postoji i Manchester Shity već 100 godina, postoji i Lester City pa šta sad. Real je jedini klub koji je od stoljeća 7. kad je izgrađen prvi stadion, non stop u vrhu po svemu.

 

Prihvati istinu i Real Madrid kao svog osobnog spasitelja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hex razumijem što želiš reći, ali Barca igra 27. sezonu LP od jeseni. Samo dva kluba igraju više (Bayern - 33., Real - 47.)

A prvu su osvojili '92. Od tada svi koji prate nogomet znaju za Barcu. Nije baš situacija kao sa Cityem.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Meni je smjesno kad citam i slusam kako uspjesi i pehari nekog kluba, u ovom slucaju Reala odprije su "olako" prihvaceni, jer kao tad se igralo drugacije i nogomet je bio laksi, a isti ti ne shvacaju da nogomet kao i sve oko nas evoluira.

 

Real je osvojio 5 LP-a 50tih, istina to je bilo prije dosta vremena ali opet to ne umanjuje njihovu vrijednost samo zato jer su "davno" osvojeni kad se igrao "laksi" nogomet. Tad se igrao bas pravi nogomet, di se doslovno gledalo da klub zabije vise od protivnika i pobjedi nakraju krajeva utakmicu, dok danas se ide u druge krajnosti di nogomet je postao maltene znanost, di se utakmice pripremaju kao da se ide na olimpiske igre, di se najvise fokusa stavlja na taktike, strategije i pun klinac stvari a sam nogomet kao takav pada u drugi plan, i njegova ljepota isto pada u drugi plan jer igraci su optereceni kako ce stajat na terenu, sta ce radit, kad, gdje koliko i zasto, nisu opusteni kao nekad da igraju nogomet kako znaju i da je glavna stvar bila zabavit se, igrat lijep nogomet i pokusat zabit vise od pritivnika, odnoso igralo se na gol više. Danas imamo klubove kao AT Madrid, koji igraju jako dosadan i "ruzan" nogomet, al opet tim uspjevjau dobit zeljene rezultate, imamo klubove kao Real koji su fokusirani na ofanzivu, kontre i brzoj igri kad je to moguce, onda imamo klubove koji su fokusirani na pass igru i posjed lopet, znaci stvari su se promjenile jako puno, i svatko na neki nacin pokusava doc do pozitivnog rezultata, neki na bilo koji nacin, a neki radi tradicije/trenera se drze jedne te iste vecinu vremena.

 

Istina barca je u zadnjih 10 god osvojila dosta, odnosno vise od reala, i sve to stoji, al opet bez uvrede objektivnim navijacima barce, mislim da barca nemoze se mjerit sa realom sveukupno, ni po statutu niti drugim stvarima, i ovo ne govorim kao navijac reala, nego kao neutralni mislioc, jer jednostavno barca je top 3/5 klubova zadnjih 10-15 godina, dok real je puno puno vise vremena, jer danas sinonim za najbolji najprestizniji klub kad kazete, koji klub dodje na pamet odma 99% ljudi?

 

 

Za barcu koliko ja vidim u zadnje vrijeme i zadnjih recimo 7-8 god je pocelo navijat sve vise i vise ljudi, pretezno klinaca, zato jer je to sad u "modi" zato jer je barca sad jedna od najboljih klubova, trenutno) i jer vecina tih navijaca navija za nju iz razloga jer su culi sa messia, jer su culi za logu prvaka i tako to. Ruku na srce, ima dosta takvih i na strani reala, jer eto culi su da real ima najvise liga prvaka pa eto to je sad fora i zato jer "neki" ronaldo igra u realu pa eto ajmo sad navijat za real. To su za mene propuh navijaci, tj vecina ih je takva jer za mene navijac se nemoze zvat netko tko nezna povjest kluba za kojeg navija, a jos manje ako navija za njega radi nekog igraca koji trenutno igra u njemu, ili zato jer je taj klub sad na vrhu. 

 

Recimo da se barceloni nisu desili ronaldinjo i messi, koliko bi to drugacije izgledalo? A sad malo drugacija slika, da se realu nisu desili raul i ronaldo, kakva bi bila razlika? Razlika bi bila ocita, al mislim puno manja nego u odnosu na barcu, jer real ko real svejedno bi pokupovao zvjezde i bilo bi nesto od tog nakraju. Dok eto barca je imala tu "srecu" da su im se u kracem vremenskom periodu desila dva stvarno izvrsna igraca, posebno ronaldinjo, i eto profitirali su od toga.

 

Ponavljam, ovo nije nikakvko provociranje niti ista takvo, ovo je moje osobno misljenje.

 

Barca ce postojat i nakon messia, kao i real sta ce postojat nakon ronalda, opet stvari nece bit mozda iste, al opet bar za real mislim da ce uvijek nadomjestit to, jer i nakon brazilskog ronalda se mililo da nece doc nitko toliko dobar ili bolji, pa je dosao ronaldo koji u smislu kolicine golova koje zabija je debelo i ispred brazilkog ronalda, tako da uvijek moze i desi se da dodje netko "bolji". naravno tim se ne misli da je cristiano bolji od brazilskog ronalda, nego da klub se nastavlja bezobzira na sve jer igraci su prolazni, klub je taj koji je najveci i ispred svih igraca.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Razlika je u tome što je Messi stvoren u Barci. Kao i Ronaldinho. Nisu došli kao zvijezde iz drugih klubova, nego postali.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Mitch kaže...
Razlika je u tome što je Messi stvoren u Barci. Kao i Ronaldinho. Nisu došli kao zvijezde iz drugih klubova, nego postali.

 Baš da Ronaldinho u tom trenutku nije bio zvijezda je malo nategnuto. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Pa ako vidiš nekog koji nosi PSGov dres s njegovim imenom javi
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Real je jedini klub koji je 110g konstantno u vrhu, u tih 110 naravno da ce doci neki klub koji ce ga svrgnuti s vrha u nekom periodu ali on nikada nece imati dugo razdoblje suse... 

Moze se rec da od 2006. do 2014. nije bilo bas neko sjajno razdoblje za Real ali on je i tada bio u vrhu i osvajao trofeje, konkurirao svake godine i eto u zadnje 3g osvojio 2LP ko s pi***... 

Nekome za te 2LP treba 100g, a mi ih skupljamo i odlazimo konkurenciji na debelih 6 trofeja prednosti i opet cemo sljedece sezone biti glavni favoriti za osvajanje LP i sigurno Realu prilici da skine i taj skalp branitelja naslova u tom elitnom natjecanju... 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice