IMac late 2009,mišljenje?

poruka: 126
|
čitano: 21.571
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: IMac late 2009,mišljenje?
Mitch kaže...
To ti je normalno za lijevi kut iMaca.

Tako izgleda original kad se skine folija.


Ljudi ga obicno koriste kao stolic za kavu.

 Ahahahahaha.

15 godina
offline
Re: IMac late 2009,mišljenje?

Gledaj, mislim da je besmisleno vise raspravljat o tome.


Ako zelis kupi, ako ne nemoj.

Preporuka foruma je da ne kupis.

Ako zelis macos, stavi ga na svoj PC, clover, multibeast....(hackintosh)

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 20:15 (Mitch).
10 godina
offline
IMac late 2009,mišljenje?

Odlična trolerska tema.

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IMac late 2009,mišljenje?
Zelja kaže...
ITelektronika kaže...
Za taj model ako se ne varam su dostupni novi Bga čipovi grafike. Tako da se to da popraviti i da nakon popravka možeš očekivati da će to duže vrijeme biti ok ako se uopće desi.

Međutim, kod tih modela treba biti oprezan jer ljudi to poprave ofrlje samo da ga se riješe(tamo neke pećnice, reflow pa čak i reball), pa to radi neko vrijeme i krepa.

 

 

 Čekaj recimo da ja kupim sutra taj iMac,koji je trenutno ispravan.Koliko mogu biti siguran da će raditi ispravno narednih par mjeseci?

Da gledao sam da likovi prže grafičku u pećnici iako mi nije jasno šta time postižu.

I ti čipovi to pretpostavljam nema kod nas,ko to mjenja,mjenjate li vi.

Je li to serijska greška odnosno greška na svim modelma sa tom grafičkom karticom ili kako se kome zadesi?

Znači ukoliko grafička krepa ovaj iMac je moguče koristiti kao monitor?

 Kupuješ polovnu stvar, plaćaš manje ali s tim ide rizik. Nemaš jamstva niti možeš znati koliko će to raditi.

Mijenjam čipove to je u stvari i primarno šta radim. Ali, moraš računati da to nisu jeftini ni jednostavni popravci.

To je greška s cijelom serijom tih čipova. Nekom se desi kvar prije nekom poslije, ovisi o uvijetima u kojima radi i kako je računalo održavano i korišteno.

Ako krepa, ja ne vidim na koji način bi to moglo raditi kao monitor. Ovako iz glave, mislim da je potrebno funkcionalno računalo da bi eventualno mogao prikazati sliku s nekog ext. izvora.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: IMac late 2009,mišljenje?
ITelektronika kaže...

Ako krepa, ja ne vidim na koji način bi to moglo raditi kao monitor. Ovako iz glave, mislim da je potrebno funkcionalno računalo da bi eventualno mogao prikazati sliku s nekog ext. izvora.

 

 Da, imac ima tu mogućnost, ali da bi to radilo moraš moć normalno uć u macOS.

8 godina
offline
IMac late 2009,mišljenje?
isplativije ti je radje kupiti 100kg zelja, sit si i zadovoljan
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice