Savjet za kupnju bicikle

poruka: 26
|
čitano: 39.317
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju bicikle

Pozdrav!

 

Molio bih preporuku za neku biciklu, za vožnju po cesti ( može i bijeloj cesti), cijene ne preko 2 000 kuna.

 

Ne znam koliko su skupe bicikle za disk kočnicama, ali ako se može za tu cijenu nabavit sa njima, rađe bi nekako njih uzeo.

ZOTAC: It's Time to Play.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 21:56 (DmL).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
DmL kaže...

Pozdrav!

 

Molio bih preporuku za neku biciklu, za vožnju po cesti ( može i bijeloj cesti), cijene ne preko 2 000 kuna.

 

Ne znam koliko su skupe bicikle za disk kočnicama, ali ako se može za tu cijenu nabavit sa njima, rađe bi nekako njih uzeo.

Za tu cijenu nećeš naći baš neku biciklu .
Disk kočnice uopće nemoj niti gledat , jer je to mehanika i nije ništa bolja od v-brakea.

Pogledaj u Hervisa i Intersporta ima li što na akciji , jer evo gledam i ja bicikle al do 2000kn nema ama baš ništa dobro.

AMD Phenom II X4 B45 @ X3 3.75 GHz : http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2179126
13 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju bicikle

Ja sam prošle godine uzeo Scott Aspect 60 u Hervisu za 2000kn, bio je na sniženju sa 3000 i neš, skroz dobar bajk, al odvezi ga odmah na prvi servis, nemoj ga u Hervisu davat na prvi, oni ti samo napumpaju gume(barem su meni tako).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
Jabulani kaže...

Ja sam prošle godine uzeo Scott Aspect 60 u Hervisu za 2000kn, bio je na sniženju sa 3000 i neš, skroz dobar bajk, al odvezi ga odmah na prvi servis, nemoj ga u Hervisu davat na prvi, oni ti samo napumpaju gume(barem su meni tako).

Da, to je bilo prošle godine.
Po mom mišljenju, svake godine je sve lošije.

Recimo, evo tvoje Aspect 60 nema za toliko u Hervisa.
Prije 5 god. sam uzeo Cliff Hangera u Intersporta za 1700kn i vozio je bez problema do prošlog ljeta, s tim da prve 3 godine nije vođena briga o njoj - podmazivanje lanca,...

Sad isti taj Cliff Hanger dođe 2399kn u Intersporta s istom opremom kao i moj.

 

Sebi sam sad gledao novu , al do te cijene do koje autor planira nabavit biciklu nema baš nešto.
Zato se nadam da ću uspjet za krizmu i do ljeta uzet Fuji Nevada 2.0 29er u Rog-Jome ( cijena 5.199 kn ) .

13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
raste cijena bicikli, pogotovo sad prije ljeta.
ja svoju platio 2200 u 1mjesec, sad je 2700 pa ti je ne mogu preporucit :)
disk po cesti ti ne treba, cak ni amortizeri. gledaj na trekking bike i baren acera mjenjac
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle

slažem se sa "apotekom" :D trekking bicikl svakako, ja sam prije nekoliko godina za 2000 kn kupio talijanski trekking bicikl "Jumptrek" tako nešto tamo u Draškovićevoj i evo još dan danas je u odličnom stanju i prezadovoljan sam za cestovnu vožnju. Ubuduće ću stalno kupovati trekking bicikle.

13 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju bicikle

Moj frend je uzeo onaj X-FACT bajk, mogu reć da je skroz uredu, ništa lošiji od Scott-a, možda čak i bolji što se tiče dijelova, a cijena je tu negdje.

13 godina
offline
Savjet za kupnju bicikle

Balance Trekking - Cestovnjak.
Kupio ga prošle godine u Hervisu, košto je 2000kn ali je bila akcija i platio sam 1500kn. Odličan bicikli, nećeš požaliti za te pare. Ide ko lud {#} 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 17:16 (Liverpool1892).
16 godina
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
DmL kaže...

Pozdrav!

 

Molio bih preporuku za neku biciklu, za vožnju po cesti ( može i bijeloj cesti), cijene ne preko 2 000 kuna.

 

Ne znam koliko su skupe bicikle za disk kočnicama, ali ako se može za tu cijenu nabavit sa njima, rađe bi nekako njih uzeo.

Zaboravi na disk kočnice, pogledaj ovaj dole bajs za 1900kn ok je Altus oprema za ono kaj tebi treba nema frke ne buš skakal po brdima sigurno.{#}{#}

 

http://keindl-sport.hr/product.php?id_product=1420

apoteka kaže...
raste cijena bicikli, pogotovo sad prije ljeta.
ja svoju platio 2200 u 1mjesec, sad je 2700 pa ti je ne mogu preporucit :)
disk po cesti ti ne treba, cak ni amortizeri. gledaj na trekking bike i baren acera mjenjac

Acera opremu za 2000kn neče nač, na novom biciklu nema šanse osim u nekoj akciji negdje a polovno je nekaj drugo ko obično.Evo jedan primjer ovaj dole bajk, ima najlošiju opremu tj Shimano Tourney za razliku od onog gore na prvom linku kojeg sam preporučil a košta više.{#}

 

http://www.lopuh-alfa.hr/index.php?katid=234&tip=proizvod&id=720

 

Treba ulovit negdje neku akciju, ako ima tak to ide mora se istraživat prije kupnje bajsa evo ispod Acera oprema na jednom novom bajku.Uglavnom kaj se tiče Shimano, oprema tj mjenjači kako ide razina kvalitete vidi se na fotki ispod Tourney na dnu pa prema vrhu.{#}

 

http://www.dsg.hr/proizvod.asp?sifra=773&cate=9

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 14:48 (rambox).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle

da, zaboravio na altus

je*ga, poskupilo sve

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
14 godina
offline
Savjet za kupnju bicikle

Nominativ (tko, što): bicikl

Genitiv (koga, čega): bicikla

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
cuspajz kaže...

Nominativ (tko, što): bicikl

Genitiv (koga, čega): bicikla

Većina ljudi (pa tako i forumaša) misli da se izgovara bicikla (ženski rod), a ne bicikl (muškog roda).

Autoru teme bih preporuči NRC iz Keindl-Sporta jer mu za vožnju po gradu ne treba ništa jače i bolje od toga.
Druga stvar je ako on misli s tim po brdskom terenu ić.

14 godina
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
mstaglicic kaže...
cuspajz kaže...

Nominativ (tko, što): bicikl

Genitiv (koga, čega): bicikla

Većina ljudi (pa tako i forumaša) misli da se izgovara bicikla (ženski rod), a ne bicikl (muškog roda).

pa za to služi forum da naučimo nešto novo

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 16:11 (cuspajz).
13 godina
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
DmL kaže...

Pozdrav!

 

Molio bih preporuku za neku biciklu, za vožnju po cesti ( može i bijeloj cesti), cijene ne preko 2 000 kuna.

 

Ne znam koliko su skupe bicikle za disk kočnicama, ali ako se može za tu cijenu nabavit sa njima, rađe bi nekako njih uzeo.

 

Jesi razmišljao o rabljenom?

 

Ja sam sebi prošle godine uzeo nekakvog Genesisa za 1700 kn rabljenog. Deore mjenjači, suntour xct v2 vilica..

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
14 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju bicikle

Morao bi ija sebi kupit bicikl novi. Ovaj stari što imam sam razbio, iako je sad popravljen nejde više dobro kak bi trebo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
dv14 kaže:

 

Jesi razmišljao o rabljenom?

 

Ja sam sebi prošle godine uzeo nekakvog Genesisa za 1700 kn rabljenog. Deore mjenjači, suntour xct v2 vilica..

Pa ne bih uzimao rabljene, rađe nove...

 

Ovaj koji je rambox preporučio mi se sviđa.

 

 

Možda još nekih preporuka? Tražim malo dal' imaju neke akcije, ali nisam baš našao.

ZOTAC: It's Time to Play.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle

dobar je bajs

ali ja bi opet preporucio treking

ako ces vozit po cesti

tesko je nac povoljan dobar trekking

no razlika voznje po cesti je ogromna

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
16 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju bicikle

Da ne otvaram novu temu priklucit cu se ovdje sa pitanjem za kupovinu bicikla.

Kupujem biciklo do 2500kn max trekking/cross ova dva su mi zapela za oko:

 

1. KHS FX-100 Vitamin A 2011 LINK

 

2. Univega Terreno 100 21-G Acera LINK

 

Pa ako tko ima jedan od ova dva, ili ima neki drugi savjet bio bih zahvalan.

 

{#}

12 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju bicikle

znaci odlucio sma sebi uzet bike,ovaj moj je zestoko sranje,i sad razmisljam sta uzet,ocu nesto kvalitetno,da moze izdrzat duge voznje poraznim terenima,a budzet mi nije bas ness,zivim u sarajevu,i dacu mozda negdje oko 2000kn(500KM,mozda i vise,negdje oko 600KM,ako prodam ovo svoje)recite sta uzet,svoje sam platio 250KM i raspalo se posle 100-150 predjenih kilometara,totalno neisplativo

13 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju bicikle

/

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 23:47 (Spartacus).
11 godina
offline
Savjet za kupnju bicikle

Pozdrav.Moze preporuka kakve bicikle do 3000kn?Znam da mnogi kazu da kupim preko njuske,ali neda mi se sada muljat po njusci.Hocu novu sa racunom.Ne treba mi nikakva super turbo bicikla.Nekakba solidna bicikla za cestu i makadam.Nemam namjeru brda i radit show program sa njome.Skroz rekreacijsku biciklu trazim.Hvala lp

16 godina
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
Endymon kaže...

Pozdrav.Moze preporuka kakve bicikle do 3000kn?Znam da mnogi kazu da kupim preko njuske,ali neda mi se sada muljat po njusci.Hocu novu sa racunom.Ne treba mi nikakva super turbo bicikla.Nekakba solidna bicikla za cestu i makadam.Nemam namjeru brda i radit show program sa njome.Skroz rekreacijsku biciklu trazim.Hvala lp

Šest godina stara tema na krivom djelu foruma, a zakaj se to več odavno nije obrisalo ili prebacilo na pravi dio foruma.

 

Pitaš na krivom mjestu, dole je link nije ga teško nač pa di je onda problem?

 

https://www.bug.hr/forum/board/automobili-motori-bicikli/73.aspx?sort=act

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.4.2018 13:31 (rambox).
12 godina
offline
Savjet za kupnju bicikle

Ima li kakvih kineskih jeftinih a dobrih bajkova?

 

 

btw bicikl je muskog roda, dakle ovaj bicikl,a ne ova bicikla, ili ovo biciklo... Iskljucivo muski rod, jeste ucili padeze? BICIKL, AUTOMOBIL..

 

Jebote svaki drugi lik je nepismen, ovo biciklo, ova bicikla.. pa jebemu vise

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 15:11 (exer1234).
11 godina
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
Kako god,bajk je kupljen,a vi se slikajte sa temom.Hvala na NE pomoci svima.
11 godina
offline
Re: Savjet za kupnju bicikle
exer1234 kaže...

 

btw bicikl je muskog roda, dakle ovaj bicikl,a ne ova bicikla, ili ovo biciklo... Iskljucivo muski rod, jeste ucili padeze? BICIKL, AUTOMOBIL..

 

Jebote svaki drugi lik je nepismen, ovo biciklo, ova bicikla.. pa jebemu vise

 nema to veze s nepismenošću, nego s regionalnim izgovorom

isto kao što dalmatinci kažu lipo umjesto lijepo, tako neki kažu i bicikla umjesto bicikl jer cijeli život govore tako

da si se rodio tamo i ti bi isto tako govorio i poprilično bi ti išlo na živce da te netko naziva nepismenim, a ustvari nema pojma o čemu priča

tim više jer je ovo neformalna komunikacija na forumu

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju bicikle

Pozdrav svima,

 

kupujem bicikl a ništa ne znam o njima. Ovaj mi se čini kao dobar izbor jer mi treba za vožnju gradom/ponekad makadamom, a  i cijena je poprilično OK.

Šta mislite? Zanima me i koja je veličina za mene, pretpostavljam 56 jer sam visok 180cm i težak 65 kg.

 

https://www.hervis.hr/store/Oprema/Bicikli/Cross-bicikli/X-Fact-K/Cross-Mission-Steel/p/COLOR-2045040

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice