Rolanje (slalom/freestyle)

poruka: 1.007
|
čitano: 132.263
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Arabarran kaže...
Nije Sale prodao svoje,vjerovatno ih je već i zgulio :))

 ma divljak

 

inače na znam jel znate al na jarunu je skate park dobio nove elemente{#}

 

i inače di je ekipa?

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
15 godina
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Nemam pojma di su. Ja ove godine obukao role jednom {#}

13 godina
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)

Neznam jel prodao. Koliko sam čitao topic, vidio sam da ih je stavio na njuškalo. Iskreno, twister mi izgledaju malo za ženske pa nisam nešto zagrizao za njih. Ove godine rolam svaki drugi dan po 15 km, pa između onih velikih čunjeva na poligonu autoškole. Predugačak mi frame, pa zakačim na zahtjevnijim trikovima. Vjerujem da je do rola jer kotači mi strše i naprijed i nazad nekoliko cm

13 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 23:31 (Izbjeglica_02).
13 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Nije sale nis prodal, al se zato spustil sa sljemena {#}

...nije da kasnim koji mjesec xD

Battlelog ~ UrbanFsk
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 0:34 (Sale_ds).
12 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

kako postepeno pocet ucit ove slalom fazone, rolam vec 2 godine aktivno, al rekreativno.. malo mi je kako rec dosadilo ovako, nije mi problem onaj obican slalom desno-lijevo (kao na skijanju), nit spustanje niz bilo kakvo brdo.. htio bi da krenem ucit radit ove slaom fazone, samo ne znam kako? na koji nacin? odakle ucit? odakle pocet? 

ako ima neko zainteresovan da pomogne, bio bi jako zahvalan ;)

 

i da.. imam rolerblade role, abec7 lezajevi, 82A i 78mm. nadam se da mogu nesto izvodit sa ovim sto imam :D

 

http://pokit.org/get/img/5db35ef462648048fa95861f3a6dd462.jpg

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 0:56 (strasni).
12 godina
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Pitanje,  kako najidealnije staviti role na nogu, odnosno kako stegnuti, jel bitnije stegnuti stopalo ili nogu iznad stopala, i jeli poželjno da noga/stopalo budu  opušteni u roli ili ne, odnosno kako najugodnije rolati sa rolom na nozi.

14 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

ajmo malo živit temu

 

ekipa može preporuka za broj rola,

duljina stopala mi je 260 mm i inače nosim 42.5/23 ovisno o kalupu cipele.

prethodno sam imao k2 role broj 42 ali sam kod njih dobivao žuljeve na gležnjevima.

Uzeo bih u sportsdirectu Roces role ali neznam koji broj bi bio najbolji

 

pero_HR
9 godina
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Malo za osvijeziti temu za gust! Gdje ste rolleri?? ✌️

 

 

Odmori se u Istini! :))
9 godina
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Ocistio sam svoje role, oprao i podmazao lezajeve, spremne su za cestu💪💪😊.
Nisam agresiv roler, vec se sa ekipom rolamo po gradu. Igramo lovice, ono kao dijeca. 😂

Nisam rolao 20 godina i ond sam prije godinu dana kupio role, i otiso rolat nisam nista zaboravio, trebalo mi je nekih 10-20minuta da pohvatam ono staro! Nije to ono 100% sigurno kao kad sam bio klinjo, ali se vratio onaj filing uzivanja, drustvo, brzina, sloboda, kad si u trenu u 3 "korak " 100m na drugoj strani. Meni je to gust, radje nego biciklom!

Trebam nove lezajeve, ali za sad ce posluziti svrsi! Pozz ekipi! 💪💪💪😎✌️
Odmori se u Istini! :))
7 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

2019.? Btw, je li prošlih godina bio netko na Zagreb Challenge Touru?

 

Ovo su moje.

 

9 godina
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
@chapterverse, kako tvoje, pa to su iz trgovine!??✌️☺️

Odmori se u Istini!
13 godina
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Da moraju biti zamazane.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 20:21 (hummer0).
7 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Ha! Bolje?

Ma ja volim da su mi role čiste, onda im boja dođe do izražaja 😋.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 21:42 (chapterverse).
9 godina
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)

Ja si razmisljam uzeti Powerslide Kaze 110
Trinity! Nekako mi se vise sada kako sam u godinama odgovara brzina!🤩 Vjerovatno ove crne. 125 su mi previse, a ove 110 mogu i spustit na 100mm ako mi budu pre visoke! 🤪

Sad ce lijepi dani pa ko moze samo naprijed! Jos ako se nedje ekipa pa kao nekad harati po gradu!

Sjecam se kada smo pocinjali da smo znali u komadu 6-8-10 sati rolati i tako danima, nit smo bili gladni ni zedni.😂😂

To su mi jedna od lijepsih sjecanja koja me i dan dana drze, ahh! 💪❤️✌️

 

 

 

 

 

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 19:42 (veseli007).
7 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Ak smijem pitat, koliko je to "u godinama" ? I ja sam u godinama, rollerskog staža imam ravno 36 godina, krenula sa 7 na koturaljkama s malim kotačićima koje su se i naprijed i oko gležnja vezale vezicama za cipelu. Onda '89. dobila ove: 

 

Majko mila, to je bio skroz neki drugi svijet i druge brzine! Sjećam se i kad su stigle inline role u Hrvatsku. Kupila si Rocesice, tamnoplave i vozila ih skroz do prije 2 godine. Par mjeseci sam vozila Filine Madame Houdini, dok nisu stigle ove Twisterice.

Sve te godine sam vozila redovito, ali rekreativno - 2 sata na rolama, kroz grad, kočila uglavnom polukrugom udesno...

 

I onda prije 2 godine odlučim da hoću puno više od toga i tek sam onda zapravo krenula učiti sve ono što mi je nedostajalo. Sad sa 43 rolam bolje nego ikad prije, kočenja, slides, backwards, crossovers, 2 wheels, jumps, sve vježbam i s desnom i s lijevom ... ali toliko toga još hoću. Zanima me slalom i freestyle, ali više na neki dance/jamming fazon, ne rampe i skejt parkovi. Vani sam svaki dan kad vrijeme dozvoli, sa slušalicama u ušima, barem sat vremena. Meni je to nevjerojatan rush i često mi se desi da se uhvatim da zapravo non-stop mislim na rolanje. Ono što meni fali je društvo, osjećaj zajednice, ovak sam lone wolf . Zato sam i krenula pisati tu, čisto radi osjećaja da nas ima još i da će nekome možda biti gušt pričati i slušati o rolanju bez da me pošalje u rodno mjesto.

 

Btw, ove trinity su prekrasne, nisam još vozila triskates, ali nikad ne reci nikad.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 10:56 (chapterverse).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Stiglo proljece i odmah se prica o rolanju. Mogel bi i ja skinut prasinu sa svojih i malo drob sranjit xD
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice