Razmisljamo o drugom imenu za Vyoocam (IK-o 2015)

poruka: 4
|
čitano: 4.284
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Razmisljamo o drugom imenu za Vyoocam (IK-o 2015)

Ekipa, 

 

mozda cudno mjesto za postavljat ovakva cudna pitanja no mi smo cudan proizvod cudnog imena.

Posto smo radi BUGa kao domaci HW startup i pobjednici IdeaKnockout-a u 1.mj ove god. zavrsili na CESu, a sada se spremamo za serijsku proizvodnju, zanima nas sto mislite o imenu Vyoocam i imate li kakve prijedloge za novo ime?

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Razmisljamo o drugom imenu za Vyoocam (IK-o 20
vvukman kaže...

 

Ekipa, 

 

mozda cudno mjesto za postavljat ovakva cudna pitanja no mi smo cudan proizvod cudnog imena.

Posto smo radi BUGa kao domaci HW startup i pobjednici IdeaKnockout-a u 1.mj ove god. zavrsili na CESu, a sada se spremamo za serijsku proizvodnju, zanima nas sto mislite o imenu Vyoocam i imate li kakve prijedloge za novo ime?

 

Pozdrav!

 

Ispričavam se što od prošle godine niste dobili odgovor.

 

Evo, ja se ovdje javljam kao neko tko ima više jezičnog iskustva nego iskustva sa tehnologijom.

Moja perspektiva je neiskusna i nemam pojma o svijetu biznisa te kako on funkcionira.

Čitavši malo o Vyoocamu, stekao sam dojam da je to prepoznata ideja, a vlasnici proizvoda nagrađeni za svoj trud.

 

Ne shvaćam razlog promjene imena, tj. zašto bi se ime mijenjalo ako je taj proizvod prepoznat, jedinstven pod imenom "Vyoocam".

 

Pretpostavljam da promjena imena, ako ste uspješno predstavili proizvod, nema nekakvog smisla.

 

U slučaju da ste još uvijek nezadovoljni imenom, s obzirom na internacionalno tržište, smatram da bi ime trebalo biti na engleskom jeziku.

A meni samomu ne pada ništa osim GDCam ili prevedeno GlassesDashCam, ako to uopće ima smisla.

Nemam pojma.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Razmisljamo o drugom imenu za Vyoocam (IK-o 20

Hvala na odgovoru i savjetima. Vrlo vjerojatno cemo ostat uz original. 

 

Lp

Vedran

7 godina
protjeran
offline
Re: Razmisljamo o drugom imenu za Vyoocam (IK-o 20
vvukman kaže...

Hvala na odgovoru i savjetima. Vrlo vjerojatno cemo ostat uz original. 

 

Lp

Vedran

 WhiteCam

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice