Grafička kartica Amd HD 6670

poruka: 3
|
čitano: 1.287
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Grafička kartica Amd HD 6670

Dakle trebao bih pomoć oko grafičke kartice navedene u temi .Imam 17 godina i znanje u kompjutersku opremu i nije baš neko,ali se znam dosta dobro služiti kompjuterima.Kompjuter obično koristim za igranje online igrica i prije nekoliko dana mi je računalo počelo jako spor raditi dok igram igrice offline šteka,a online pada fps i do 5,par puta mi se i ugasio nakon minute što sam ga upalio.Pitao sam prijatelja on misli da je do grafičke i rekao mi je da bih trebao uzet neku kao gamersku jer kompjuter uglavnom koristim za igranje igrica.Pa evo mene sada zanima šta vi mislite da li je to do grafičke i ako je što preporučujete,a ako nije grafička šta vi mislite zbog čega se sve to događa ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička kartica Amd HD 6670
Ako ti se računalo gasi ne mora nužno biti grafička, prije da je napajanje, probaj pitati prijatelja da ti posudi napajanje i zamijenite ga i testirajte jel se gasi s tim napajanjem, ako se gasi vjerojatno je grafička, i pokušaj napraviti neki stress test grafičke.

A sto se tiče mijenjanja grafičke, koje su ti ostale komponente i koje igrice igraš?
All that is...or was...began with a dream...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička kartica Amd HD 6670
pacijent007 kaže...
Ako ti se računalo gasi ne mora nužno biti grafička, prije da je napajanje, probaj pitati prijatelja da ti posudi napajanje i zamijenite ga i testirajte jel se gasi s tim napajanjem, ako se gasi vjerojatno je grafička, i pokušaj napraviti neki stress test grafičke.

A sto se tiče mijenjanja grafičke, koje su ti ostale komponente i koje igrice igraš?

 Odgovaras covjeku koji je vec rjesio problem pred 6 mjeseci haha

mojpismonosa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice